mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 11:33 
Cytuj  
No coż 1 raz zrobili marny look. Shouldery na pierwszy rzut oka do trans podobne :<.


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 20:46 
Cytuj  
Troche zbocze z tematu mam takowe pytanie. Co do questa klasowego dla Huntera. jest moze ktos w stanie opisac jak to mniejwięcej wygląda i jakie jest poziom"trudności".jestem w posiadaniu The Ancient Leaf.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 20:58 
Cytuj  
www.tkasomething.com <- skarbnia wiedzy

Znajdziesz tam wszystko na temat tego questa :P


_________________
Milva - 70 lvl hunter
Reyna - 70 lvl paladin


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 21:05 
Cytuj  
Dzięki Bardzo, ale aby zrobic ten quest to chyba trzeba byc troche w epikach :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 21:21 
Cytuj  
Eee tam odrobiona pomocy, sporo potków i możesz to zrobić w blue itemach :).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 00:15 
Cytuj  
Goodrik napisał(a):
Dzięki Bardzo, ale aby zrobic ten quest to chyba trzeba byc troche w epikach :)

mi sie udalo zrobic tego q w itemach z strat/ubrs/dm, takie moje hinty moze (wglebiac sie w szczegoly nie bede, bo juz pewnie poczytales co nieco na tka):
1. winterspring: imo najlatwiejszy demon, nie trzeba w zasadzie zadnych potkow, oprocz jednego potka many, przydaje sie tu mod Range Help, dzieki niemu latwiej bedzie ci trzymac go na dystans
2. burning stepps: przed walka zaopatrz sie w dragony z felwood i do 3-4 potow many, bylo by tez dobrze jakby udalo ci sie zdobyc int buff poty/dragony uzywaj naprzemiennie tak by gdy konczy ci sie cd na jednym moglbys uzyc drugiego
3. ungoro: 1-2 nature prot pot, int i stam buff baaardzo pomocne ;]
tu powiem ze imo najprosciej jest trapnac demona i rozpoczac kitowanie jego peta wokol tego wielkiego jeziora na poludniowo-zachodniej czesci ungoro (przed walka wypij jednego nature pota tak by pozniej nie meczyc sie z tym ze jest cd na potach), gdy pet padnie wlaczasz AofM i rozpoczynasz walke z samym demonem, gdy wyczerpie sie 1 nature pot, pijesz drugiego, gdy i on sie skonczy wlacz AofW i spokojnie dokoncz demonice ;]
4. silith: afff wstretne bydle... ;] shadow prot pot, 2 poty many i dragony, do tego trick z lockiem i jesli umiejetnie bedziesz omijal robale walka nie powinna byc trudna... no ale jeden blad tutaj i moze byc po zabawie ;]

powodzenia w robieniu tego best q w grze ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Ostatnio edytowano 22 lis 2006, 03:00 przez Ravushimo, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 38
Dołączył(a): 3.08.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 00:49 
Cytuj  
do tego w sili radze brac DWARFA priesta niech ci da Fear Warda

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 01:29 
Cytuj  
Nie, starczy lock, duel - CoR i idziesz na demona. Tego w un'goro robilem chyba z 5 osobom, nigdy nie kitowalem peta, tylko dusty z westfall trzeba miec ( 3-5 starcza ) usypiamy peta i dpsujemy demona. Demon dead - loot - FD i po sprawie.
To co opisal ktos powyzej ( ze iles tam mana potow i dragon plantow ) tylko tylko jak masz NAPRAWDE slaby stuff. Ja za 1szym razem robilem te demony ze spearem z ST, takze.... Serio latwy chain, kwestia wprawy :)

Powodzenia

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 02:59 
Cytuj  
dyc pisalem ze w blue z strat/ubrs... nawet cos z brd chyba mialem wtedy jeszcze ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 08:50 
Cytuj  
Chyba tylko ten z Silithius jest taki upierdliwy że trudno go rozwalić w pojedynkę.
Pamiętam jak robiłem te questy to wszyscy hunterzy na raz na serwerze go robili i ciężko było demona zastać spawniętego. Teraz to się tam szwenda koło bramy, nic tylko w dupę kopnąć, gnoma zafajdanego.


_________________
O.o


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 09:20 
Cytuj  
Mam nadzieje ze dam sobie rade bo naprawde warto. Ten łuk jest boski ;pp

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 13:04 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nie, starczy lock, duel - CoR i idziesz na demona. Tego w un'goro robilem chyba z 5 osobom, nigdy nie kitowalem peta, tylko dusty z westfall trzeba miec ( 3-5 starcza ) usypiamy peta i dpsujemy demona. Demon dead - loot - FD i po sprawie.
To co opisal ktos powyzej ( ze iles tam mana potow i dragon plantow ) tylko tylko jak masz NAPRAWDE slaby stuff. Ja za 1szym razem robilem te demony ze spearem z ST, takze.... Serio latwy chain, kwestia wprawy :)

Powodzenia

Peace


Ta i exploita z warlockiem :) A mozna go zrobic bez trickow trzeba jednak pocwiczyc taniec miedzy robalami.Shadow potki to podstawa , przyda sie tez dynamit.
Generalnie tzreba jak tylko zbierze sie wiecej robali zniszczyc je aoe albo dynamitem(robic to zaraz po fear zeby nastepny nam nie przerwal) i pilnowac zeby jak najszybciej po kazdym fear zaatakowac demona najlepiej arcane shoot rank 1, multi tez nizszego ranka uzywalem a dps robilem w sumie glownie autoshootem(musi byc mana na aoe)
JEsli nie zamierzami po danym ferze zabijac robali ztreba je obiegac i trzymac dystans jednoczsnie strzelajac do demona. Jesli zabijamy to strzal w demona i aoe w robale.
Klka razy probowalem to nawet z fear ward ale koniec koncow zabilem z buffem inta tylko. Tak wogole to kiedys respawn byl 3 godziny a chetnych na q duzo a teraz zdaje sie 15 minut wiec wogole banal.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 13:49 
Cytuj  
Z tego co kolega pisal wywnioskowalem, ze ma slabe itemy - po co utrudniac sobie zycie ? Zeby killowac roballe po kazdym fearze trzeba miec ponad 3k many - ze slabym gearem chyba za bardzo nie bedzie mial tyle wolnej many. Z CoR i shot timerem prosto sie obiega demona w kolko, robale ladnie gesiego ida za nami. Zeby go zrobic be CoR bez problemow, to trzeba miec naprawde dobre itemy IMO. Ja dalem po prostu rade, jak zrobic jak najszybciej i tyle. W r10 itemach, z bowem z WSG i spearem z ST i CoR zrobilem go za 1szym podejsciem, pozostale razy to na ogol juz byly chary w T2 -tam to w ogole demon pada w doslownie paru shotach. Anyway, jak masz slabe itemy, to CoR + lock + HS + shadow prot + stamina + MotW + int i jedziesz - exploit czy nie, dziala :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 15:29 
Cytuj  
Jeśli nie dajesz sobie rady po wielu próbach to możesz poprosić innego huntera by go zabił dla Ciebie ;).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 15:47 
Cytuj  
Wstydz sie Haldon za takie rady :P

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 17:00 
Cytuj  
No bez przesady, to naprawdę można zrobić samodzielnie.
Poddać się głupim demonom to nubizm imho


_________________
O.o

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 17:52 
Cytuj  
Niezły zarobek z tego był, 100g per demon ;p.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 03:25 
Cytuj  
http://teza1.free.fr/bc/T5/Hunter/Mail_RaidHunter_E.jpg
T5 hunta :'<


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 07:39 
Cytuj  
co do t5 to imho jest ochydne

---

a teraz pytanko :
robil ktos matme co lepsze po patchu?
chodzi mi o speed broni
mam zamiar wykoxac sobie luk high warlord ale nie wiem czy 1.8 speed to nie kapa (i czy nie lepiej kusze)

jakby kto sie mogl rozpisac na ten temat to /love :P


_________________
Nauka jazdy w Tychach

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 11:24 
Cytuj  
Przy nowym układzie talentów mam wrażenie, że szybsza broń będzie dużo lepszym rozwiązaniem.
Główny aspekt to częstotliwość critów. Przy nowych talentach każdy crit z ranged weapons dodaje 50 focusu dla peta, to jest nie najgorszy burst damage. Dodatkowo bodajże na 62 lvlu jest nowy skill, który po każdym ranged criticalu umożliwia użycie, taniego w mane skilla, który pozwala na wykonanie ataku przez peta zadającego sporo damage.
Jeszcze jedna sprawa, przy wyborze Improved Aspect of the Hawk. Ten talent daje 10% na zwiększenie szybkości po każdym strzale. Te 10% to jest wyraźnie szansa 'flat'. Czyli niezależna od szybkości broni. Jako że przy szybkich broniach częstotliwość się zwiększa, to równiez ten talent jest duzo bardziej korzystny.

Jedyna wada jaka teraz przychodzi mi do głowy to poważne koszty związane ze zużyciem amunicji.
W przypadku dodatkowych obrażeń z multishotów czy aimed shotów, to zostały znormalizowane i szybkość broni nie ma znaczenia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.