mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 09:46 
Cytuj  
aha i na self healing nie ma co patrzeć bo i po co?:) mobki i tak za szybko umierają, a osobiście wolę 2x crusader zamiast na przykład +15 agi i +15 str...bo wbrew pozorom double crusader często procuje a 200str to 400AP dla warriora:) więc w rajdzie to jakieś 2200+AP buffed..czyli BT wchodzić moze za 3500-4200:)

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 11:24 
Cytuj  
Do tego czasu tylko czytalem ale w koncu cos napisze :)
Uzywalem roznych broni, na "poczatku" warblades set z ZG, bardzo szybkie i bylo fajnie, potem deathbringer + brutality blade, edge of chaos + brutality blade a teraz edge of chaos + iblis, teraz czekam na drop misplaced servo arm albo axe z Notha. Zasadniczo jakiejs strasznej zaleznosci od predkosci broni nie zauwazylem (poza pvp, tam faktycznie wolny mh jest lepszy), najwazniejszy wydaje mi sie dps broni, no i jak bron ma jeszcze jakies fajne staty to tez milo.

Co do +hit to chyba lekko przesadzilem i nazbieralem +16 ( http://ctprofiles.net/66397 ) ale wiekszych problemow z aggro nie mam (co prawda pewnie to mi tylek ratuje http://www.thottbot.com/?i=52783) :)

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 11:53 
Cytuj  
hmm speed ma znaczenie w pve również...polecam zamienić miejcami ilbisa i edge (mają taki sam dps)...i zobaczyć jaki teraz będzie dps:))

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 11:42 
Cytuj  
Khazam napisał(a):
Do tego czasu tylko czytalem ale w koncu cos napisze :)
Uzywalem roznych broni, na "poczatku" warblades set z ZG, bardzo szybkie i bylo fajnie, potem deathbringer + brutality blade, edge of chaos + brutality blade a teraz edge of chaos + iblis, teraz czekam na drop misplaced servo arm albo axe z Notha. Zasadniczo jakiejs strasznej zaleznosci od predkosci broni nie zauwazylem (poza pvp, tam faktycznie wolny mh jest lepszy), najwazniejszy wydaje mi sie dps broni, no i jak bron ma jeszcze jakies fajne staty to tez milo.

Co do +hit to chyba lekko przesadzilem i nazbieralem +16 ( http://ctprofiles.net/66397 ) ale wiekszych problemow z aggro nie mam (co prawda pewnie to mi tylek ratuje http://www.thottbot.com/?i=52783) :)

Wolne bronie dostaja wiekszy bonus attack power przy instantach.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 13:58 
Cytuj  
Dziekuje za rady. :)

Osobiscie mam +15 to hit i rzeczywiscie z agro czasem bywa roznie. ;) Niemniej moj MH to tak delikatnie mowiac crap. W OH mieczyk raczej do tankowania niemniej jest szybki i +1 hit. Po prostu jako tank i prot warek (obecnie fury) nie mam za bardzo dostepu do ciekawszych broni. Ostatnio dropnal nam toporek z Notha, no ale nie udalo sie zdobyc, a bylby cudnym MH.
Nie moge tez miec necka za glowe Onyxi czy ringa za glowe Nefka. W zasiegu pozostaje trinkecik z BWL i toporek z Nefka.

Generalnie sprzet do dpsu mam taki: http://ctprofiles.net/2184163

Do idealu sprzetowego daleka droga, ale juz udaje sie nawiazac walke z rogue... oczywiscie przy odpowiednim przygotowaniu w dopalki.


_________________
Tank z powolania...

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 22:11 
Cytuj  
Wczoraj kupilemm sobie
2x
Alcor's Sunrazor
Binds when equipped
One-Hand Dagger
41 - 77 Damage Speed 1.30
(45.4 damage per second)
+10 Fire Resistance
Durability 75 / 75
Requires Level 58
Chance on hit: Blasts a target for 75 to 105 Fire damage.


Zalorzylem 2 crusadery i farmienie Tyrs przebiega bardzo ciekawie :]
W tym przypadku za wolnym MH przemawia Dmg z BT.
Ale z drugiej strony mam bardzo duzo procow.
Wienc doszedlem do wniosku
Mocny BT< Czestszy proc Crusaderx2 , Trincet z Warlorda, Bonus seta z Valora (6)

Ale i tak z Sunder Armor, Deadwish, Enagred walnolem z BT za 2200.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 01:06 
Cytuj  
akurat proc crusadera ma stala wartosc i szybszym broniom nie bedzie czesciej wchodzil. O ile dobrze kojarze to szansa na proc crusadera wynosi: (speed broni * 100)/40. Za to Darkmoon card : Heroism to chyba najlepszy trinket do farmienia dla mele. W polaczeniu z BT + crusaderem sprawia ze wogole czlowek nie musi robic przerw podczas farmieani 60 lvl stworkow


Posty: 2
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 06:30 
Cytuj  
dokladnie, proc z crusadera nie ma nic wspolnego ze speedem broni, przelicznikow jest duzo, imo sprawdza sie coh%=wpn speed * 1.8


_________________
http://wow.allakhazam.com/profile.html?1052847
Kilmi @ Burning Legion

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 09:07 
Cytuj  
Moglby mi ktos przyblizyc temat 2h fury buildu? Generalnie to przymierzam sie do dual fury, ale mam slabe bronie (tylko toporek z BWL i jakies crapy niebieskie do wyboru na offhand ~40dps -> szkoda mi na to nawet crusadera zakladac). Nie wiem czy wogole z untamed blade mialoby sens robic 2h fury.

BTW jak rozumiem offhand ma byc szybszy od maina.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 10:19 
Cytuj  
Patrzac na crafty, ktore bedzie mozna robic w BC zastanawiam sie nad rzuceniem herbalismu i wytrenowaniu master sword albo master axe.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 10:31 
Cytuj  
Myślisz, że w intancjach będzie gorszy sprzęt? 8)

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 10:49 
Cytuj  
Nie zaliczam sie do osob, ktore moga codziennie lazic pare godzin w instancjach albo siedziec w BG i farmic sprzet.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 11:41 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Nie zaliczam sie do osob, ktore moga codziennie lazic pare godzin w instancjach albo siedziec w BG i farmic sprzet.

Tia.. A myslisze, ze materialy na taki Lionheart Blade wyfarmujesz w 2 godziny?


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 12:30 
Cytuj  
Dobre crafty beda bop'ami wiec mozna, ze spora doza prawdopodobienstwa zalozyc, ze o ile beda bardzo ciezkie do wykonania (jako blacksmith bedzie mozna upgradnac swoje niektore wykraftowane bronie wiec tez jakas mozliwosc wyboru) to bardzo mozliwe, ze beda na poziomie endgame'owych instancji. Np. Chest armorsmitha to niszczy wszystkie inne chesty jakich screeny sie pojawily. Bronie tez masakruja, chodz te na pewno bedzie latwiej znalezc podobne.

Wg mnie Blizz mocno buffnie crafting to poziomu endameowego stuffu. Ciekaw jestem tylko czy bedzie mozna zmienic specjalizacje blacksmitha bo mam axesmith, a chyba chcialbym zmienic na armorsmith lub hammersmith

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 13:16 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
onionpl napisał(a):
Nie zaliczam sie do osob, ktore moga codziennie lazic pare godzin w instancjach albo siedziec w BG i farmic sprzet.

Tia.. A myslisze, ze materialy na taki Lionheart Blade wyfarmujesz w 2 godziny?

Tia... A myslisz, ze on bedzie to w jeden dzien farmil? Materialy w przeciwienstwie do instacji/BG mozna farmic w wolnych chwilach, podczas gdy wizyta w takim dungeonie to minimum godzinka-dwie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 14:10 
Cytuj  
Wg tego co podawal Blizz to bedzie mozna zmienic specjalizacje w dnaej profesji a co do chestu to faktycznie fajny szkoda tylko ze "on use" ma cd 30 min

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 15:23 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Zoltan napisał(a):
onionpl napisał(a):
Nie zaliczam sie do osob, ktore moga codziennie lazic pare godzin w instancjach albo siedziec w BG i farmic sprzet.

Tia.. A myslisze, ze materialy na taki Lionheart Blade wyfarmujesz w 2 godziny?

Tia... A myslisz, ze on bedzie to w jeden dzien farmil? Materialy w przeciwienstwie do instacji/BG mozna farmic w wolnych chwilach, podczas gdy wizyta w takim dungeonie to minimum godzinka-dwie.

Eh. Zdajesz sobie oczywiscie sprawe z tego, ze skladniki na wiekszosc endgame'owych broni wypadaja z mobow w instancjach? (Nether Vortex, Primal Nether)


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 16:02 
Cytuj  
Nie wiem skad beda skladniki,ale mysle ze na AH beda dostepne. Jesli beda leciec w zwyklych 5-10 man instancjach nie bedzie zle. Zreszta nie jestem az takim casual playerem - jakos trier 1 uzbieralem. Do BWL i AQ 40 juz nie mialem czasu chodzic.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 16:27 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Eh. Zdajesz sobie oczywiscie sprawe z tego, ze skladniki na wiekszosc endgame'owych broni wypadaja z mobow w instancjach? (Nether Vortex, Primal Nether)

Nie, bo zawsze crafting mi zwisal. Wole bic bossy w naxx :|

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 16:31 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Zoltan napisał(a):
Eh. Zdajesz sobie oczywiscie sprawe z tego, ze skladniki na wiekszosc endgame'owych broni wypadaja z mobow w instancjach? (Nether Vortex, Primal Nether)

Nie, bo zawsze crafting mi zwisal. Wole bic bossy w naxx :|


Nie dziwie się, carfting od pewnego momentu nie był do niczego potrzebny. Jakość wytwarzanych itemów była marna a ilość pracy jaką trzeba było włożyć w zdobycie składników przeważnie koszmarna. Na pierwszy rzut oka crafting w BC wygląda znacznie korzystniej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.