mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 14:27 
Cytuj  
To chyba topic o nowym honorze, nie starym, więc po co te gadki? Ja wczoraj grałem też coś ok 2 godz na AB i zdobyłem 600 honoru. Nie wiem skąd tyle tego macie. Z przeciętnego killa na BG dostaję 1-3 honoru.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 14:34 
Cytuj  
Libero napisał(a):
To chyba topic o nowym honorze, nie starym, więc po co te gadki? Ja wczoraj grałem też coś ok 2 godz na AB i zdobyłem 600 honoru. Nie wiem skąd tyle tego macie. Z przeciętnego killa na BG dostaję 1-3 honoru.
Engine WoWa wie że jesteś cienki, thats all :roll:
nie wiedziałeś że jest nowe AI w engine wowa ?


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:20 
Cytuj  
Ogólnie rewitam kolejną postacią, tym razem mag pod TBC robiony... badania wczorajsze 60tek z mojej gildii wykazują, że całkowicie casualowo przez 2 godzinki robi się około 1300 honoru. Realne jest dobicie do 3000 na dzień jeśli się pracuje i chodzi spać rozsądnie, czyli po 7-8 dniach na 60 levelu będę miał sztylecik magowy High Warlorda. Which is so very cool :)


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:29 
Cytuj  
no widzisz to jak ja bede grał godzinke na dwa dni to bede miał po .... 8x1500=12000 ...
to bede miał 1 item na 2 miesiące :P
czyli tyle co sie farmi AV dla exalted i to nie godzinke na dwa dni :D


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:33 
Cytuj  
Exalted na AV farmowałem jakoś skandalicznie krótko, więc chyba będzie dobrze... niestety na niektóre bronie trzeba mieć 40 marków z AV, co oznacza zwolnienie tempa honorowania :)

Ale i tak mi się cholernie-bardzo to wszystko podoba. To, że mogę realnie mieć uber sztylet niemal taki jak z Naxxa - is nice!


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:37 
Cytuj  
dzieki tej zmianie wracam do wow, wczesniej to na godzine nie opłacało się nawet logowac :wink:


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:46 
Cytuj  
Wiesz co Desh, odkąd dorobiłem się drugiego potomka, okazało się, że nie mam już wolnego czasu. Miałem cancelować konto, ale nagle okazało się, że da się chodzić spać po pierwszej i wstawać przed siódmą ;). Ten mag jest levelowany od jakichś... 4 tygodni? Jakoś tak. Od zera. :) Powinienem zdążyć na TBC :)


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 16:42 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Wiesz co Desh, odkąd dorobiłem się drugiego potomka, okazało się, że nie mam już wolnego czasu. Miałem cancelować konto, ale nagle okazało się, że da się chodzić spać po pierwszej i wstawać przed siódmą ;). Ten mag jest levelowany od jakichś... 4 tygodni? Jakoś tak. Od zera. :) Powinienem zdążyć na TBC :)
chłopie szacunek, ale nie rób tak. odwróć priorytety. naprawde da sie grać godzine dziennie :P

po co sie spieszyć - zobacz ci wszyscy wyjadacze nudzili się jak mopsy przed patchem


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 16:51 
Cytuj  
Dosyć spore nagrody są za wygrane BG, Ja miałem wczoraj rano prognozowane 600 honoru a okazało się, że dostałem 1700.
Dzisiaj musiałem pojechać do mamy na imieniny więc jestem odcięty od WoWa. Przed wyjazdem zrobiłem sobie lekki maraton. Pograłem 5 bitych godzinek (chociaż z przerwami) i prognozowany honor miałem powyzej 1k. Licze na około 2k jutro.. zobaczymy.

Tak czy siak. Prognozowany honor pokazywany przez UI blizzarda nie bierze pod uwagę bonus honor i chyba nie uwzględnia również honoru za zwycięstwo. Do tego ostatniego nie jestem jednak pewien. Nie wiem czy jest jakiś honor za zwycięstwo. Nie widziałem nic takiego na chacie, jednak ludzie mówią że jest.

Podsumowując. Na dzień dzisiejszy, jestem chyba w stanie dziennie zrobic 3k honoru, nie wkładając w to tak dużo wysiłku jak zdarzało mi się poprzednio. Wreszcie również mam luzy i mnie głowa nie boli jak musze gdzieś z kumplami wyskoczyć bo mi honor ucieka :P


Ostatnio edytowano 7 gru 2006, 16:53 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 16:52 
Cytuj  
Desh, ja robię w branży growej, i to robię ostro, więc gram nie tylko w WoWa, zaraz Xbox 360+telewizor HD się meldują na chacie :) WoW to moja heroina, ale ogólnie wszystkie gry to uzależnienie - nie mogę i nie chcę z niego rezygnować, a żyć trzeba jakoś :).

Poza tym kamon, 6 godzin snu na dobę w zupełności wystarcza.

;)

Żeby było na temat: fakt, mi też blizzardowy estymator nie wziął pod uwagę bonusowego honoru. Ha, to by się nawet zgadzało, 50 miałem za killsy, 70 było bonusowego i najwyraźniej 30 za zwycięstwo.

Trzy tysiące dziennie... no, zobaczymy...


_________________
Ex-WoW junkie

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 16:54 
Cytuj  
Gdzie można znaleźć ceny itemów wszystkich, chyba ślepy jestem bo na stronie blizza nie widze.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 18:40 
Cytuj  
wszystkie ceny razem :

Obrazek


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:21 
Cytuj  
Niezły screen :o
Miałem wyfarmowane kilkaset honoru, poszedłem na AB i po powrocie mam w rubryce Honor Today: ~6...

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:42 
Cytuj  
Mają dodać, aby pokazywało w estimated ten bonusowy honor (przyszły tydzień być może - hotfix)

a druga rzecz.. bardzo mi sie podobają ceny itemków z BG z niższych lvli ;-) Praktycznie, tylko marki trzeba.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:50 
Cytuj  
Wczorajszy dzien spedzony na BG to ok 9 h. Nabilem w tym czasie 10976 honoru: 4300 za same kille i 6600 za bonusy za wygrywanie BG. Ok polowe czasu w premade teamie siedzialem gdzie wygrywalo sie ok 90 % BG. W sumie jak samemu sie chodzi to chyba najszybciej zdobywa sie honor siedzac na AV ( oczywiscie nieraz dawalem AFK jezeli po pol godzinie nadal ludzie bili sie na srodku i nie zanosilo sie na szybkie zwyciestwo lub przegrana). Markow na kupowanie nagrod bedzie sie mialo wystarczajaco, chyba zawsze bedzie brakowac honoru na zakupy.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:56 
Cytuj  
coz. mi sie zgadzaja wartosci - mialem wczoraje estimated 2514 a dzisiaj 2515 HP wyladowalo.

2 godzinki, AB, troche AV. podoba mi sie, w 2 dni mozna kupic jeden item z setu pvp :)

za tydzien - gm weapon :o

IMO - do TBC nalezy sie wystroic w marshal seta :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:59 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
IMO - do TBC nalezy sie wystroic w marshal seta :]
no kurde jak nie kupuje szkapy to też sie bede ubierał.
nie trzeba kasy :lol:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:08 
Cytuj  
Ja nie spodziewalem sie ,ze honor bedzie szedl tak latwo. Wczoraj pogralem okolo 6h, same ab w wiekszosci przegrane i kilka wygranych av. Laczenie 3k za kile plus 3k bonusu. W premade temach ludzie wyciagneli przez caly dzien ponad 15k. Widac, ze bez specjalnych poswiecen do tbc mozna wyjac caly set. Szkoda tylko, ze bliz wpadl na takie rozwiazanie dopiero po dwoch latach.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:48 
Cytuj  
Mam takie pytanie:
Jako że o marki nie trudno i czynnikiem decydującym o zakupieniu rewardów jest honor, jak najszybciej go farmić? Gdzie? AB, AV, WSG, czy może world pvp (np w przypadku 2x rogue), choć to ostatnie to nie sądzę. Gdzie Wam najszybciej leci honor?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:54 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Mam takie pytanie:
Jako że o marki nie trudno i czynnikiem decydującym o zakupieniu rewardów jest honor, jak najszybciej go farmić? Gdzie? AB, AV, WSG, czy może world pvp (np w przypadku 2x rogue), choć to ostatnie to nie sądzę. Gdzie Wam najszybciej leci honor?
w premade to AB lub WSG - zależy ile masz ludu a AB marki są popularniejsze u nas na serwie jest otwartych zwykle 150-180 AB :D
bez grupy podobno AV


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.