mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 13:06 
Cytuj  
ale czuje sie mlodo hehehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 13:32 
Cytuj  
ja bym chciał mieć 17 "hehe"

"rouge" i "multilate" to bardzo noobiarskie błędy tym bardziej że robione przez ludzi grających tą klasą :P


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 14:48 
Cytuj  
"It's fuckin rogue, not rouge"

:roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 16:03 
Cytuj  
Zalety Mutilate na 60 lvl to szybkie nabijanie combo - ogolnie bardzo ladny dmg. Mutilate wymusza zakladanie poisonow (czesto z lenistwa tego nie robilem ;)) - jako ze tylko na zatrutym celu skill ten swieci.
Cele naprawde bardzo ladnie i szybko padaja ale....
Mam build 41/5/5 no i tutaj musialem zrezygnowac z MoDa jako ze:

Opportunity must have - 20%+ dmg m.in. wlasnie z Mutilate)
Imp Gouge must have - przy Mutilate wazna jest kazda sekunda podobnie zreszta jak przy BS (koszt skila to 60 energii :/)
Imp SS - tez sie przydaje do dobijania na 5cp

No i wlasnie przy braku MoDa musze strasznie sie gimnastykowac by rozpoczac walke bez wczesniejszego wykrycia. Brak imp Ambush rozwiazuje po czesci za pomoca Cold Blooda - chociaz i tak boli.

Ale da sie przyzwyczaic do wszystkiego. Ostatnio moim ulubionym celem (dzieki Mutilate) sa ze Huntaz. Poisony ladnie w nich wchodza (dzieki odpowiednim talentom) a oni na sile probuja spierdzielac dostajac mase dmg na plecy. Chociaz z reguly stun CS KS (ew gouge) wystarczaja na nich.

Zamienilem Brutala na Lobo dla tego skila i mysle ze warto bylo. W polaczeniu z Felstrikerem nawet przyzwoicie dzialal.
Teraz wyfarmilem dager za HWL i jest piekna masakra...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 16:42 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
Mutilate wymusza zakladanie poisonow

Współczuje :lol: :lol: :lol:

Chłopie pobudka :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 17:07 
Cytuj  
Wiesz do niedawna sporadycznie robilem pvp a jak robilem to wnerwialo mnie co bg zakladanie poisonow (a raczej ich robienie). Jako ze skila mi nie brakuje w pvp to potrafilem zawsze to przebolec ;)

W PVE na raidach poisony zabijaja dps.

A i wlasnie z racji wymaganych poisonow do Mutilate srednio widze ten talent w PvE - jesli jeszcze trasze ujda w tlumie tak 99% bosow sa immune wiec lipa :/
W BC jak Deshroom pisales gdy BS bedzie mozna wziasc po drodze to luz ale do tego czasu to lipka.
Chociaz w PVE raidowym i tak Combat Build>all

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 17:37 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
Wiesz do niedawna sporadycznie robilem pvp a jak robilem to wnerwialo mnie co bg zakladanie poisonow
ja tam noob jestem i zawsze używam :P

BTW przy wychodzeniu/wchodzeniu/przechodzeniu do/z BG poisony nie znikają :wink:


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 17:51 
Cytuj  
Ta, jedna zmiana nie-nerf ^^(whine)


btw nerf warlocks and hunters. and remove instant heal from priests.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 18:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
W PVE na raidach poisony zabijaja dps.


A moglbys napisac w mniej skomplikowany sposob o co ci chodzi?


WF totem x) - oczywiscie po jedynej slusznej stronie - stronie Hordy!
Mozna oczywiscie ograniczyc sie wylacznie do offa ale wtedy spada znacznie szansa ze poison procnie.

Re: Desh
Wiem juz nie znikaja ale od patcha - czyli od wejscia Mutilate gdzie zakladanie poisonow jest konieczne.

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 19:35 
Cytuj  
Sentry chodzi ci o 41 pt w holy ktory leczy cale party za 300 ? :S czy za Prayer of Mending ktory jest bodajze od 66 lvla ? a moze jednak i desperate prayer racial dwarfow i ludzi ?


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 20:20 
Cytuj  
oski napisał(a):
Sentry chodzi ci o 41 pt w holy ktory leczy cale party za 300 ? :S czy za Prayer of Mending ktory jest bodajze od 66 lvla ? a moze jednak i desperate prayer racial dwarfow i ludzi ?


Pewnie PoMending, ktory jest tani, instant i mozna go na siebie spamowac za kazdym razem, kiedy procnie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 08:52 
Cytuj  
juz sie dowiedzialem ze to jest ten instant dwarfow i ludzi ~~ juz wiem kogo omijac :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 10:06 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
juz sie dowiedzialem ze to jest ten instant dwarfow i ludzi ~~ juz wiem kogo omijac :roll:

Dorfy i Humany od zawsze mialy ten skill, Desperate Prayer i jak nazwa wskazuje jest najczesciej stosowany przez priesta, ktory i tak ma nikle szanse na przezycie... zreszta ma dlugi cooldown.

http://www.thottbot.com/?sp=19243

Edit: buhu, myslalem ze ma cd > 15min, to teraz dorf priest jest najbardziej imba na arene (fear ward, desp prayer i stoneform)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 10:34 
Cytuj  
kiedys CD bylo 1h ale zmniejszyli, jeden z lepszych raciali imo ale Desperate jest selfacst only, a jak wiadomo blizz wpadl na jakze genialny pomosyl dawania racialowych spelli priestom oczywiscie wszystko jest za*ebiscie zbalansowane :S (jeny jak ja zaluje ze UD nie zrobilem, ale podobal mi sie Nelf zrobilem nelfa i ofc Nelfy maja najbardziej z*ebane raciale wsrod priestow)


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 16:33 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
A i wlasnie z racji wymaganych poisonow do Mutilate srednio widze ten talent w PvE - jesli jeszcze trasze ujda w tlumie tak 99% bosow sa immune wiec lipa :/


jako "99% bosow" rozumiesz te z mc :P??
bo w sumie tylko tam sa immune na poisony :d

poza tym nie wiem jak mozna pisac ze poisony zabijaja dps, ty chyba nie uzywales nigdy poisonow rzeczywiscie

po 1. instant poison to pare ladnych tysiecy dmg na rajdzie
po 2. deadly poison nawet po nerfie jest mocne w pve (mocniejsze od instanta)
po 3. w pvp poisonami ktorych sie uzywa to cripling oraz mind numbling
po 4. z 3 czesciami bfa masz 35% na wejscie criplinga, srednio po 3 ciosach juz mam to na celu
po 5. mutilate nie wymusza, tylko podpowiada :D
po 6. poisoned target = dowolny poison, wiec w pve ten talent bedzie praktycznie zawsze mial +50% dmg
po 7. zawsze mozesz uzyc blinda, to tez poison :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 12:08 
Cytuj  
Re: Robus
Z tego co pamietam wiekszosc bosow - zdaje sie ze ostatnio jak taxi robilem w SM to nawet tam na bosie mialem natarczywe IMMUNE w SCT*. Aczkolwiek moge sie mylic... nie upieram sie jako ze jestem zatwardzialym zwolennikiem totemow x)

1 WF>IP.
2. DoTowe poisony zajmuja sloty na mobkach. I niewiem jak u Ciebie na raidach ale u mnie rozlega sie straszny whine z tego powodu. Chociaz teraz to juz nie odgrywa takiej roli jak dawniej (zwiekszona liczba slotow na debufy). Do tego nie lubie wszelkiego rodzaju DoT efektow na moich broniach - psuje gouge.
3. oczywiscie
4. i owszem
5. podpowiada to masochistom
6. *
7. ale do dps nijak sie to ma x)

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 12:11 
Cytuj  
Ja też nie lubię, DoTów na mobach, ale od czego jest crippling? To też pomoże przy mutilate

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 13:11 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
Re: Robus
2. DoTowe poisony zajmuja sloty na mobkach. I niewiem jak u Ciebie na raidach ale u mnie rozlega sie straszny whine z tego powodu. Chociaz teraz to juz nie odgrywa takiej roli jak dawniej (zwiekszona liczba slotow na debufy). Do tego nie lubie wszelkiego rodzaju DoT efektow na moich broniach - psuje gouge.
5. podpowiada to masochistom


wystarczy uzywac criplinga, raz ze ma on najwieksza szanse wejscia a dwa ze nie jest dotem i bedziesz bez problemow mial +50% dmg z mutilate

co do gauge - juz daaaawno nie uzywalem tego skila, jako 41 fist combat nie jest on tak mocny uzyteczny jak w buildzie dla daggerow, gdzie wazny jest pozycjoning (backstab, mutilate)
poza tym gauge w combatowym buildzie spowalnia zabicie mobka ;P i osobiscie zamiast gauge wole stuknac synisterka ;) [sporadycznie uzywam gauge jako spell breakera]


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 14:51 
Cytuj  
Ja wiem ze mozna crippling ale mowilismy w kontekscie dmg ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:23 
Cytuj  
z patch notes 2.0.3:
Cytuj:
Rogue
-Shadowstep as 41 Talent Point
-Imp Sap switched out with Elusiveness
-Imp backstab and imp SnD have switched places.
- Imp Sap is now a 2 point talent - 50%/100%


drzewko subtetly znow do przebudowy ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.