mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:23 
Cytuj  
Po wklepaniu nazwy konta i chasła przez sekundę widać connecting i zaraz potem wyskakuje "disconnected from server".
Sprawdziłem wszystko firewalla, porty, forwardy, uruchamiałem kilka razy repair, usuwałem WDB WTF, przeinstalowałem gre - wszystko na nic.

Nie tylko mnie to spotkało, na techsupport jest o tym spory wątek ale blizz zbywa nas tekstami o sprawdzeniu firewalla...

Może ktoś ma jakieś pomysły bo na support blizza nie ma co liczyć

ps. grałem bez rzadnych problemów przez jakieś 2 tyg. problem pojawił się we wtorek.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:25 
Cytuj  
Wyłaczyleś całkiem firewalla?

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:27 
Cytuj  
tak, odinstalowałem też wszystkie antywiry,antyspywary itp

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:30 
Cytuj  
to problem providera. to on zmienił coś w firewalu. założe się że masz sieć osiedlową.
opowiedz wiecej o tym skąd masz internet


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to problem providera. to on zmienił coś w firewalu. założe się że masz sieć osiedlową.
opowiedz wiecej o tym skąd masz internet


Zgadzam się, jesli nie firewall to bardzo duza szansa że Deshroom ma racje.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:42 
Cytuj  
Mały lan, serwer i kilka kompów, neostrada.

Co do firewalla na serwerze mam abolutną pewność że nic nie było zmieniane ponieważ mam do niego dostęp. Na kompie na którym gram również.
Wylogowałem się z gry we wtorek około 8, wyłączyłem kompa. Po około godzinie włączam, próbuje się zalogować i "disconnected from server" - paranoja

a to wątek z tech support http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=87729146&sid=1&pageNo=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:48 
Cytuj  
bhp napisał(a):
Mały lan, serwer i kilka kompów, neostrada.

Co do firewalla na serwerze mam abolutną pewność że nic nie było zmieniane ponieważ mam do niego dostęp. Na kompie na którym gram również.
Wylogowałem się z gry we wtorek około 8, wyłączyłem kompa. Po około godzinie włączam, próbuje się zalogować i "disconnected from server" - paranoja

a to wątek z tech support http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=87729146&sid=1&pageNo=1
i tak stawiam na ten serwer co masz do niego dostęp :P


_________________
psn

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 18:02 
Cytuj  
uwierz mi, naprawdę chciałbym żebyś miał racje :)

Sprawa dotknęła wielu ludzi z różnych krajów, korzystających z różnych dostawców netu, i mniej więcej w tym samym czasie. Nagle wszyscy ci ludzie popieprzyli coś w swoich sieciach, nie wierze w takie zbiegi okoliczności :-?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 18:03 
Cytuj  
Firewall, probowalem kiedys VPN postawic zeby grac z innego hosta, i niektore porty byly blokowane - te same objawy.

Edit: a jak nei firewall to telia, dlatego vpn stawialem ;p


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 18:10 
Cytuj  
bhp napisał(a):
uwierz mi, naprawdę chciałbym żebyś miał racje :)

Sprawa dotknęła wielu ludzi z różnych krajów, korzystających z różnych dostawców netu, i mniej więcej w tym samym czasie. Nagle wszyscy ci ludzie popieprzyli coś w swoich sieciach, nie wierze w takie zbiegi okoliczności :-?
ostatnio jak miałem problem z wow to UPC oddało mi 500zł i zmieniłem providera - w pół roku nie zrobili :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 18:54 
Cytuj  
Ja tam wczoraj zerwałem umowę z Tepsa o Neozdrade... zmienili regulamin w związku z tą karą, którą dostali i dlatego można było zerwać umowę do 30 listopada bez żadnych konsekwencji, sankcji, kar etc :) Gdyby nie to to musiałbym siedzieć jeszcze 12 miechów na opcji 512 przy abonamencie 84zl, a teraz wziąłem nową promocje 1mb za 70zl czy coś takiego wiec oby tak częściej zmieniali regulamin :]


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 19:19 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Ja tam wczoraj zerwałem umowę z Tepsa o Neozdrade... zmienili regulamin w związku z tą karą, którą dostali i dlatego można było zerwać umowę do 30 listopada bez żadnych konsekwencji, sankcji, kar etc :) Gdyby nie to to musiałbym siedzieć jeszcze 12 miechów na opcji 512 przy abonamencie 84zl, a teraz wziąłem nową promocje 1mb za 70zl czy coś takiego wiec oby tak częściej zmieniali regulamin :]


Lol no bez jaj jaka opcja nie mogles sie pofatygowac i dzien wczesniej o tym napisac :P ?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 19:58 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Lol no bez jaj jaka opcja nie mogles sie pofatygowac i dzien wczesniej o tym napisac :P ?


Hie hie skąd moglem wiedzieć, ze akurat masz neo :wink: Szkoda ze ten temat nie powstał wczoraj to byś przeczytał tego posta dzień wcześniej :P Swoja drogą jak się ma Neozdrade to trzeba czasami zajrzeć na forum neostrada.info i popatrzeć co w trawie piszczy i jakie kruczki można stosować wobec TP :]


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.