mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 11:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
oh misie, jak boicie sie umierac to polecam pasjansa,.


A ja tobie rosyjska ruletke ;) a tak na powaznie to strata itemow z plecaka jeszcze by mogla byc ale to co mam na sobie to bylby niezly hardcore

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 11:56 
Cytuj  
No chyba Was pogięło dokumentnie: "tracić zawartość plecaka"?
Druid musi tachać w plecaku dwa dodatkowe sety, jeden do tankowania drugi do heala...

Z takimi pomysłami, to wiecie... ;)


P.S.
Dodatkowo powiem tylko, że tracenie czegoś w outdoor pvp to jest wogóle w sytuacji warcrafta bardzo zły pomysł. Są przecież klasy, które w outdoor pvp mają kolosalną przewagę.
Przede wszystkim rogue, który może zmłucić każdego, kto powiedzmy walczy z mobem albo mu zostało 10% hp.

Nawet teraz rzadko kiedy można trafić na rogala, który próbuje walczyć 'uczciwie'. Wyobraźcie sobie co by się działo gdyby można było coś na tym zyskać...

Wszelkie pomysły z takim full pvp w warcrafice skonczyłyby się tym, że 90% populacji na serverach pvp grałoby rogalami.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 12:08 
Cytuj  
No imo darujcie sobie takie pomysly z poopy :) Po co gadac o czyms czego nie ma szans zeby wprowadzili

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 12:12 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Nawet teraz rzadko kiedy można trafić na rogala, który próbuje walczyć 'uczciwie'. Wyobraźcie sobie co by się działo gdyby można było coś na tym zyskać...


rogal ktory walczy uczciwie to nie rogal tylko jakis przebieraniec, a tacy znikaja i to doslownie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 12:16 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Nawet teraz rzadko kiedy można trafić na rogala, który próbuje walczyć 'uczciwie'. Wyobraźcie sobie co by się działo gdyby można było coś na tym zyskać...


rogal ktory walczy uczciwie to nie rogal tylko jakis przebieraniec, a tacy znikaja i to doslownie


Nie krytykuje rogali za styl i sposób walki, każdy walczy jak uważa, nic mi do tego. Rogue ma jednak przewagę, która przy full pvp z dropami byłaby nie do przyjęcia.

Nie bronię nikomu odczuwać dumy z pokonania maga z 10% hp i bez many. Każdy orze jak może.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 12:26 
Cytuj  
Cytuj:
Nie krytykuje rogali za styl i sposób walki, każdy walczy jak uważa, nic mi do tego. Rogue ma jednak przewagę, która przy full pvp z dropami byłaby nie do przyjęcia.


Nie tylko co "każdy walczy jak uważa" co gra Roguem z góry jest nastawiona na stealth i atakowanie z zaskoczenia. Prawda można nim grać jak fury warriorem ale z takim armorem i hp pool długo się nie pociągnie :)

Z drugą częścią się zgadzam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 12:52 
Cytuj  
@kkk
Moze ja gralem w inne d2 ale o ile pamietam tam spokojnie robilo sie nowa postac na HC, a na normalu to zrobienie 8x lvl, w LoD 9x lvl zajmowalo smiesznie malo czasu. Pozatym jak sie robilo HC postac to "starsza" postracia sie zdobywalo sprzet dla nowych postaci. A nawet jak spotkales jakichs innch graczy to zawsze mozna bylo szsybko zmienic gre, jak wiedziales ze to sa pk.

Nie wiem jaka wersje WoW masz ale faktycznie teraz na swoim terenie nie moga cie znukowac. Ale wystarczy byc w contested (czyli od 20 lvl) zeby moc miec taka przyjemnosc. I oczywiscie nic nie wiesz o graczach na 60tce specjalizujacych sie w gankowaniu low leveli :D Moze sam tak robiles, a moze miales przyjemnosc bycia gankowanym. Nie wiem i nie wnikam. Ale pewnie pare razy zdarzylo ci sie chociazby isc do MC/BWL i spotkac raid aliantow (wnioskuje ze horda grasz). Bylo pewnie milo :) Teraz sobie wyobraz ze spotykasz go i tracisz swoje wymarzone epixy :D

Pozatym to jest to o czym pisza tu ludzie. WoW nie ma mechaniki ktora pozwalalby na takie cos. Tu nie masz mozliwosci pogrania kazda klasa na kazda bo WoW dziala na zasadzie piapier/nozyce/kamien. Walki sa krotkie. A sprzet zdobywa sie ciezko.

Co do L2 to to tez nie jest tak ze tam zawsze tracisz. To primo. Idac dalej mozna powiedziec ze tracisz dopiero jak zaczynasz pk, czyli bijesz osoby ktore nie nawiazaly z toba walki. W WoW chyba nie ma takiej mozliwosci (ofc mowie o PvP serverach). Pozatym sprzet jest latwiej zdobyc niz w WoW.

Zreszta taka dyskusja jest bez sensu. WoW sie _zasadniczo_ rozni od gier o ktorych mowicie, a w ktorych sie traci sprzet. Chociazby w EVE stracilem doslownie jeden statek i to tylko dlatego ze byla wojna, a ja poszedlem sobie afk. W 0.0 nie stracilem zadnego shipa. Bo zeby go stracic to trzeba bylo leciec z zalorzeniem ze lece na PvP albo byc zwyczajnie glupim. W UO tracilem sporo rzeczy, ale to byl _zaden_ problem, bo poprostu zakladalo sie nowy komplet. W L2 czerwony napis dzialal jak plachta na byka - wszyscy ruszali w pogon, a do tego itemy spokojnie mozna bylo kupic. I byly takie same jak te z dropu, a ludzie sprzedawali sporo stuffu.

Zreszta mnie to klepie. Ja bym nie gral na takim servie. Mnie akurat bawi to ze moge sobie spokojnie zaatakowac postac o 20 lvl wyzej odemnie i z czystym sumieniem i usmiechem na twarzy potem leciec sobie do ciala w poczuciu tego ze "przynajmniej nie uciekalem jak pipa". Bo jest to dla mnie gra a nie zapierdol i kolejna praca . To byl np. jeden z powodow (poza sposobem levelingu - Soulless mial racje ze po 2 miechach zacznie mnie wqrwiac) dla ktorego dalem sobie z EVE spokoj.

Tym niemniej chcetnie bym zobaczyl jak sie ludziom zmienia pkt widzenia po kilku przyjemnosciach z raidem campujacym na wszystko co sie rusza :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 13:21 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Co do L2 to to tez nie jest tak ze tam zawsze tracisz. To primo. Idac dalej mozna powiedziec ze tracisz dopiero jak zaczynasz pk, czyli bijesz osoby ktore nie nawiazaly z toba walki. W WoW chyba nie ma takiej mozliwosci (ofc mowie o PvP serverach). Pozatym sprzet jest latwiej zdobyc niz w WoW.

Dlaczego nie ma takiej mozliwosci? z tego co widzialem (choc nie gram dlugo) to na terenach przeciwnika tylko nie moge go zaatakowac. Wiec podobna zasade jak w L2 mozna tez zastosowac. Co do sprzętu to albo nie wiesz co mowisz, albo to taki zart :P .
Ja rozumiem ze w tym temacie to sa takie marzenia, a nie jutro tak bedzie :) . Wiec nie ma co sie klucic, a tylko powiedziec co mi sie marzy w wow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 14:22 
Cytuj  
Taki sen o PvP :>


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:54 
Cytuj  
Nie no spoko wyrazilem swoje zdanie, oczywiscie to bylaby gra tylko dla hardcore graczy, ale mysle ze znalazl by sie jeden pelny serwer wlanie z takimi graczami. Mysle ze to tez by byl serwer pozbawiony wlasnie epixow, i roznych takich:), na poczatku przeciez tez napisalem ze niekoniecznie musi sie tracic przedmioty... Mozna tracic przypuscmy exp


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 12:03 
Cytuj  
po co ?

po to żebym mógł sprawdzić czy mój nowy rogal Blood Elf bedzie miał lepsze raciale niż Undead :D

"Mana Tap
Activate to drain 50 mana from your target and charge yourself with arcane energy for 10 min. This effect stacks up to 3 times. 30 second cooldown. Scales with level.
Arcane Torrent
Activate to silence all enemies within 8 yards for 2 seconds. In addition, you gain 20 Energy / 12 Mana for every charge of Mana Tap currently affecting you. Scales with level.
(Given values indicative of a level 1 character. At level 70, Arcane Torrent gives 161 Mana for each charge. Energy amounts do not scale with level.)"

moim zdaniem 2 pierwsze bedą wymiatać - szczególnie dla rogali i warriorów :wink:
zawsze to lepsze (chyba) niż znerfowany WOTF)


_________________
psn


Posty: 40
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:04 
Cytuj  
Cytuj:
moim zdaniem 2 pierwsze bedą wymiatać - szczególnie dla rogali i warriorów
zawsze to lepsze (chyba) niż znerfowany WOTF)


Fajnie ale BE nie moze byc warkiem :) tylko rogue z tych co wymieniles.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:09 
Cytuj  
sata napisał(a):
Cytuj:
moim zdaniem 2 pierwsze bedą wymiatać - szczególnie dla rogali i warriorów
zawsze to lepsze (chyba) niż znerfowany WOTF)


Fajnie ale BE nie moze byc warkiem :) tylko rogue z tych co wymieniles.
no to jestem szczęściażem bo przerzucania battle/zerg mam juz w zyciu dosyć :wink:


_________________
psn

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 17:35 
Cytuj  
no niestety znerfowali juz te raciale Belfow... a szkoda, były milusie.

Mana tap stackował sie do 5ciu razy a Arccane torrent przywracał 20 energii za jednego tapa. Ehhh.... :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 17:45 
Cytuj  
Wlasnie, najbradziej zawiodl mnie FearWard u dreanei priestow i jego brak w hordzie. W koncu WoTF od dawna jest znerfowany, mialem nadzieje na wyrownanie szans w stylu FW u BE i alliancka odmiane blood fury dla draenei.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 18:06 
Cytuj  
Racial Dranei to Gift of Naru. Czy wraz z levelem ten racial się powiększa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 18:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Racial Dranei to Gift of Naru. Czy wraz z levelem ten racial się powiększa?


Yup, ostatnio, kiedy sprawdzalem bylo to 5 * (10 + 3 * lvl) over 15sec


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 18:42 
Cytuj  
WoWwiki.com napisał(a):
Blessing of the Naaru
Activate to heal your target for 10 + 3 * level every 3 seconds for 15 seconds. 1.5 second cast time and 3 minute cooldown.
(At level 1 it heals 65 health, and heals 1100 at level 70)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.