mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 23:04 
Cytuj  
Ale rzecz w tym, ze te bronie w stosunku do gearu wchodzacego w TBC wcale nie beda takie dobre... I wlasnie dlatego bedzie je latwiej zdobyc niz dotychczas.

Co innego itemy za PvP z 70 levelu. Do nich pewnie odnosi sie to co piszecie.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 02:38 
Cytuj  
simo napisał(a):
Ale rzecz w tym, ze te bronie w stosunku do gearu wchodzacego w TBC wcale nie beda takie dobre... I wlasnie dlatego bedzie je latwiej zdobyc niz dotychczas.

Co innego itemy za PvP z 70 levelu. Do nich pewnie odnosi sie to co piszecie.


Problem w tym, że niektórzy nie widzą różnicy między słowami "łatwiej" i "łatwo".

Łatwiejsze zdobycie broń która teraz wymaga kilku miesięcy farmy może oznaczać np miesiąc mniej czy coś takiego ;] Oczywiście nie mówię że tak będzie, ale bawi mnie, to jak ludzie naiwnie reagują na to że blue gdzieś napisał o ułatwieniu dostępu do obecnych R14 broni.

Edit: Przypominam że ostatnio (2-3 patche wstecz chyba) też ułatwiali rzekomo dostępność epickiego ekwipunku z honoru (poprzez poszerzenie przedziałów dających dużą ilość RP o ile dobrze pamiętam). Jakoś specjalnej różnicy w ilości ludzi na rank 12-14 nie zauważyłem.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 05:54 
Cytuj  
simo napisał(a):
Ale rzecz w tym, ze te bronie w stosunku do gearu wchodzacego w TBC wcale nie beda takie dobre... I wlasnie dlatego bedzie je latwiej zdobyc niz dotychczas.

Co innego itemy za PvP z 70 levelu. Do nich pewnie odnosi sie to co piszecie.


Tier 2 lub 3 tez ne bedzie takie dobre w porownaniu do bc. A jednak nie przeniesli dropa do molten core


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 08:09 
Cytuj  
@ Goatus najwyraźniej nie pamietasz tych czasow kioedy field marshali moglobyc na raz chyba 2 i 3 marshali teraz nie raz jak widac screeny z bg to osob z tak wysoka ranga jest po 3 -4 czasem nawet 2 GM :]

I tak na marginesie co za roznica ile osob teraz dorwie bron za 14. W dodoatku najprawdopodobniej co 2 warek i paladyn beda ganiali z craftowalnymi 2handerami (114.5 dps ).

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 09:23 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Pięknie, człowiek siedział przez prawie 5 miechów po 12-16h dziennie aby zdobyć HWL i itemy a teraz one będą praktycznie za free :evil: Gdzie tu sprawiedliwość? To może niech blizz też w łatwy sposób udostępni sety tier3... chociaż i tak set HWL dla szamana lepszy od tier3 :lol:


tobi nolifie gdzies ty warlorda zrobil ? :P

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:01 
Cytuj  
ludzie - przeciez ten blue post odnosi sie do broni na lev 60 - na lev 70 pewnie wyjdzie nowy zestawik sprzetu - ktory zdobyc bedzie bardzo ciezko


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:16 
Cytuj  
A najlepsze ze z itemizacja bedzie pewnie tak jak Blizz zrobil z D2. Wyszedl LoD i 98% sprzetu sprzed dodatku poszla sie kochac.
Powstaje zatem pytanie, czy te dwa miesiace poswiecic na fun czy na hardcore :P Wybierzcie sobie sami.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:18 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
A najlepsze ze z itemizacja bedzie pewnie tak jak Blizz zrobil z D2. Wyszedl LoD i 98% sprzetu sprzed dodatku poszla sie kochac.
Powstaje zatem pytanie, czy te dwa miesiace poswiecic na fun czy na hardcore :P Wybierzcie sobie sami.


Na to co lubisz robic ;)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:54 
Cytuj  
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 7444&sid=1


temat o setach z aren i porownanie go do setu craftowanego 7parts green na 65~ lvl

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 19:38 
Cytuj  
Nie popadajmy w jakis przesadny pesymizm. Po pierwsze reputacji z ab, wsg i av nie zniknie... Po drugie nawet po dodatku sprzet jaki aktualnie jest za 14 range nie bedzie znowu takim crapem... Oczywiscie bedzie latwiej dostepny (ale nie znowu jakos przesadnie latwo), i to jest dobre bo dlaczego ktos kto gra od roku w wowa ale przypuscmy. Gra tylko w weekendy, nie ma mozliwosci ani rajdowac z gildia ani zdobyc 14 rangi... Zeby zdobyc 14 range trzeba bylo nie tylko grac 6 miesiecy w wowa po 8h na dobe ale jeszcze codziennie... ZCo dla niektorych jest po prostu nie osiagalne... Smiesza mnie skamlenia ludzi z 14 ranga... bo ile to czasu oni nie poswiecili na to... czyzby mysleli tylko o sobie?? Czyzby wychodzili z zalozenia panie zabierz mi ale zabierz takze mojemu sasiadowi?? W ktora strone zmierza ten nasz swiat zawisc niektorych ludzi przekracza ludzkie granice rozsadku... Zebyy nie bylo sam mam 13 range ale ciesze sie z rozwiazan blizzarda, bo mnie np cieszy ze moi koledzy ktorzy nie maja po prostu na to czasu dom rodzina przyjaciele, beda mogli pobiegac z fajnym sprzxetem. Dzieki za wysluchanie mojego wywod..../


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 20:25 
Cytuj  
Cytuj:
Zeby zdobyc 14 range trzeba bylo nie tylko grac 6 miesiecy w wowa po 8h na dobe ale jeszcze codziennie... ZCo dla niektorych jest po prostu nie osiagalne... Smiesza mnie skamlenia ludzi z 14 ranga... bo ile to czasu oni nie poswiecili na to... czyzby mysleli tylko o sobie??

jak to dobrze ze chociaz ci ktorzy nie maja czasu a chca range 14 mysla o innych....
Cytuj:
Czyzby wychodzili z zalozenia panie zabierz mi ale zabierz takze mojemu sasiadowi??

to nie sa kielbaski ktore moge zjesc ja i nic mi do tego jak moj sasiad tez zje.
Trudno znalesc dobry przyklad wiec dajmy na to jesli jezdzisz mercedesem a reszta miasta polonezami to jest cyna, a jak cale miasto jezdzi mercedesami to na chuj ci on :P
(nie jest to idealny przyklad mimo to badzcie tak mili i sie go nie czepiajcie)


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 20:29 
Cytuj  
Cytuj:
Zebyy nie bylo sam mam 13 range ale ciesze sie z rozwiazan blizzarda, bo mnie np cieszy ze moi koledzy ktorzy nie maja po prostu na to czasu dom rodzina przyjaciele, beda mogli pobiegac z fajnym sprzxetem.


QFT

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 20:39 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Trudno znalesc dobry przyklad wiec dajmy na to jesli jezdzisz mercedesem a reszta miasta polonezami to jest cyna, a jak cale miasto jezdzi mercedesami to na chuj ci on :P
(nie jest to idealny przyklad mimo to badzcie tak mili i sie go nie czepiajcie)


To ja sie bede czepial.
Czyli ktos, kto przez pol roku zarobil na mercedesa zasluguje na niego, a ktos kto robil na niego przez 2 lata juz nie? ;]
Poltora roku 'cynienia' nie wystarczy?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:09 
Cytuj  
No wlasnie odnoszac sie do twojego przykladu z mercedesem... Wiesz nie obchodzi mnie to czy inni jezdza mercedasami, grunt ze to fajnie wyglada... nie to co polonez. Jezeli znowu patrzac na to w ten sposob, glownie nie liczy sie kto jakim samochodem jezdzi, bardzo duzo zalezy od tego jaki "skill" ma dany kierowca ot co. Popatrz na to obiektywnie cyna to jest wygrac majac stuff z 14 rangi z takim samym przeciwnikiem, a co to za satysfakcja kiedy mercedes wyprzedza poloneza?? Z ta refleksja pozostawiam wszystkich marudzacych:P


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 22:18 
Cytuj  
Chyba nie zrozumiales przykladu. Koornik ma w dupie czy wygra z polonezem 1v1, czy go wyprzedzi czy nie, wazne, ze ma itemy, kt. ladnie swieca i sa unikatowe.
Ja osobiscie rozumiem wszystkich r14 buys and girls - uzyskanie tych itemow bylo trudne i z racji czasu, jaki poswiecili na ich zdobycie powinni zostac nagrodzeni wlasnia ta unikatowoscia r14 weps.

Cytuj:
To ja sie bede czepial.
Czyli ktos, kto przez pol roku zarobil na mercedesa zasluguje na niego, a ktos kto robil na niego przez 2 lata juz nie? ;]
Poltora roku 'cynienia' nie wystarczy?

Nah, to bardziej jak "przed 2 laty produkowali ten model mercedesa, a teraz juz go nie produkuja, a mimo to dzisiaj ktos chce takiego nowego". To lepiej oddaje problem IMO. Ktos przez pol roku olal rodzine, znajomych i zapierdalal po 20 godzin na dobe, zeby uzbierac na merca, a ktos inny w tym czasie chodzil na kobitki i rozpuszczal kase w kasynie. I tak lekkka reka odkladajac male sumki dzisiaj ma po odliczeniu inflacji ta sama kwote, co tamten przed 2 laty i chce samochod, kt. juz dzis nie ma w sprzedazy - nowy. Bo uzywanego ( e-bay ) nie chce.

Ja tak to widze :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:13 
Cytuj  
Cytuj:
Nah, to bardziej jak "przed 2 laty produkowali ten model mercedesa, a teraz juz go nie produkuja, a mimo to dzisiaj ktos chce takiego nowego"


Imho, kiedyś ten mercedes kosztował zylion euro a teraz diler obniżył cenę o 99% :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:23 
Cytuj  
To by bylo na tyle, jesli chodzi o 'latwe' pvp itemy


    This is the best info i can put together thus far. If you have corrections or more info, please share it constructively. Consider this info 'beta' and open to change. Also keep in mind that links to info on thottbot may be incomplete and subject to change.

    -------------------------------------------------------------------- Forms of Honor ------------------

    There are 5+ basic forms of Honor "Currency" and Rewards:

    1. Honor Points
    2. BG Tokens
    3. Hold/Thrallmar Marks (expansion)
    4. Arena points (expansion)
    5. Zone-based Tokens (i.e. "Halaa Battle Tokens" and other expansion zones)

    The Honor Points appear to be similar to weekly honor contribution. You kill or do XYZ amount of honor stuff for the week and you get these points in return. You can spend them on pvp stuff like gear. You can also buy generic gems for your various sockets.

    The BG Tokens are the same you already know, and you can spend them on the stuff formally requiring faction rep. Generic pvp stuff also sometimes requires these Tokens as well.

    The Hold/Thrallmar Marks are given to you for world pvp around specific world pvp areas or from related world pvp quests. They garner you a whole series of rewards as well, from NPC in most zones. Example Hold/Thrallmar Mark rewards: http://www.thottbot.com/beta?n=50

    I'm still looking into Arena Points rewards and links for ya, but it oughta be self-explanatory.

    The Zone-based Honor tokens such as Halaa also gives stuff. This is a world pvp town where Offense attacks (with aerial bombs!) and Defense tries to maintain the guards. http://www.thottbot.com/beta?n=1228

    -------------------------------------------------------------------- Level 60 Rewards ------------------


    Here's my quick sketch of the lvl 60 PvP rewards when translated into the new Honor Points system.

    Rank 12 equivalents: 19,500 points

    Epic Pants cost 8500 honor points and 30 WSG marks.
    Epic Gloves are 5500 honor points and 20 AV marks.
    Epic Boots are 5500 honor points and 20 AB marks.

    Rank 13 equivalents: 23,000 points

    Epic Chest now costs 9000 honor points and 60 AB marks.
    Epic Helm now costs 8500 honor points and 30 AV marks.
    Epic Shoulders now cost 5500 honor points and 20 AB marks.

    Entire epic set is 42,500 honor points plus 100 AB marks, 50 AV marks and 30 WSG marks.

    Entire blue set: 21,520 points

    Boots are 2750
    Gloves are 2750
    Pants are 4250
    Chest is 4500
    Shoulders are 2750
    Helm is 4250

    http://www.thottbot.com/beta?n=2712 (fyi- prices and listings appear incomplete on these links)
    http://www.thottbot.com/beta?n=2717
    http://www.thottbot.com/beta?n=2721

    Rank 14: Epic 1hander is 10,000 points. 20k for 2handers. http://www.thottbot.com/beta?n=1109

    Basic pvp insignia/trinket is 2750. Lots of stuff here http://www.thottbot.com/beta?n=1154

    Also, WSG epic pants are 8500 points and 60 marks. The blue lvl 60 WSG sword is 10,000 points. I assume the AB and AV rewards are similar requirements.


    ------------------------------------------------------------------- level 70 Rewards ------------------

    When i get more info on the lvl 70 pvp rewards, i will post it (they just recently moved the quartermaster NPCs from org to unknown location).

    Here's a sample of some of the generic lvl 70 stuff http://www.thottbot.com/beta?n=2724

    My understanding is that there will be one basic set of generic lvl 70 pvp epic gear. Then, there will be a blue set as well. Beyond that, we may expect another companion set of lvl 70 epic gear for the odd pieces (waist, etc) and various trinkets/toys and perhaps gems for sockets. Finally, there is likely to be BG specific stuff and also Arena rewards.

    There is also a new BG and thus a new set of Tokens you'll see listed here/there for the 70 gear.

    -------------------------------------------------------------------- Arena Rewards ------------------

    When i get more info on the lvl 70 Arena rewards, i will post it. From all indications thus far, the Arena rewards will be cream of the crop. Apparently this stuff is all available out in Netherstorm, which is currently unavailable to beta testers.

    -------------------------------------------------------------------- W'aaah, how hard is this? ------------------

    What does this mean in terms of getting real Honor---> reward?
    How long will it take to get this stuff?

    Folks in beta are all reporting about 20 Honor Points per solo kill in the 60-63 range. I've also noticed that we'll get from 1-13 or so within pvp groups (i.e. splitting honor). I've seen the entire range in beta, so it will be similar to the current honor contribution splits we see in groups in world pvp. You get a total list of Pts as you kill folks (in beta), however it appears that you also have this updated/adjusted over the week before you get your final points to spend.

    Let's assume we can get 5 pts per kill, average, within BGs at lvl 60 (and including Bonus).

    That means the lvl 60 Rank 14 epic set is 42,500 pts total and approx 8500 kills. That means the Rank 14 weaps would be about 4000 kills. Obviously you'd also need to garner the appropriate BG tokens.

    This means that for casual players looking for complete sets, it will still be some serious work. For those trying to get specific pieces then it becomes very manageable. For the uber-hardcore full-time farmers this will become a release from hell. However, keep in mind this pertains to the existing lvl 60 gear and not the lvl 70 gear. I wouldn't be surprised if Blizzard has intentionally left this gear within slightly easier reach given the impending release of BC and the race to 70.

    If you just hit Rank 14 before the content patch comes, then you will probably crawl into a ball and have a nice little cry. For the most diehard farmers currently doing over a million honor a week, you could probably get your weapon in a week (i.e. some 60+ hours of farming). I cant say i'm 100% sure of the math, but i'm working on the theory that these points will translate to roughly 5% of current honor quantities.

    Caveat: the figures from beta may be inflated due to the current ranks of people doing pvp in beta. We dont know the means of the calculations so we dont know that even ranks have been removed from the formula (we're still seeing the ranks listed when we kill people).

    -------------------------------------------------------------------- Remaining Questions ------------------

    How will Bonus honor work from BGs?
    What are the Arena rewards?
    Will Honor pts in Arena work as BGs?
    What are all the zone-specific pvp systems/rewards?
    What's the deal with the new BG?
    Why on earth would folks go for the non-epic pvp rewards instead of saving for epics?
    What will be the best way to get lots of Honor Pts?


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:25 
Cytuj  
Juz bez przesady napewno nie o 99%:P, wyfarmienie tego calego sprzetu co ma sie za 12,13 i 14 range znowu nie bedzie takie po proste. Po drugie znowu odzzywa sie duch zawisci, ja "zapierdalem" a ktos nie z racji teego JA musze miec lepiej a ktos inny nie>>?? Ludzie dajcie spokoj z ta zawiscia bylo minelo teraz jest teraz i nic tego nie zmieni, nie ma potrzeby sie bulwersowac. Mnie osobisci bardziej bulwersuje fakt ze paladyn bedzie u Hordy a szaman u ally;p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:43 
Cytuj  
cypis napisał(a):
To by bylo na tyle, jesli chodzi o 'latwe' pvp itemy (...)



Z tego co przeczytalem na szybko to na 14 Rank weapon bedzie potrzeba ok. 4000 killi. Bo te honor pointy bedziesz tez dostawal za kille na BG...

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale dla mnie to sie wydaje duzo latwiejsze niz obecnie. Przynajmniej jesli chodzi o zdobycie wybranych przedmiotow, a nie calego setu.
Obecnie mam Knighta i ponad 3200 honor killi, a gram jak mi sie zachce od 1h dziennie do 3h czasem wcale... wiec...

Cytuj:
For those trying to get specific pieces then it becomes very manageable.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 00:40 
Cytuj  
No i o to w tym wszystkim chodzi, zdobycie tych itemow nie bedzie latwe, bedzie wrecz trudne, daje to tylko szanse tym ktorzy graja sporadycznie, ze wkoncu zdobeda swoja ukochana bron... powoli ale zdobeda


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.