mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 12:54 
Cytuj  
nat napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Venan napisał(a):
Trap w combacie przegiecie? A to ze rogal 2 metry przedemna w srodku dnia jest niewidzialny to co niby? Cloaking device? :lol: To jest gra ludzie wiec podobienst do RL prosze sie nie doszukiwac.


Wiesz... o ile jestem w stenie przyjąc ice bolty, fire bolty i druidów, czy stealth, bo wiem że to fikcja o tyle ustawianie pułapki na niedźwiedzie w czasie bijatyki przekracza granice mojej wyobraźni :)

Oczywiście każdy ma prawo oglądania spraw na swój sposób i nic mi do tego.
Jeżeli o mnie chodzi to wszelkie zmiany związane z mechaniką pułapek muszą być na lepsze, bo już gorzej być nie mogło :)
ale to tylko ja... no i wygląda na to że blizzard też :)

rozumiem ze jak hunter robil feign death i stawial trapa bylo to jak najbardziej naturalne



learn2read

Cytuj:
Wiesz... o ile jestem w stenie przyjąc ice bolty, fire bolty i druidów, czy stealth, bo wiem że to fikcja o tyle ustawianie pułapki na niedźwiedzie w czasie bijatyki przekracza granice mojej wyobraźni :)


Cytuj:
rozumiem ze jak hunter robil feign death i stawial trapa bylo to jak najbardziej naturalne


_________________
Obrazek

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 20:06 
Cytuj  
?? przeczytaj sam jeszcze raz co napisalem
myslenie nie boli

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 16:05 
Cytuj  
Szybkie, krotkie pytanko: czemu moj nowy pet, 60 level (oswajalem jak mial 60), nie chce ani o level bardziej polubic, juz 2 dni tak mam, karmie go ladnie itp.

Zaznaczam, ze nie bilem z nim mobow, siedze z nim tylko na bg i tyle. Moze musze bic z nim moby, czy cos? Nie czaje, pytalem kilku osob w grze i tez nie wiedza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 16:43 
Cytuj  
Ta, musisz trochę mobków pobić.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 17:01 
Cytuj  
To kicha :/

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 18:25 
Cytuj  
no wlasnie, ale czy to styka? czy moze tzreba te co expa daja?

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 07:38 
Cytuj  
na 60 juz nie daja :P

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 08:41 
Cytuj  
Madralinscy....Zabilem kilkadziesiat zolwi w hinter i ciagle level 1, juz troche mnie to zaczyna irytowac.... :har:

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 09:14 
Cytuj  
Bądź cierpliwy, choć to dziwne że tak długo ci trzyma rank 1 lojalności. Jak stamowałem Sian-Rotam to chyba na drugi dzień miałem już rank 2 lojalności, ale biłem moby z zieloną cyferką.


_________________
O.o

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 15:34 
Cytuj  
zolwie sa zielone chyba, na 60... maja 50, a 48+ sa zielone?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 15:42 
Cytuj  
A nakarmiles zwierzaka ? Tylko z za przeproszeniem "zielona mordka" zyskuje loyalty :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 17:24 
Cytuj  
Ja na 1 pełnym runie AQ zyskałem 6 lvl loyality xD.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 17:40 
Cytuj  
Moj build bedzie opieral sie na 31 Beast Mastery w survival tylko improved wing clip i reszta w markmana. Moj build jest do pvp, uwazam ze to jest najlepsze rozwiazanie przetestowalem taki build na test realmach, juz tlumaczy na czym to polega.
Hunter bs vs - wszyscy szmaciarze. Dajmy takiego priesta na na poczatek, jezeli jestesmy markmanem zeby odsunac od siebie delikwenta mamy dostepne tylko scatter shot hmm nie za wiele, tym bardziej ze priest zrobi wszystko aby fearem odepchnac nas i zwierzaka, w tym momencie zajmuje sie tylko nami, nie za bardzo mam pomysl c mam zrobic w tym momencie. Natomiast kiedy mamy do dyspozycji BS wysylamy odrazu peta uruchamiajac immiditation i bestial wrath w tym momencie priest pada, dostaje fiolki i i priest nie moze go zfearowac. Dalej uzywamy viper sting i wogole nie dajemy do siebie podejsc priestowi do siebie, podobnie sprawa ma sie z magiem i z warlockiem. Kiedy uruchomiony jest bestial wrath mag nie sheepnie nam peta. Zaznaczam ze dobry pet przy bestial wrath ma dps kolo 1.0/1.2 zalezy od peta, ma mniej wiecej szanse na kryta 25% przy tym zadaje kolo 250 dmg przy jednym uderzeniu wiec sami zobaczcie na czym to polega. Gorzej jest lockami, ale to napisze juz przy nastepnej okazji bo teraz musze zejsc z kompa prosze o dyskusje na ten temat...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 17:52 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Moj build bedzie opieral sie na 31 Beast Mastery w survival tylko improved wing clip i reszta w markmana. Moj build jest do pvp, uwazam ze to jest najlepsze rozwiazanie przetestowalem taki build na test realmach, juz tlumaczy na czym to polega.
Hunter bs vs - wszyscy szmaciarze. Dajmy takiego priesta na na poczatek, jezeli jestesmy markmanem zeby odsunac od siebie delikwenta mamy dostepne tylko scatter shot hmm nie za wiele, tym bardziej ze priest zrobi wszystko aby fearem odepchnac nas i zwierzaka, w tym momencie zajmuje sie tylko nami, nie za bardzo mam pomysl c mam zrobic w tym momencie. Natomiast kiedy mamy do dyspozycji BS wysylamy odrazu peta uruchamiajac immiditation i bestial wrath w tym momencie priest pada, dostaje fiolki i i priest nie moze go zfearowac. Dalej uzywamy viper sting i wogole nie dajemy do siebie podejsc priestowi do siebie, podobnie sprawa ma sie z magiem i z warlockiem. Kiedy uruchomiony jest bestial wrath mag nie sheepnie nam peta. Zaznaczam ze dobry pet przy bestial wrath ma dps kolo 1.0/1.2 zalezy od peta, ma mniej wiecej szanse na kryta 25% przy tym zadaje kolo 250 dmg przy jednym uderzeniu wiec sami zobaczcie na czym to polega. Gorzej jest lockami, ale to napisze juz przy nastepnej okazji bo teraz musze zejsc z kompa prosze o dyskusje na ten temat...

Oddalbys mi ( i chyba nie tylko mi ) przysluge, gdybys zrobil sobie przerwe od tego forum, serio.
W dwoch slowach "na temat" - priest wychodzi ze stuna, zaklada shield + dispell spam, podchodzi pod Ciebie, wali fear renew+shield i odbiega poza range peta - czeka az minie Twoj "imba" skill, na kt. masz cd przez nastepne 2 min i ze spokojem wracajac Cie konczy.
Mag podczas bestiala zrobi dokladnie to samo - ice barrier/mana shield ( moze nawet IB ) i poczeka te 20sec ( w tym czasie masz na sobie sheepa ), potem blink nova i ggthxbye. Lock w ogole sie nie przejmie Twoim petem - CoW + seduce i cierpliwe czeka. Osobiscie Twoje posty mnie denerwuja i dlatego daje Ci ignora. Discuss.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 17:59 
Cytuj  
Ostatnio swoją hunterką postanowilem zaczaić się w Burning Steppes na Deathmawa... Po 2-3 dniach (no sign of him) stwierdziłem jednak, ze przy TAKIEJ ilosci botow jaka tam jest (dokladnie 7 na okolo góry, 4ech hunterow, 3ech rogali) mordujących bezmyslnie wszystkie moby jakie sie nawiną chyba sobie odpuszcze. Ale do czego zmierzam... Warto sie męczyc tyle aby go złapac? Czy moze nie ma jakiejs zastraszajacej roznicy pomiedzy nim a worgiem z LBRS (1.5 speed)? Zawsze zostaje wilk z SFK ale sama mysl o levelowaniu peta z 19 lv na 60 az mnie osłabia :P.

Narazie mam Humara. Planowałem złapac jeszcze Deathmawa i Ursiusa lecz moze nie bedzie to wygladało az tak rozowo jak sobie wyobrazałem :-?.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 2 lis 2006, 18:30 przez Bierzgal, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 18:22 
Cytuj  
Demandread nie ma jak inteligenta dyskusja... ehh szkoda slow. Pewnie juz mam ignora (wali mnie to) ale pewnie dales mi bo nie stac cie na inteligentna dyskusje... pisalem przeciez ze non stop strzelasz viperem, a takie gadanie ze priest odbiega i wrac to mozesz sobie w buty wsadzic i zawiazac dobrze, zeby takie teksty nigdy nie ujrzaly swiatla dziennego. Po 1 priest nigdy do mnie nie podbiegnie na tyle zeby mnie zfearowac... Hunterem nigdy nie grales, pozatym hunter ma jeszcze pulapki, polecalbym tu pulapke spowalniajacom. Najgorzej jest jednak z warriorami ale podejrzewam ze markman bedzie mial z nim jeszcze wieksze problemy. Jedyny sposob kiedy nas z szarzuje wlaczyc skille peta, zalozyc wind clipa i modlic sie zeby woja unieruchomilo, bo zapewne zalozy na nas hamstringa, no coz nawet jesli odejdziemy to warrior zrobi nam "niespodzianke" typu intercept ale w tym czasie jak jest unieruchomiony mozna zrobic FD i postawic pulapke mrozaca:), to samo tyczy sie rogali tyle ze z nimi jest roszske latwiej bo nie maja intercepta i rogal ma slabszy armor. z Paldynami sprawa jest prosta uciekamy od niego caly czas po drodze strzelajac viper sting. Concussiv shot, kiedy paa jest niebezpiecznie blisko zakladamy wingclipa i uciekamy dalej. Prosze o dyskusje a nie jak kolega wyzej...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 18:45 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Zaznaczam ze dobry pet przy bestial wrath ma dps kolo 1.0/1.2 zalezy od peta

o co tu chodzi? dps 1.0 ? na poczatku pomyslalem ze chodzi o speeda ale nagle bestail wrath mnie zdziwil nieco
text ze sam bestial wrath zjedzie castera tez jest nieco smieszny, rozumiem ze grales hunterem ale na pewno nie grales zadna z innych klas z tego wynika

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 18:55 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Moj build bedzie opieral sie na 31 Beast Mastery w survival tylko improved wing clip i reszta w markmana

(jeszcze tam cos o scatterze bylo ale mi sie nie chce quotowac)

mowisz o buildzie z bc? bo jak nie to jakos nie widze twojego builda z tyloma punktami ;p

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 19:01 
Cytuj  
Wiesz co gralem kazda postacia przy czym mam cztery 60tki, Woja, hunta,locka i szama reszta mam na levelach 30/40, przyznam szczerze ze nie gralem tylko rogalem maxymalny level mojego rogala to 14.Wiem co mowie na jakim serwie grasz moze sie zmiezymy, bym mial taka propozycje zebys sprobowal pokonac samego peta, ja bym nie strzelalk do ciebie tylko pet kontra ty... jestes pewnien ze wygrasz??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 19:16 
Cytuj  
uau, jestes wspanialy, moge cie dotknac?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.