mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 18:30 
Cytuj  
Zgadzam sie z przedmowca. Grajac w bete priestem w tier2 zmienilem dopiero jeden item z healing gearu - t2 spodnie na niebieskie spodnie z socketami z questa z Auchindoun. Mam 67 level i ciekawsze itemy niz tier2 dla healera widzialem dopiero z min req lvl 66 ( i to glownie za sprawa socketow tylko i wylacznie ). Nie wspominajac juz o naxx gearze, ktory mysle ze wymianie ulegnie dopiero na 70lvl. Zaznaczam, ze wypowiadam sie tylko z punktu widzenia healera - priesta. Nie wiem, moze inne klasy szybciej wymienialy sprzet...


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 18:47 
Cytuj  
Ale macie awersje do Huragana, przeczytajcie co on napisal, a potem przeproscie, albo nie wiem, jakos grzeczniej, juz przesadzacie troche.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 19:54 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Ale macie awersje do Huragana, przeczytajcie co on napisal, a potem przeproscie, albo nie wiem, jakos grzeczniej, juz przesadzacie troche.

Narobil sobie wrogow juz dawno temu to niech cierpi....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 20:04 
Cytuj  
koci napisał(a):
Kazar napisał(a):
Ale macie awersje do Huragana, przeczytajcie co on napisal, a potem przeproscie, albo nie wiem, jakos grzeczniej, juz przesadzacie troche.

Narobil sobie wrogow juz dawno temu to niech cierpi....


On raczej nie cierpi. Cierpią pozostali użytkownicy forum, którzy muszą przebierać w tym szambie w poszukiwaniu informacji.


Ponadto Huragan ma racje, Mam w tej chwili 63 lvl i 80% moich rzeczy to zielony crap z dropów albo z questów i radze sobie z mobami bardziej niż dobrze.

P.S.
Jeśli chodzi o itemy z R14 to oczywiście przesadził :P


Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 20:11 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 20:07 
Cytuj  
Zaraz zaraz, ja nie jestem wrogiem Huragana ani na odwrót. A to, że na mmo ma wrogów to już mnie tita :).

Po prostu napisałem to co napisałem, bo Huragan buja w obłokach i wprowadza ludzi w błąd pisząc taki pierdoły. Później słysze u ludzi jak sieją panikę właśnie takimi postami i mnie strzela w kościach.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 20:17 
Cytuj  
Drop z boosa w pierwszej instancji http://www.thottbot.com/beta?i=183 .
To tyle odnosnie wymiany armora na 65+ lvl`u. Dla mniej zorientowanych shouldery lepsze niz tier 2,5 i porownywlne z t3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 20:20 
Cytuj  
Dla maga nic sensownego nie ma mając na sobie t 2.5. Dppiero w Aushindoum się zaczyna.

Offtop jak hoy się zrobił ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:16 
Cytuj  
ja sie zastanawiam czy wogóle teraz warto robic mojego rogala do konca czy lepiej poczekac na BC.
mam lvl 41 i revered w AB i WSG, jak sie zorientowalem exalted chyba juz nie warto robic. wogole po 5 minutach gry (przerwa 2 miesiace) wypadł mi epic :] a i tak jakos nie widze sensu --> celu grania :/

doradzcie coś bo pofarminlem expa godzine i nie moge sie zdecydowac co farmic: lvl, repa czy honor :roll:
chyba nie ma sensu zadnej rzeczy z tych trzech przed 2.0 i BC :evil:
rozumiem że jak wyjdzie BC to sobie zrobie jakąś nową rase rogala, to nowe Q itd --> bedzie fajnie :wink:

chyba poczekam do stycznia :evil:

btw i need coś light bo max 1h dziennie grania :-?


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:31 
Cytuj  
Nabij 60, pozdobywaj itemy za marki, poczekaj na bc

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:31 
Cytuj  
ogolnie to ostatnie historie pokazuja jak ludzie czekaja na tbc. u nas sie kafelki w if liczy co doprowadza ludzi do szewskiej pasji ;p

ogolnie desh nie mam pojecia co ci napisac, ja z niecierpliwieniem czekam na tbc bo naprawde idzie juz dostac pierdolca w tej grze. inna sprawa jest w gildiach ktore rypia naxx 10h na dzien. u nas niestety skonczyla sie passa ostatnio rypania naxx i znowu mamy przestoj, dlatego mam tak zajebiscie w kosmos dosyc tego wszystkiego juz i troluja na mmo ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
doradzcie coś bo pofarminlem expa godzine i nie moge sie zdecydowac co farmic: lvl, repa czy honor :roll:
chyba nie ma sensu zadnej rzeczy z tych trzech przed 2.0 i BC :evil:
rozumiem że jak wyjdzie BC to sobie zrobie jakąś nową rase rogala, to nowe Q itd --> bedzie fajnie :wink:


Gram podobnie, oba BG revered na 37lvl... imho graj dalej PvP dla zabawy, nie ma sensu sie napinac na cokolwiek do czasu BC


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:56 
Cytuj  
Po co czekac ? po tbc wow bedzie takim samym jak nie wiekszym zjadaczem czasu :) Ja gram tu i teraz, co z tego ze green itamz z tbc beda mialy wartosc t2 ?

I tak skacze z radosci jak mi t1 wypadnie (tak, tak, gram od lutego 2005 i dopiero 1,5 miecha temu zaczelem MC).

Na AV tez gram jak zwykle, co z tego ze honor sie zmieni ? Strasznie jestescie itamz driven, cyce :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:59 
Cytuj  
takie odpowiedzi mi się podobają :wink:

miałem zamiar się napinac na lvl 60 przed BC ale chyba i tak masa ludu bedzie lvlowac nowe rasy w BC to się podczepie :wink:
teraz pościagam patcha 2.0 i ogolnie sie rozejrze co nowego w modach itp.

troche załuję że nie moge się już podczepic pod jakiś beta test 2.0 czy BC :har:

btw. coś nie mam c tzn takie c z kreską :har: musze znaleźc co mam na alt+c w tej viscie :evil:

@gelerth
rozumiem ale ragnarosa tankowalem ponad rok temu :lol:


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 22:10 
Cytuj  
tia, potem sprzedales konto, zrobiles rogala i masz revered na 41 levelu na ab i wsg :D

Gramy tak samo długo a zobacz ile jeszcze contentu przedemna :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 22:19 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
tia, potem sprzedales konto, zrobiles rogala i masz revered na 41 levelu na ab i wsg :D

Gramy tak samo długo a zobacz ile jeszcze contentu przedemna :]
no gdyby każdy takl robił to Blizzard by byl dużo bogatszy :D to na takich jak ja musza ciągle robic żeby dostac za abonament :lol:


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 22:21 
Cytuj  
bzdura. placisz tak samo jak ja :lol: i klepiesz w ta gierke juz prawie 2 lata jak i pozostale ~7 mln biednych zniewolonych umyslow

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 22:34 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
bzdura. placisz tak samo jak ja :lol: i klepiesz w ta gierke juz prawie 2 lata jak i pozostale ~7 mln biednych zniewolonych umyslow
niby tak, ale ja juz nie moge grac w gildiach i nie bede nigdy gral tyle co wczesniej wiec albo zrobia tak ze bede mogl grac godzine dziennie max albo nie bede gral wcale. (wiem ze moge tak zawsze ale chodzi mi o to co mam grajac w BF (wiem ze to inna dzialka) właczam i gram po minucie, chce wylaczyc to robie to natychmiast nawet po 1 sekundzie od decyzji i zachowuje rozwoj postaci :P do wow logowac sie na pol godziny np nie ma sensu bo wiecej polatam batem niz pogram

w sumie zaplacilem teraz i okazalo sie ze nie ma sensu nic robic przed styczniem i BC
troche mi lyso bo to 50zl a na BG z lvl 41 to lipa troche trzeba by podfarmic do 45 chociaz

EDIT:
Wiem !!! przecwicze COMBAT Rogala przed BC :P to mi taniej wyjdzie na talentach pozniej :P


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 09:08 
Cytuj  
desh, respece teraz tanieja ;P
co tydzien 5g spada koszt respeca, do minimalnej ceny 10g zdaje sie (nie pamietam juz). wiec nie ma za bardzo na czym oszczedac :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 09:28 
Cytuj  
1. nie dołuj mnie - to mój cel przed BC :lol: !!!
2. idz kup epicka co mi wypadł (w 3 minucie grania po przerwie) na AH na BL za 60g Nightblade (normalnie stoją 90-120) bo mam tylko 6g i nie bede miał za co zrobić wieczorem respeca za 10g :wink:
nigdy nie gralem combatem :oops:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 09:38 
Cytuj  
lies :P
Koszt spada ale co miesiac, a i tak jest to dziwnie liczone, bo imo powinienem miec w takim razie tanszy respec niz mam teraz.

A i wg mnie to jeszcze trzeba wziasc pod uwage taki maly myk, ze nie kazdy farmi 10 bossow w Naxx od kilku miesiecy i jest pewnie spora grupa osob dla ktorej ZG/AQ20 to wyzwanie :) I to one beda biegaly w zielonych "crapach". Ci co maja 8/9 t3 pewnie beda biegac w swoich purplzach jeszcze troche :D

Ps. W jednym z linkow cashastego jako quest revard widzialem bronie po 62,x dps... A ja teraz naginam na Notha zeby toporek z niego dostac...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.