mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 15:14 
Cytuj  
Cytuj:
tylko ze z tego co mi wiadomo soullink jest dispelowalny... wiec z niektorymi klasami jak ktos nie jest noobem to porazka... dlatego pytalem sie o destro


to ci dopiero soul link dispelowany omg wez pograj napierw troche tym swoim lockiem a pozniej gadaj kk ?? soul link od ktoregos tam patcha nie moze byc zdispelowany tracisz go w momencie gdy ginie twoj pet lub wchodzisz do instantow lub bgs'ow ; P zaden dispell magic ani purge ani cos tam jeszcze nie sciagnie soul linka ..... kapiszi ? :p

co do destro mysle ze ogolnie jest lepsze na bgsy chociaz osobiscie wole soul linka ;) przywiazalem sie do niego strasznie ;DD

no chociaz w sumie nie bylo mi dane zobaczyc ani duelowac sie z zadnym dobrym lockiem destro vs soul link ale z osobistego doswiadczenia polecam to drugie

piss....


Ostatnio edytowano 10 paź 2006, 15:17 przez 2540, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 15:15 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
No offence - ale smierdzisz. Gnome > all.

I jak to fajnie wyglada jak potezny byk (w sensie ze tauren) z napisem "Legendary Gnome Eaters" spiernicza przed gnomka z kucykami :D (oj dobrze, mial 35 lvli mniej i troche slabszy sprzet, ale liczy sie efekt).

:D

Nigdy nie zapomne jak dwojka magow (gnome female :)) od nas kiedys pisała na /g...

"- Zabilismy sobie warriora taurena w STV ^^
- No a co w tym takiego wyjątkowego?
- No bo my go zaciukalismy mieczami :]"

/wave Airmord & Lilka ;).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 10 paź 2006, 15:19 przez Bierzgal, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 15:18 
Cytuj  
mordek ;p

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 15:20 
Cytuj  
Btw, Airmord to gra jeszcze ? Jakos go malo widze ostatnio, a to gnomka z tych najlepszych (biale kucyki). A Lilka ostatnio pogadalem chwile (tez biale kucyki) - rozprawialismy na temat wyzszosci gnomkek z kucykami nad gnomkami z rozowymi kucykami i nad gnomkami z krotkimi wlosami.

Generalnie mam teraz dylemat czy nosic kapelusz czy nie (wyglada pro, ale kucykow nie widac :()

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 15:28 
Cytuj  
Mordek juz nie gra :(. Rzucił na chwile obecną WoWa (pisal dlaczego ale nie pamietam juz dokladnie, generalnie => RL). Moze wroci w BC, who knows :). Brak go nam :-?.

PS. No i mag byl z pierwszej półki :).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 16:12 
Cytuj  
qra noś ten hełm bo ci go zabiore ;p

btw powiedz mi statami co w nim jesat takiego zajebistego? ;p

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 16:36 
Cytuj  
A nie jest tak, ze jak rzucisz banish na peta, to lock traci SL na ten czas ? Ja zawsze preferowalem SL locka, bo ma kosmiczna przezywalnosc, ale ostatnio respeccowalem na taki dosc smieszny mix - aff do syphona, demo do imp. seduce i reszta w destro. Przezywalnosc jest duzo mniejsza vs 2-3 przeciwnikow ( bo nie mozna juz tankowac jednego gracza ), ale za to lamerski playstyle "dot on sight + shadowburn+nightfall low hp targets" jak dla mnie zamiata.
Jak chodzi o focus damage, to destro lock faktycznie zamiata - conflagrate pozwala w pelni kontrolowac walke vs rog - dotujesz, zeby nie zniknal, jak podchodzi za blisko, conflag i seduce i od nowa. Destro lockiem trzeba jednak troche cwaniactwa, bo nie jest to jednak SL, ze stoisz w miejscu i rozdajesz doty + feary i czekasz, az wszyscy na okolo Ciebie padna :) SL po pewnym czasie sie nudzi, bo jest ze latwy. Z drugiej strony z glebokim aff buildem mozna spamowac doty na wszystko po czym odpalic jakis speed boost item/potion i czekac cierpliwie kiedy doty zrobia swoje. Jedna fala ze srednim sprzetem to ok 4khp mniej :)
Zdecydowanie polecam SL, Bigi, az nie dorobisz sie porzadnego +dmg - wtedy destro zamiata i mana nie konczy sie tak szybko.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 17:51 
Cytuj  
2540 napisał(a):

to ci dopiero soul link dispelowany omg wez pograj napierw troche tym swoim lockiem a pozniej gadaj kk ?? soul link od ktoregos tam patcha nie moze byc zdispelowany tracisz go w momencie gdy ginie twoj pet lub wchodzisz do instantow lub bgs'ow ; P zaden dispell magic ani purge ani cos tam jeszcze nie sciagnie soul linka ..... kapiszi ? :p

SL mozna normalnie dispellowac. Z peta, nie locka.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 10:09 
Cytuj  
no wlasnie tez tak slyszalem i dlatego to mi przyszlo do glowy ;p
soullink jest fajny ale po drodze do niego w drzewku demonology jest tyle beznadziejnych zapychaczy ze w zasadzie traci sie mase dps ;)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 11:21 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
qra noś ten hełm bo ci go zabiore ;p

btw powiedz mi statami co w nim jesat takiego zajebistego? ;p


Wyglad ... musze cholera random klate z Naxx dobrac (Necro Knight)- fenomenalnie bedzie wygladala z tym kapeluszem. Chociaz cholera juz to mierzylem w dressing roomie i kurde pasek NW bedzie sie bardzo odroznial. Cos bede musial dobrac ...

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 22:21 
Cytuj  
Clostridium czy mozesz podac jakiego builda uzywasz no i gear :)

I czemu dwie wolne bronie? Ostatnio uslyszalem ze warek powinnien miec jak najszybsze bronie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Posty: 31
Dołączył(a): 19.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 07:32 
Cytuj  
Set PvP HW 17/34/0 albo 18/34/0 http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
wcześniej 31/20/0
2 wolne ze względu na większy %dropu Crusadera i większe zadawanie obrażeń,szybką wkładam w offhand gdy atakuje Castera - Locka , Priesta. Atakując Maga często przełaczam na 2h. 2h też ,gdy atakuje więcej celów niż 2. i zalezy też jakie to cele.
Zawsze disarmuje warriora, częto przeciwnicy robią repete lustrzaną ,czy disarm mnie, ale już jest za póżno.
Jak widzę przełączający sie stance u atakującego mnie warriora na defence to wkładam 1h z immune na disarm.
Oprócz warriorów zawsze disarmuje: Pala, Shamy, Huntera.


_________________
Ab alio exspectes, alteri quod feceris

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 19:46 
Cytuj  
impale sux imo


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 21:24 
Cytuj  
Chyba zartujesz.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:32 
Cytuj  
Nie sadze. Impale/Deep Wounds ma sens przy 2H, przy DW juz mniejszy, lepiej pojsc w 12/39.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 16:35 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Nie sadze. Impale/Deep Wounds ma sens przy 2H, przy DW juz mniejszy, lepiej pojsc w 12/39.


przy 2h wlasciwie nie ma nic innego w co mozna pojsc, no i deep wounds ticknie pare razy... przy dw impale to marnowanie talentow :) (imo ofc)


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo


Posty: 31
Dołączył(a): 19.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 18:10 
Cytuj  
Fakt ,aby w drzewku talentów otworzyć talent Impale niezbędny jest Deep Wounds.
Deep Wounds doskonale łączy się z Improved Rend vs niektórym przeciwnikom jak Druidzi z Talentami Feral. , Pala . Warriorzy z talentami Prot.pomieszanymi z fury i epickim mieczem Thunderfury.

Warrior Furry to poniekąd biegacz, jedną z jego form ataku to Charge,Rend,Deep Wounds,Hamstring i w nogi na taką odległość aby zrobić Intercept. I ponownie Rend,Deep Wounds,Hamstring, i na bezpieczna odległość a przeciwnik krwawi, i czekamy uciekając jak traci Hp ,gdy zapragnie się leczyć ponawiamy Intercept i tak do Execute.

Talenty przydają się też vs Hunterowi , podczas gdzy warrior czeka w płapce on traci Hp.
Czasem nawet kilka Hp różnicy dla warriora to dużo , bo może wykonać Execute.


_________________
Ab alio exspectes, alteri quod feceris

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 18:18 
Cytuj  
a Dw to Bloodthirsta nie uzywaja wogule ?


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.


Posty: 31
Dołączył(a): 19.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 18:20 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Nie sadze. Impale/Deep Wounds ma sens przy 2H, przy DW juz mniejszy, lepiej pojsc w 12/39.


Testowałem i wg mnie do Pvp nie można pominąć tych kilku w arms.: 17-18 arms musi być dla DW Furry. Innaczej sprawa ma się dla Pve Furry warriora tam owszem ma to sens.
Dziś mija mój 150 days PvP jako 60-tka :) jeżeli chodzi o warriora. trochę pograłem już na BG i testowałem różne ustawienia: talent po talencie , ale zawsze było gorzej. Wg mnie Furry warrior PvP musi mięć minimum 16 pkt w arms.


_________________
Ab alio exspectes, alteri quod feceris


Posty: 31
Dołączył(a): 19.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 18:23 
Cytuj  
oski napisał(a):
a Dw to Bloodthirsta nie uzywaja wogule ?

O aksjomatach nie wspominam.


_________________
Ab alio exspectes, alteri quod feceris

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.