mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 13:11 
Cytuj  
lol cashasty, cwany myk z dwoma unique ringami :)
zrobie copy paste'a bo nosze dwa unicorn ringi :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 14:37 
Cytuj  
Jak to jest z unikami. Ja kupilem na AH 2 ringi jeden odebrałem mailem i założyłem, a drugiego nie moglem odebrać z poczty. WTF

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 14:45 
Cytuj  
Necr napisał(a):
Jak to jest z unikami. Ja kupilem na AH 2 ringi jeden odebrałem mailem i założyłem, a drugiego nie moglem odebrać z poczty. WTF


Nie możesz założyć 2 identycznych unique w tym samym czasie. Takie same ringi np. z bg co prawda można (czy tam bronie) ale nie mogą być tego samego lvl.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 18:39 
Cytuj  
Nie przesadzajmy z tymi 12-14h dziennie na BG ;)
Po prostu nie warto tracic czasu na pug, a wbic sie w premade, a wtedy wystarcza i 4godz dziennie by byc w top15 (na nizszych rankach to w zupelnosci wystarczy na szybki progress).
Tak przynajmniej da sie to zrobic u mnie na serwku, rowniez dzieki ustalonym honor capom.
Tylko wlasnie problem w tym ze nie wiadomo kiedy wyjdzie 1.13, mozna zalozyc ze przed swietami, tak wiec zostaje jekies 5tyg.
Ja w kazdym razie odpuscilem HWL bo nie chce ryzykowac, r13 wystarczy ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 09:27 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Nie możesz założyć 2 identycznych unique w tym samym czasie. Takie same ringi np. z bg co prawda można (czy tam bronie) ale nie mogą być tego samego lvl.

Nawet jak ściągnąłem tego unique ringa, włozyłem do banku to też nie mogłem odebrać z poczty. Musiałem pierwszego zniszczyć/sprzedać i dopiero mogłem odebrać ten drugi. Dwa ringi były identyczne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 09:57 
Cytuj  
To nic nie zmienia, ze jest w banku. Wciaz nie bedziesz mogl uzyc, tak samo jak questlog bedzie pokazywal quest itemy, ktore sa w banku.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 11:11 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Nie przesadzajmy z tymi 12-14h dziennie na BG ;)
Po prostu nie warto tracic czasu na pug, a wbic sie w premade, a wtedy wystarcza i 4godz dziennie by byc w top15 (na nizszych rankach to w zupelnosci wystarczy na szybki progress).


Kek

Nie wiem jak jest teraz ~miesiąc przed zmianami w honor system ale zwykle na normalnym dobrze zaludnionym serwerze pvp ludzi idących do rank 13+ jest sporo. Dla tego też zwykle chodzą co najmniej 2-3 premade teamy +- 2 czysto gildiowe. Nie muszę chyba mówić że konkurencja między ludźmi z każdego premade jest całkiem spora bo wszyscy chcą rank jak najszybciej (czytaj: nie zadowolą się minimalny potrzebnym do rank standingiem)

Właśnie dla tego czasami to jest 12+h dziennie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 23:58 
Cytuj  
Sam siedzialem po 18-20 znalem ludzi ktorzy siedzieli wiecej. Ale tez slyszaelm o serverach w ktorych goscie grajac popoludniami maja standingi w pierwszej 5-tce wiec zalezy pewnie.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 00:34 
Cytuj  
Zasada jest banalna - jesli siedzisz 18h+ to masz pewnosc, ze jestes w czolowce, masz pewnosc, ze bedziesz farmil krocej ( mniej o 2-3 tygodnie ), jak grasz po 4-10h, to masz nadzieje, ze bedziesz w czolowce. I o ta subtelna roznice chodzi. Ludzie, kt. ida po r13 chca to robic jak najszybciej i chca miec pewnosc, ze ich ktos nie wyprzedzi - autopsja :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 00:46 
Cytuj  
Na moim serverze grajac 18 do 20 godzin jedyna pewnosc jaka miales to to ze nie spadniesz na randze. Ludzie grajacy 4-10 h dziennie to ci ktorzy pvp robili dla blue setu i ewentualnie mounta


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 00:52 
Cytuj  
Odnosilem sie do wypowiedzi Crissa:

Cytuj:
[...]Po prostu nie warto tracic czasu na pug, a wbic sie w premade, a wtedy wystarcza i 4godz dziennie by byc w top15 (na nizszych rankach to w zupelnosci wystarczy na szybki progress). [...]


Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 04:34 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Zasada jest banalna - jesli siedzisz 18h+ to masz pewnosc, ze jestes w czolowce, masz pewnosc, ze bedziesz farmil krocej ( mniej o 2-3 tygodnie ), jak grasz po 4-10h, to masz nadzieje, ze bedziesz w czolowce. I o ta subtelna roznice chodzi. Ludzie, kt. ida po r13 chca to robic jak najszybciej i chca miec pewnosc, ze ich ktos nie wyprzedzi - autopsja :)


Fakt, wiadomo ze zdarzaja sie capbreakerzy, ale cos takiego ma krotkie nogi. Bo w nastepnym tygodniu taki koles juz sie nie zalapie do zadnego premadu, i o ile podczas AV weekendu to go za bardzo nie za boli, to juz w czasie wsg/ab/none-bg weekend zostanie w tyle. Ale to oczywiscie zalezy od serwka i od tego czy ludzie potrafia sie dogadac i przestrzegac zasad.
Ale im blizej BC tym trudniej znalesc grupe - przynajmniej u mnie na serwku wiekszosc ludzi juz skonczyla z farmem, i widac ze niedobitki maja klopoty ze znalezieniem grupy


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 16:32 
Cytuj  
no wiec tak podliczajac :P

jak sobie bede chcial np kupic sobie 1h weapon za rank 14 bede musial miec 10,000 k hp czyli jakies 1k HK ? ;q

lub na r12 itemsy z jakies 400 hk i iles tam markow ?;q ( oczywisice w liczbie pojedynczej ;) )


bo mam taki dylemat czy grac dalej rogiem - - czy po wyjsciu patcha dozbroic shama ;p ^^

-edit-
przy okazji tutaj napisze moze taki troche maly off top ale coz ;P
jak wyjdzie ten patch 1.13 to jak to bedzie z talentami czy dostaniemy o te 10 pktow wiecej do rozdania czy ich ilosc zostanie taka sama ; )

i pytanie nr 2 czy w 1,13 patchu beda dostepne nowe umiejetnosci ?? skille cyz jak tam sie zwie typu reflect spelli dla warkow ..

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 19:16 
Cytuj  
ilosc talentow zostanie taka sama - talenty dostajemy za lvl a lvla nie zrobimy jeszcze


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 20:12 
Cytuj  
2540 napisał(a):
skille cyz jak tam sie zwie typu reflect spelli dla warkow ..

To i tak sa skille dostepne na levelach >60


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.