mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 18:29 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Trik na wymianę kasy i itemów na linii horda - ally jest dość banalny, hint: AH w Booty Bay na przykład :)

A da sie tak handlowac miedzy charami z tego samego konta (z roznych frakcji?)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 18:41 
Cytuj  
Mam takie pytanko, zamawiałem kilka razy złoto z offgamers.com i nie bylo zadnych problemow. Dzisiaj zlozylem zamowienie i zamiast od razu po platnosci dostarczyc gold to mi przyslali mail, ze musze dokonoac werifikacji wysylajac im swoje zdjecie itd....
tuta tresc maila:

Cytuj:
Dear ......,

Order Number: xxxxxxxx
Order Date: Thursday, 07 December, 2006.

Status: Verifying

Comment:
Thank you for shopping at OffGamers for all your gaming needs. For authentication purposes, we require a fax or e-mail a scanned version of the following to us:

1. PayPal Authorization Form (below); and
2. Copy of your photo ID revealing your name and address that matches your PayPal information.


These additional payment information are needed for us to proceed with the order. Please kindly print this form, complete, and sign it. Your order will be processed as soon as we receive the forms.

OffGamers (SKC Venture Sdn. Bhd.) - PayPal Authorization Form
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. PayPal E-mail: _______________________________________

2. Name as appeared on PayPal: _________________________________

3. Billing Address as registered with PayPal:

_____________________________________________________

_____________________________________________________

_____________________________________________________

4. I authorize OffGamers (SKC Venture Sdn. Bhd.) to charge US$_____________ to the PayPal account listed above.

5. I write to confirm that I recognize:

PayPal transaction ID xxxxxxxxxxxx for $ dated 2006-12-07 payable to SKC Venture Sdn Bhd (OffGamers).

I authorize this payment to be debited from my card account or PayPal account.



PayPal or Card-holder’s signature: (Must be in handwriting)

(wycialem swoje dane itd)

No sorry kurcze ale nie za bardzo mi się uśmiecha wysyłać swoje zdjęcie + skan powiedzmy dowodu do jakichś chińczyków :har: Rozmawiałem z jakimś ciołkiem na ich live-chat przez 20min i mówił ze jest im potrzebne do:

Cytuj:
we do understand sir, but you do not need to worry as this is only for the office records only and you will not have any problem's for all your duture order's too

Cytuj:
there are no problem's sir, it's just one of the system requirement's so that we can process all your future order's and once you have also provided us the photo id and all the detail's , the management might want to check on your order's for discount status for maybe your future order's sir


kupiłem już złoto z innej stronki, także potem będę z nimi rozmawiał o zwrot kosztów. Po cholerę im te dane ? Przecież chyba mając skan dowodu itd można zrobić jakieś przekręty itp. Przez takie pierdoły stracą tylko wielu klientów. Jeszcze z samego rana dzisiaj robiłem zamówienie i nie było takich wymogów, a gold jak zwykle był w skrzynce ingame.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 18:57 
Cytuj  
nie kupuj golda i problem z glowy ;)


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 21:15 
Cytuj  
Mam problem, gdy bralem udzial w bg wywalilo mi korki w domu i komp mi sie wylaczyl. Teraz jak probuje wejsc ta postacia ktora bylem na WSG laduje mi sie ekran ladowania WSG i nie moge wejsc do gry. Wie ktos jak rozwiazac ten problem??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 22:06 
Cytuj  
chyba pvp szkape nabęde :P
90 marków i riding skill 150 <- to naprawde kosztuje 720g ?
to bez sensu


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 00:07 
Cytuj  
goki napisał(a):
nie kupuj golda i problem z glowy ;)


Farmienie golda to jest większy problem w moim przypadku (i nie tylko) niż jego zakup także bez takich rad proszę :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 09:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chyba pvp szkape nabęde :P
90 marków i riding skill 150 <- to naprawde kosztuje 720g ?
to bez sensu

No tak.
http://www.wow-europe.com/en/pvp/rewards-mounts.html
Jeszcze wczoraj pisalo, ze wystarczy riding skill 75 :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 09:51 
Cytuj  
to po co mam kupowac PvP szkape jak moge epika bez 90 marków ? ile kosztuj eteraz epic ?


_________________
psn

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:04 
Cytuj  
h34t napisał(a):
goki napisał(a):
nie kupuj golda i problem z glowy ;)


Farmienie golda to jest większy problem w moim przypadku (i nie tylko) niż jego zakup także bez takich rad proszę :wink:


Własnie przez takich ludzi wow sie robi $%$$%

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to po co mam kupowac PvP szkape jak moge epika bez 90 marków ? ile kosztuj eteraz epic ?


80g bodajże :)


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:11 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Deshroom napisał(a):
to po co mam kupowac PvP szkape jak moge epika bez 90 marków ? ile kosztuj eteraz epic ?


80g bodajże :)
czyli te 90 marków to ma byc równoważnośc 80g ? :evil:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:11 
Cytuj  
Cytuj:
Własnie przez takich ludzi wow sie robi $%$$%


A mi sie zdaje że przez takich jak ty. Kretynów którzy nie dość że mówią innym jak mają grać to jeszcze nie umieją się wypowiedzieć.


@ Desh : nie doceniasz co ludzie są zdolni zrobić żeby mieć coś chcociaż troche unikatowego ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:17 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Cubituss napisał(a):
Trik na wymianę kasy i itemów na linii horda - ally jest dość banalny, hint: AH w Booty Bay na przykład :)

A da sie tak handlowac miedzy charami z tego samego konta (z roznych frakcji?)


Jak masz na jednym serwerze PvE? No pewnie! Tylko upewnij się, żeby nikt Ci twoich przedmiotów za 1c wystawionych nie kupił w międzyczasie ;)

A propos kupowania golda - to jest na tym forum tolerowane?!! To może doradzicie mi najlepszy piracki serwer WoWa albo jakim programem najlepiej shakować komuś konto?


_________________
Ex-WoW junkie

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Cubituss napisał(a):
Deshroom napisał(a):
to po co mam kupowac PvP szkape jak moge epika bez 90 marków ? ile kosztuj eteraz epic ?


80g bodajże :)
czyli te 90 marków to ma byc równoważnośc 80g ? :evil:

Trick polega na tym, ze mozesz miec mounta z innej frakcji bez farmienia repa ( odkad mounty sa BoP ) i dlatego te marki != 90g :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:22 
Cytuj  
aha to ile kosztuje teraz baran z AV ? <- mam exalted

nie da sie nic wyfarmic w pvp ? <- szybki mount


_________________
psn

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:23 
Cytuj  
Moim zdaniem 90 AV marks > 80 g
Desh, kup sobie lepiej to co ci się po prostu podoba, bo przecież mount służy tylko i wyłącznie do szybszego przemieszczania się, choć niektórzy się lansują też.
Ale to chyba zależy na jakim serverze, bo u nas to za karteczki z Silithius i pierdołki 80 g to spokojnie wyfarmi się z w 3-4h albo mniej (zależy kto ma jaką wprawę w farmieniu, może to być i 1-2 h), przynajmniej tak było jeszcze w tamtym tygodniu.
No i u nas bardzo dużo ludzi ma wilka Frostwolf, rzadsze są nawet czarne mounty pvp za dawny 11 rank.
No a naprawdę rzadkie są mounty z ZG, widziałem chyba z 5 razy kolesia na tygrysku, 1-2 razy na raptorze. Widziałem kolesia na legendarnym robalu.
Natomiast nigdy nie widziałem Deathcharger'a, to jest naprawdę unikalny mount imho. Pamiętacie jak jedna krowa zninjowała go, bodajże na Burning Legion? (pyt. retoryczne ofc)

edit:
@Cubituss
LOL co za ironia, w pierwszej chwili wziąłem to serio


_________________
O.o

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
aha to ile kosztuje teraz baran z AV ? <- mam exalted


50 marków z AV + 720g riding skill :/


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:28 
Cytuj  
dalej nie rozumiem gdzie moge kupic mounta na 80g :har:
pewnie że 90 marków to majątek ale przyda sie do robienia lvl 70 bardziej niż kolejne graty do PvP na lvl 60

mam tylko 100g i ni ezamierzam farmic kasy <- na trucizny i naprawy do BG


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:35 
Cytuj  
Desh, inaczej. Nie ma epic mounta, który nie wymaga riding skilla 150. Prepaid 720g zawsze musi być.

Przypominam jednocześnie, że aby w TBC mieć flying mounta, musisz mieć riding skilla 225 (900g), a epic flying mounta - 300 (5000g).


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:38 
Cytuj  
/cry

a miałem zrobić rank 11 to se na 9 odpuściłem :har:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.