mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 18:36 
Cytuj  
macie wotfa !! :>>>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 19:03 
Cytuj  
przy migracji postaci jak nick używany jest zajęty to dają wybrać zupełnie nowy nick ? czy jak ?


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 19:08 
Cytuj  
Tak nawet ty sam jakbys chcial zmienic nick wystarczy zalozyc postac o tym nicku na realmie ktory ma byc docelowy


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 19:09 
Cytuj  
postac na servie (po przenosinach) ma nick NICK43321 (itp...) ale jak logujesz sie 1 razem na postac to wyskakuje okienko i wpisujesz nowy nick

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 20:04 
Cytuj  
reassor napisał(a):
rofl no to allianci maja 2 rasy z fear wardem horda dalej 0 :O


zupelnie nie rozumiem dlaczego rofl'ujesz

zacznijmy od tego ze nie "2 rasy z fear wardem" bo to nie jest racial skill, tylko class skill zalezny od rasy...

wotf ma kazdy undead czyli 75% hordy ;)

gdyby nagle horda dostala fw, spowodowalo by to zbyt duza roznice w pvp :P

zeby miec fw, musialem grac dorfem i priestem, po stronie hordy zeby miec "fw like skill" wystarczy ze wezmiesz ud :P stop teh whine!


_________________
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 20:51 
Cytuj  
tylko ze fw ma 30s cd mozna zalozyc na 10min czyli mozna 2feary w 1walce zdjac(zapobiec)


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 21:00 
Cytuj  
Ja mam pytanie odnosnie najnowszego patcha, sciagnal mi sie do konca ale nie instaluje sie, calosc znajduje sie w
World of Warcraft/WoW-1.12.x-to-2.0.1-enGB-patch/
Patch powinnien instalowac sie sam czy trzeba cos uruchomic?


Posty: 49
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 21:33 
Cytuj  
zamówiłem WoWa na ultima.pl i nadal nie przychodzi po 5 dniach
http://img109.imageshack.us/my.php?image=ultimaga2.jpg -> nie jestem pewien czy to dobrze wysłane zamówienie możę ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć ?? <help>

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 21:33 
Cytuj  
Freedek napisał(a):
Ja mam pytanie odnosnie najnowszego patcha, sciagnal mi sie do konca ale nie instaluje sie, calosc znajduje sie w
World of Warcraft/WoW-1.12.x-to-2.0.1-enGB-patch/
Patch powinnien instalowac sie sam czy trzeba cos uruchomic?


To moze poczekaj az ten patch wpakuja na serwer i sie gra updatnie ? :)
Moze w srode juz bedzie patch lub jego czesc.

mistrzu19 napisał(a):
zamówiłem WoWa na ultima.pl i nadal nie przychodzi po 5 dniach
http://img109.imageshack.us/my.php?image=ultimaga2.jpg -> nie jestem pewien czy to dobrze wysłane zamówienie możę ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć ?? <help>


Tylko 5dni, czasami 2 tygodne im zajmuje wysylka, a czasami na drugi dzien dochodzi, to wina poczty, dupki strajkuja o kase, a monopol maja i to jeszcze taki burdel, niech zatrudnia kolejny tysiac ludzi do lizania znaczkow. :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 21:45 
Cytuj  
embe napisał(a):

Tylko 5dni, czasami 2 tygodne im zajmuje wysylka, a czasami na drugi dzien dochodzi, to wina poczty, dupki strajkuja o kase, a monopol maja i to jeszcze taki burdel, niech zatrudnia kolejny tysiac ludzi do lizania znaczkow. :)


l2usekurier.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 22:01 
Cytuj  
Embe skoro go sciagnalem to znaczy, ze jest na serwerze, ale wlasnie sie pytam czy on sie sam instaluje czy trzeba czyms go odpalic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 22:30 
Cytuj  
Freedek napisał(a):
Embe skoro go sciagnalem to znaczy, ze jest na serwerze, ale wlasnie sie pytam czy on sie sam instaluje czy trzeba czyms go odpalic.

Jest na serwerze do pobrania, ale nie na serwerze gry. Serwery gry jeszcze nie sa zapatchowane, wiec gra tez ci sie nie zapatchuje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 22:33 
Cytuj  
Freedek napisał(a):
Embe skoro go sciagnalem to znaczy, ze jest na serwerze, ale wlasnie sie pytam czy on sie sam instaluje czy trzeba czyms go odpalic.


bredzicie panie kierownik ... to co sciagnales to tak zwane "patch partial files"
czyli masz na dysku to co jest juz zatwierdzone na next patch a zeby nie kazdy musial targac 600mb w dniu patcha jest on udostepniany wczesniej.

w dniu patcha kiedy sie bedziesz logowal sciagnie ci tylko mala ilosc danych i caly process patchowania sie rozpocznie ...


_________________
Nauka jazdy w Tychach


Posty: 49
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 22:39 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko 5dni, czasami 2 tygodne im zajmuje wysylka, a czasami na drugi dzien dochodzi, to wina poczty, dupki strajkuja o kase, a monopol maja i to jeszcze taki burdel, niech zatrudnia kolejny tysiac ludzi do lizania znaczkow.


a sprawdzałeś tego linka czy prawidłowe zamówienie bo pierwszy raz kupuje na ultimie wiec nie wiem jeszcze co i jak :)

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 22:53 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
tylko ze fw ma 30s cd mozna zalozyc na 10min czyli mozna 2feary w 1walce zdjac(zapobiec)


zdjac!=zapobiec tbh :P

fw mozna dispell'nac a wotf nie :P

stop teh whine!


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 02:31 
Cytuj  
goki napisał(a):
reassor napisał(a):
rofl no to allianci maja 2 rasy z fear wardem horda dalej 0 :O


zupelnie nie rozumiem dlaczego rofl'ujesz

zacznijmy od tego ze nie "2 rasy z fear wardem" bo to nie jest racial skill, tylko class skill zalezny od rasy...

wotf ma kazdy undead czyli 75% hordy ;)

gdyby nagle horda dostala fw, spowodowalo by to zbyt duza roznice w pvp :P

zeby miec fw, musialem grac dorfem i priestem, po stronie hordy zeby miec "fw like skill" wystarczy ze wezmiesz ud :P stop teh whine!

Po pierwsze - skad wziales 75% ? Ja z overall database wacraft census uzyskalem wynik, ze....38% hordy to UD.
Po drugie - WotF dziala tylko na Tobie, FW mozna zalozyc na kazdego.
Po trzecie - racz rozpatrzyc tez PvE. FW >>> Tremor totem, a juz na pewno WotF. IMO, oczywiscie.

Stop teh whine tho'.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 07:51 
Cytuj  
heh widze ze rozpetalem maly flame przez tego fear warda ...

chodzilo mi o to ze blizz zlamil i daje NOWEJ rasie najbardziej wypasiony class skill dla prista

gralem w wowa high end na dorfie priescie takze wiem jak to pomaga
wcale nie pilem do pvp bo FW jest dispelable

z drugiej strony porownajcie class skill BE i jego dzialanie w pve O_o (imho jest zerowe)

powinni dac dranei cos ala wotf a be FW (jak juz dzielimy sie szamanami i palami to chyba bylo by to fair)

mistrzu19 napisał(a):
zamówiłem WoWa na ultima.pl i nadal nie przychodzi po 5 dniach
http://img109.imageshack.us/my.php?image=ultimaga2.jpg -> nie jestem pewien czy to dobrze wysłane zamówienie możę ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć ?? <help>


ze skrina widac ze zamowienie zostalo zrealizowane (czyt. wyslane 11.30.2006) ale widzac co dzieje sie na poczcie w ostatnich tygodniach (strajki etc) tonic dziwnego ze idzie tak glugo ... radzil bym isc na poczte i sie probowac czegos dowiedziec i next time zamawiaj przez kuriera doputy dopuki sie strajk nie skonczy


_________________
Nauka jazdy w Tychach

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 11:19 
Cytuj  
Mam pytanie odnośnie Paypal. Dużo kupuje przez to i płatność za towary jest instant ale teraz chciałbym sprzedać konto WoW przez Paypal właśnie - jak wygląda przyjmowanie płatności ? Tez instant czy trzeba czekać ? Już mnie jeden kretyn chciał zrobić w jajo - wysłał fake screena z niby zrobioną płatnością i chciał od razu cd-key etc..., a u mnie ani widu ani słychu o płatności w historii. Damn scamers.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 11:24 
Cytuj  
Generalnie to nie polecam odbierania kasy przez Paypal, bo mozna go stosunkowow latwo oszukac. Niby w ksiegowosci kasa jest, ale po kilku dniach sie okazuje ze nie bylo zadnego przelewu. Lepiej korzystac z duzo bezpieczniejszego przelewu na konto bankowe.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 11:27 
Cytuj  
Szczerze mówiąc to nawet się nie orientuje czy na każde konto bankowe można robić przelewy z innych państw. Rachunek mam w ING Bank Śląski.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.