mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 15:08 
Cytuj  
2.0.1

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 12:53 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000
Build na 70 lvl - raid healer


Posty: 2
Dołączył(a): 7.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 17:35 
Cytuj  
Pytanko

czesto wspomina sie o fear jaki ma priest...nie moge sie doszukać tego nigdzie, ale wydaje mi sie ze priest nie ma fear tylko LIPNY Pchisic Scream który do warlockowego Fear ma sie jak mrówka do Taurena ;]. Ma cooldown 30 sec na rank 1 działa krócej i nie jest na odległość. Więc jak niby ma priest pokonać warlocka skoro tamten pierwszy szybko z daleka mu rzuci fear?? Wytlumaczcie mi to na przyszlosc... i jakies strategie walki z warlockiem na duelu dajcie,...
thx

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 17:49 
Cytuj  
Rzuć pierwszy silence . :) , graj undead dla will of forsaken ... jest kilka strategii, a cooldown na feara nie jest taki znów długi.


Posty: 2
Dołączył(a): 7.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 17:58 
Cytuj  
LOL niedlugi? pzrepraszam nie wiem jak na wyzszych rankach ale to kilkanascie sekund...warlock ma UWAGA : 0 sec coldown ;] . gram dwarfem priestem dla fear ward bo to mnie przed lockeim ochroni. Gram dwarfem nie ud bo musze byc w aliance a gosc ktory ma 5 60lvl postaci powiedzial ze dwarf najlepszy... ;]

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 16:55 
Cytuj  
zgadza sie... niestety bo dwarfy sa brzydkie

sproboj wlockowi spalic mane i sie leczyc, to moze podzialac

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 17:26 
Cytuj  
w 2.0.1 lockowi o podobnym gearze i skillu co ty to mu mozesz doty rzucic i cie nie bedzie :S jak ma Unstable Affliction to nie mozna dispelowac dotow bo 1.3k dmg hitem dzis dostalem 2.5k crita i do tego 5 sec silence (silence zawsze crit zalzy od crita locka :S) jak ma tego AoE stuna (last talent) to na pewno ma jeden z wczesniejszych talentow Nether Protection 30 % ze jak go walniesz shadow albo fire spellem bedzie immune na shadow i fire spelle na 5 sec nie ma dimishing returns na to :P a jak ma nowego peta to ma Soul Link czyli tez zabardzo nie ma jak rozwalic porpostu masakra ja sam lvluje loka zeby w TBC rerollnac sobie :S i bede lvlowal priesta jako alta liczac ze moze blizz da nam cos porzadnego jak zobaczy ze priest population spadlo o jakies 50 % ( Shadow priesci nie sa zli do PVP ale holy i disc to juz masakra Pain Suspresion na BG = dispell po skundzie, a w holy to sie mozna bawic na 70tym z Prayer of Mending byl film jak priest ownuje ludzi ale i tak pokazal tylko rogue warrior mage nie bylo walk z lokami etc. acha i dajcie stara animacje holy fire albo chociaz wyglada bo smitoworessurectionowa animacja possysa i do tego nie ma ognia z nieba :P healing w PvP jest bardzo ciezki bo wiekszosc klas dostalo poteznego buffa dmg)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 21:35 
Cytuj  
fakt walka z lockiem jest ciezka, zwlaszcza jak ma felhuntera

chwile myslalem nad buildem, wydaje mi sie ze 41/10 disc/holy na chwile obecna bedzie najlepszym buildem do aren (z racji na reset cooldown na pain suppression)

http://www.wowhead.com/?talent-bc=dxMuzIMtbtqo0xx

czemu nie shadow - proste, spell lock i lezymy. w tym buildzie mamy opcje uzycia shadow / holy +10% crit chance na holy plus extra 25% z inner focus

talenty rozlozylem pod gear healera (spirit) ale pod +dmg tez bedzie zacnie

to build pod arene bardziej. czekam na opinie

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 21:53 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
to build pod arene bardziej. czekam na opinie


Jezeli pod arene i gear healera to pewnie twoim glownym zadaniem bedzie healowanie.

W takim razie talenty takie jak 2/2 Matyrdom i Healing Focus 2/2 to podstawa (w koncu musisz tego heala wycastowac),
5/5 Reflective shield do pewnie ta sama roznice w koncowym dmg co Force of Will (a nie marnujesz czasu na casting tych kilku dmg czarow^^),
Zamiast w 2/2 Imp Spirit mozna dac w Absolution 3/3 <1 punkt zostal z FoW> (to raptem 30-40dmg), a 15% tansze dispelle pomoga w PvP.
Imp mana burn tez imho nie jest tak potrzebne (i tak jest duzo roboty z dispellowaniem/healowaniem).
5/5 z Divine Fury rozbilbym na Healing Focus i Imp renew (jezeli masz juz ta nieczesta okazje na wycastowanie G.Heala, to .5sec cie nie zbawi)

To taka moja wizja ;]


Edit: wprowadzilem na szybko zmiany ktore opisalem i wyszlo cos takiego http://www.wowhead.com/?talent-bc=dxMGuIMt0zEofL (ofc wiele punkcikow moze przeplywac w zaleznosci od stylu gry)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:00 
Cytuj  
w 2/2 healowanie to raczej tylko pw:s i renew, moze jeden fh

to raczej build na przezycie do czasu gdy drugi gracz skonczy pierwszego opponenta plus jeszcze mnie boli jak mnie lock loił stad wiecej uniwersalnego dmg holy/shadow niz stricte shadow

No i pain suppr, imo jedyna droga przeciwstawienia sie burst dmg innych klas na chwile obecna.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:11 
Cytuj  
w wiekszosci zgadzam sie z tym co tomugeen napisal, jednak mam swoja "wizje" builda pod arene

przedewszystkim duzo zalezy od tego czy chcesz sie skupic na 2v2 czy 5v5
jesli to drugie to build w stylu:
http://www.wowhead.com/?talent-bc=dxgGzcxx0zEofc

przy czym mozna zamienic spellwarding na meditation, kwestia gustu, meditation nie jest AZ tak potrzebne w pvp, napewno bardziej przydatne niz w 2v2 ;)

5/5 w silent resolve - tutaj sam nie jestem pewien, nie testowalem tego, ale osobiscie tak bym sie specnal i dopiero potem probowal to gdzies przerzucic jesli nie zadziala ;] wydaje mi sie ze jednak powinno dzialac niezle :)

build pod 2v2:
http://www.wowhead.com/?talent-bc=rxMGdcxxZbZV0gtMz

gralem dosc dlugo podobnym buildem i dziala bardzo dobrze ;)

ile osob tyle buildow ;) kwestia gustu ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 15:33 
Cytuj  
A jak sie wam podoba teraz shadow priest w pve ( chodzi mi glownie o raidowanie). Ja bylem bardzo sceptyczny, ale jako ze mam te +600shadow... sie respeclem i poszledlem dziarsko na raid ( ja moge, ja gm :P ). I... wyniki przeszly najsmiejsze oczekiwania. Oprocz moze patchwerka, na ktorym musialem leczyc flash healami..., na kazdym innym bossie nie wychodzilem nawet z shadow form.

Wyniki - party nie ginie, w dmg jestem 2-7miejscu w raidzie ( 1 miejsce zazwyczaj nasz szanowny imba lock). Co sie zmienilo?

Shadow touch daje takiego kopa... nie dosc ze dot ( zwieksza dps) to jeszcze mane zwraca ( thadiusa koncze z wiecej many niz na poczatku...) no i naprawde ta mana sie nie konczy.

Do tego +5% dla casterow i dodatkowo +15% dla lockow czyni to teraz naprawde niezlym dodatkiem do raidowego skladu ( wczesniej byl problem, ze many nie starczalo na cala walke bez innervate).

Nie wspomne juz o loathebie, na ktorym healing na MT z vamp emb baaardzo pomaga.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 16:31 
Cytuj  
Tak z ciekawosci, co ten lock robi, ze ciagle jest 1y w dps? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 16:40 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tak z ciekawosci, co ten lock robi, ze ciagle jest 1y w dps? :)


smrodzi pewnie ;p

locki <3

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 16:58 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tak z ciekawosci, co ten lock robi, ze ciagle jest 1y w dps? :)



ma imba sprzet, pve spec i jest... dobry?:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 17:21 
Cytuj  
To musicie miec do dupy magow, albo maja naprawde o wiele gorszy sprzet :o Jakies konkrety by sie przydaly :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:51 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Nie wspomne juz o loathebie, na ktorym healing na MT z vamp emb baaardzo pomaga.

Loatheb sie decursuje co kilka(nascie?) sekund z tego co pamietam :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 10:42 
Cytuj  
a vampirice embrance to magic effect po paczu

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 10:45 
Cytuj  
Fakt. I r dumb


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 11:19 
Cytuj  
Jezeli z 600 dmg do shadow priest jest w pierwszym top 10 to klasy dps musza l2p niestety.....mowie to majac w gildi sp z ~800dmg i wiem ile potrafi wyciagnac dmg :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.