mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 12:23 
Cytuj  
ej czym sie różni wojownik fury od arms?


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 12:29 
Cytuj  
Dlugoscia miecza... :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 12:35 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Dlugoscia miecza... :lol:


nie no kur@a ! jak masz głupio odpowiadać to nie odpowiadaj wcale ja tego nie rozumiem na żadnym forum nie można się niczego spytać bo cie zaraz od idioty i n00ba wyzwą! kurde wszyscy myślą ze są najlepsi a to jest gówno prawda!!!


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 12:37 
Cytuj  
stfu Fryta bo on ci dobrze mowi

arms = 2h, 2h jest dluzszy i ma w pis du hp

fury = dualwield, gimp, dorownuje rogalowi w dmg i przezywalnosci :P

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 12:49 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
stfu Fryta bo on ci dobrze mowi

arms = 2h, 2h jest dluzszy i ma w pis du hp

fury = dualwield, gimp, dorownuje rogalowi w dmg i przezywalnosci :P


to w takim razie kto bendzie leprzy do expienia i pvp? czy jak bende walczyl 2h to jakas duzo róznice w pvp i expieniu bende mial?


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 13:02 
Cytuj  
fryta, wklejaj twoj tekst do worda a pozniej na forum to cie wiara nie bedzie jechala.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 13:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
fryta, wklejaj twoj tekst do worda a pozniej na forum to cie wiara nie bedzie jechala.


a zamiast kazac mi dawac test do worda moze odpowiesz na proste pytanie???

PS: Takie straszne przeczytac tekst bez polskich znakow?


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 13:23 
Cytuj  
Fryta2 napisał(a):
PS: Takie straszne przeczytac tekst bez polskich znakow?

Nie chodzi o polskie fonty, tylko o twoja nikla znajomosc polskiej ortografii.

Zanim wybierzesz spec do PvP i PvE znajdz te 109 swietlikow na questa, bez tego dmg bedzie kiepski.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 13:50 
Cytuj  
nie 109 a 100świetlików, spawnuja sie w darnauss(alliance) lub na wschod od brill, western/eastern plaguelands(obie frakcje)


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 22:02 
Cytuj  
który warrior jest lepszy do pvp i expienia ten który inwestuje w fury czy w arms?


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 06:19 
Cytuj  
to zalezy co preferujesz... w pve end game wiekszy dmg masz z fury chociaz i tak wiekszkosc wojakow pvp jest ms (2 handed). zalezy co wolisz... spadam na wyklady ;/


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 12:48 
Cytuj  
A co wy, drodzy łorioszy myślicie o waszej przyszłości w TBC ? Zamierzam pograć sobie warkiem jak wyjdzie exp ale jak patrze na drzewka to jakoś blado mi to wygląda przy dopakowanym na maksa magu czy warlocku. No ale ja sie nie znam...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 12:50 
Cytuj  
Zalezy jak wygladac bedzie itemizacja...
Warrior = 90% sprzet + 10% skill


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 15:14 
Cytuj  
neistety tu się mylisz, w warku dużo zalezy od skilla- refleksu , odpowiedniego uzycia umiejętności, na pewno nie az 90% zależy od geara. Choć zgadzam sie, że największa różnica między graniem w bluesach i epicach jest w przypadku warriora.

A o BC sie nie martw tylko znajdź sobie tacze od razu. Podobno to reflect wymiata po prostu magów


Posty: 5
Dołączył(a): 17.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 19:53 
Cytuj  
wiem ze lanie wody, ale i tak powiem ze granie warriorem to gimnastykowanie sie na klawiaturze, jak zadna inna klasie w wowie

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 01:09 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
neistety tu się mylisz, w warku dużo zalezy od skilla- refleksu , odpowiedniego uzycia umiejętności, na pewno nie az 90% zależy od geara. Choć zgadzam sie, że największa różnica między graniem w bluesach i epicach jest w przypadku warriora.

A o BC sie nie martw tylko znajdź sobie tacze od razu. Podobno to reflect wymiata po prostu magów


No tak, dodajmy jeszcze do tego mocny sprzęt który nie będzie się zacinał przy ciągłej rotacji kamery.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 10:38 
Cytuj  
147 stron... kiedys sledzilem ten topic i wiele cennych informacji z niego wyciagnalem jesli chodzi o tankowanie. Na aspektach dps i pvp tu zawartych nie skupialem sie dlatego prosze o wyrozumialosc jesli zapytam o cos co juz bylo. :)

Mam za soba przeszlo 1,5roku gry... 1,5roku tankowania i obecnie chcialem nieco w inny sposob zagrac warriorem. Intryguje mnie dps warek (dual). I chcialbym poznac opinie doswiadczonych dps warkow odnosnie broni.

Czy dla dual warka lepiej zainwestowac w wolne bronie (speed 2.5-2.6) czy moze w szybkie (1.6-1.8 ) ?
A moze jakas wariacja - np. wolny MH i szybki OH?


Pomijam kwestie buildu i pozostalego sprzetu.
Z gory dziekuje za konstruktywne wypowiedzi jak i cenne rady od doswiadczonych dps warkow. :)


_________________
Tank z powolania...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 18:22 
Cytuj  
Predkosc broni nie ma decydujacego znaczenia - patrz raczej na DPS. Potem ew. dostosuj styl grania do broni, przy wolniejszych oplaca sie czesto wrzucac WW, przy szybszych raczej spamowac HS. Roznice oczywiscie sa, np. szybsza bron bedzie czesciej triggerowala overpower (niezle combo to wolny main, szybki off), ale tak naprawde wiekszosc broni dropujacych w endgame'owych instancjach jest po prostu dobra, i nie ma co krecic nosem ze ktoras jest za szybka/za wolna.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 22:58 
Cytuj  
Ja sie niezgodze. Jednak jest roznica miedzy bronia AttackSpeed 2.8 a 1.5.

Ja obecnie nastawilem sie DW na grindowanie. Moim zdaniem do tego lepsze sa szybsze bronie poniewazn mam trincet Warlord i 2 enchanty Crusadery co daje dobry self healing. Natomiast na PvP zdecydowanie lepsza jest wolniejsza bron w MH a w OH lepiej szybsza, ale to juz niema duzego znaczenia. I pamietaj ze jak bedziesz mial DW to +8 hit chance to podstawa. Ja mam +11


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 09:44 
Cytuj  
imho tylko wolna broń do MH a względnie szybka do OH, ja osobiście używam axe z nefa jako MH a harbringer of doom jako OH jeśli chodzi o raid dps a Thunderfury jako OH w pvp/grind i jeśli konieczne jest utrzymanie debuffa z TF na bossie w instancjach, pamiętaj, że rzeczywiście fury jest DUŻO bardziej wymagające jeśli chodzi o sprżęt (rzeczywiście +6hit to minimum aby nie zaciskać zębów, że nic tylko miss)...osobiście mam +10hit, docelowo pewnie +12/13 ale to już kosmiczne aggro:). Jeśli tylko znowu wypadnie to pewnie zmienię axe z nefa na axe z Notha (wiem, że severed arm z trashu jest lepszy...ale wygląd to wygląd:)), jeden z fury warriorów z gildi w kilka sekund po wypadnieciu axe z notha notował "white crity" za 1700+...aha i wbrew pozorom do fury nie tylko +hit hit jest ważny...ale również AP (imho zdecydowanie bardziej niż do arms)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.