mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 10:52 
Cytuj  
Cytuj:
And you have one week to hit exalted. U.S. Blues have announced that new pvp system comes into effect next maintenance. they will update ranks one last time on patch morning, but there will not be rewards available for purchase when the patch has hit. So you can still get a better title, but if you dont have the weapon/armour you wanted today, you can't get it. So we spend one more week using current system, but no chance to buy loot if you rank up this week. You can buy rep rewards before the patch, if you hit the rep you wanted.

Blue confirming thread is here:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 5118&sid=1

Anyone who wants to purchase rep/honour rewards beg borrow or grind the gold and do it this week. Don't hand in any bg tokens - they will do you no good this week but next week (unless you want to push for a title) but next week they can be used to buy weapons/armour.


Tylko nie za bardzo rozumiem, jak się do tego mają rewardy za repa. Jakieś zmiany?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:03 
Cytuj  
Cytuj:
Before the Storm – PvP Update | 11/29/2006 02:01:49 AM UTC
The next World of Warcraft content update, “Before the Storm,” will include the new PvP Honor System, as well as other new features that will prepare us for The Burning Crusade expansion. We are currently planning to release this content update next Tuesday, December 5. Please note that the patch date is still subject to change, and we will keep you informed of any changes to the plan as they happen.

If the patch goes live as planned, this will be the last week that new PvP ranks under the old Honor System can be earned, as the patch will immediately introduce the new Honor System. We will run one final honor calculation on December 5 and update everyone’s ranking accordingly on that date so that players who achieve a new rank for that week have the opportunity to display that title on their character. Please note, however, that no new PvP rewards will be unlocked for purchase with this final “old Honor System” calculation, regardless of any increase in rank.

For those who have been seeking high-rank PvP armor and weapons, note that the new Honor System will still include these item rewards, and it will actually be easier to earn these items under the new Honor System than under the old Honor System. Those who wish to see how their PvP abilities measure up against other players will still be able to do so under the new Arena System.



Ostatnie podliczanie 5 grudnia :) I path pewnie od 6.12. Yeye
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 5118&sid=1


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:08 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Tylko nie za bardzo rozumiem, jak się do tego mają rewardy za repa. Jakieś zmiany?

Nagrody z poszczególnych bg będzie można kupić za odpowiednią ilość punktów honoru i tokenów. Reputacja nie będzie miała żadnego znaczenia.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:09 
Cytuj  
Czyli granie BG w tym tygodniu mija się całkowicie z celem ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:12 
Cytuj  
W tym i w wielu poprzednich tygodniach (jak dla mnie). No k&*$#! tyle nie przespanych nocy dla repa AV, wszystko w... :evil:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:13 
Cytuj  
Przecież wiadomo było już od dawna. To się w porę obudziłeś.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:17 
Cytuj  
No, chyba tak. Miałem nadzieję, że zdążę, że wyjdzie później... no ale co mogę innego robić na lvl 60 grając godzinę dziennie? This game suck...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:33 
Cytuj  
Libero możesz się zacząć cieszyć. Wkrótce nawet grając godzinę dziennie zarobione tokeny i punkty honoru będziesz mógł wydać na coś przydatnego.
A teraz, to grając godzinę dziennie to ani repa ani rangi (czyli konkretnych nagród do kupienia) nie możesz mieć (repa to może bo bardzo wielu tygodniach)


_________________
O.o

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:37 
Cytuj  
Niby fajnie, ale akurat w moim przypadku szybciej by było dobić już honored --> exalted AV, niż zbierać tokeny od początku. Zwłaszcza, że wydałem przedwczoraj stack 20 tokenów z AV, bo więcej nie wchodziło do plecaka (wtf?). Powyżej 20 przychodzą na pocztę, która kasuje się po 24 godz. Co miałem zrobić? ... :-?

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:56 
Cytuj  
blizz sux :X takie pytanie mam.

czy lifetime honor kille beda mialy jakikolwiek przelicznik,aby zmienic je na te honor pointsy czy trza to nabijac od nowa? bo np. przelicznik moglby byc 4:1, albo 5:1, ale by cos to dawalo,a nie glupie farmienie od nowa...

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:22 
Cytuj  
od nowa


_________________
Nauka jazdy w Tychach

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:26 
Cytuj  
masz co najmniej 10 dni by dobić exalta na av to mało ? Na av rep leci jak szalony (jak walczysz) i zrobienie honored-exalted to weekend

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:32 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Libero możesz się zacząć cieszyć. Wkrótce nawet grając godzinę dziennie zarobione tokeny i punkty honoru będziesz mógł wydać na coś przydatnego.
A teraz, to grając godzinę dziennie to ani repa ani rangi (czyli konkretnych nagród do kupienia) nie możesz mieć (repa to może bo bardzo wielu tygodniach)


Jesli bedziesz grac godzine dziennie to w najlepszej sytuacji uzbierac na item z r13 za jakies dwa tygodnie, wiec nadal wymagac bedzie to sporego farmienia by miec np caly komplet, jedyny plus to poprostu to ze bierzesz co chcesz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:37 
Cytuj  
Libero napisał(a):
No, chyba tak. Miałem nadzieję, że zdążę, że wyjdzie później... no ale co mogę innego robić na lvl 60 grając godzinę dziennie? This game suck...

I ta godzina dziennie kosztuje Cie "nieprzespane noce" :roll:


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:46 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Libero napisał(a):
No, chyba tak. Miałem nadzieję, że zdążę, że wyjdzie później... no ale co mogę innego robić na lvl 60 grając godzinę dziennie? This game suck...

I ta godzina dziennie kosztuje Cie "nieprzespane noce" :roll:

Godzina dziennie + czas w nocy. Do roboty wstaję o 6, więc każda godzina po północy jest kosztem snu.
No ale nie będziemy chyba tu o tym gadać. Back to the topic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:49 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Czyli granie BG w tym tygodniu mija się całkowicie z celem ?


Niekoniecznie, możesz chować tokeny do banku. Po 20 z każdego BG na starcie się przyda :)

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=86808737&sid=1

1h weapony tylk 20 arathi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:04 
Cytuj  
Mam na myśli Rank 14. Zdobywanie itemków które poprzednio były za reputację imho mija się z celem.

Przykład.

Lobotomizer = 12000honor i 40 AV Token (lol niewiem ile by zajęło zdobycie tylu av tokenów :)) )

High Warlords Razor = 22500honor i 20 AB Token

<edit>

Skasowano post powyżej :(

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:11 
Cytuj  
Właśnie to zauważyłem. Fajnie, wreszcie każdy będzie mógł sobie pozwolić na epixy. No ale z drugiej strony... co jest dla każdego - jest do niczego

EDIT:
btw kiedy r14 itemy stracą swoją przewagę nad q itemami z tbc? Mniej więcej ile lvli będą przydatne?


Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 13:15 przez Libero, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:13 
Cytuj  
Teraz naprawde leet to będą itemy za arenę ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:17 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Właśnie to zauważyłem. Fajnie, wreszcie każdy będzie mógł sobie pozwolić na epixy. No ale z drugiej strony... co jest dla każdego - jest do niczego


Hahaha. Kur.. a ktos zaklada topic "czemu myslimy ze Polacy sa zjebani" :D Przciez to kwintesencja naszego polskiego sposobu myslenia.

Ja sie ciesze:
1. Patch niedlugo bedzie.
2. Skonczy sie ten beznadziejny system PvP gdzie na r14 trzeba bylo siedziec dniami i nocami a najlepiej grac w 3 osoby na zmiane.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.