mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy nasza ukochana, super extra zarąbista gierka powinna być przetłmuaczona?
To świetny pomysł ! 11%  11%  [ 16 ]
Jeśliby zostało wykonane dobrze, na pewno bardzo się przyda 23%  23%  [ 33 ]
Raczej nie, to wielkie ryzyko 9%  9%  [ 12 ]
Nie, to kiepski pomysł 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:08 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Tego nie wiedziałem. Jakiś nowy racial trait? Masz jakiś link do info? Poczytałbym.


Zmienili blood fury:

Blood Fury (Racial)
Increases melee attack power by (5 + 4 * level) and your damage and healing from spells and effects by up to (4 + 2 * level), but reduces healing effects on you by 50%. Lasts 15 sec.
Cooldown: 2 min


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:14 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
ale jak znam życie to posadę dostał by jakiś synek z CDProjektu co o WoW wie tyle ile ja o balecie :)

znasz ich?
...

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:34 
Cytuj  
Nestor- jak to? Zapomniałeś o:
- Rosyjskim, mandżurskim, arabskim, malezyjskim i portugalskim (jakieś 300mln. użytkowników) poza tym indyjski ma kilkanaście diametralnie różnych dialektów i wątpię, czy Ravinder z Bombaju, Ashamara z Kalkuty i Mr. Gupta z New Delhi umówiliby się na party. Poza tym pomarzyć zawsze można. Ile osób mówi po francusku? 80 mln. Francuzów i z 5mln. Kanadyjczyków. A jakoś nikt nie miał wątpliwości, że należy go na ten język przetłumaczyć. Poza tym pomarzyć zawsze można, a treści w
WoW-ie nie ma (chyba) aż tak dużo, by tłumaczenie było mission impossible. Moje zdanie jest takie: marudzicie, nie zgadzacie się, ale i tak 99% z was wybrałoby wersję polską nie angielską, oczywiście gdyby była dobrze wykonana, a nasze firmy pokazują, że jednak tłumaczyć umieją


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix


Ostatnio edytowano 25 lis 2006, 19:44 przez Adriks, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:46 
Cytuj  
Wątek o Warchlockach jest tu http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14408 i tam znajdziesz odpowiedzi na większość dręczących cię pytań. Polecam też jakieś ogólne źródła wiedzy np wowwiki i poznanie podstawowych mechanik rządzących grą.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:51 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
ale jak znam życie to posadę dostał by jakiś synek z CDProjektu co o WoW wie tyle ile ja o balecie :)

znasz ich?
...


oczywiście, że nie...

ale tak to już jest w życiu, nie sądzisz?

Poza tym, nie traktowałem tej wypowiedzi jakoś wyjątkowo poważnie, więc nie musisz występować w roli adwokata :)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 15:11 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
superXtra napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
ale jak znam życie to posadę dostał by jakiś synek z CDProjektu co o WoW wie tyle ile ja o balecie :)

znasz ich?
...


oczywiście, że nie...

ale tak to już jest w życiu, nie sądzisz?

Poza tym, nie traktowałem tej wypowiedzi jakoś wyjątkowo poważnie, więc nie musisz występować w roli adwokata :)


moze to jakis syn jakiegos ojca, ktory akurat przypadkiem pracuje w CD-Projekcie? ;)
===============
co do spolszecznia - raczej nie.
ale chcialbym zeby powstal server dla polakow :roll:


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 15:16 
Cytuj  
Też sobie tak pomyślałem :D

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 17:09 
Cytuj  
spolszczeniom nie :P
poprostu jakoś nie lubie gier przetłumaczonych na polski :>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 18:26 
Cytuj  
Kiepski pomysł. Szczerze mówiąc jeżeli by WoW byłby spolszczony i nawet wprowadzili polskie realmy i gra była by na nich za friko to i tak bym tam nie siedział. Zraziłem się do polaków (nie wszystkich) w mmorpg z rożnych powodów, głownie przez ich chamskie/dziecinne zachowanie i ogólnie głupotę. Nie mówię, że wśród obcokrajowców tego wszystkiego nie brakuje, tylko ze jest tego tam mniej i jakoś mają lepsze podejście do człowieka.

Taki przykład z życia wzięty:

Obrazek


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 18:45 
Cytuj  
Chyba zartujesz. Kretynow wsrod obcokrajowcow jest tyle samo, ba, pewnie nawet wiecej. Zwlaszcza w tych bogatszych krajach, gdzie wiecej dzieci ma kase na oplacanie mmorpg. Tacy ludzie jak z twojego screena sie zdarzaja, ale zeby mowic ze wsrod innych krajow nie ma idiotow to lekka przesada. Jakies kompleksy? :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 18:49 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Tacy ludzie jak z twojego screena sie zdarzaja, ale zeby mowic ze wsrod innych krajow nie ma idiotow to lekka przesada.

h34t napisał(a):
Nie mówię, że wśród obcokrajowców tego wszystkiego nie brakuje, tylko ze jest tego tam mniej i jakoś mają lepsze podejście do człowieka.

Przeczytaj to proszę jeszcze raz ze zrozumieniem. Napisałem zdanie jakie mam wyrobione po rocznej zabawie na BL :wink:
cypis napisał(a):
Jakies kompleksy? :wink:

Pudło.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 18:58 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Przeczytaj to proszę jeszcze raz ze zrozumieniem. Napisałem zdanie jakie mam wyrobione po rocznej zabawie na BL :wink:

Troche przesadzilem, ale twierdzenie ze np. w Niemczech jest mniej idiotow jest conajmniej dziwne.

h34t napisał(a):
Pudło.

Jak wyzej. Moze i pudlo, ale takie to sprawia wrazene.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lis 2006, 19:23 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:00 
Cytuj  
A mi takie gadki na chacie to bimbaja, wszystko jedno w jakim jezyku, zebym takimi rzeczami sie przejmowal, jestem za bardzo 8)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:31 
Cytuj  
Zbedne dyskusje.

Nikt nie da kasy na tlumacznie wowa na takie niszowe jezyki jak polski. Nie sadze zeby powstalo jeszcze jakiekolwiek inne tlumaczenie wowa. Poki co wow obejmuje wszystkie najwazniejsze jezyki swiata poza Indyjskim chyba.

Szkoda sie rozwodzic nad tym co by bylo gdyby.. :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:59 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Poki co wow obejmuje wszystkie najwazniejsze jezyki swiata


od kiedy koreanski jest najwazniejszym jezykiem ? :) Korea jest nawet mniejsza niz Polska a swojego WoWa maja :)


_________________




Posty: 32
Dołączył(a): 25.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 20:03 
Cytuj  
Nie, polski nie jest wyprany z dramatyzmu, przynajmniej jeśli o literature, albo pisanie chodzi (w tych aspektach jest lepszy), może angielski jest przyjemniejszy dla ucha i lepszy do komunikacji, ale do gry fantasy nie pasuje tak samo jak polski, no ale to jest indywidualna sprawa, gusta są różne.


_________________
kek

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 20:06 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nestor napisał(a):
Poki co wow obejmuje wszystkie najwazniejsze jezyki swiata


od kiedy koreanski jest najwazniejszym jezykiem ? :) Korea jest nawet mniejsza niz Polska a swojego WoWa maja :)

Jednak nie do końca o to chodzi :-? WoW zostałby przetłumaczony chociażby na jakiś język mlaskowy albo Bork-Bork-Bork, jeśliby znaleźli się gracze. Porównaj sobie liczbę graczy z Korei z graczami z Polski...


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 20:09 
Cytuj  
no wlasnie, wiec nie ma znaczenia jaki jezyk... Blizzard przetlumaczy gre na kazdy jezyk jesli bedzie odpowiednia ilosc graczy..... :) Z drugiej strony patrzac, gdyby gra byla po polsku to i liczba graczy na pewno by wzrosla.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 20:38 
Cytuj  
Ja jestem jak najbardziej za polska wersja jezykowa i polskimi serwerami.
wtedy, jak ktos to wyzej napisal, nastapilby spory odsiew idiotow/malolatow ktorzy by tam wlasnie wyemigrowali (bo badz co badz, ale by poznac jakikolwiek obcy jezyk, trzeba grzeszyc choc odrobina inteligencji, tak wiec teoretycznie moznaby przyjac ze pozostalaby ta "inteligetniejsza" czesc ;)

h34t napisał(a):
Zraziłem się do polaków (nie wszystkich) w mmorpg z rożnych powodów, głownie przez ich chamskie/dziecinne zachowanie i ogólnie głupotę. Nie mówię, że wśród obcokrajowców tego wszystkiego nie brakuje, tylko ze jest tego tam mniej i jakoś mają lepsze podejście do człowieka.


Z tego (m.in) powodu gram na US serwku, gdzie polakow mozna policzyc na palcach 1 reki, tak wiec tutaj "buractwo" rodakow tak nie razi ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 21:25 
Cytuj  
A czy mając wersję EU można grać na U.S?


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.