mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 10:59 
Cytuj  
te 10 honor point - to sie dostaje poza BG - w BG pewnie wymysla cos innego - bo przeciez beda jeszcze bonusy honoru za flagi itp


_________________
Obrazek

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:15 
Cytuj  
Czyli jak to Beta - dalej nic nie wiadomo :)


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:39 
Cytuj  
Mysle ze ten stary system jest lepszy ... co do rep, powinna byc dalej "w użyciu" żeby było latwiej. Co do itemkow to jak to teraz bedzie...powiedzmy mam Exacled ( czy jakos tak) w AB i moge sobie na legalu kupic powiedzmy Deathguard Cloak, po wejsciu BC nie bede juz mogl ? czy bede musial cos dodatkowgo zrobic by otrzymac dany item. Czy dodatkowo wejda Tokeny z Bg ?
Heh u nas na serwerze Horda zadko wygyrwa ( w sumie bardzo zadko (przynajmniej jak ja gram)) na AV...wiadomo 1 Av - 1 token ... zatem 1av-2h przynajmniej, no to powodzenia ze zbieraniem powiedzmy 40 tokenow....

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:42 
Cytuj  
Juz ktos Ci napisal - na BG honor + tokeny zeby kupic to, co do BC mogles kupic za gold przy odpowiednim repie. Masz to na poprzedniej stronie.....


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 12:24 
Cytuj  
Mam proste pytanie: Czy przed najnowszym pathem opalca sie bic honor na BG czy nie? Bo jak cos ma przepasc albo sie nie przydac to ja dziekuje. Prosze o odpowiedz bo tydzien temu wziolem sie za bardzo powaznie robienie BG i Honoru.


edit: Bo honor z tego co widzialem bedzie w BC bardziej jak Gold, niz tak jak teraz, bardziej jak reputacja. OK ale czy ta moja 12 ranga sie zlikwiduje i dostane za nia tego "golda" czy po prostu zostane z tym czym jestem i jak chce cos to jade od 0.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 12:31 
Cytuj  
kikas napisał(a):
edit: Bo honor z tego co widzialem bedzie w BC bardziej jak Gold, niz tak jak teraz, bardziej jak reputacja. OK ale czy ta moja 12 ranga sie zlikwiduje i dostane za nia tego "golda" czy po prostu zostane z tym czym jestem i jak chce cos to jade od 0.

Raczej nie dostaniesz w koncu itemy za 12 range masz, czyli tego swojego "golda" na nie wydales.
Ja sie boje ze zrobie exalted na WSG i AB przed 50lvl, ale nie bede mial golda na wykupienie tych itemow (bo o ile pamietam, moge na 4x lvl kupic sobie 60lvl item za exalted)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:29 
Cytuj  
pewno tez sie zmienia ilosci tokenow za kzda wygrana bo co to jest 40 tokenow z ab kilka godzin farmienia z premade'a
@cypis - ekhm... 1000 to mozna w kilka godzin nabic bo z tego co pamietam jak gralem jeszcze magiem to na dzien spokojnie wyciaglem 350-450hk z tego kolo 250-330 zabijalem sam wiec to nie jest tak duzo w porwnaniu do terazniejszego farmienia rangi :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:34 
Cytuj  
Moze naucz sie czytac? W BC za solo kill dostaje sie ~10 cp, nie ~300 jak teraz. Na 70 lvlu bedzie prawdopodobnie jeszcze mniej.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 16:06 
Cytuj  
Kilka nowych info, od Blue, tym razem z US Forum:

Cytuj:
Ok, you're referring to the honor points AND marks of honor which are both used to buy the high-end honor rewards. The marks of honor are obtained from playing battleground games, and you get 3 for a win and 1 for a loss. Honor points are acquired through defeating a player through PvP and are awarded after realm maintenance on Tuesday's similar to honor in the current system. How much honor you will obtain will fluctuate depending on the opponent, and may still be adjusted

As the current high-end rewards will lower in value with the release of the expansion they're going to be made much easier to obtain to properly place their value in-line with what's available above them. Couple that with honor points being accumulated infinitum, there isn't a need to engage in a large amount of consistent PvP to gain the higher rewards. You can go at your own pace and get the rewards as quickly or slowly as you want or need.


Cytuj:
All current rewards will continue to be available in the new honor system, including battleground reputation rewards. The current rewards will be easier to obtain to properly reflect their value in a post-expansion world, but if it's A LOT easier (or what that would even equate to), I couldn't say.


Czyli Blizz otwiera latwa droge po te itemy graczom poniewaz w nowym swiecie TBC i tak pojawia sie lepsze bronie / ekwipunek.


Polecam tez przejzec dokladnie caly ten topic na US, z ktorego wzialem te cytaty. Np. na 4 stronie ktos dokladnie tlumaczy jak to bedzie wygladac.

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1&pageNo=4

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 16:40 
Cytuj  
Wychodzi na to ze mamy AB WSG AV marki of honor za ktore kupujemy rewardy od vendorow stormpike / silverwing sentinels / league of arathor.

Mamy pvp tokeny ktore zbieramy za zabijanie wrogow outdoor podczas wojen w roznych krainach outlandow (w roznych arenach rozne tokeny).
Rewardy za te tokeny mozna dostac u vendorow danej nacji.

Mamy tez team ranking w ktorym punkty dostajemy za bitwy z druzyna na arenie.

Mamy wreszcie honor points ktore dostajemy za zabijanie wrogow we wszystkich w/w miejscach za ktore kupujemy rewardy u pvp vendorow

right?


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 16:44 
Cytuj  
Moze po prostu osoby, ktore tego nie kumaja, albo nie znaja angielskiego niech cierpliwie czekaja na retail i zobacza to w grze, bo tlumaczenie tego po raz 980294024 robi sie juz zenujace *rence*

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 20:19 
Cytuj  
Jak dla mnie to pvp robi zwrot o 180 stopni na lepsze ofc ;] Nie bedzie trzeba zamieniac sie w nolife'a (Koornik cos o tym wie ;]) zeby nabic sobie honor zeby wreszcie kupic itemki ktore teraz(w TBC =P) dostepne beda nawet dla tych ktorzy na pvp poswiecaja tyle samo lub nawet mniej czasu niz na pve. Ja wszytsko to widze w bardzo jasnych kolorach, podzial na rozne typy pvp osobne nagrody inny sposob platnosci nie czyni wsyztskiego farma lecz mysle dobra zabawa (NARESZCIE)

BTW. czy w becie dziala juz jakis outdoor pvp ?? staram sie nie sledzic wsyztskiego by w TBC czuc sie zaskoczonym ale akurat to bym chcial wiedziec chociaz na jakiej zasadzie to bedzie dzialal (slyszalem cos o jakims bombardowaniu, przechodzeniu miast z rak do rak itp. xD)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 20:28 
Cytuj  
Pięknie, człowiek siedział przez prawie 5 miechów po 12-16h dziennie aby zdobyć HWL i itemy a teraz one będą praktycznie za free :evil: Gdzie tu sprawiedliwość? To może niech blizz też w łatwy sposób udostępni sety tier3... chociaż i tak set HWL dla szamana lepszy od tier3 :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 20:39 
Cytuj  
Tier3 to tak do polatania bedzie pewnie do 65-67lvl, a dalej juz i tak masz lepszy sprzet, w sprzecie jaki jest teraz za 14 range to beda wszyscy latac, schody sie zaczna z itemami na 70lvl, a przeciez kolejne patche po dodatku beda otwieraly instancje, gdzi epewnie zobaczymy tier5, tier6 itd


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 21:06 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Wychodzi na to ze mamy AB WSG AV marki of honor za ktore kupujemy rewardy od vendorow stormpike / silverwing sentinels / league of arathor.

Mamy pvp tokeny ktore zbieramy za zabijanie wrogow outdoor podczas wojen w roznych krainach outlandow (w roznych arenach rozne tokeny).
Rewardy za te tokeny mozna dostac u vendorow danej nacji.

Mamy tez team ranking w ktorym punkty dostajemy za bitwy z druzyna na arenie.

Mamy wreszcie honor points ktore dostajemy za zabijanie wrogow we wszystkich w/w miejscach za ktore kupujemy rewardy u pvp vendorow

right?


Nie do konca... Za BG bedziesz dostawal marki tak jak do tej pory (3 za wygrana, 1 za porazke). Za te marki + za honor pointy bedziesz kupowal PvP rewardy. Honor pointy bedziesz zdobywal za zabicie postaci gracza i beda one dodawane po srodowym maintance czyli tak jak ma to miejsce obecnie. Te honor pointy beda waluta za ktora bedziesz kupowal PvP rewardy (+ czasami trzeba tez bedzie zaplacic markami BG np. 40 mark of AB)

Tutaj zasadnicze pytanie brzmi czy na BG tez bedziesz dostawal honor pointy za kille ? Jesli tak to honor pointy potrzebne na takie GM weapon zdobedziesz bardzo szybko... Jesli nie to bedzie ostra jazda na outdoor pvp.

Generalna zmiana na plus jest taka, ze caly honor system bedzie podobny do xp system czyli nie bedziesz tracil honoru na przestrzeni czasu lub kiedy przestaniesz go grindowac na dzien, tydzien czy kilka miesiecy. Mozesz to robic szybko lub wolno ale nagrody predzej czy pozniej dostaniesz.

Oprocz tego bedzie osobny sytem areny. Tam druzyny beda mialy swoj ranking w zaleznosci od liczby wygranych meczow. I za odpowiedni ranking bedziesz dostawal nagrody.
Ranking bedzie resetowany co jakis czas (analogia do Ladder w Diablo2), wprowadzane nowe rewardy, uprgadowane stare...
(W przypadku Areny nie jestem tylko pewien czy nagrody bedziesz dostawal w zaleznosci od rankingu czy tez za kazda wygrana walke bedziesz dostawal jakies pkt czy tokeny ktore pozniej zamienisz na nagrody).

Ja wiem, ze pierwsze co zrobie to sprobuje jak najszybciej dorwac GM 2h Sword dla swojego warriora. Zawsze bardzo mi sie podobal i wreszcie mam szanse zeby swoje male marzenie splenic i to nic, ze wiele klas bedzie biegalo ze swoimi 14 rangowymi itemami. Po prostu lubie takie duze zabawki... :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 21:18 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Pięknie, człowiek siedział przez prawie 5 miechów po 12-16h dziennie aby zdobyć HWL i itemy a teraz one będą praktycznie za free :evil: Gdzie tu sprawiedliwość? To może niech blizz też w łatwy sposób udostępni sety tier3... chociaż i tak set HWL dla szamana lepszy od tier3 :lol:

Wyjdz.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 21:19 
Cytuj  
TobiAlex ja siedzialem po 18-20 h dziennie wiec znam twoj bol. Fakt ze z wejsiem BC te itemk istraca cala swoja wartosc to samo z tier3. No ale tier 3 nie zacznie nagle dropowac w molten core albo stratholme wiec to nie fair nie mowiac o slawie idacej z rangi grand marshala.

W sumie cieszy mnie fakt ze bedzie trzeba wybierac czy robimy honor na bg , na arenie , czy outdoor po rewardy z nacji. To ze w bc bedzie latwiejszy dostep do grand marshal itemkow to mnie nie robi ale wkurza mnie to ze przed bc ludzie beda juz to miec


mysle ze dobra zmiana ogolny rewamp systemu rewardow za pvp ale ta akcja z gm weapons for everyone to troche nie trafiony pomysl.

EDIT. cypis nie 'wyjdziuj' tobialexa bo ma tutaj racje.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 21:25 
Cytuj  
koornik napisał(a):
TobiAlex ja siedzialem po 18-20 h dziennie wiec znam twoj bol. Fakt ze z wejsiem BC te itemk istraca cala swoja wartosc to samo z tier3. No ale tier 3 nie zacznie nagle dropowac w molten core albo stratholme wiec to nie fair nie mowiac o slawie idacej z rangi grand marshala.

Jak masz ochote sobie boostowac ego ranga, to zawsze mozesz ja wlaczyc, zeby pokazywala sie przed nickiem.
Cytuj:
mysle ze dobra zmiana ogolny rewamp systemu rewardow za pvp ale ta akcja z gm weapons for everyone to troche nie trafiony pomysl.

EDIT. cypis nie 'wyjdziuj' tobialexa bo ma tutaj racje.

Nie ma racji. Mowi, ze beda praktycznie za darmo co jest nieprawda. Pisze 'wyjdz', bo nie lubie jak ktos kto nie ma zadnego pojecia o temacie zaczyna sie wypowiadac.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 22:36 
Cytuj  
Taka mała uwaga do osób, które twierdzą, że nowe epickie bronie z pvp będzie łatwo zdobyć. Jeżeli sądzicie, że Blizzard ustali jakieś niskie ceny na te bronie (mowa o honor points) albo, że łatwą będzie tą sumkę ufarmować to nie wiem, w jaką wy grę graliście przez ostatnie 2 lata, ale na pewno nie w WoW'a.

Blizzard już wielokrotnie pokazał że grind (nieważne czy rep, quest, honor, instance itd itp) to dla nich główny sposób przedłużania żywotności produktu 8). (Nie mówię, że to źle, w końcu jak by wszystko zdobywało się szybko/łatwo to jaką wartość by to miało?)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 22:53 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Taka mała uwaga do osób, które twierdzą, że nowe epickie bronie z pvp będzie łatwo zdobyć. Jeżeli sądzicie, że Blizzard ustali jakieś niskie ceny na te bronie (mowa o honor points) albo, że łatwą będzie tą sumkę ufarmować to nie wiem, w jaką wy grę graliście przez ostatnie 2 lata, ale na pewno nie w WoW'a.

Blizzard już wielokrotnie pokazał że grind (nieważne czy rep, quest, honor, instance itd itp) to dla nich główny sposób przedłużania żywotności produktu 8). (Nie mówię, że to źle, w końcu jak by wszystko zdobywało się szybko/łatwo to jaką wartość by to miało?)


sign.

przyklad? zajebiscie mnie znudził wow ostatnimi czasy, wiec sobie chcialem przerwe zrobic. do 27 pazdziernika mam konto aktywne. i co blizzard dzisiaj zrobil? wyslal mi keya do bc, dlaczego? po to zebym oplacil.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.