mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 15:03 
Cytuj  
Nie wiem co sie ostatnimi czasy dzieje w BLIZZARDZIE ale nie wygląda to ciekawie, weźmy na przyklad: www.wow-europe.com

Próbował ktoś wejść ? Jak ja to klikam widze cudowny napis:

Błąd parsowania XML: nie znaleziono elementu
Obszar: http://www.wow-europe.com/en/
Numer linii 275, kolumna 16:

NICE! Pomijając fakt, że dzieje sie to coraz częsciej.
__
Kolejna sprawa, a zasadniczo pytanie. Abonament który konczy mi sie za pare dni ... skończył sie dzisiaj !! Wbijam do wowa,
wklepuje hasełko i dostaje informacje ze moje konto się przeterminowało i musze kupić abo ... :wtf: :wtf: :wtf:

Orientuje się ktoś do ... "jakiego działu mam to zgłosić" ?
I w jaki sposób gdy wow-europe sobie nie działa ? :har:

Z góry dzieki za sensowną odpowiedź :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 17:29 
Cytuj  
Nie narzekać i przeczekać... Innej rady nie ma... Wyjdź nadwór, pójdź na piwko lub anything.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 19:16 
Cytuj  
Blizzard miał problemy ze stroną/acc menagment/billing/forum, od kiedy wow ruszył. Należy się z tym pogodzić, bo wątpię żeby to się zmieniło w najbliższym czasie :wink:

Edit: Odp2-> Billing support czy cuś takiego na pewno jest. Ale to i tak dopiero jutro, mało kto w Blizzard pracuje w weekendy xD

BTW masz tu direct linka może ci zadziałą:
http://www.wow-europe.com/en/support/ac ... lling.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 23:51 
Cytuj  
A ja osobiście od dłuższego czasu nie mogę zalogować się na oficjalne forum....wtf ?

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 00:12 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A ja osobiście od dłuższego czasu nie mogę zalogować się na oficjalne forum....wtf ?

no ja musze pare razy sie logowac ;/


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 08:39 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A ja osobiście od dłuższego czasu nie mogę zalogować się na oficjalne forum....wtf ?



moze masz banana ;-) na forum


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 16:46 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dana napisał(a):
A ja osobiście od dłuższego czasu nie mogę zalogować się na oficjalne forum....wtf ?



moze masz banana ;-) na forum


Nie mam bana, za mało tam pisałem by komuś podpaść :) Pozatym nawet jak bym miał to powinienem dostać maila że owego bana dostałem, ew. powinna się pojawić informacja przy logowaniu.

Napisałem emaila do supportu tydzień temu no i oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi, nawet automatycznej. Customer support zakrawa o kpine, tą kase z abonamentu to oni chyba wydają na dziwki i alkohol nie ma innego wyjścia (a na BC się zrzucili).

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 14:45 
Cytuj  
Ja od 10 dni nie moge przeniesc postaci na BOULDERFIST'a, tzn inaczej przenioslem juz ta postac tam ale jest zablokowana do czasu az sfinalizuje platnosc. Najlepsze jest to ze probujac sfinalizowac przeniesienie 2x pobralo mi z konta kase za ta tranzakcje a postacia nie moge uzywac dalej. Ogolnie blizzard wlasnie od 10 dni ma problem z PCT jak i acc menagment dzieki czemu nie mozna zakonczyc przeniesienia, rowniez nie mozna anulowac przeniesienia.


Blizzard smierdzi!

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 15:55 
Cytuj  
Blizz ma problem z PCT od ponad miesiaca jak nie dwoch :) Tym niemniej ja przeniesc zdolalem.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 17:09 
Cytuj  
Niecały miesiąc temu robiłem PCT Kor'gall-->Xavius dla kolegi, zero problemów, char był na miejscu tego samego dnia.
Sądze że problemy wynikają gdy serwis www źle działa, po prostu trzeba to robić jak działa bez zarzutu.


_________________
O.o

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 17:55 
Cytuj  
Cytuj:
0. 16/10 PCT issue – updated 18/10 | 16/10/2006 11:34:51 PDT
Some players have been experiencing issues trying to use the Paid Character Transfer service.

When the PCT process is initiated by a player, their bank is notified and the payment amount is placed in 'reserve'. This temporarily places the money outside of their bank account, looking like a payment has been made but in fact no transfer is completed until final validation is given.

On this occasion, a technical issue generated an error message which prevented players from completing the PCT process and validating the payment.

On pinpointing the problem we turned off the PCT process and cancelled the payment requests.

Almost all payment requests have now been cancelled and the reservations are in the process of being released by the banks.

We continue to work on this process and will provide further updates as soon as possible. Meanwhile the PCT service will remain closed until further notice.

We sincerely apologise for this situation.


Update 18/10
We just want to let you know that we are still working on this. The issue turned out to be slightly more complicated than we originally anticipated; nonetheless we have come closer to a resolution and we will update you again, as soon as we have more information.

[ Post edited by Thundgot ]





Dziekuje to jest najnowsze wyjasnienie wczesniejsze bylo z czwartku jednak nie moge go znalesc w tej chwili PCT definitywnie im padlo od wtorku!!! i to nie jest wina czy mi sie raz uda czy nie poprostu im sie to wykraczylo i nie ma narazie mozliwosci przeniesienia postaci!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.