mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 14:55 
Cytuj  
Czy teraz ally i horda beda levelowaly dokladnie w tych samych krainach ?
Nie wyobrazam sobie robienia q z setka ally na plecach i na odwrót.
Jak to jest rozwiazane ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 14:56 
Cytuj  
A wczesniej jak bylo? Horda i alliance mialy oddzielne zony?
Also, standrowe: reroll pve.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 14:58 
Cytuj  
Tak tylko ze zawsze kazdy rozchodzil sie po roznych zonach a tu na dziendobry wrzuca wszyskich do jednego.
CO innego jak w twoim quest spocie siedzi 10 graczy a co innego gdy jest ich setka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 14:59 
Cytuj  
To jest fakt.

Na becie było od cholery ludzi, na live będzie jeszcze więcej, więc nie wiem jak to będzie rozwiązane. Osobiście czuje że będzie tłok, pvp, ganking i reszta syfu w czasie levelowania + czekanie na moby/inne rzeczy do questów aż wszyscy się napakują.

Może być problem imo z tym, chociaż nie musi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 15:02 
Cytuj  
Wiadomo, ze bedzie. Zeby nie bylo przeludnienia to by zony musialby byc wielkosci polowy kontynentu :) Najwiecej ludzi bedzie oczywiscie w pierwszej zonie w Outlands, w nastepnych, wraz z wyzszymi lvl bedzie juz mniejsza liczba ludzi, jak zaczna sie roznice w lvl tych, ktorzy beda grac wiecej/mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 15:04 
Cytuj  
Dokładnie, największy pierdolnik będzie w Helfire penincula, później standarodowo i stopniowo coraz mniejszy. No lify wejdą do Nagrand/Blade's i będzie trochę przestrzeni.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 15:10 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
To jest fakt.

Na becie było od cholery ludzi, na live będzie jeszcze więcej, więc nie wiem jak to będzie rozwiązane. Osobiście czuje że będzie tłok, pvp, ganking i reszta syfu w czasie levelowania + czekanie na moby/inne rzeczy do questów aż wszyscy się napakują.

Może być problem imo z tym, chociaż nie musi.

No i fajnie, bedzie w koncu prawdziwe world pvp :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 15:15 
Cytuj  
No nie wiem Cypis, pamietam ze jak zaczynalem gre w wowa to pierwsze co pomyslalem, boże nie ma kar za smierc to po co wogole kogos zabijac, ale lipa. Ale pozniej jak mnie w ciagu godziny zabili 10 razy to dziekowalem ze nie ma zadych kar. Ja lubie world pvp pod warunkiem ze wszystko jest z umiarem. A teraz wyglada na to ze nie bedzie juz nic poza world pvp (przynajmniej na poczatku). Fajnie sie kogos gankuje ale bycie gankowanym juz takie fajne nie jest.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 16:04 
Cytuj  
A wiesz czemu jestes gankowany po 10 razy na godzine ? Właśnie dlatego że nie ma żadnych kar za śmierć, zaciskasz zęby i jedziesz dalej z koksem mimo ze wiesz że na 50% zaraz zginiesz. Gdyby kary za śmierć były sam byś główkował jakby tutaj nie zostać zabitym, bardziej popularne stało by się granie w grupach, może jakieś płacenie za ochrone high lvl-om . Tak czy siak, ja gram by mieć z gry jakąś tam przyjemność, gra która nie wzbudza u mnie żadnych emocji nie daje mi przyjemności. Pewnie że człowieka strzela nie powiem co jak ginie po raz n-ty w ten sam sposób podczas grindu mobów jednak jest to jakiś element gry bez którego nie wyobrażam sobie wow-a (dlatego gram tylko na serwerach pvp). Zauważ również że nikt nie zmusza cie do pozostania na grindspocie i giniecia po raz n-ty + 1. To jest zwykła nieporadność.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 16:06 
Cytuj  
Przynajmniej nie bedzie wialo nuda...

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 16:13 
Cytuj  
Well....tu nie chodzi o nieporadnosc. Mi chodzi zwyczajnie o stracony czas. Zalozmy, ze masz 3 spoty, gdzie na danym lvlu mozesz lvlowac - przelot z jednej do drugiej to ok 15min. Nie wiesz czy na pozostalych nie ma tez gankerow ( z reguly sa boty, co jest chyba jeszcze gorsze niz gankerzy, jesli sa to boty z tej samej frakcji co Ty ). I masz teraz na przyklad jako woj na dupie roga. On ma caly dzien na lvlowanie, Ty nie masz. Wiesz, ze on czeka az zaczniesz bic moby. Mozesz probowac cos ubic, albo zmienic spot stracic 15min na przelot i spotkac innego lola. Ja osobiscie nie mam takich problemow, poniewaz w PvP spotach grinduje wolniej, ale z zapasem CD i many/hp, ze mnie nikt nie zgankuje, a jesli juz, to na pewno nie latwo. Nie zdarzylo sie, zeby mnie jakis ganker przeperdzil, bo ja moge pasc 3-4-6 razy, ale jak wiem, ze moge go zlozyc, to nie odpuszczam. I nie wkurza mnie to, ze ktos ma wyzszy lvl ( bo w 99% tylko tacy na mnie skacza ), lepszy sprzet czy zwyczajnie ma farta - wkurza mnie to, ze trace czas na lola, kt. i tak zabije, kt. na ogol ma niski skill i zwyczajnie kradnie moj czas, kt. ja chce przezyznaczyc na cos innego.
Mnie to wkurza - dlatego ja grinduje na malo uczeszczanych spotach ( omijam azshare, wpl, epl poza questami ) albo na takich, gdzie ciezko mnie zgankowac bez aggro mobow, kt. czesto predzej czy pozniej grzebia agresora. Jak teraz nie bedzie alternatywy i wszystkich zrzuci sie na jedna, dwie zony....przyznaj, ze to bedzie rzeznia. I nie zniechecisz ludzi do porzucenia danego spota, skoro wszedzie bedzie to samo i nie bedzie zadnej alternatywy. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Z drugiej strony to bedzie raj dla ludzi a'la Huraganiasty - latwy honor dla tych, kt. z lvlowaniem sie nie spieszy :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 16:27 
Cytuj  
Będzie rzeźnia, taka sama jak w Desolace/STV podczas levelowania jak idziesz na równi z ludźmi z twojego serwera. Zawsze wspominałem te miejsca jako mnóstwo funu :D. Gdy po paru godzinach obustronnego gankowania w STV rozpętuję się piekło i nawet najbardziej zagorzałe pve carebeary już są tak wykończone psychicznie że lataja z pianą na ustach w poszukiwaniu kogoś do zabicia :D Jeśli takie smaczki cie nie bawią, no coż , chyba oklepane "reroll pve" jest najbardziej na miejscu bo jedyna różnica między tymi serwerami to właśnie brak ganku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 16:39 
Cytuj  
Są servery PvP i PvE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 16:39 
Cytuj  
Jaka drama sie wywiązała. Ten o gankowaniu, ten że to lubi, ten że nie, historyjki, pierdziutki :) lololol.

Ogólnie weźcie już na chill wrzut zróbcie. Będzie TBC to będziemy płakać, poróbcie teamy do levelowania i problem się skończy. Damn.

A jak nie, to

reroll pve plebs ;p ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 17:38 
Cytuj  
Zawsze mi sie smiac chce jak slysze ze ktos czas traci na serwie pvp bo go ktos z przeciwnej frakcji zaaatakowal, zabil, kradnie mu moby etc. To jest caly urok tego typu serwerow ze nie liczy sie tylko grind aby szybciej do okreslonego pulapu lvl., tutaj rownie wazna jest mozliwosc walki pomiedzy graczami. Wiec jesli ktos odbiera gankowanie i ogolnie szeroko pojete world pvp to jedyne co pozostaje to niesmeirtelne: reroll pve ;)

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 18:27 
Cytuj  
jak wbije do outland robie guildparty i farmie Hellfire Citadell dla lvli bedzie to z pewnoscia szybsze nie questowanie poniewaz caly serer robiacy te same questy dostarczy "lekkie" problemy ze znalezieniem mobow i quest itemow :P do tego troche shardow wpadnie nikt nie bedzie ninjowal mobkow gankowal albo kradl loot ( PuG)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 18:40 
Cytuj  
To ja sproboje wycelowac obok "gankzor drama" i spytam o rajding w TBC. Probowal juz ktos? Sa niby "fast" encountery z 1 bossem i jakies wieksze instance 25man. Linki do ewentualnych opisow mile widziane ale najbardziej chcialbym poznac opinie rodzimych testerow, jesli to oczywiscie mozliwe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 19:14 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Będzie rzeźnia, taka sama jak w Desolace/STV podczas levelowania jak idziesz na równi z ludźmi z twojego serwera. Zawsze wspominałem te miejsca jako mnóstwo funu :D. Gdy po paru godzinach obustronnego gankowania w STV rozpętuję się piekło i nawet najbardziej zagorzałe pve carebeary już są tak wykończone psychicznie że lataja z pianą na ustach w poszukiwaniu kogoś do zabicia :D Jeśli takie smaczki cie nie bawią, no coż , chyba oklepane "reroll pve" jest najbardziej na miejscu bo jedyna różnica między tymi serwerami to właśnie brak ganku.


So true. STV to pierwsza zona z 'world pvp'. I mimo ze pierwsze kilka spedzonych tam godzin to katorga, to po znalezieniu party mozesz caly dzien gankowac innych, majac przy tym wielka radoche.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 19:21 
Cytuj  
W zasadzie to za world pvp kills powinien być mnożnik honoru, wtedy by było jeszcze zabawniej


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2006, 19:40 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Będzie rzeźnia, taka sama jak w Desolace/STV podczas levelowania jak idziesz na równi z ludźmi z twojego serwera. Zawsze wspominałem te miejsca jako mnóstwo funu :D. Gdy po paru godzinach obustronnego gankowania w STV rozpętuję się piekło i nawet najbardziej zagorzałe pve carebeary już są tak wykończone psychicznie że lataja z pianą na ustach w poszukiwaniu kogoś do zabicia :D Jeśli takie smaczki cie nie bawią, no coż , chyba oklepane "reroll pve" jest najbardziej na miejscu bo jedyna różnica między tymi serwerami to właśnie brak ganku.


So true. STV to pierwsza zona z 'world pvp'. I mimo ze pierwsze kilka spedzonych tam godzin to katorga, to po znalezieniu party mozesz caly dzien gankowac innych, majac przy tym wielka radoche.

E tam. Na 60 levelu nie potrzebowałem pomocy do gankowanie. Lałem wszystkich jak leci w ramach zemsty za krzywdy :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.