mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:11 
 
tyle to ja placilem za drinka w polsce, ale nie chodzi o to. po prostu sa pewne sprawy, w ktorych blizz mogl sobie odpuscic. placenie za przenoszenie postaci?? a z czym sa te wydatki zwiazane? albo tak samo z dodatkiem - tracimy czas na jego dwnl,a za sprawa plytki z tbc mamy niejako autoryzacje...

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:12 
 
Wiecie, zawsze mnie rozwesela dyskusja na temat 'jacy to oni zli a ja biedny' ludzi grajacych w mmorpg i placacy kase firmie, ktora ich ignoruje. Mimo calego zalu do firmy, oni dalej graja, graja i dalej placa za wdg nich tragiczne traktowanie. Maja mase pomyslow na to, jak powinno to wygladac a jednak to szefowie tych firm klepia kase a 'racjonalizatorzy' placa. Ja gdybym mial wrazenie, ze place komus kto mnie 'olewa', odwrocil bym sie plecami i poszedl sobie gdzie indziej poprostu :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:15 
 
ja place za gre, wiec gram. a wraz z tym oczekuje odpowiedniego traktowania przez tech support. pisalem w tej sprawie wiele razy,ale oni nie odpisali . co to ja zrobie ? powiesic sie mam? bede gral dalej i dalej bede przeklinal ta cholerna gre co nei dzialaa czasem tak jak trzeba,ale grac bede,bo nic lepszego nie ma. bledne kolo xd

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:21 
 
bo jak sam napisales - placisz za gre - za odpisywanie im nie zaplaciles - wiec nie odpisuja :wink:

a tak serio - to juz wczesniej gdzies pisalem - trzeba zadzwonic - przez maila nic nie zalatwisz


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:33 
 
Dajcie SE siana bo temat jest o patchu, a tutaj już ludzie flejm jaki to Blizzard jest beeee i w ogóle firmy które oczekują hajsu za swoją prace :har: żyjemy tu gdzie żyjemy, mamy rząd jaki mamy, złotówka jest warta tyle ile jest i basta. Nie podoba się - nie place.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 14:41 
 
h34t napisał(a):
Dajcie SE siana bo temat jest o patchu, a tutaj już ludzie flejm jaki to Blizzard jest beeee i w ogóle firmy które oczekują hajsu za swoją prace :har: żyjemy tu gdzie żyjemy, mamy rząd jaki mamy, złotówka jest warta tyle ile jest i basta. Nie podoba się - nie place.


/signed

Już mnie nudzi czytanie, że Blizzard okrada klientów. Kolejne bezproduktywne dyskusje na ten temat, prowadzone w tematach do tego nie przeznaczonych, będą prowadziły do ostrzegawczego bana.


Posty: 40
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 14:47 
 
Hmm komp mam wlaczony od kilku godzin a czesc patcha 35,8mb ktora dzis zostala udostepniona nie idzie i stoje na 0%. Port 3724 mam odblokowany na routerze...

Czy ktos tez ma taki problem ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 17:49 
 
weosek napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Jasne, ze bardziej zalezy im na zarobku niz na uszczesliwianiu graczy, to w koncu firma zarabiajaca kase a nie uszczesliwiajaca ludzi charytatywnie. Choc z drugiej strony oni zarabiaja na uszczesliwianiu graczy. Ergo jezeli ludzie kupia dodatek i beda grali to znaczy, ze jednak sa zadowoleni, bo przeciez kiedy ide do sklepu kupic wiertarke, to nie kupuje tej ktora kiedys mi sie zepsula i z ktorej nie jestem zadowolony prawda8)



tylko czy nie mozna by bylo tego polaczyc?? zarabianie przy jednoczesnym uszczesliwaniu graczy, a nie wyciskanie ostatnich sokow ze swoich klientow? Gdyby blizz spojrzal na to w ten sposob, to wszyscy czuliby sie lepiej - w koncu przestalbym byc traktowany jak portfel, z ktorego sobie biora pieniadze,tylko jako czlowiek,ktory moze im pomoc przy tworzeniu gry, ulepszaniu jej. Ja to pisze subiektywnie,jako osoba majaca dlugi czas problemy z wowem z nienznanych mi przyczyn i niestety tech blizz mi nie pomogl. nie wiem,czy tak samo jest z us tech supportem. no ale nie oczekujmy cudow, nie licze na to,ze beda brac pod uwage kazdy post napisany przez gracza. a jedyne co im dobrze wychodzi to blokowanie whine'owych treadow na forum.


To nie jest matka Teresa. Jeśli pojawia się możliwość wyciągnięcia dodatkowej kasy to sie to robi proste ?
Jak Niechcesz dodatku nie kupuj. Ja kupie bo dla mnie BE i Outlands to jest wystarczajaco duzo zeby zaplacić 129zl.

Kazda firma komercyjna traktuje klienta jako protfel z ktorego trzeba wycisnac ile sie da. Tak samo kazdy handlowiec i wciskacz gazet na chodniku. Jak sie da to najlepiej puścić klienta ze skelpu z pustym portfelem, ale tak zeby kupil u nas jeszcze raz. Proste i logiczne. Komuna sie skończyła nie ma za darmo :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 18:29 
 
weosek napisał(a):
tyle to ja placilem za drinka w polsce, ale nie chodzi o to. po prostu sa pewne sprawy, w ktorych blizz mogl sobie odpuscic. placenie za przenoszenie postaci?? a z czym sa te wydatki zwiazane? albo tak samo z dodatkiem - tracimy czas na jego dwnl,a za sprawa plytki z tbc mamy niejako autoryzacje...

Jakby bylo za darmo to by dziennie sie przenosilo milion albo i dwa postaci tylko po to np ze jakis itemek byl gdzies taniej na ah na innym serwerze itp. Na skopiowanie postaci czkealbys miesiac o ile wogle system wytrzymalby takie cos.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 18:45 
 
NIe zaglebiajac sie w powyzsza dyskusje.....zna ktos llink skad moznaby zassac ten patch? Bo u mnie stanelo na 38% i ani drgnie :(
(US version btw)
Thx


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 19:01 
 
Mi tam sie sciagal tylko partial1 - 35 mb. Bylo 0%, 0%, ale jakos kolo 12 ruszylo i do 15 sie sciagnelo all. To jest tylko czesc, wiec napewno nie jutro.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 20:02 
 
Criss napisał(a):
NIe zaglebiajac sie w powyzsza dyskusje.....zna ktos llink skad moznaby zassac ten patch? Bo u mnie stanelo na 38% i ani drgnie :(
(US version btw)
Thx

To jest tylko czesc 2.0. Mozesz albo sciagac go po kawalku downloaderem co kilka dni/tygodni albo poczekac na oficjalne wyjscie i wtedy zassac w calosci.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 20:02 
 
Czy ktoś może wie gdzie jest opisane albo wie jak ten downloader działa, bo jak go włączyłem to tylko jako transmiter się wydaje działać. Firewall mi pokazuje ruch wejście i wyjście ale jakoś plik pacza nie rośnie.


_________________
O.o

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 08:42 
 
sata napisał(a):
Hmm komp mam wlaczony od kilku godzin a czesc patcha 35,8mb ktora dzis zostala udostepniona nie idzie i stoje na 0%. Port 3724 mam odblokowany na routerze...

Czy ktos tez ma taki problem ?


Ja tak mialem. Wczoraj wrocilem z uczelni, odpalilem wowa kolo 19 i downloader stal i stal. Wyszedlem z ZG o 23 i bylo raptem 18%. Dzis rano wstalem i sie sciagnal. Widocznie malo srodel or smth.

Patcha dzis nie bedzie ofc :).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 10:39 
 
Nie malo, tylko tak ma byc, blizz pisal posta na ten temat ze downloader ma dzialac w tle i nie przeszkadzac w wykonywaniu innych czynnosci^^
ale chyba jednak troche przesadzili...

edit:
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 8648&sid=1
Cytuj:
Players accessing the game through the World of Warcraft Launcher will receive a patch for our launcher and downloader tools. This patch brings the launcher and downloader tools up to date in preparation for background downloading the 2.0.1 patch data.

If you do not use the launcher to access the game you will not be able to use the background downloader and will instead receive the tools update the next time you receive a game patch. It’s necessary to use the launcher in order to receive the tools update and background download patch data.

You may notice that the background downloader is downloading very slowly or that the percentage downloaded is not moving. This is the intended functionality of the background downloader as it is meant to run for extended lengths of time at a slow speed so as not to impact performance.

We do not currently have a tools update for Mac users but we will have one available shortly.

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 19:32 
 
nie rozumiem dlaczego ludzie ubzdurali sobie , ze Ci co nie kupia BC beda mieli cap dalej na 60 ...

zalogujcie sie na PTR i zobaczcie mapke ghostland i jesio jeden zone wyrzej

blizz wyraznie mowil ze cap bedzieodblokowany dla wszystkich ALE w dniu premiery BC

teraz na ptr oczywiscie nie da sie wejsc na te landy bo stoi taka dupna biala bariera :P -- ale nic nie pisze przy niej ze trza miec dodatek zeby tam wlesc w przeciwienstwie to wyraznego napisu gdy probujemy ssie tepeportowac np z UC d miasta BL


_________________
Nauka jazdy w Tychach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 19:45 
 
reassor napisał(a):

blizz wyraznie mowil ze cap bedzieodblokowany dla wszystkich ALE w dniu premiery BC



pokaz mi blue ktory tak napisal

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 19:59 
 
reassor napisał(a):
nie rozumiem dlaczego ludzie ubzdurali sobie , ze Ci co nie kupia BC beda mieli cap dalej na 60 ...

zalogujcie sie na PTR i zobaczcie mapke ghostland i jesio jeden zone wyrzej

blizz wyraznie mowil ze cap bedzieodblokowany dla wszystkich ALE w dniu premiery BC

teraz na ptr oczywiscie nie da sie wejsc na te landy bo stoi taka dupna biala bariera :P -- ale nic nie pisze przy niej ze trza miec dodatek zeby tam wlesc w przeciwienstwie to wyraznego napisu gdy probujemy ssie tepeportowac np z UC d miasta BL


Swego czasu Tseric napisał na forum, ze ludzie bez dodatku będą mieli możliwość robienia +60lvl, potem było sprostowanie, ze miał złe informacje od CM.

Jakby było mało to co napisałem:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... =1&sid=1#3
http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/faq.html


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 20:23 
 
Cytuje launchera :P "Data for next patch is available" Dla kogo ona jest wiadoma ja jej nigdzie nie moge znalesc ??:P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 20:26 
 
Rozumiem, ze nie wszyscy musza od razu miec IQ rzedu 150, ale chyba czytac umiesz?


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.