mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 17:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

Cytuj:
Nie oszukujmy sie, sprzet odgrywa ogromna role w pvp.


imho zgranie > skill > gear i to w tej kolejnosci, oczywiscie gear pomaga ale jest niczym jak nie ma zgrania. najlepiej oddaje to ten film:



Powiem jedno - całkowicie się z tym nie zgadzam.
Powiedz to komus w green jak wyskakuje na niego mag z t2.5 :) rzeczywście skillem i zgraniem go zabije może 4 greenow :D.
IMO jest tak Sprzęt - i skill = zgranie - nie ma skillowych graczy nie umiejących wykorzystać swojej klasy by pomóc komus czy wykonać rozkazu.
Ta są poprostu dobre randomy wtedy :).


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 17:20 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Powiedz to komus w green jak wyskakuje na niego mag z t2.5 :) rzeczywście skillem i zgraniem go zabije może 4 greenow :D.


trzech w kazdym razie to za mało.
http://i72.photobucket.com/albums/i168/ ... pwnage.jpg

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 18:44 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Powiem jedno - całkowicie się z tym nie zgadzam.


zabrzmi to geekowato ale sorry l2p.

Cytuj:
Powiedz to komus w green jak wyskakuje na niego mag z t2.5 :) rzeczywście skillem i zgraniem go zabije może 4 greenow :D.


blue gear jest szeroko dostepny w casual instances.
druid blue gear > mag t2.5 jesli nie wejda mu 2 crity podrzad

build drooda: http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1000000000

rogue green/blue ( http://ctprofiles.net/1447989 build 31/8/12 ) vs mag t2.5+staff z regalii 4:1

Cytuj:
IMO jest tak Sprzęt - i skill = zgranie - nie ma skillowych graczy nie umiejących wykorzystać swojej klasy by pomóc komus czy wykonać rozkazu.


hmm http://video.google.pl/videoplay?docid= ... nd+marshal
GM ktory zupelnie nie potrafi grac druzynowo, bo lecial za kazdym HK.

wiesz prosciej jest zwalic losta na laga i/lub sprzet, niz sie przyznac do tego ze ktos gra lepiej od ciebie... no ale coz to naturalne wyparcie.

@psk lol 100dmg, ja cie prosze nawet fireblasty na lv50 bija mocniej ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 19:15 
Cytuj  
angella napisał(a):
Akurat Darkomen nie chce oddawac. My go zmuszamy, jak mamy grac 3 : 2 przez 25-30 min to lepiej szybko oddac walke i zlupac 2x randomy. Ekonomia :wink:


IMO trzeba sie szanowac. Honor to nie tylko cyferki... Wole przegrac ponad godzinne WSG 2:3 z satysfakcja, ze dalem z siebie wszystko niz kierowac sie ekonomia. Ludzie ktorzy wywieszaja biala flage bez walki nigdy nie poczuja prawdziwej satysfakcji z ciezko zapracowanego zwyciestwa. Wygrac z green geared PuGiem? No i co w tym fajnego? Nie twierdze, ze farmowanie fioletowych itemow nie daje satysfakcji... Ale mnie bawi co innego..

IMO Lider przeciwnej druzyny zakladajacy postac na twoim realmie i skladajacy gratulacje calej druzynie za swietna walke, nawet gdy sie ja przegralo > epik. No ale to tylko moja subiektywna opinia ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 19:22 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
angella napisał(a):
Akurat Darkomen nie chce oddawac. My go zmuszamy, jak mamy grac 3 : 2 przez 25-30 min to lepiej szybko oddac walke i zlupac 2x randomy. Ekonomia :wink:


IMO trzeba sie szanowac. Honor to nie tylko cyferki... Wole przegrac ponad godzinne WSG 2:3 z satysfakcja, ze dalem z siebie wszystko niz kierowac sie ekonomia. Ludzie ktorzy wywieszaja biala flage bez walki nigdy nie poczuja prawdziwej satysfakcji z ciezko zapracowanego zwyciestwa. Wygrac z green geared PuGiem? No i co w tym fajnego? Nie twierdze, ze farmowanie fioletowych itemow nie daje satysfakcji... Ale mnie bawi co innego..

IMO Lider przeciwnej druzyny zakladajacy postac na twoim realmie i skladajacy gratulacje calej druzynie za swietna walke, nawet gdy sie ja przegralo > epik. No ale to tylko moja subiektywna opinia ;-)

Popieram, i wsg podobało mi sie najbardziej jak walki trwały po 1,5h, i zwycięstwo ciągle było na krawędzi :D. Poprostu jak sie trafiło na fajnych ludzi, to kazdy walczyl do upadlego, a nie zeby jak najwiecej honoru sie nachapać w jak najkrótszym czasie. Teraz BG smierdza kompletnie. z AV na czele. @0 minut av to jakiś żart chyba. 5h AV noo to było fajne, ale teraz ? Boss run i jedziemy od nowa. lol bezsens.. Tak czy inaczej bede mial epici, wiec po cholere mam je farmic jak najszybciej ?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 19:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5146163785140135992&q=silvermoon+grand+marshal
GM ktory zupelnie nie potrafi grac druzynowo, bo lecial za kazdym HK.


Nie wiem czy w ogóle przeczytałeś info autora do tego filmiku, przecież napisał jak byk, że filmik jest po to żeby pokazać dmg i crits i jak widać na nim raczej gra w random teams wiec sobie lata z hk do hk jak mu się podoba. Inna sprawa, że skille clicka myszką.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 20:55 
Cytuj  
Cytuj:
zabrzmi to geekowato ale sorry l2p.


Po takim koronnym argumencie z reguly czlowiek u mnie laduje na ignore, poprostu trzeba umiec dyskutowac.
Ja stwierdzilem ze sie nie zgadzam z tym, gralem troche jakiegos t2 sie dorobilem, zaczynelem z blue crapem i nigdy nie narzekalem na sprzet.
Za to sie nie zgadzam zupelnie z twierdzeniem ze skill jest najwazniejszy bo kiedys GM byly osoby ktore duzzooooo graly a nie umialy grac. :)

Cytuj:
blue gear jest szeroko dostepny w casual instances.
druid blue gear > mag t2.5 jesli nie wejda mu 2 crity podrzad

rogue green/blue ( http://ctprofiles.net/1447989 build 31/8/12 ) vs mag t2.5+staff z regalii 4:1


Byc moze jest to mozliwe, jesli mag kupil swoja postac albo jest afk. Przeciez mag nie bedzie patrzal jak druid go je prawda?

Cytuj:
hmm http://video.google.pl/videoplay?docid= ... nd+marshal
GM ktory zupelnie nie potrafi grac druzynowo, bo lecial za kazdym HK.


Czytaj opisy :) duzo sie dowiesz dlaczego na wiekszosci filmow ludzie bija.

Dla mnie eot, nie potrafie dyskutowac z kims kto zawsze atakuje zamiast napisac w normalnym tonie. Naucz sie sztuki dyskusji.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 21:07 
Cytuj  
Cytuj:
Po takim koronnym argumencie z reguly czlowiek u mnie laduje na ignore, poprostu trzeba umiec dyskutowac.
Ja stwierdzilem ze sie nie zgadzam z tym, gralem troche jakiegos t2 sie dorobilem, zaczynelem z blue crapem i nigdy nie narzekalem na sprzet.
Za to sie nie zgadzam zupelnie z twierdzeniem ze skill jest najwazniejszy bo kiedys GM byly osoby ktore duzzooooo graly a nie umialy grac.

Weź tak nie mów, bo zaraz wpadnie paru uber-skilzor GM i będą Ci wmawiać ze głupoty pierniczysz.
Znaczy już nie GM bo rang nie ma, ale to akuart detal..

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 21:16 
Cytuj  
Niech mowia :) dla mnie i tak to jak powietrze = jest i bedzie. Przejmowac sie i tak nie ma po co.

Cytuj:
A tak na marginesie, akaurt o skill, fabianka i gear sie nie martw. On też uważa, że rangi można sobie było wsadzić, bo o niczym poza dupo-godzinami nie świadczyły..
Wieć skill jest ważny, bo jak ktoś nie umie kliknać w ikonke to nic nie zrobi, albo wali myszką po skilach aka Grzybowski. Wielki uber-skillzor R14..


Wiem ze byl w jednej z najlepszych gildii i ze ma skilla. I w to nie watpie.

Tyle tylko ze skill jest wazny, niestety narazie gear jest wazniejszy. :] I ludzi nawet z porownywalnym skillem i roznica w gearze podczas np. dueali jest w 90% na korzysc geared playera :]
I tylko o to mi chodzi.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 gru 2006, 21:31 przez Araye, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 21:18 
Cytuj  
Cytuj:
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5146163785140135992&q=silvermoon+grand+marshal
GM


Filmik pokazujacy wlasnie co mozna zrobic z najlepszym sprzetem i buffami. Co do skilla, nie bede sie wypowiadal. Ogolnie nie lubie tego typu filmow, bo sa one nastawione jedynie na duze hity (PAT, Maydie) i efekty wizualne, a gracz duzo z nich sie nie nauczy. Inne klasy beda natomiast mialy powod do whine na forach, nerf warriors. Daje autorowi plus, za osiagniecie mistrzostwa w klikaniu mysza i ciekawy build 30/21 (nie ma Mortal Strike, ale ma Deatwisha, czego efekty widac).

Z filmow z udzialem rank14 warriors polecam Natural Nemesis
Wlasnie sciagam nastepna czesc Natural Nemesis II :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 21:20 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Niech mowia :) dla mnie i tak to jak powietrze = jest i bedzie. Przejmowac sie i tak nie ma po co.

A tak na marginesie, akaurt o skill, fabianka i gear sie nie martw. On też uważa, że rangi można sobie było wsadzić, bo o niczym poza dupo-godzinami nie świadczyły..
Wieć skill jest ważny, bo jak ktoś nie umie kliknać w ikonke to nic nie zrobi, albo wali myszką po skilach aka Grzybowski. Wielki uber-skillzor R14..

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 10:54 
Cytuj  
A ja tak wracając do tematu . Miałem przerwe z 2 miechy wchodze na chwile żeby kumplowi nabić honoru a tu zonk . Najpier instalka 30 min , potem 6 h jeden patch potem 7 h drugi patch a na koniec zobaczylem zmiany i sie załamałem .
Jak mówiłem nie jestem ostatnio w temacie więc może sie myle ale przypomina mi to D2 i patche 1.09 i 1.10 ktory tyle pozmieniał ze powiedziałem papa (jak dobrze pamietam numerki) . Poprostu kurcze jakby nowa gra wogle i jak kolwiek po 2 latach to moze i dobrze bo sie nudziło tak jakoś nie potrafie się przyzwyczaić .
Niby już wcześniej oprocz ziomków i raidów z pogaduchami o pierdołach to nie wiele było do roboty bo albo farma albo zbieranie sprzetu ktory pozwoli ci zdobyc lepszy sprzet zeby???isc i zdobyc lepszy sprzet . kurde imo siakos to dziwne . to teraz jakos juz totalnie tego nie widze skoro sprzet można mieć szybko . to co potem?kiedys przynajmniej była radocha ze mozna było skoczyc i wyrżnąć XR czy cuś ale tego nikt nie robi od roku z gorka . to po co??


_________________
Wish I Could RAPE the Day

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 10:58 
Cytuj  
@Madas wierz mi ten koles gra(l) tak na codzien tzn. no tactic no defense tylko HK, HK, HK i jeszcze raz HK.

@h34t i Arayenie czy musze czytac info autora o filmie zeby wiedziec jak gra skoro gra(l) na tym samym realmie co ja i nie raz bylem z nim w pickupie? jesli przesledzicie archiwum forum silvermoona (najlepiej thread z "gratsami" GMa dla niego, bo zostal tam okrzykniety pierwszym noskill GMem na silvermoonie ;-) ) to zobaczycie ze nie tylko ja mam takie zdanie o tym gosciu. a klikanie skilli mycha..hmmm :]

Araye napisał(a):
Byc moze jest to mozliwe, jesli mag kupil swoja postac albo jest afk. Przeciez mag nie bedzie patrzal jak druid go je prawda?


ty to sobie chyba zarty teraz robisz i utwierdzasz mnie w przekonaniu ze nie masz pojecia juz nawet nie o droodzie czy rogue, ale o slabych stronach maga. w skrocie moonfire + twoj healing > dmg maga(jedyny wyjatek: mag jest fire i wejda mu 2 crity podrzad, to wtedy moze zabolec).

odnosnie drooda: jesli chcesz poznac jak droodem ograc maga poczytaj thread o droodach na mmorpg.pl lub odwieczny whine magow na class forum.

odnosnie rogue: rogue: ambush, mag: nova+blink, rogue: Living Action Potion+sprint, mag: fireblast, rogue: gouge,backstab.(przy odrobinie szczescia jesli juz masz 5cp rogue: cb+eviscate) mag: nova, rogue: blind i jak dorwie maga to gouge, i tak jesli byly przed gouge 3cp to bs i dopiero proba cb+eviscate a jesli byly 4 to odrazu cb+eviscate. a jesli mag uzyl pom+poly to insignia. oczywsice czasem idzie cos nie tak i to nie jest recepta vs mag ale generalnie taka ogolna taktyka tluklem magow swoim gimpem jak mialem ochote na open pvp.

hint: mag nie jest w stanie przerwac gouge ani insignia ani uzyc blinka (przynajmniej nie mogl przed rewampem talentow). Po za IB, no ale IB nas nie boli bo przy odrobinie szczescia robi sie restealth.

Living Action Potion to drogi pot ale jakos trzeba nadrabiac niedobor w sprzecie.

Araye napisał(a):
Tyle tylko ze skill jest wazny, niestety narazie gear jest wazniejszy. :] I ludzi nawet z porownywalnym skillem i roznica w gearze podczas np. dueali jest w 90% na korzysc geared playera :]
I tylko o to mi chodzi.


sam zobacz co napisales "podczas dueli", duel != bg w duelach nei liczy sie zgranie bo nie ma z kim sie zgrywac to raz. a dwa napisales w "porownywalnym skillem" skoro skill maja podobny to wiadomo ze +500dmg > +100dmg ja tego nie neguje. zgadzam sie gear jest istotny (bo jak inaczej moglbym sie spuscic do 0dkp kiedy dropnela skora ghula a pozniej end of dreams ;-) ale jeszcze bardziej jest istotny skill, a na bg najwazniejsze jest zgranie, bo 3 (dlatego 3 bo przy 2v1 czesc klas ma CC i moze jednego wylaczyc z walki wiec wtedy sa 2 pojedynki 1v1 :] ) skilled green > 1 skilled epic/legendary (psk tylko prosze nie postuj screena bo jak 3 gosci ci przez cala walke zadalo cale 100dmg to skillem raczej nie blyszczeli ;-)

edit: powyzszy theoryctaft dotyczacy drood lub rogue vs mag dotyczy 1.12


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 12 gru 2006, 12:06 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 11:32 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
kiedys przynajmniej była radocha ze mozna było skoczyc i wyrżnąć XR czy cuś ale tego nikt nie robi od roku z gorka . to po co??

4 dni temu grupka okolo 10 aliantow rznela xr na moim serwerze;)
6 dni temu okolo 15 osob z mojej gildii ruszylismy na ironforge tyle ze nie weszlismy przez guardy 65lvl, tego samego dnia alianci zaatakowali TB

kwestia z kim grasz...

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 11:35 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
A ja tak wracając do tematu . Miałem przerwe z 2 miechy wchodze na chwile żeby kumplowi nabić honoru a tu zonk . Najpier instalka 30 min , potem 6 h jeden patch potem 7 h drugi patch a na koniec zobaczylem zmiany i sie załamałem .
Jak mówiłem nie jestem ostatnio w temacie więc może sie myle ale przypomina mi to D2 i patche 1.09 i 1.10 ktory tyle pozmieniał ze powiedziałem papa (jak dobrze pamietam numerki) . Poprostu kurcze jakby nowa gra wogle i jak kolwiek po 2 latach to moze i dobrze bo sie nudziło tak jakoś nie potrafie się przyzwyczaić .
Niby już wcześniej oprocz ziomków i raidów z pogaduchami o pierdołach to nie wiele było do roboty bo albo farma albo zbieranie sprzetu ktory pozwoli ci zdobyc lepszy sprzet zeby???isc i zdobyc lepszy sprzet . kurde imo siakos to dziwne . to teraz jakos juz totalnie tego nie widze skoro sprzet można mieć szybko . to co potem?kiedys przynajmniej była radocha ze mozna było skoczyc i wyrżnąć XR czy cuś ale tego nikt nie robi od roku z gorka . to po co??

To jest jedynie sytuacja przejściowa, blizz pozwolił się dozbroić ludziom tuż przed dodatkiem, który i tak wszystko odmieni. Nie patrzcie na obecny stan gry, to tylko miesiąc!

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 11:35 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
mag: nova+blink, rogue...

Dobry mag nigdy nie zuzywa tych dwoch cooldownow na raz, mag nie ma specjalnych problemow z roguiem poki ten nie zabije go w 3 sec z dmg buffem.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 11:37 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Fabianek napisał(a):
mag: nova+blink, rogue...

Dobry mag nigdy nie zuzywa tych dwoch cooldownow na raz, mag nie ma specjalnych problemow z roguiem poki ten nie zabije go w 3 sec z dmg buffem.


jej, no to usun albo nove albo blinka (jak usuwasz nove to zamien LAP na switness potion ;-) tak czy siak masz rogue na plecach ;-) nie mowie ze rogue > mag, napisalem tylko moje doswiadczenia z magiem t2,5 jak sie na wzajem gankowalismy na silithusie ;-) tak jak napisalem wczesniej to nie jest recepta a takie mowienie skill za skill to theorycraft i wiadomo ze nie kazdy mag da sie tak zjechac. chodzby prosty przyklad, mag lyka potion albo uzywa cos z eng i rogue z duzo slabszym sprzetem biegnie z cmentarza. (zwyczajnie brakuje hpekow zeby przetrwac ostrzal maga i ap/crita aby go dobic ;-). ale umiejetne uzywanie potow to jest wlasnie wchodzi w sklad skilla. :]

hmm ten thread jest o zmianach w wow w zwiazku z patchem 2.01 i moze juz zakonczmy offtopa ewentualnie przeniesmy sie na PM/thread o pvp :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 12 gru 2006, 11:55 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 11:43 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Dobry mag nigdy nie zuzywa tych dwoch cooldownow na raz, mag nie ma specjalnych problemow z roguiem poki ten nie zabije go w 3 sec z dmg buffem.


trelele molele. nie kumam tego posta.

• uzywajac samego blinka bez novy rogal cie dopadnie jak ma sprint chyab ze zlamisz i uzyjesz poly
• rogal mnie dopada, to 1-sze co robie uzywam ib, nova, blinkacz i w tym czasie jak lece na blinku uzywam cold snapa.
• dodajcie do tego elementala ktory pyka sobie rogala w trakcie a do tego ma nove z ktorej rogal juz nie wyjdzie bo ma cd. cd u rogala = smierc.

Fabianek napisał(a):
odnosnie rogue: rogue: ambush, mag: nova+blink, rogue: Living Action Potion+sprint, mag: fireblast, rogue: gouge,backstab.(przy odrobinie szczescia jesli juz masz 5cp rogue: cb+eviscate) mag: nova, rogue: blind i jak dorwie maga to gouge, i tak jesli byly przed gouge 3cp to bs i dopiero proba cb+eviscate a jesli byly 4 to odrazu cb+eviscate. a jesli mag uzyl pom+poly to insignia


O ja pierdole, jaka wypas taktyka. Druida to ja jem elementalem, a rogala to z kanapką w ręku - i tu nie ma fire, ja już napisałem że fire posysa i jest dla picusiów co 4 przyciski max mogą używać na bg. A to co napisałeś Fabię to beka jest. Oszalałeś człowieku? takiego wypasionego steoretyzowanego badziewia to ja jeszcze nie czytałem....

weż jeszcze dopisz, że w trakcie tej walki rogal dostaje buffa z onyxii i w ten sposób mag leży.

Dwie klasy z któymi magulec ma wyjebisty problem. Lock i Shadow Priest. Reszta może się elementalem bawić na dzień dzisiejszy i uczyć się jak go zabić. Bo jak narazie na 300 walk to może 10 było z likwidacją elementala mktóry daje magowi 50% na crita.


Ostatnio edytowano 12 gru 2006, 11:58 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 11:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dwie klasy z któymi magulec ma wyjebisty problem. Lock i Shadow Priest. Reszta może się elementalem bawić na dzień dzisiejszy i uczyć się jak go zabić. Bo jak narazie na 300 walk to może 10 było z likwidacją elementala mktóry daje magowi 50% na crita.


mowisz po rewampie 2.01? jesli tak to calkiem mozliwe ja quitnolem w 1.12 i wtedy z moich doswiadczen tak to wygladalo.


FYI nove likwiduje living action potion i powtorze to co napisalem to jest theorycraft oparty na moich doswiadczeniach w 1.12.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 12 gru 2006, 12:04 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 11:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Dwie klasy z któymi magulec ma wyjebisty problem. Lock i Shadow Priest. Reszta może się elementalem bawić na dzień dzisiejszy i uczyć się jak go zabić. Bo jak narazie na 300 walk to może 10 było z likwidacją elementala mktóry daje magowi 50% na crita.


mowisz po rewampie 2.01? jesli tak to calkiem mozliwe ja quitnolem w 1.12 i wtedy z moich doswiadczen tak to wygladalo.


to słowo 50% na crita to oczywiście nova i shatter.

Co do likwidacji elementala. Baaardzo malo locków banishuje co strasznie zmniejsza ich szanse. Przeważnie jest tak, że lock z daleka trzepie maga a elemental cała walke go bije.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.