mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Proximo_TEC napisał(a):
http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=29640

T4 na żywo


Ta, dzis to widzialem... Jako Mag zaczalem niezle kurwowac na Blizzarda po zobaczeniu seta maga, a nastepnie pozostalych, w tym warlocka, ktorego set po prostu wbija w glebe. Dlaczego kurwa ta klasa zawsze dostaje tone wazeliny od Blizza? Kpina w zywe oczy dla wszystkoch graczy zrobic tak zajebisty set dla jednej klasy i tak zjebany wizualnie dla drugiej. Sorry za przeklenstwa, ale jak ktos kiedys powiedzial "przelala sie czara wkurwienia" :har:
I nie piszcie, rerollnij locka jak ci sie tak podoba, bo nie o to tutaj chodzi, tylko o kretynskie zagrania developerow ze strony Blizza.


tak...
Blizzard specjalnie zrobił badziewny set dla maga...

czy Ty sie dobrze czujesz?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:25 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):

tak...
Blizzard specjalnie zrobił badziewny set dla maga...

czy Ty sie dobrze czujesz?

Puknij sie Pan w czolo Panie Dwutlenek...Ot co glupia odpowiedz na glupie pytanie.
Taka opinia nie jest odosobniona wiec po co odrazu tak agresywnie.Nawet jesli by byla to kazdy ma prawo do takiego zdania.


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:29 
Cytuj  
Ja zauwazylem, ze magowie ZAWSZE sa pierwsi do narzekania. Nic tylko wiecznie narzekaja, ze tu set brzydki, ten skill do dupy, a ktos inny ma zbyt dobry. I zawsze tak jest. A co maja powiedziec np palkowie na T3 - to dopiero brzydki set jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:35 
Cytuj  
Magowie - najbardziej whinerska klasa. Powód. Nie mogą one-shotować przeciwników wiec sobie odbijają na czym innym :D
Sam secik taki sobie.
Mam nadzieje ze sety PvP będą wkoncu rownie ladne jak te za PvE. Bo jak narazie to az wstyd zakładać takie coś..

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:41 
Cytuj  
Nie wiem nie gram magiem, a inna klasa.Nie wymienie jaka bo wydaje mi sie, ze uslyszalbym zaraz szczeniackie odzywki.
Powiadacie, ze magowie najwiecej narzekaja, czyli maja powody.
I nie moge sie zgodzic ze to nie jest klasa, ktora potrafi zabic jednym ciosem/czarem wrecz przeciwnie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:42 
Cytuj  
Set Maga nie powala, ale moim zdaniem nie ma co narzekać, ot taki normalny secik.

Imho set druida ssie na maxa ;>.


_________________
Altaya | BF4

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:45 
Cytuj  
http://www.nihilum.co.uk/forum/attachme ... 1160913015 wszystkie sety razem.


Ostatnio edytowano 15 paź 2006, 20:49 przez Corodar, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 20:47 
Cytuj  
Normalnie speedy gonzales z ciebie.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:00 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):

tak...
Blizzard specjalnie zrobił badziewny set dla maga...

czy Ty sie dobrze czujesz?

Puknij sie Pan w czolo Panie Dwutlenek...Ot co glupia odpowiedz na glupie pytanie.
Taka opinia nie jest odosobniona wiec po co odrazu tak agresywnie.Nawet jesli by byla to kazdy ma prawo do takiego zdania.


Nikt Ci nie broni wyrażać opini, ale nawet subiektywna może być kulturalna.
Zachowujesz się jakby Ci Bizzard zamierzał krzywde zrobić specjalnie i jeszcze rzucasz "kurwami".

Radzę się opanować.

Pozatym gdzie tu agresja, zapytałem tylko, cytuje: Czy Ty sie dobrze czujesz? Może niegrzecznie ale żeby agresywnie?

Agresywny to Ty jesteś? Chyba nie bez powodu dostałeś bana na poprzedniego nicka?

A po za tym po cholera bronisz Ragnarosa? On sobie doskonale radzi bez Ciebie... a przez to juz nie wiem kogo cytuje i z kim dyskutowac...


Ostatnio edytowano 15 paź 2006, 22:19 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:09 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Proximo_TEC napisał(a):
http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=29640

T4 na żywo


Ta, dzis to widzialem... Jako Mag zaczalem niezle kurwowac na Blizzarda po zobaczeniu seta maga, a nastepnie pozostalych, w tym warlocka, ktorego set po prostu wbija w glebe. Dlaczego kurwa ta klasa zawsze dostaje tone wazeliny od Blizza? Kpina w zywe oczy dla wszystkoch graczy zrobic tak zajebisty set dla jednej klasy i tak zjebany wizualnie dla drugiej. Sorry za przeklenstwa, ale jak ktos kiedys powiedzial "przelala sie czara wkurwienia" :har:
I nie piszcie, rerollnij locka jak ci sie tak podoba, bo nie o to tutaj chodzi, tylko o kretynskie zagrania developerow ze strony Blizza.


tak...
Blizzard specjalnie zrobił badziewny set dla maga...

czy Ty sie dobrze czujesz?


Gdzie napisalem, ze Blizz zrobil specjalnie badziewny set dla maga? Po prostu roznica miedzy tymi dwoma setami w wygladzie, pomysle na sam set, szczegolach jest kolosalna na korzysc locka. To, ze akurat jest to set warlocka to przypadek dodajacy smaczku calej wojnie mag vs lock :) Nie moja tez wina, ze lock jest taka, a nie inna klasa, ktora dostaje posrednio czy bezposrednio zazwyczaj buffa od Blizza. A ten set, jak napisalem, przelal czare :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:10 
Cytuj  
Nasuwało sie z treści, nie uważasz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:16 
Cytuj  
Zatem wyciagnles zle wnioski z tresci :)

Anyway, widze tez powyzej, ze pare osob uwaza set maga za nic specjalnego. I oto sie wlasnie rozchodzi. Wiadomo, ze gusta ludzie maja rozne, no ale wyraznie widac, w ktore sety wlozono troche pracy, a na ktore Blizzard nie mial ciekawego pomyslu. I to mniej najbardziej denerwuje. Szczerze powiedziawszy mam nadzieje, ze magowie rozpetaja mala burze odnosnie tego seta i Blizz wymysli cos ciekawszego, bo czasu maja w cholere, zanim ludzie zaczna zbierac T4.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:17 
Cytuj  
Naprawde ten set jest taki paskudny?

Rozumiem, ze moze sie nie podobac, mi też sie wiele rzeczy nie podobać... ale żeby od razu przekraczac "granice wkurwienia"? :-]

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:22 
Cytuj  
Magowie nie macie powodow do narzekan. Wezcie np nihilum, ile maja lockow w raidzie ? jednego. A magow? W sumie nie wiem ile ale pewnie od 5 w gore. Do tego mozecie skupic sie na jednym rodzaju itemkow i do pvp i do pve i do farmowania podczas gdy healerzy czy tankowie musza sie rozdrabniac. Farmujecie najszybciej z wszystkich klas. Czego wam jeszce potrzeba?

W sumie co do wygladu itemkow maga to spojrzcie chocby na szate jaka dostajesz na bodajze 20 lvl z questu magowego u humanow. Blizzard ma pratchettowska wizje magow i nie ma nad czym plakac. Pala w sumie mowi sie ze tylko tier 2 ma imba mnie sie kazdy podoba


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:25 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Naprawde ten set jest taki paskudny?

Rozumiem, ze moze sie nie podobac, mi też sie wiele rzeczy nie podobać... ale żeby od razu przekraczac "granice wkurwienia"? :-]


Hyhy, a nie jest? Jedyny ciekawy pomysl to shouldersy, z jednym naramiennikiem. A poza tym to nic tam nie widze ciekawego. Zwykla tekstura na reszcie seta. Warlocka czy warriora w T4 zobaczylbys w tlumie NPC bez problemu, bo to sety, ktore maja pewien charakter, ciekawy wyglad, a maga w T4? Szczerze watpie. Nudny, standardowy secik. :har:

A przelewa to "czare wkurwienia", bo jak wiadomo lock to antymage class i jak juz wczesniej napisalem zazwyczaj posrednio czy bezposrednio dostaje buffa od Blizza (ot chociazby dodatkowe zwiekszenie staminy na itemach w TBC calkiem niezle buffnie locka, ktory juz tera biega z potezna iloscia staminy jak na castera, a w dodatku liczby te beda jeszcze wieksze).

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:36 
Cytuj  
Sorry, ale jak rozumiem to, co Ty piszesz tak: "Zly blizz, nie ma pomyslu na maga, wiec buffuje wygladalem locka". W ktorym miejscu lock to antymagowa klasa ? Bo ma fela ? Boze.....grasz dla wygladu i tylko to sie liczy, chcesz miec duzo staminy - rerollnij locka i przestan plakac, bo brzmisz podobnie ja kkk20 i podobnie jak On, whinujesz - serka, mleczka podac ? Watpie by tutaj ktos prowadzil jakakolwiek wojne lock - mag ( kt. istnieje na ogol w gildiach z racji konkurencji na podobne itemy dla obu klas ), bo w zadnej gildii nie jestesmy, a to, ze Tobie set maga sie nie podoba, to juz zrozumielismy po pierwszym Twoim poscie na ten temat. Dlatego prosze Cie, przestan plakac, jak Ci zle, i jacy to lockowie sa paskudni. Z gory dzieki.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:48 
Cytuj  
A mnie nie obchodzi komu sie jaki set podoba, wole podzielic sie info o nowych Petach w TBC

http://petopia.brashendeavors.net/html/ ... aInfo.html

2 nowe rodziny (to jeszcze niepewne)
Duzo nowych modeli i kolorkow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 22:57 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Sorry, ale jak rozumiem to, co Ty piszesz tak: "Zly blizz, nie ma pomyslu na maga, wiec buffuje wygladalem locka".


Zle rozumiesz

Cytuj:
W ktorym miejscu lock to antymagowa klasa ? Bo ma fela?


Tak. Moze zaprzeczysz, ze z felhunterem warlock nie jest klasa anti-caster? I nie pisze, ze to zle, czy dobrze, zaznaczam. Odpowiadam po prostu na twoje pytanie.

Cytuj:
Boze.....grasz dla wygladu i tylko to sie liczy, chcesz miec duzo staminy - rerollnij locka i przestan plakac, bo brzmisz podobnie ja kkk20 i podobnie jak.


Widze, ze nie ma sensu sie powtarzac. Jesli nie zrozumiales co chcialem powiedziec w poprzedich postach nie bede po raz kolejny pisal tego samego :)

Cytuj:
On, whinujesz - serka, mleczka podac ? Watpie by tutaj ktos prowadzil jakakolwiek wojne lock - mag ( kt. istnieje na ogol w gildiach z racji konkurencji na podobne itemy dla obu klas ), bo w zadnej gildii nie jestesmy


No to propnuje poczytac oficjalne forum WoW, zarowno boardy maga i warlocka. Postow, w ktorych magowie narzekaja na lockow jest dosyc sporo :) Mmorpg.pl to nie caly swiat.

Cytuj:
a to, ze Tobie set maga sie nie podoba, to juz zrozumielismy po pierwszym Twoim poscie na ten temat.


Odnosilem sie po prostu do odpowiedzi innych osob na moj post. Rozumiesz na czym polega forum, prawda?

Cytuj:
Dlatego prosze Cie, przestan plakac, jak Ci zle, i jacy to lockowie sa paskudni. Z gory dzieki.


Widze, ze wciaz nie zrozumilaes o co mi chodzi. A "plakac" jesli bede chcial to bede, zawsze mozesz mnie wrzucic na ignore :)

I na koniec: jesli uwazasz, ze set maga jest wizualnie ciekawszy, bardziej szczegolowy i pomyslowy od seta locka (i to jest akurat przypadek, ze to set locka) to propnuje przetrzec okulary :)

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 00:33 
Cytuj  
a mi set maga sie podba ooo za to warlocka nie za bardzo jakies niebieskie gowno na twarzy ma

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 01:04 
Cytuj  
No jak dla mnie tak samo set locka to dla mnie poraszka za to maga zalkiem calkiem a co do wygladu

W każdym boosterze znajdziemy karty z unikalnymi kodami do wykorzystania online (punkty wymienne na nagrody i materialy firmy Upperdeck), kodowane karty Loot, pozwalajace na upgrade postaci w grze online. hmmm


http://www.allegro.pl/item134830781_wor ... erbox.html

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.