mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 01:23 
Cytuj  
Kolego - widzę że masz dość kiepskie pojęcie o tym jak działają czary i talenty szamana - dlatego proponuję żebyś najpierw zapoznał się z podstawowymi kwestiami (polecam wowwiki i wątek w którym piszemy).

Elemental Fury nie działa na enchanty broni (*** Weapon)


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 25.11.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:45 
Cytuj  
dzięki :) jak napisałem i am only noowbie :)


_________________
shaman

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 01:42 
Cytuj  
Imo po nerfnieciu szamana widze go tylko w postaci 30 - elemental mastery 21 - restorationn lub jak kto woli 31 elemental i 20 resto:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 03:00 
Cytuj  
do PVP to może i tak, w PVE można teraz będzie grać albo resto jak dawniej, albo dual wield DPS - wreszcie jakaś odmiana :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 03:12 
Cytuj  
Aha, kazda gildia cie będzie brała na raidy jako uber dps-era. Będziesz robił lepszy damage niż warkowie i rogusy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 03:42 
Cytuj  
Po pierwsze gdyby użyć twojej logiki, to rajd powinien wyglądać tak: tanki-priesty-magowie - po co reszta ?

Po drugie, 1 enh shaman + 4 melee DPS = unleashed rage i bloodlust

Po trzecie, ostatni raz jak grałem to warriorzy i rogale nie umieli leczyć/zdejmować debuffów - w 2.0.1 coś się z tym zmienia ?

Po czwarte, damage meter kids to akurat najgorszy typ raiderów, ale to już chyba sam wiesz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 04:10 
Cytuj  
Cytuj:
Po pierwsze gdyby użyć twojej logiki, to rajd powinien wyglądać tak: tanki-priesty-magowie - po co reszta ?


Nie, raid powinien wyglądać tak : Tanki - meele dps- ranged dps-healing. I moge się z tobą założyć o co tylko chcesz że każda szanująca się raidowa gildia będzie chciała ciebie jako shamana w tej ostatniej grupie a nie drugiej. Zeby mieć bloodlust nie musisz być ench shamanem i możesz stać sobie z daleka. Unleashed rage jest miłe ale szału nie robi, co prawda nie widziałem dokładnych wyliczeń ale można zadać sobie pytanie : ile critów przeciętnie zrobisz shamanem w ciągu 10 sekund ? Mimo wszystko sądze że więcej dmgu zrobił by raid zastępując tego ench shamana normalnym meele dpserem. To tak jak z shadow priestami , niby też sa pożyteczni ze względu na to że boostują damage locków ale za dużo ich nie uświadczysz w end game gildiach.

Cytuj:
Po czwarte, damage meter kids to akurat najgorszy typ raiderów, ale to już chyba sam wiesz.


Sorry wole rogue/warka na 1 miejscu w dmg niż shamana na piętnastym. Sam grając dpsem "ścigałem się" w damage done i sądze że bardziej to pomogło gildii niż przeszkodziło. End game to nie jest stratholme z randomami tutaj nie przeagrujesz jeśli masz chociaż pare zdrowych komórek.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 07:35 
Cytuj  
witam czy ten build nadaje się do pvp chce uzywać tarczy i dlatego dalem te 5 punktów ale nie wiem czy lepeij dac te 5 punktów z restro jak radzicie

ten?
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0003000000

czy ten?

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0503000000

może jakiś inny proszę o pomoc


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 08:10 
Cytuj  
zaden, od srody beda juz inne drzewka talentow.


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 13:47 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
Po pierwsze gdyby użyć twojej logiki, to rajd powinien wyglądać tak: tanki-priesty-magowie - po co reszta ?


Nie, raid powinien wyglądać tak : Tanki - meele dps- ranged dps-healing. I moge się z tobą założyć o co tylko chcesz że każda szanująca się raidowa gildia będzie chciała ciebie jako shamana w tej ostatniej grupie a nie drugiej. Zeby mieć bloodlust nie musisz być ench shamanem i możesz stać sobie z daleka. Unleashed rage jest miłe ale szału nie robi, co prawda nie widziałem dokładnych wyliczeń ale można zadać sobie pytanie : ile critów przeciętnie zrobisz shamanem w ciągu 10 sekund ? Mimo wszystko sądze że więcej dmgu zrobił by raid zastępując tego ench shamana normalnym meele dpserem. To tak jak z shadow priestami , niby też sa pożyteczni ze względu na to że boostują damage locków ale za dużo ich nie uświadczysz w end game gildiach.

Cytuj:
Po czwarte, damage meter kids to akurat najgorszy typ raiderów, ale to już chyba sam wiesz.


Sorry wole rogue/warka na 1 miejscu w dmg niż shamana na piętnastym. Sam grając dpsem "ścigałem się" w damage done i sądze że bardziej to pomogło gildii niż przeszkodziło. End game to nie jest stratholme z randomami tutaj nie przeagrujesz jeśli masz chociaż pare zdrowych komórek.

Mowisz tak jakbys juz wiedzial jak bedzie, poczekaj do TBC nowe weapony, +hit gear, i zobaczymy czy dalej bedziesz mowic ze shaman to healbot.Blizzard po to wprowadzil dual wield zeby robic dps na pve i napewno bedzie w pierwszej dziesiatce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 16:38 
Cytuj  
koci napisał(a):
Blizzard po to wprowadzil dual wield zeby robic dps na pve i napewno bedzie w pierwszej dziesiatce.


A ktora z "nominalnych" dps klas jest twoim zdaniem w stanie wyprzedzic?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 16:47 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A ktora z "nominalnych" dps klas jest twoim zdaniem w stanie wyprzedzic?


czy warlock jest "nominalna dps" klasa? ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 16:51 
Cytuj  
Powiedzmy, ze warlock to PvP char ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:17 
Cytuj  
Cytuj:
Mowisz tak jakbys juz wiedzial jak bedzie, poczekaj do TBC nowe weapony, +hit gear,


Wystarczy mieć ogólne pojęcie o grze żeby wiedzieć że lepsza itemizacja bardziej zbufffuje wariorow/rogue niż shamów.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:20 
Cytuj  
Ta, a rogue zyska najwięcej, jak przeciętny gracz będzie miał 9-15k hp...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:27 
Cytuj  
rogue ma przesrane... przy duzym HP najsilniejsze beda klasy z duzym surviwality.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 20:25 
Cytuj  
czyli shaman dostanie buffa, ale sam sie zastanawiam jaki bedzie +heal bo obecnie LHW leczy malo, a tbc tego juz pewnie niebedzie poco uzywac...


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 20:39 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
czyli shaman dostanie buffa, ale sam sie zastanawiam jaki bedzie +heal bo obecnie LHW leczy malo, a tbc tego juz pewnie niebedzie poco uzywac...


LHW leczy bazowo tyle samo co FH priest'a a tutaj jakos nikt nie whine'uje ze malo :) ten heal ma byc szybki, a nie leczyc do full hp :)
i bardzo dobrze swoja role wypelnia :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:10 
Cytuj  
wczoraj pograłem w raidzie AQ40 z buildem 0/51/0 :)

DPS: ogólnie bez rewelacji, ale można to już nazwać DPSem (miejsca koło 15 w swstats i mniej więcej połowa dmgu maga z 1szego miejsca), na pewno dałoby się więcej zyskać ale nie używałem winterfalli, mongoosów itp, gearu tez nie mam kompletnego o czym niżej, niestety nie znalazłem działającego moda do liczenia dokladnych pomiarów :< mby next time

Aggro: czasami zdarzało mi się przeagrować, ale rzadko. Nie było to "inicjalne" (initial po polsku?) aggro tylko w środku walki jak wszyscy okładali mobka :)

Party: rogale bardzo sobie chwalili Unleashed Rage (+10%AP)

Max crit: 1 hit z wf z Deathbringera 1401 (drugi wysoki to ok 1300) reszta critów między 800-1k

Shamanistic Rage: +190mana/tick (z buffami typu BS) bardzo pomagało na cthunie

gear: mh deathbringer, off pugio, głowa i pady t2.5, klata z venoxisa, wristy z Mjaordomo, rece z empow, pasek z nefa, nogi z fankrissa, buty z MC (te z AP nie pamietam nazwy), ringi z CC i Don Julio. Do uzupelnienia mam back i trinkety oraz enchanty.

Jak znajde czas to zmontuję i wystawię filmik z tego raidu :)[/url]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 11:46 
Cytuj  
Ludzie pomozcie, pogubilem sie teraz juz kompletnie nie wiem jak ustawic build:/... ench nie wchodzi w gre. Zastanawiam sie nad elemental i resto ale co i jak to juz zielonego pojecia nie mam :(


Edit: Wyprobowalem build prawie na full resto i musze powiedziec ze jestem zadowolony, po pierwsze moj szamanek ma kosmiczna przezywalnosc, co za tym idzie jest i bedzie wartosciowym graczem na arenach, po drugie bardzo dobry heal... no i ta tarcza :> earth shield osobiscie uwazam ze jest to najlepszy skill z ostatnich u szamana - prosze o opinie i rady


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.