mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Czy nasza ukochana, super extra zarąbista gierka powinna być przetłmuaczona?
To świetny pomysł ! 11%  11%  [ 16 ]
Jeśliby zostało wykonane dobrze, na pewno bardzo się przyda 23%  23%  [ 33 ]
Raczej nie, to wielkie ryzyko 9%  9%  [ 12 ]
Nie, to kiepski pomysł 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 21:37 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
A czy mając wersję EU można grać na U.S?


Nie. Odwrotnie również nie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 21:38 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
A czy mając wersję EU można grać na U.S?

Tak, ale potrzebował bys miec US konto (za czym idzie - US klucza aktywujacego ktorego nie znajdziesz raczej w pudełkach Europejskich). Dodatkowo za tego typu przedsięwzieciem idą czasami pewne niewygody pokroju np. łatek do patchy (ostatnio cos w tym stylu miało miejsce, EU servery dostały update do wersji 1.2.2 z racji jakichs poprawek na hiszpanskich realmach - wersje US pozostaly przy 1.2.1 - były problemy z wejsciem do gry z wersji US gdyz dla tej wersji ten mini patch po prostu nie istnial).

PS. A co do tematu... (by offtopa nie było). NIE. Dlaczego? Bo według mnie WoW w wersji polskiej był by najnormalniej w świecie obciachowy. Zwlaszcza, gdy juz sie człowiek przyzwyczaił do wszystkich nazw własnych w obecnej grze. Szczerze piszac to nawet lepiej mi sie to wszystko czyta po angielsku niz by miało byc po polsku :P.
Ostatecznie wersja kinowa tłumaczenia (lecz z opcją wyboru jezyka w grze). W sumie wtedy wszyscy byli by chyba zadowoleni.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 22:03 
Cytuj  
Polonizacja TYLKO KINOWA !!! Po prostu w grze nie ma ani jednego naprawdę ważnego NPC-a, a jest ich na tyle dużo, że aby uniknąć schematyczności, trzeba by było zatrudnić sporą liczbę osób, a na to kasy może nie starczyć :har: wszystkie najważniejsze gry polonizuje się teraz kinowo: Oblivion, Gothic, CoD2 i wiele innych gierek. Ostatnia dobra pełna polonizacja miała chyba miejsce właśnie przy Diablo II


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 22:08 
Cytuj  
Tak się składa że gram w Gothica 3 i jest spolszczony w pełni (głosy każdej postaci). I z tego co mi się Oblivion również.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 23:39 
Cytuj  
Criss, a buractwo amerykanow Cie nie razi? Nie wierze, ze wszyscy sa zajebisci i do rany przyloz :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 00:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nestor napisał(a):
Poki co wow obejmuje wszystkie najwazniejsze jezyki swiata


od kiedy koreanski jest najwazniejszym jezykiem ? :) Korea jest nawet mniejsza niz Polska a swojego WoWa maja :)


poniewaz Korea jest jednym z najwiekszych rynkow mmogow i kiedy tam rzadzisz to jestes jak Don Corleone ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 03:19 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Criss, a buractwo amerykanow Cie nie razi? Nie wierze, ze wszyscy sa zajebisci i do rany przyloz :]


Przeciez nigdzie nie napisalem ze buractwo dotyczy tylko polakow, problem w tym ze buractwo polakow bardziej razi....moze i stad odsetek burakow wsrod polakow wydaje sie wiekszy niz wsrod innych nacji, ale to oczywiscie tylko subiektywne odczucie


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:15 
Cytuj  
Pomijając chamstwo jest jeszcze drugi klimacik

- cze, robimy POLSKĄ gildię tylko dla POLAKÓW, wyjdź z gildii to cię zaproszę
- nie dzięki, tu mi dobrze
- no co Ty, kurna, z jakimiś angolami będziesz grał ? Wyłaź i chodź do "Mrocznej Huzarii"
- Mówiłem już - dzięki, ale nie skorzystam
- TAKI Z CIEBIE &*(% PATRIOTA TY %#$@ JA TU ROBIĘ GILDIĘ DLA POLAKÓW A TY %^#&##&**##)(*@#
- /ignore

3 miechy później widzę kolesia w jakiejś raiding gildii bynajmniej nie Polskiej

- o, czyżby Mroczna Huzaria nie wyszła ?
- you are ignored.

:]


_________________
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:30 
Cytuj  
Tłumaczenie mogłoby być dobre, ale zbyt rozbieżne z innymi wersjami językowymi żeby grać na niepolskich serverach. Jestem za, gdy nazwy własne oraz przedmiotów i questów zostaną takie jakie są, chociaż wiem że to niemożliwe.

I tak bym grał w angielską ;p

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 22:27 
Cytuj  
Wiecie co diablo bylo wydane w wersji angielskiej i polskiej... Dam sobie reke uciac ze kazdy z was (ktory oczywiscie gral w diablo) mial wersje polska... A do wyboru byly angielska i polska... Ja osobiscie bym gral w polskiego wowa pod warunkiem oczywiscie ze by byl spolszczony idealnie... Jak juz wczesniej pisalem conajmniej jak BG 2...

Maly offtop: dzisiaj na zajeciach z Historii profesor zadal pytanie co to jest Buzdygan?? Oczywiscie zglaszam sie i odpowiadam ze to bron typu obuchowego... bla bla bla bla... I dostaje 5 na dobry poczatek. A jak myslicie skad znam ta nazwe??:>


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 23:51 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wiecie co diablo bylo wydane w wersji angielskiej i polskiej... Dam sobie reke uciac ze kazdy z was (ktory oczywiscie gral w diablo) mial wersje polska... A do wyboru byly angielska i polska... Ja osobiscie bym gral w polskiego wowa pod warunkiem oczywiscie ze by byl spolszczony idealnie... Jak juz wczesniej pisalem conajmniej jak BG 2...

Maly offtop: dzisiaj na zajeciach z Historii profesor zadal pytanie co to jest Buzdygan?? Oczywiscie zglaszam sie i odpowiadam ze to bron typu obuchowego... bla bla bla bla... I dostaje 5 na dobry poczatek. A jak myslicie skad znam ta nazwe??:>


ja ja znalem juz w podstawowce z ksiazek 8) a co by bylo jakbys na angielskim "historycznym" - w Poznaniu na UAMie studenci historii maja angielski prowadzony pod kontem historii, wyjechal z buzdyganem po angielsku? albo wogole wiedzial jak jest konny rycerz itp. zapewniam Cie,ze prawie 100% ludzi nie ma zielonego pojecia o nazwach broni itp. slownictwie, ktore przyswaja sobie kazdy grajacy w anglojezyczne RPG/MMORPG czlowiek,i wtedy dopiero mozna "wyjsc na penera" - opowiesc o buzdyganie na nikim nie robi wrazenia(no chyba,ze robi, to sorki, ale wierzyc mi sie nie chce) :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 00:12 
Cytuj  
Po pierwsze to nie zadna opowiesc, a ot taka sobie anegdotka:>, i ja nie jestem na zadnym uamie, podejrzewam ze jakbym wyskoczyl po angielsku 5 bym nie mial. To koniec na ten temat bo zaraz sie jakis off top zorbi:-).

Pozdroofka znad Warty;p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 00:45 
Cytuj  
imo nie ma lepszego zrodla o ang nazwach broni niz rulebook's warhammera


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.