mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 11:18 
Cytuj  
ma ktoś problem ze znikającym dodatkowym okienkiem czatu ? Zawsze tworzę sobie oddzielne okno dla gildi i po tym beznadziejnym patchu gdy wchodzę na BG czy areny, okno samo mi znika...

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 11:50 
Cytuj  
tez tak mam ale to sie tyczy combat loga ile razy go wyciagne to znika po chwili, probowalem moda hitsmode bez zmian tez znika :)

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:10 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dla mnie te talenty są zrobione pod 70 level a nie pod 60. imo niepotrzebnie blizzard wprowadził te talenty przed tbc. Zobaczcie jakie są płacze. I te płacze są zrozumiałe bo gra się qrwa mać fatalnie. Rogal jak mnie dopadnie to nie wyjdę ze stuna a niby jak to wiele osób powtarza na tym forum każda klasa jest w stanie z niego wyjść. Nie, nie zgadzam się, nie po rewampie. Idzie ohujeć. Jestem po 6 godzinach trzepania honoru i bez jaj, to co się dzieje w PvP teraz to jeden wielki łomot. Zajebiście mi się nie podobają nowe talenty. Jest za mała możliwość w ilości punktów żeby zrobić coś w miare dobrego. Przynajmniej od strony maga. Przy 70 levelu jest inna bajka bo możesz zachaczyć spokojnie o dwa drzewa z najlepszymi umiejkami.

IMO to bardzo dobrze, że wprowadzili już nowe drzewka. Gra jest ciekawsza, można potestować nowe skille. Nie ma co płakać, przecież to i tak jest tylko okres przejsciowy. Jak Ci się nie podoba, to graj na starym buildzie, kto Ci broni? Ja swoim rogiem ciągle jadę na starym, dobrym cb+prep.

EDIT: Ja na Twoim miejscu bym się cieszył, że bliz nie dal Ci do przetestowania przestarzałych talentów, tak jak to zrobił z rogalami :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:35 
Cytuj  
Nie wiem jak u innych klas, ale druidzi nie mają szans grać na starym buildzie. To takie drobne wtrącenie, bo mnie się tu wszystko podoba :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:38 
Cytuj  
Nom drzewka sa fajne nawet u rogala nie ma co hehe, jeszcze miesiac i bedzie jeszcze lepiej, a placz maga ktory wali po 5k to ja tego nie kumam


peace

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:48 
Cytuj  
Moldar napisał(a):
ma ktoś problem ze znikającym dodatkowym okienkiem czatu ? Zawsze tworzę sobie oddzielne okno dla gildi i po tym beznadziejnym patchu gdy wchodzę na BG czy areny, okno samo mi znika...

Też mi się to przytrafiło kilka razy. Podobno (gdzieś o tym czytałem) pomaga wyłączenie automatycznego dołączania do kanału od rekrutacji do gildii. Zrobiłem to 2 dni temu i od tego czasu mam spokój.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 12:59 
Cytuj  
Generalnie to dawno nie widzialem tak zbuggowanego pacza.

Znikajacy pet bar, random DC, padajace BG, areny i instancje.. itd. Wczoraj kalimdor padl na naszym servie.. Ech..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:14 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Generalnie to dawno nie widzialem tak zbuggowanego pacza.

Znikajacy pet bar, random DC, padajace BG, areny i instancje.. itd. Wczoraj kalimdor padl na naszym servie.. Ech..
pada nie dlatego że jest zbugowane tylko dlatego że wszyscy tam siedzą.
jak ma nie lecieć serwer AB jak zwykle jest roomów 20 a teraz 220

i ni episz że blizz powinien na ten miesiac wstawic 10 razy wiecej serwerów BG :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
i ni episz że blizz powinien na ten miesiac wstawic 10 razy wiecej serwerów BG :wink:


blizz powinien na ten miesiac wstawic 10 razy wiecej serwerów BG


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:31 
Cytuj  
Diac napisał(a):
Nom drzewka sa fajne nawet u rogala nie ma co hehe, jeszcze miesiac i bedzie jeszcze lepiej, a placz maga ktory wali po 5k to ja tego nie kumam

Rozpisz mi tu ladnie co musze ustawic i jaki sprzet zdobyc zeby wyciagac magiem 5k, bo widze to juz tutaj nie pierwszy raz i bardzo mnie to zainteresowalo. Tak, tak, chce zadawac 5k obrazen, poprosze o recepte. piszesz wiec na pewno wiesz jak moge to osiagnac. Tylko prosze tak konkretnie build i itemki. Narazie sprzet mam kiepski (+300spell dmag) i full fire, wiec jak widze 1900k + ignite z 600 to jestem szczesliwy, a przeczytaniu tego czuje ze cos nie tak. No bo to jednak jest dwa razy wiecej (arcane power, rozumiem ze trzeba dac, wtedy troche mniej jednak w fire dam), gdybym mial 300dmg wiecej i jakis trinket, hmmm, ale 5k, powiedzcie mi jak :D. A i co ile bede ten dmg wykrecal?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 13:39 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Deshroom napisał(a):
i ni episz że blizz powinien na ten miesiac wstawic 10 razy wiecej serwerów BG :wink:


blizz powinien na ten miesiac wstawic 10 razy wiecej serwerów BG
jes ser 8)


_________________
psn

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 14:47 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Diac napisał(a):
Nom drzewka sa fajne nawet u rogala nie ma co hehe, jeszcze miesiac i bedzie jeszcze lepiej, a placz maga ktory wali po 5k to ja tego nie kumam

Rozpisz mi tu ladnie co musze ustawic i jaki sprzet zdobyc zeby wyciagac magiem 5k, bo widze to juz tutaj nie pierwszy raz i bardzo mnie to zainteresowalo. Tak, tak, chce zadawac 5k obrazen, poprosze o recepte. piszesz wiec na pewno wiesz jak moge to osiagnac. Tylko prosze tak konkretnie build i itemki. Narazie sprzet mam kiepski (+300spell dmag) i full fire, wiec jak widze 1900k + ignite z 600 to jestem szczesliwy, a przeczytaniu tego czuje ze cos nie tak. No bo to jednak jest dwa razy wiecej (arcane power, rozumiem ze trzeba dac, wtedy troche mniej jednak w fire dam), gdybym mial 300dmg wiecej i jakis trinket, hmmm, ale 5k, powiedzcie mi jak :D. A i co ile bede ten dmg wykrecal?

Ok +500/600dmg i trinket - ok 25% szans na crit z pyro za 5k. Frosty wchodza crity za niecale 3k. Malo ? Czyli zasadniczo starczy miec niecale t2 i pare bwl cross items.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 15:12 
Cytuj  
co wy gadacie :> mam 470 dmg ,frost build i w pvp mam kryty po 3500 zazwyczaj(ofc z trinketem i AP)
34/0/17-teh power

z tym buildem w pve normalne crity w pve to 2800 ,a z trinketem i AP po ~4200,

po patchu miec wysokie crity to nie problem :wink:


Ostatnio edytowano 11 gru 2006, 15:17 przez Myron, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 15:17 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Ok +500/600dmg i trinket - ok 25% szans na crit z pyro za 5k. Frosty wchodza crity za niecale 3k. Malo ? Czyli zasadniczo starczy miec niecale t2 i pare bwl cross items.

Przy +530 damage, AP i ZHC Fireball (Pyro nie testowałem, ale będzie trochę więcej) crtiuje za około 3.7k, nie licząc Ignite. Z buffem z BG wchodzi za około 4.6k bez Ignite. +500 damage może dałoby się osiągnąc z itemów z BWL, ale życzę szczęścia w PvPowaniu mając mniej niż 3.5k hp.

I bez obrazy, ale z tego co piszesz jasno wynika, że nie masz bladego pojęcia na temat PvP. Takie kwiatki jak:

Cytuj:
Pally - sprawdz CD, fireaura - ok, resist 50% i nadal masz ok 5k w tylek jak jest crit. A przy firebuildzie crit jest wysoki.

AP to arcane, nie fire. Jak palek widzi AP to może odpalić DS i po zabawie.
Cytuj:
Shield to ile ? 1k dmg ? Silence talent. Nie kazdy jest shadow.

Nie musi być Silence. Wystarczy jeden Dispel i po AP.
Cytuj:
Huntard - sheepniety nie moze nic zrobic, a blink + nova + sheep nie jest trudne.

Sheepnięty hunter. :-) Cóż, niech żyje teoria. Ja przestałem nawet próbować sheepować hunterów, chyba, że mam pewność, że mi się to uda. Zwykły auto attack, pet, SS, Silencing Shot - powodzenia.
Cytuj:
Rog - na ogol dostaje sheepa na dzien dobry.

Akurat rzucenie sheep na dobrego roga jest bardzo trudne. Używając buildów bez IB nie widzę szans w 1 vs. 1 przeciwko prep rogalowi, który wie co robi.
Cytuj:
Lock - no, lock moze przyjac te 5k na klate i bedzie nadal ok.

Przy obecnych DoTach, Deathcoil i Silence od FH powinny wystarczyć, żeby mag zdechł. I tak samo, widząc AP wystarczy odpalić jeden z tych dwóch spelli i jest w zasadzie po zabawie.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 21:39 
Cytuj  
Nie wiem ile masz +dmg, wiem, ze gralem z magami, kt. mieli w przedziale 500-650 +dmg i z zergiem z BG critowali pyro za 5k. Wierzysz - fajnie, nie wierzysz, tez fajnie :)
Co do tego co piszesz o dispellach - mam nadzieje, ze masz swiadomosc tego, ze dispell jest random i nigdy nie masz pewnosci, ze trafisz na ten buff, na kt. chcesz. Bez imba dpsu huntera sie sheepuje, jak masz 400+, to nie ma zadnej potrzeby tego robic -z reguly jedna frostnova starcza. Jako fire jest ciezej jak wpadniesz w trap, bo nie ma IB, ale na ogol blastwave + instanty koncza sprawe. Fakt, ze wszystko co teraz piszemy zmieni sie dosc szybko z racji faktu, ze niedlugo wiekszosc graczy bedzie miala r14 items, a to strasznie zwiekszy ich dps ( i bedzie mozna wierzyc, ze hunter zdola 1shotnac maga zaim ten dobiegnie :).

Temat woda, szkoda czasu na pisanie. Mi przynajmniej.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 09:10 
Cytuj  
czy ktos wie jak wygląga "specjalny znaczek" przy nicku gracza który ma wszystkie BG Exalted ? :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 09:13 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Frosty wchodza crity za niecale 3k. Malo ? Czyli zasadniczo starczy miec niecale t2 i pare bwl cross items.


4096 frostbolt w warka - 690dmg spells z flaskiem i berserk z bg [walnąłbym za 4.5 - 5.0k jak nic gdybym miał bonus do crita w arcane i arcane power. build z elementalem. W domu wkleje screena. w sumie 4 godziny latałem na supreme w weekend po bg 8)

Obrazek

imo dziabnąć z frost za tyle a nie z fire to jest sztuka :). wysiliłem sie, cały weekend czekałem na takiego hita. bez żadnych talentow w arcane na w sumie buildzie PvE i pod przeżywalność.

5k Pyro - zwracam honor, można walnąć na pełnym full luzie za 5k. Z berserkiem z bg .

p.s
elemental [pet] >all. nie ma jak zatrzymać z 40yd 5-8 ppl z middle na wsg. do tego dochodzi moje 4.2k HP [ o-o ] ice barrier 24 sec cd, ib, wszystko na skroconym cd. zabij maga na blood pactcie na buffach który ma 5.5k hp i do tego ib który z niego robi armate hitującą za 1.4k

masz pyro, jesteś dupa, lama, klecha. nie gadam z takimi magami.

/use noskill trinket, arcanepower, /cast pom, /cast pyro, /módl się żeby był crit.

o ^%## nie bylo crita, znowu 3 minuty jestem *%$@


Ostatnio edytowano 15 gru 2006, 04:33 przez Sobtainer, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 09:38 
Cytuj  
I wiecej kurwa, kurwa...

Na forum, ktore prowadze dawno juz bys wylecial za slownictwo.

BTW:
Choroby psychiczne:
(...)

Zespól Turreta
Skomplikowana wrodzona choroba powodująca mimowolne tiki w rodzaju krzywienia twarzy, wydawania niekontrolowanych dźwięków i wiele innych, a także niekontrolowane przeklinanie. Chory nie przejawia żadnych dodatkowych zmian w psychice, nie ma jednak całkowitej kontroli nad swym ciałem i mową. Póki co nie wynaleziono żadnej skutecznej metody leczenia. chorym pomagają i znacznie ułatwiają życie zastrzyki z botulitoksyny (toksyny jadu kiełbasianego) paraliżujące struny głosowe, dzięki czemu ich zachowanie nie jest aż tak widoczne.
(...)
No offence man ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 09:44 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
No offence man ;)


Poprawione.
Nie musiałeś tej beznadzieji wklejać w sumie.

Ogólnie spójrz na moje posty. Nigdy nie staram się rzucać kurwami, po prostu jakoś tak wyszło teraz :)

W sumie to mi się nie chcę siedzieć w robocie dzisiaj. Może pierdolnę tekstem, że mam zespół Turreta i muszę iść do domu? - przejdzie?


Ostatnio edytowano 12 gru 2006, 09:50 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 09:46 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Zespól Turreta
i wszystko jasne :wink:

juz wiem że nie jestem prostym chamem .. kurwa :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.