mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 19:39 
Cytuj  
Czy używa ktoś z was Photek UI?? Jeśli tak to prosiłbym o screeny jak to u was wygląda bo umnie kiepściutko. Potem pare pytań. ;]

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 13:03 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Czy używa ktoś z was Photek UI?? Jeśli tak to prosiłbym o screeny jak to u was wygląda bo umnie kiepściutko. Potem pare pytań. ;]

kiepsciutko to znaczy jak ?
Obrazek
jak znasz komendy to posiedz troche nad ustawieniami tych modow az wkoncu dojdziesz do tego tak jak na tym screenie wyglada :wink:
Pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 15:55 
Cytuj  
Tak to wygląda default setup, więc coś takiego jest odpoczątku. Chce żeby to wyglądało mniej więcej tak: http://img338.imageshack.us/my.php?imag ... comdo8.jpg - (portret postaci, tło oraz obramowanie w action barach, suwaki przesuwania w oknie chatu)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 19:39 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Tak to wygląda default setup, więc coś takiego jest odpoczątku. Chce żeby to wyglądało mniej więcej tak: http://img338.imageshack.us/my.php?imag ... comdo8.jpg - (portret postaci, tło oraz obramowanie w action barach, suwaki przesuwania w oknie chatu)

to nie do konca jest photek... wejdz na strone discorda i tam sa gotowe layouty m.in. taki jak ty chcesz.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 20:02 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Katoneo napisał(a):
Tak to wygląda default setup, więc coś takiego jest odpoczątku. Chce żeby to wyglądało mniej więcej tak: http://img338.imageshack.us/my.php?imag ... comdo8.jpg - (portret postaci, tło oraz obramowanie w action barach, suwaki przesuwania w oknie chatu)

to nie do konca jest photek... wejdz na strone discorda i tam sa gotowe layouty m.in. taki jak ty chcesz.

Szukam szukam i szukam ale nic... Możesz podać nazwe?? Byłbym wdzięczny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 09:46 
Cytuj  
Pewnie to podchodzi pod jakiegos moda, wiec sie zapytam tutaj.

Jest jakis sposob na szybkie, latwe i bezbolesne zrobienie profilu postaci?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 09:54 
Cytuj  
http://ctprofiles.net/upload.ct

Tylko nie wiem czy będzie to dla ciebie szybkie i łatwe a co dopiero bezbolesne :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 10:10 
Cytuj  
O widzisz. Ja robilem to recznie ale prawde powiedziawszy troche mi sie nie chce robic dla kazdego profilu osobno (def/dps/fr/sr/nr) lacznie z enchantami. Nie doczytalem ze mozna ct modem to przyspieszyc. Thx.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 18:19 
Cytuj  
Ewentualnie WoWReader z wow.allakhazam.com. Też prosty w instalacji.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 07:34 
Cytuj  
siemka all mam pytanie może mi ktoś powiedzie czy jest jakiś inny niż stancesets mod który zmienia w każdej postawie bron ? a jak nie znacie to czy są jakieś komendy do niego bo tylko piszą ze można pisać marco

Z góry thx!


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:06 
Cytuj  
Fryta2 napisał(a):
siemka all mam pytanie może mi ktoś powiedzie czy jest jakiś inny niż stancesets mod który zmienia w każdej postawie bron ? a jak nie znacie to czy są jakieś komendy do niego bo tylko piszą ze można pisać marco

Z góry thx!


Najprościej to zrobić sobie macro, które zmienia stancje i przy okazji zmienia również broń. Szybsze, sprawniejsze, lepsze. Poszukaj w dziale macra, tam powinieneś coś takiego znaleźć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:00 
Cytuj  
Cash napisał(a):
Witam!
Moje UI wygląda tak że po lewej jest chat a po prawej stronie ekranu HitsMode (Combat log)
Zuważyłem że od jakiegoś czasu Combat Log poprostu znika i musze z menu (/hm) go znowu 'przywoływać' i ustawiać na jego poprzednie miejsce.
Miał ktoś taki sam problem ? Jak sobie z tym poradziliscie ?


ja mam taki problem. nie wiem nie poradzilem sobie z tym, po prostu robie load global settings.


Posty: 46
Dołączył(a): 28.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:00 
Cytuj  
Tez tak mialem. Ale po jakims czasie przestalo(sry za brak polskich znakow)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:53 
Cytuj  
u mnie to samo bylo - ale mialem HM i Simple combat log - znalazlem na to inny sposob - robilem nowy channel - Combat Log - trzeba bo bylo tylko przesunac na odpowiednie miejsce - i to najbardziej draznilo


_________________
Obrazek

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 08:47 
Cytuj  
Witam,
Sciagnalem najnowsza wersje SCT - Scrolling Combat Text, ale nie pokazuje mi dmgu, ktory ja zadaje? Dlaczego ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 08:55 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Witam,
Sciagnalem najnowsza wersje SCT - Scrolling Combat Text, ale nie pokazuje mi dmgu, ktory ja zadaje? Dlaczego ?


Potrzebujesz moda który się nazywa:

scdt
sctd_options

wrzuciłbym linka ale mi się ściaga pacz do TBC i mam zapchane łącze :P

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 09:01 
Cytuj  
@up
Mam... i nadal nie dziala.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 09:06 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
@up
Mam... i nadal nie dziala.


Hmmm...
no u mnie działa
Posprawdzaj sobie kilka opcji.
Jeżeli masz nową wersję to SCDT jest konfigurowalne z polecenia "/sct menu", jeżeli nie to wpisz "/scdt menu" i sprawdź ustawienia.
Bo po pierwsze może być to wyłączone, a po drugie może być ustawione w takim miejscu, że tego nie widzisz.

Jest właściwie jeszcze łatwiejsze rozwiązanie. w opcjach SCT załaduj sobie jeden ze standardowych profilów. Osobiście uzywam tego SPLIT (chyba tak się nazywa, nie pamietam dokładnie). Po tym zabiegu wszystko powinno działać bez zarzutu. Jeśli nie działa, to znaczy że brakuje Ci jakiejś części pakietu SCT albo wersje się nie zgadzają.
Pamiętaj tez że SCT i SCDT mają swoje odrębne mody opcji sct_options, scdt_options.

To wszystko co mi do głowy przychodzi.

Aha no i tych modów składających się na pakiet jest 4.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 10:27 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Pewnie to podchodzi pod jakiegos moda, wiec sie zapytam tutaj.

Jest jakis sposob na szybkie, latwe i bezbolesne zrobienie profilu postaci?

No znalazłem:
http://www.curse-gaming.com/en/wow/addo ... gm-ui.html
Jednak jest mały problem... A mianowicie zamiast takiego portretu postaci jak na tym screenie pokazuje mi taki mini okrągły portrecik postaci. To wygląda beznadziejnie i odstrasza na kilometr. ;/

PS. Ten mod jest zrobiony za pomocą discorda.


Posty: 4
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 18:53 
Cytuj  
Poszukuje 3 addonsow...
1. Bedzie mi pokazywal ile dana aura bedzie jeszcze trwala
2. Bedzie mi pokazywal w jakiej odleglosci znajduje sie od moba
3. Bedzie mi pokazywal cast czaru (ile sekund zostalo do rzucenia jakiegos czaru)


Z gory dzieki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.