mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 09:49 
Cytuj  
Chciałbym zapytać z jakimi klasami po patchu lock ma największe problemy ? Z tego co czytam rożne fora to w sumie ludzie piszą, że bez zmian „imba” „nerf locks” itd, a jak to jest w rzeczywistości ? Jak się sprawuje build z fel-gulem? Czy tam full affli lub destro ? :)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 09:52 
Cytuj  
chwilowo jestem na odwyku, ale doszły do mnie plotki, że wszyscy płaczą "NERF F****** WARLCKS" "NERF FEL GUARD!!!!" itd. a powiedzcie, czy ktoś bawi sie buildem affli albo destru? Ja planowałem po powrocie wziąć sobie destru głównie, bo teoretycznie, z destru talentami mogłby teraz zniszczyć przeciwnika podczas efektów death coila i shadowfury. Może ktoś opisać sytuację?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 10:42 
Cytuj  
Avan napisał(a):
chwilowo jestem na odwyku, ale doszły do mnie plotki, że wszyscy płaczą "NERF F****** WARLCKS" "NERF FEL GUARD!!!!" itd. a powiedzcie, czy ktoś bawi sie buildem affli albo destru? Ja planowałem po powrocie wziąć sobie destru głównie, bo teoretycznie, z destru talentami mogłby teraz zniszczyć przeciwnika podczas efektów death coila i shadowfury. Może ktoś opisać sytuację?


A niech placza co to kogo obchodzi, zawsze znajdzie sie banda newbow ktora nie umie grac a drze ryje na forum o nerfa jakiejkolwiek klasy ( check paladins dps wtf?:P).
ANyway.
Po patchu warlock ma 3 "rowne" drzewka ktore nadaja sie do ownowania zarowno w pve ( tak rajdach tez) jak i pvp.
Demo: Wiadomo selfupgrady i buffy dla demona, SL, mana feed, Demonic Knowledge ( jeden z najlepszych talentow) daja ogromna wytrzymalosc na ciosy ale nie czynia locka niesmiertelnym. Walczy sie dosc ciekawie bo mozna sie bawic w swietny crowd control, ( stunlockowanie rogua ftw;]). Zeby zniszczyc locka z felguardem trzeba poprostu chwilowo wylaczyc locka i rozwalic felka ktory ma ta wade ze ma malo hp ( u mnie 3,8k). Przyznajde ze ogolny DPS jest chory, na BG miewam wiecej dmg zadanego niz goscie z aq stuffem. Przydalby sie The Black Book.

Destru: Nie testowalem tego za dlugo ale dmg spelli jest przerazajacy a shadowfury dobrze uzyte tez daje ladne efekty, generalnie jak kiedys, malo wytrzymala armata z ogromnym dmg. Ale niech wiecej powie ktos kto dlugo gra nowym destruktorem.

Aff: Testowane i info z 1 reki. Generalnie affliction poprostu niszczy. Drainlife jest chyba najlepszym "srednim" dps locka. Oczywiscie w Aff nie ma co liczyc na 2shotowe zabijanie ale cel generalnie jak juz dostanie doty i draina to nie ma bata zeby nie zdechl. Dispel? Jaki dispel:D Co smieszne ludzie ciagle sa przyzwyczajeni do starych buildow i automatycznie zdejmuja z siebie debuffy popelniajac samobujstwo ( silence 5s). Instant Howl, swietne doty i drain life daja niezla kontrole sytuacji i tez jest ciezko zginac.

Ogolnie nowym lockiem gra sie swietnie, kazdy build jest "uzywalny". A ze niby przegiete? Niestety niby nie, otoz jak ktos sie postara to moze locka wycyckac ale to juz pozostaje stara formulka "l2p".


Posty: 20
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 11:12 
Cytuj  
ja używam zmodyfikowanego SM/Ruin który później przerodzi się w 38/0/23. Gram głównie na pvp i nic mnie tak nie bawi jak nałożyć kompletu dotów na kilku przeciwników (potem tylko przenieść się w bezpieczne miejsce :P) i patrzeć jak ludzie z mojego teamu dobijają przeciwników :). Miałem okazję grać z 2 lockami (jeden w destro 2 w demo) chcieliśmy sprawdzić uzupełnianie się drzewek (pve). Efekt był hmm przerażający (dla wrogów oczywiście :P). Felguard i void do przodu imp przy nas i składalismy moby w niesłychanym tempie ja doty, jak zaczynaliśmy ściągać agrro to shadowfury na grupę i cast fear. Zabawa była przednia.


_________________
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 11:23 
Cytuj  
nerf warlocks
http://www.youtube.com/watch?v=Y1RJngKD1gQ

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 12:09 
Cytuj  
Pio napisał(a):


Zenada, l2p?

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 20:03 
Cytuj  
wiesz chyba Ty jestes zenaba ..... lock teraz jest masakrycznie przegienty na arenie czesto sam moglbym sobie dawac rade z 3 na raz o dwoch to juz nie ma co sponinac.....


rellol na normalna klase chyba

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 20:16 
Cytuj  
ja robie reroll na loka bo priesci chyba jako jedyna klasa nie dostala boostu do dmg nie fixneli scailinga zwalili 41 pt talents, jako lock poczuje przynajmniej milosci blizza :S, bo teraz na bg sam do loka nawet nie podchodze


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 20:45 
Cytuj  
wiesz co wydaje mi się być śmieszne? mam warlocka i nie mogę doczekać się burning crusade, bo wtedy zrobie sobie priesta (BE) bo prieści mi sie bardzo podobają i ich nowe talenty mnie także kuszą

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 22:24 
Cytuj  
oj dobijesz tego priesta i zobaczysz nasz bol 5 glownych zeczy w tbc to 1: Zly mind flay scailin 2. SLABIUTKI Power Word: Shield scailin (10 % od healin kk 10.000 healinga i 1k wiece absorbuje sweet) 3. nasz fear jest atm najgorsza zdolnascia ktora ma pomoc w uciecze, odpedzic wroga na chwile 4. juz w TBC shadowfiend scailin nerfed jak na TBC standardy to odnawia gowniano ilosc many 5. VT trwa za krotko w PvE


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 22:28 
Cytuj  
Whinujący priest - priceless :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 22:46 
Cytuj  
ble ble ble

a ja pojechałem 3xlocka w bardzo good gearze wczoraj :) z soulineczkiem. kekekekekke. Of corz full colldownów brak, 2xice block, 2xelemental, 4xnova,2xice barrier. Już widzę te whiny jak dojdzie Ice Lance w TBC do tego.

Jestem z siebie dumny, ogólnie jesteście najtrudniejsi po rewampie, ale i tak dostajecie wpierd()l ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 22:59 
Cytuj  
:roll:
"There will never be ‘balance’ for 1v1 just as there will never be ‘balance’ for world PvP" by Tseric

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 04:02 
Cytuj  
Ja mam w sumie tylko jedno spostrzezenie: wczesniej destro rzadzil w pvp, ale teraz to juz jest masakra ;) Nether protection procuje bardzo czesto. tak wiec przyzywalnosc vs fire mage/lock/shadowpriest kolosalnie wzrosla imo (czesto przeciwnik pada nim w ogole zdazy zabrac chocby 10-20% hp), do tego rownie czesto procujacy backslash....
Jedyne zastrzezenie mam do sposobu catowania shadowfury.
Da sie zrobic na to jakies macro?


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 06:57 
Cytuj  
Madas napisał(a):
:roll:
"There will never be ‘balance’ for 1v1 just as there will never be ‘balance’ for world PvP" by Tseric

Dobrze gada. Skrzynke browarów mu...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 07:12 
Cytuj  
wlasnie - wszystkie makra mi przestaly dzialac, help ;P

nawet pet attack + immolation macro mi nie dziala ...

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 08:24 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
wiesz chyba Ty jestes zenaba ..... lock teraz jest masakrycznie przegienty na arenie czesto sam moglbym sobie dawac rade z 3 na raz o dwoch to juz nie ma co sponinac.....


rellol na normalna klase chyba


Muzyka dla moich uszu...

Sobstainer i o to chodzi, jak sie umie to mozna pojechac kazdego.
1vs 3 to i ja poskladam... kolesi w green crapie. Tak samo jak moglbym drzec ryja nerf warrior bo koles z Might of Menethil mnie z2shotowal.

Co do locka po patchu:
Wczoraj mialem okazje stestowac dwa drzewka ( znow demo moje, i aff relacja z 1 reki) przy okazji rajdowania w MC. Moze niezbyt pr0 dandzon ale zawsze cos. DPS z affliction jest przerazajacy, w kilku lockow zaspamowywalismy cel dotami i rekord drainlife dps wynosil 358 u afflictora, i 326 u demolocka ( obaj "srednio" po +300 spelldmg). W polaczeniu z skalujacym sie mana tap dawalo to sliczny efekt braku problemow z mana i zyciem, poprostu zyc nie umierac i dpsowac;]. Felguard z mojej strony tez dolozyl swoje. Szkoda tylko ze nie mielismy dzialajacych dmg meters dla dokladnych porownan. Z calej sprawy wazne jest to ze jak i w pvp tak w pve lock moze sie dobrze bawic i byc uzytecznym w teamie z jakim buildem chce.


Posty: 20
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 10:25 
Cytuj  
O tak to się zrobił największy plus nowych drzewek bez względu na bulid lock może iść gdzie chce. Nareszcie będzie trochę więcej rozwiązań rozdawania punktów a nie 3 główne i koniec :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 14:05 
Cytuj  
Shadhun nie whinuje tylko mowi o minusach klasy teraz mi priesci zwisaja bo lvluje loka, a tak szczerze mowie zaden imbalance loki poprostu sa najbardziej zbalansowana klasa w grze teraz tylko inne tak samo zbalansowac i bedzie git :)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 15:37 
Cytuj  
jak je zbalansuja to cie beda mogly zabic i juz nie bedziesz zbalansowany tylko bedziesz krzyczal ze cie nerfneli...

W moim odczuciu Lock jest najlepsza postacia do zabawy. Wszystkie drzewka sa dobre i do pvp i do pve co daje mnostwo kombinacji i nie powoduje stresu i waleniem glowa w sciany bo mag frostbolt 1 cie zabil(vide warek).

Przy tym wszystkim moze kazdego wciagnac nosem jedzac przy tym kanapki i ogladajac tv trwam ;)

A teraz meritum: Jestescie OVERPOWERED :evil: 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.