mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 12:19 
Cytuj  
Jestem przeciwko nerfowaniu warlocków, niech tylko zrobią druida który może powiedzieć to co powyżej :)


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 10:28 
Cytuj  
Chwilka Panowie ...

tzn. ze na arene mam opcje join as group i wtedy taki moj premade bedzie grac tylko przeciwko premade'om czy bedziemy tez trafiac na randomy ?? Bo w sumie 3 kolesi siedzacych na ts'ie rozniesie wszystkie randomy a takiej powtorki jak teraz bym nie chcial. Praktycznie na dzien dzisiejszy nie warto wchodzic na WSG - 80% to premady a z nimi nie ma zabawy na AB jest troche lepiej a na AV jest grupowa nudna sieczka.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 10:59 
Cytuj  
No pvp w wowie jak wiekszośc gier online premiuje granie w zespole i bardzo dobrze, a co ty bys chciał, osobny ranking dla kolesi którzy nie potrafią sobie nic zorganizować ?

Cytuj:
Praktycznie na dzien dzisiejszy nie warto wchodzic na WSG - 80% to premady a z nimi nie ma zabawy


i lol'd


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 11:12 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
No pvp w wowie jak wiekszośc gier online premiuje granie w zespole i bardzo dobrze, a co ty bys chciał, osobny ranking dla kolesi którzy nie potrafią sobie nic zorganizować ?

i lol'd


Zawsze mnie irytowali tacy ludzie ktorzy rozpatruja wszystko we wlasnych kategoriach nie myslac o tym ze sa tez inni. Tak bo sa tez ludzie bez gildi. Sa tez tacy ktorzy nie przegrywaja swojego zycia przy kompie grajac po 8h dziennie.

I to nie lol kolego tylko z randomami nie da sie grac na WSG bo grywa tam najwiecej teamow. Wchodzi team i 50% mojej wesołej randomowej paczki nabbow stoi na cmantarzu i czeka na koniec walki w tym czasie premade masakruje dla zabawy kolesi. Moim zdaniem powinny byc osobne areny dla teamow i randomow.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 11:14 
Cytuj  
I osobne instacje z epixami dla solo graczy, zeby sobie mogli solować kelthuza. A co mają być gorsi od tych co "siedzą co 8h dziennie" ?.

Sorry kolego, mmorpg (nawet takie jak wow) są obliczone na gre w zorganizowanej grupie, w innych mmorpgach solo (albo z tak zwanymi randomami) to byś nawet level capa nie zrobił.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 11:19 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
I osobne instacje z epixami dla solo graczy, zeby sobie mogli solować kelthuza. A co mają być gorsi od tych co "siedzą co 8h dziennie" ?.


No a jak, przeciez juz mamy i bedziemy mieli instancje 5 osobowe wiec co za problem. Mysilisz ze wszystko sie kreci wokol instancji 40ppl ??. No wlasnie nie . Bo sprzet jest i w instancjach 40 ppl i w 5 i na BG i w przyszlosci na nowym BG i na arenie. Jest to wlasnie droga stworzona dla ludzie ktorzy nie grywaja duzo ale tez blizz daje im szanse przejsc sie do instancji i zebrac graty. Poza tym random tez moze sobie ssac sprzet z areny czy BG. Swiat sie nie kreci wokol wielkich gildii, sa tez takie szaraczki jak ja :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 11:22 
Cytuj  
No oczywiście, ale jak widze płacze że "zorganizowane grupy mają łatwiej, my też chcemy to co oni" to mi się śmiać chce. Tak mają łatwiej i mają mieć łatwiej, takie jest założenie.

Swoją droga no offence ale to czy potrafisz sobie zorganizować gildię/grupę ludzi z którymi grasz (odpowiednią do swoich potrzeb) nie jest zależne od tego ile grasz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 11:30 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
No oczywiście, ale jak widze płacze że "zorganizowane grupy mają łatwiej, my też chcemy to co oni" to mi się śmiać chce. Tak mają łatwiej i mają mieć łatwiej, takie jest założenie.


Zgadzam sie przeciez w instancji 40ppl macie o wiele lepsze graty niz te ktore sa w 5ppl czy 10 ppl to juz chyba mowi samo za siebie. Gracze ktorzy maja team powinno ownowac randomy to oczywiste.

Ale to chyba dla mnie szaraczka nie musi byc przyjemne dlatego pytam.' czy moze nie wolno mi spytac o to czy na arenie beda same premady czy tez moze same randomy?? Zadalem pytanie i chyba nie musze byc zaraz wylolowany. :D Wiec to nie placz tylko czysta sportowa zlosc i ciekawosc mna kierowaly. :]

Shadhun_ napisał(a):
Swoją droga no offence ale to czy potrafisz sobie zorganizować gildię/grupę ludzi z którymi grasz (odpowiednią do swoich potrzeb) nie jest zależne od tego ile grasz.


Wiesz Shad nie jest to latwe mam zaledwie 2 -3 dni w tygodniu po 3-4 h wiec byly gildie ale albo sie rozpadaly ( gracze szli do wiekszych ) albo byly wssysane do wiekszych i tez niedzielni gracze wylatywali. Ogolnie jest ciezko :D Mam 3-4 kumpli ale oni maja zdecydowanie wiecej czasu niz ja grafik tygodniowy maja zajety na maxa i smigaja po instancjach.

nie ma lekko :wink:

k to dowiedzialem sie co chcialem. Czyli na arenach bedzie to co na WSG dzisiaj :] tanio skory nie sprzedam :lol:

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 11:59 
Cytuj  
Sranie w banie, TS premadowi zlozonemu z loli nic nie daje. Ludzie, jak widza X graczy z tego samego serva to placza - ZOMG, PREMADE ! I co z tego ? Co wynika z faktu, ze trzech kolesi, kt. sie znaja dolacza jako grupa ? Totalnie nic. Poza tym, jesli dla kogos stanowi problem znalezienie 2-4 osob do teamu na arene, to po co w ogole gra w mmorpg ? Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem farm botow, czyli wiekszosci gildii, kt. najpierw farmia masowo jakies matsy, masowo wykupuja AH, masowo codziennie siedza po X godzin w raid instancjach itp., ale bez przesady - 5 ludzi na arene bez problemu mozna znalezc. To nie TS, nie nazwa serwera mowi o trudnosci pokonania danego teamu, ale itemy i skill. I tak, na wsg jest duzo premadow, ale tylko czesc z nich gra lepiej niz PuG - niestety, wielu ludzi przeraza sam fakt, ze z pary tysiecy ludzi na jakism servie zebralo sie 10ciu i dolaczyli do tego samego BG, lol - smieszne.

Arena to chyba jedyny content jaki moglby mnie przyciagnac do BC - pozyjem, zobaczym, ale prosze, nie whinuj, ze jak ktos wchodzi z ludzmi ze swojego serva, to jest imba pr0 i rozlozy kazdy pug, bo tak nie jest.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 12:47 
Cytuj  
Po co osobie grającej" for fun" epiki ?
Równie dobrze można sie bawić bez nich ? więc w czym problem ?

Chyba że pod "for fun" rozumiesz dajciue mi najlepszy sprzet będe biegał i zabijał inych co niegrają "for fun" tylko siedzą po kilka h dziennie aby chodzić w zielonych spodniach.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 13:00 
Cytuj  
Green vs pink to nie jest fun :wink:
No ale cóż, trzeba jednak czas poświecić, jeżeli chcesz mieć ten fun na arenie czy gdziekolwiek.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 13:03 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
Po co osobie grającej" for fun" epiki ?
Równie dobrze można sie bawić bez nich ? więc w czym problem ?

Chyba że pod "for fun" rozumiesz dajciue mi najlepszy sprzet będe biegał i zabijał inych co niegrają "for fun" tylko siedzą po kilka h dziennie aby chodzić w zielonych spodniach.
dokładnie, uwielbiam kogoś zarżnąć jak prosie - szczególnie jak mam dużą przewage i moge jednocześnie oglądać TV 8)
bedzie dziewczyna blood elf jak nic :P bycie zarżnietym przez dziewczyne irytuje jeszcze bardziej niż samo bycie zarżnietym :P
dagger>combat


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 13:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dagger>combat


Hemo > all

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 14:10 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
Deshroom napisał(a):
dagger>combat


Hemo > all
do pvp czy pve ? teraz czy kiedyś ?
podaj mi builda na 41 lvl to się pobawie przed BC :P


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:04 
Cytuj  
Na 41:

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0103012100

az do 60:

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0303212151

Oczywiscie z nowymi talentami ktore wejda za tydzien build mozna sporo urozmaicic, glownie pakujac wiecej w Subtlety a wywalajac talenty z Assa.

Edit: No i oczywiscie do MH pakujesz jak najwolniejsza bron (miecz/mace - najlepiej >2.7, a caly sprzet z jak najwiecej AP).


Ostatnio edytowano 1 gru 2006, 15:16 przez Pan Samochodzik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:13 
Cytuj  
hmmm, a ja zawsze myślałem że Premeditation to najgorszy talent Rogala :har:


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:26 
Cytuj  
Haha, do dzis jest wielu noobow ktorzy tak uwazaja.

Ale pomysl..

bindujesz sobie Premeditation pod jeden button z Cheap Shoot (rowniez z garrote warto). Na 75% masz 5 CP po kliknieciu takiego makra (Premed +
CS). Czyli w zasadzie instant Evi z 5 CP. Albo rupture.

Z warkami wygywasz 90% walk.
Jak ?
Premed + garrote (75% szans na 4 CP), hemo i rupture, sprint i spadasz.
Jak zejda doty warkowi zostaje ok 40-45% HP. Zalezy od warka i twojego AP.
Ogolnie ten build MIAZDZY, sprobuj sobie kiedys;)


Ostatnio edytowano 1 gru 2006, 15:28 przez Pan Samochodzik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:26 
Cytuj  
offtop - desh jakim cudem masz na viscie 70 fps w orgri, tak sie podjaralem ta wydajnosc ze zainstalowalem to "cudo" i...jakies 30-40 fps mniej mam niz na XP :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:40 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
offtop - desh jakim cudem masz na viscie 70 fps w orgri, tak sie podjaralem ta wydajnosc ze zainstalowalem to "cudo" i...jakies 30-40 fps mniej mam niz na XP :wtf:
poprostu mam i to bez kręcenia karty (moja karta kręci zegar prawie dwukrotnie - z 300 pare na 515) bo nie ma do tego softu.

generalnie dobrze jest poczekać kilka dni az system się zdefragmentuje i zindexuje to przynosi jakies +10%

nie mam pojecia jak mozesz miec tak mało, ja mam tak samo albo lepiej bez krecenia karty 1750 pkt w 3dmark 2006. gram tez w BF2142 i tez nie ma kłopotu

moze to kwestia sprzetu bo nie konfiguracji - w viscie nic nie zmienialem. jest wszystko w systemie domyślne

@Pan Samochodzik
spróbuje po combacie, to mój 3 rogal, noobem sie nie czuje ale zawsze grałem daggerami i 90% to PvP


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 16:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Pan Samochodzik
spróbuje po combacie, to mój 3 rogal, noobem sie nie czuje ale zawsze grałem daggerami i 90% to PvP


Combat sobie zostaw do levelowania imo.

A daggery tez sa spoko, jednak hemo jest imo bardziej "funiaste".
Sprobuj, najlepiej na 60 lvlu jak juz zbierzesz troche sprzetu z AP lepszego i wtedy ocen (nie wiem jak ten build bedzie sie sprawowac na 41 lvlu:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.