mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 06:50 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Tlen przynajmniej masz cos do roboty, bo ostatnio jakąś inteligencja na forum jedzie :) jakoś tak kulturalnie ;p


Tak. Nie pisałem od paru dni więc poziom się automatycznie podniósł :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 07:45 
Cytuj  
Relict napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Relic a mozesz napisac nazwe gildi i ew. do kogo mam sie zglosic o przyjecie do gildi?? Bo zaczynam odnowa prawdopodobnie magiem a w najblizszej przyszlosci przeniose tu takze z bla mojego locka 59 level, poniewaz niewidze dla siebie miejsca na blu;/

Oki HORDA-
"Najemnicy Cienia" http://najemnicy.totu.com/phpBB2/
oraz "WARCRY" http://www.warcry.xt.pl/
PRZYMIERZE-
"Order of Twilight" http://www.ootwilight.glt.pl/


Dzieki Relic. W najblizszym czasie przeniose tam dwie moje postacie locka 59 i maga 30:) Bo odnowa jakos mi sie niewidzi szczegolnie ze dodatek blisko


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 10:12 
Cytuj  
a ja dalej nie wiem gdzie iść ... :/ i z czym -.-
Tak BTW pytanie do was: Czy dalibyscie zrobić 2x60 przez miesiac? I mowie tylko tutaj o wylevelowaniu postaci i podstawowym mouncie.
(ew. ile wam by czasu jeszcze zostalo) ??

I tak jeszcze jedno pytanie:
Kiedys na BL'u grał "ciapek" i postać miał Tauren'a zwanego Kazarem (nie wiem czy przez dwa z czy przez dwa a). Był polakiem w polskiej gildii.
Grał też Zenith z BL'a. Czy ktos wie co sie z nimi stało? Grają dalej ? Jeśli tak to gdzie i czym?


Ostatnio edytowano 2 gru 2006, 10:17 przez quong, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 10:16 
Cytuj  
Teoretycznie tak, ale jesli chodzi o 30dni played. Znajomy w gildii zaczal robic hunta jak ja mialem 50 i mnie wyprzedzil >.<


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Ostatnio edytowano 2 gru 2006, 10:20 przez bargaw, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 10:18 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Teoretycznie tak, ale jesli chodzi o 30dni played. Golega w gildii zaczal robic hunta jak ja mialem 50 i mnie wyprzedzil >.<


nie chodzi mi o 30 dni czyli mieisac w statystykach przegranych w WOW'a tylko o 30 dni w realu....

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 16:13 
Cytuj  
Da rade, jak masz duzo czasu wolnego (i wiesz co, jak i gdzie) to 15dni na jedna postac wystarczy.

btw robie chyba dzisiaj locka na Ravenholdt po stronie hordy.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 16:44 
Cytuj  
a czy np ktoś, w ramach pomocy dla "przyjaciela" ;) w razie czego byłby wstanie wyexpic dla mnie z dwie / trzy postacie ? Oczywiscie liczę, na pomoc osób, ktróym można zaufać i są niezłymi lvl-raiderami :).

Niektorzy pewnie oczywiscie czekaja na BC ale na swoim koncie jeszcze nie graja a pewnie chetnie by pograli. Dlatego mam taką małą prośbę.... pytam narazie tak na wszelki wypadek ;)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 16:50 
Cytuj  
quong napisał(a):
a czy np ktoś, w ramach pomocy dla "przyjaciela" ;) w razie czego byłby wstanie wyexpic dla mnie z dwie / trzy postacie ? Oczywiscie liczę, na pomoc osób, ktróym można zaufać i są niezłymi lvl-raiderami :).

Niektorzy pewnie oczywiscie czekaja na BC ale na swoim koncie jeszcze nie graja a pewnie chetnie by pograli. Dlatego mam taką małą prośbę.... pytam narazie tak na wszelki wypadek ;)


A czemu nie od razu 6-8 postaci? Zapewne jeszcze od 1-60lvl :]
Pogratulować tylko takiej ogromnej wiary w ludzką uczynność :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 17:22 
Cytuj  
quong napisał(a):
a ja dalej nie wiem gdzie iść ... :/ i z czym -.-
Tak BTW pytanie do was: Czy dalibyscie zrobić 2x60 przez miesiac? I mowie tylko tutaj o wylevelowaniu postaci i podstawowym mouncie.
(ew. ile wam by czasu jeszcze zostalo) ??

I tak jeszcze jedno pytanie:
Kiedys na BL'u grał "ciapek" i postać miał Tauren'a zwanego Kazarem (nie wiem czy przez dwa z czy przez dwa a). Był polakiem w polskiej gildii.
Grał też Zenith z BL'a. Czy ktos wie co sie z nimi stało? Grają dalej ? Jeśli tak to gdzie i czym?


Ciapek gra hunterem chyba a przynajmniej spotkalem go z tydzien temu.
Tylko jakos nick mi wypadl z glowy

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 18:16 
Cytuj  
H34t a myslalem ze w wowa juz nie grasz, kiedys w ktoryms poscie pisales ze uwolniles sie od tego nalogu czy cos takiego 8)

Ja tez chcem isc na ravenholda do Hordy:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 18:27 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
H34t a myslalem ze w wowa juz nie grasz, kiedys w ktoryms poscie pisales ze uwolniles sie od tego nalogu czy cos takiego 8)

Ja tez chcem isc na ravenholda do Hordy:)


Bo nie grałem już z 2 miesiące :wink: Ale jako że BC będzie bardziej przyjazne dla casual wiec czasami można wejść i pobawić się na arenach czy tam pogadać ze znajomymi godzinkę dziennie czy nawet mniej :) Tylko ten leveling znowu od 1-60 jest nużący.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 18:30 
Cytuj  
Hehe leveling w dobrym gronie jest ok;).. wiec jak tylko mina mi lagi ja tez zaczne na ravenhold... bo narazie to jest tragedia...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 00:44 
Cytuj  
mam pytanko

nie wiedzialem gdzie to wcisnac a nowego topicu nie chcialem zakladac. czy ktos moze mi polecic serwer BEZ LAGOW a z w miare duzo iloscia polakow, dobra atmosfera i dobrym ratio ? (w progressie tez)

ostatnio mam takie lagi na swoim serwie... a np na spinebreaker gdzie mam alta nie mam w ogole... a sprawa jest taka, ze gram magiem a chyba dla maga najbardziej... lag rowna sie smierc


_________________
Obrazek

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 13:14 
Cytuj  
No to skoro mowisz ze na Spinebreaker nie ma lagow to zacznij wlasnie tutaj, Polakow tez sporo i polska gildia ~50 ludzi jak chcesz dolaczyc napisz w grze do "Lewiatan"


_________________
old

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:39 
Cytuj  
Po stronie hordy czy ally ? :har: :wtf:

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:52 
Cytuj  
ally [niestety]


_________________
old

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:55 
Cytuj  
ally są ok.
główna zaleta że IF wyglada zupełnie inaczej niż Orgrimmar - już nie moge patrzeć na odcinek pomiedzy bankiem a AH w Orgri :P

Ally FTW :]


_________________
psn

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 16:29 
Cytuj  
Zaczyna ktos gre na Ravenholdt albo ma tam nowa postac? Smutno sie samemu biega :D.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 16:31 
Cytuj  
popytaj ludkow z warcry moze ktorys akurat alta robi:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 16:41 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
popytaj ludkow z warcry moze ktorys akurat alta robi:P


"Ludki" z Warcry chyba nie są przyjaźnie nastawieni do nowych ;]

Edit. Chyba jednak zdecyduje się na gre na Spinebreaker, zaczyna ktoś tam?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.