mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 63
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:07 
Cytuj  
Dla tych ktorzy w arcane buildzie nie wiedza co robic jak im crit pyro nie wejdzie: arcane missles potrafia critnac za 1k...


_________________
Soulforge - Największy serwis o Dragon Lance -> http://soulforge.shron.org

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:31 
Cytuj  
Sobtainer moze zamiast pisac rofl napiszesz dlaczego te talenty sa zle;]
odnosnie master of elements sie zgodze, ale reszta jest jak najbardziej ok w porownaniu z tym co ty wkleiles;p

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:32 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Co ty gadasz człowieku, następny który sika elemental po 2.0 :)

ogolny rofl.


Po pierwsze to elemental build miałem ładnych pare miesięcy wiec swoje marne prowokacje możesz sobie wsadzić głęboko w d...

Edit: Po 2.0 przeszedłem na fire (DB) z dodatkiem shatter więc jeszcze inne ustawienie talentów.

Sobtainer napisał(a):
Co jest w tym co mi wkleiłeś? blazing speed? rofl, pyro? rofl, blast wave? rofl... master of elements? a to po co? rofl...


-Blazing speed jest tam tylko dla tego że zostają dwa punkty wolne które możesz dać gdzie chcesz, albo w BS, albo w AR albo w FT. Kto co lubi, a że imo BS to bardzo dobry skill to dałem te punkty właśnie tam

-Pyro jest dla Blast wave, Blast wave natomiast to must have dla każdego elemental maga, jeżeli uważasz że to spell niewarty 2 pkt talentów to chyba powinieneś reroll zrobić (szczególnie że w BC ma cd obniżony do 30s)

-Master of elements, heh elemental build to głównie crity, dlatego też master of elements jest tu bardzo użyteczne.

Generalnie udowodniłeś tylko że kompletnie nie masz pojęcie o elemental magu. Twój build, tak jak powiedziałem, był po prostu śmieszny.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:35 
Cytuj  
Skoro miałeś pare miesiecy temu, tzn ze to Ty nie masz pojecia co teraz sie dzieje w pvp. Wiec sam udodowniles wlasnie ze nie masz pojecia. Ogolnie to nie komentujcie czegos, o czym nie macie pojecia albo mieliscie pol roku temu. Czy jest gdzies napisane, "prosze ludzi ktorzy pol roku temu mieli te talenty o komentarze?"

Skoro jesteś taki fajny w komentarzach, to prosiłbym Cię o konstrukcje Twojej walki z Holy priestem +1400 heala i z talentem reflective shield. Pewnie, zaraz się dowiem że pół roku temu miałeś 300dmg spells, i jechałeś na tym buildzie każdego warlocka itd. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
-Master of elements, heh elemental build to głównie crity, dlatego też master of elements jest tu bardzo użyteczne.

O tak bardzo przydatne. Sorry ale to zwraca tyle many, ze to sa zmarnowane punkty...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:53 
Cytuj  
jak grasz bg w fixed grupie to polecam 34/0/17, gra sie bardzo przyjemnie ,crity po 3500, zawsze bylem first w killing blows


Ostatnio edytowano 17 gru 2006, 12:57 przez Myron, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Skoro miałeś pare miesiecy temu, tzn ze to Ty nie masz pojecia co teraz sie dzieje w pvp. Wiec sam udodowniles wlasnie ze nie masz pojecia. Ogolnie to nie komentujcie czegos, o czym nie macie pojecia albo mieliscie pol roku temu.


Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, potem mi odpowiadaj. Wyraźnie napisałem że elemental miałem pare miesięcy ale nigdzie w tym zdaniu nie pojawiło się słowo "temu" Co wskazuje że respec zrobiłem bardzo niedawno, następna linijka (edit) która pojawiła się przed twoją odpowiedzią wskazuje że respec z elemental zrobiłem już po 2.0.

Sobtainer napisał(a):
Skoro jesteś taki fajny w komentarzach, to prosiłbym Cię o konstrukcje Twojej walki z Holy priestem +1400 heala i z talentem reflective shield. Pewnie, zaraz się dowiem że pół roku temu miałeś 300dmg spells, i jechałeś na tym buildzie każdego warlocka itd. :)


World of theorycraft FTW?

Przepraszam a który talent w twojej wersji elemental build zmieni w jakikolwiek sposób walkę z holy priestem na twoją korzyść? (pomijając już wynik tej walki)? Improved fireball? Cold Snap? Czy może Imp Fireward(ROTFL)

No prosze powiedz.


Naprawdę zastanawiam się czy jesteś taki głupi czy tylko twoje prowokacje są takie marne :/

Edit: @inside, w group pvp często walka trwa całkiem długo, u mnie te 3 pkty zdecydowanie wydłużyły czas w którym aktywnie mogę uczestniczyć w walce bez marnowania cd na potach. Szczególnie że mój mana poll nie był porażający ~5.5k many.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 gru 2006, 13:05 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 13:02 
Cytuj  
dostań za 5k od warlocka z soul fire to wtedy bedziesz wiedzial dlaczego imp fire ward. ogolnie to mi sie nie chce z Toba rozmawiac i kłócić w niedziele.

Idź zrób master of elements żeby Ci mane zwracało jak będziesz critował.


Ostatnio edytowano 17 gru 2006, 16:16 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 13:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
dostań jełopie 5k od warlocka z soul fire to wtedy bedziesz wiedzial dlaczego imp fire ward. ogolnie to mi sie nie chce z Toba rozmawiac i kłócić w niedziele.

Idź zrób master of elements żeby Ci mane zwracało jak będziesz critował.


Rozumiem to to całe twoje uzasadnienie dla 2 pktów w imp fireward? Seesh, więcej komentarza naprawde nie potrzeba.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 13:12 
Cytuj  
nom, skończmy ta gadkę bo to sensu nie ma.

have fun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 14:07 
Cytuj  
Cytuj:
Edit: @inside, w group pvp często walka trwa całkiem długo, u mnie te 3 pkty zdecydowanie wydłużyły czas w którym aktywnie mogę uczestniczyć w walce bez marnowania cd na potach. Szczególnie że mój mana poll nie był porażający ~5.5k many.

Reroll na arcane. Jeszcze wiecej many [;
Crity wchodzą za rzadko, żeby opłacało się marnować punkty w MoE. Inna sprawa, żeby wogołe się opłacalo dawać tam punkty musisz mieć pewność critów powyżej 2,7k .
Długo się bawiłem MoE, doszedłem po tej zabawie doszedłem do wniosku, że każdy talent niż to coś jest lepszy.

A sob dobrze gada co do tego Fire Wards. Jak kiedyś dostaniesz od locka combo SL, Immolate, Conflorgate w ciagu jakiś 5s to zobaczysz :D (o ile wcześniej nie zezrą cie doty albo Felhunter ).
No i jeszcze wcpaniały talent locka Nether Protection 30% na immune do fire i shadow na 5s. Nic jak tylko wiać kiedy sie widzi locka bez peta (Succubus ze invs).

I coś jeszcze. Arc/Fire to głównie crity.
Elemental jest właśnie na odwrót. Jak na dłużej przezyć i bo crity nie są ani częste ani tak silne. (tylko nie mów i Shatter, biorą pod wage CD to czar jednorazowego użytku, chyba że przeżyjesz do następnego użyać, ofc dwa razy można użyć z Cold Snapem).
Chcesz crity ? 40Arcane. o to dopiero coś, tylko co zrobić jak crit nie wejdzie :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 14:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Reroll na arcane. Jeszcze wiecej many [;


Nie narzekałem że mi mało many tylko że MoE jest pomocne z moim małym mana poolem ;]

iniside napisał(a):
Crity wchodzą za rzadko, żeby opłacało się marnować punkty w MoE.


Bo ja wiem? Generalnie miałem MoE do scorcha, który mi crituje naprawdę często i podczas długich walk, nawet mając praktycznie zero many byłem wstanie wrzucić tego jednego scortcha raz na 2-3 sekundy.

iniside napisał(a):
Inna sprawa, żeby wogołe się opłacalo dawać tam punkty musisz mieć pewność critów powyżej 2,7k .


Tego nie łapie, co ma wielkość crita do zwracanej many? Możesz jasniej? O.o

iniside napisał(a):
Długo się bawiłem MoE, doszedłem po tej zabawie doszedłem do wniosku, że każdy talent niż to coś jest lepszy.


Nie wiem co na to powiedzieć, ja też mam ten talent całkiem sporo czasu i naprawdę dla mnie różnica podczas długich walk była wyraźnie zauważalna. Może to wynika ze stylu gry? Ja praktycznie nonstop spamuje scorcha więc zysk many mam w miarę stały. Jeżeli ty np więcej fireballa używałeś to wtedy ewidentnie mogło to być nieopłacalne.

iniside napisał(a):
A sob dobrze gada co do tego Fire Wards. Jak kiedyś dostaniesz od locka combo SL, Immolate, Conflorgate w ciagu jakiś 5s to zobaczysz :D (o ile wcześniej nie zezrą cie doty albo Felhunter ).
No i jeszcze wcpaniały talent locka Nether Protection 30% na immune do fire i shadow na 5s. Nic jak tylko wiać kiedy sie widzi locka bez peta (Succubus ze invs).


Ja to widze inaczej:
Po pierwsze te dwa punkty mogły by pójść w Blastwave która zwiększa twoja szanse przeciwko wszystkim klasom a nie tylko konkretnemu buildowi jednej.
Po drugie to tylko 20% przeciwko klasie (i to specjalizacja w jednym drzewku) która i tak generalnie zdaniem Blizzarda ma niszczyć magów. Dla mnie ta drobna szansa że destro lock się na mnie zselfownuje jest niewarta tych dwóch punktów.

iniside napisał(a):
I coś jeszcze. Arc/Fire to głównie crity.
Elemental jest właśnie na odwrót. Jak na dłużej przezyć i bo crity nie są ani częste ani tak silne. (tylko nie mów i Shatter, biorą pod wage CD to czar jednorazowego użytku, chyba że przeżyjesz do następnego użyać, ofc dwa razy można użyć z Cold Snapem).


Znowu mamy kompletnie inne doświadczenia niby z tym samym buildem. W moim odczuciu critów jest naprawdę sporo, ofc nie są to tak spektakularne cyferki jak przy full fire czy arc + fire ale jednak ich ilość jest zadowalająca (co najmniej)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 14:39 
Cytuj  
Cytuj:
Tego nie łapie, co ma wielkość crita do zwracanej many? Możesz jasniej? O.o

To, że 30% wielkości crita jest zwracane jako mana :)
Cytuj:
Nie wiem co na to powiedzieć, ja też mam ten talent całkiem sporo czasu i naprawdę dla mnie różnica podczas długich walk była wyraźnie zauważalna. Może to wynika ze stylu gry? Ja praktycznie nonstop spamuje scorcha więc zysk many mam w miarę stały. Jeżeli ty np więcej fireballa używałeś to wtedy ewidentnie mogło to być nieopłacalne.

Ja, tam używałem Fireballa. I tylko w PvP. W PvE mi to w sumie wisiał, więc 5x Scroch i spam fireballi. Dla mnie ten talent to było 0 użytecznosci ;]
Cytuj:
Znowu mamy kompletnie inne doświadczenia niby z tym samym buildem. W moim odczuciu critów jest naprawdę sporo, ofc nie są to tak spektakularne cyferki jak przy full fire czy arc + fire ale jednak ich ilość jest zadowalająca (co najmniej)

Bo Scroch ogólnie często crituje. No, ale jako, że ja w PvP nie byłem zmuszony walczyć 1v1 mogłem sobie pozowlić na castowienie 3s fireballa. A jak 1v1 to była nova + fireballa + wszystkie instanty. A potem bieganie w kolo i Sroch + instanty.

Dla mnie MoE było by świetne. Jakby zwracała >60% wartosci crita, a nie tylko 30%..

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 14:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
To, że 30% wielkości crita jest zwracane jako mana :)


No offence ale twierdzisz że bawiłeś się tym talentem długo a teraz coś takiego? Może doczytaj wyraźnie co tam pisze? <smirks>
:o

iniside napisał(a):
Ja, tam używałem Fireballa. I tylko w PvP. W PvE mi to w sumie wisiał, więc 5x Scroch i spam fireballi. Dla mnie ten talent to było 0 użytecznosci ;]


Więc jak widzisz to kwestia stylu gry. Czyli talent bezużyteczny dla jednego a użyteczny dla drugiego :]

iniside napisał(a):
Bo Scroch ogólnie często crituje.


No i właśnie o to chodzi, dlatego MoE to użyteczny talent dla ludzi którzy preferują Scorch jako main nuke. Natomiast o wyższości Scoracha nad Fireballem nie ma co dyskutować bo o gustach się nie dyskutuje :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 14:49 
Cytuj  
1. Walka z paladynem zawsze polegała na dwóch stunach. Z 1-szego wychodzisz blinkiem, z drugiego wychodzisz ib. Na elementalu nie masz 60% hp w czasie jak wychodzisz ze stuna i się blinkujesz.
2. Walka z priestem który gniecie twoja posture w minute SwP i nie możesz w żaden sposób sie od tego obronić oprócz ib. Do tego dochodzą reflecty jego w czasie jak ma shielda zarzuconego.
3. Wychodzisz ze stuna w czasie walki z rogalem tylko 2 sposobami. Albo ib albo Blink. Po wyjściu, jeżeli ma chilled masz jakoś w miare szanse wyjść z opresji, ale jak zarzuci CoS nie masz szans zwłaszcza, że masz na sobie 3-5 combo ze stuna.
4. Z warlockiem to już w ogóle sorry. Jeżeli umie grać, to samym corruption Cie zjedzie jak masz ib na cd.

Odp 1. Ogólnie jest tak. Walka z Paladynem na full frost buildzie polega na tym, że nawet mi Ice Barriera nie zjedzie.
Odp 2. Priest sie zesra z maną zanim zjedzie elementala + Twojego Barrierka Smitem. A to nie Ty zjedziesz mu shielda z którego ma reflecty, tylko zrobi to elemental który będzie dostawał reflecty z frost na ktory jest immune.
Odp 3. Walka z rogalem to śmiech na sali jak masz 4 frost novy. Do tego koleś nie wie co ma bić, czy Ciebie w ib czy elementala.
Odp 4. Warlocka jestem w stanie pokonać prawie każdego z elementalem, z Ice Barrierem na skróconym CD.

Podsumowując. Elemental po 2.xxx ssie. Dlaczego? ponieważ jest to stary build z niczym nowym może oprócz Blazing Speed który Cie nie ochroni tylko pomoże spiepszyć i zastosować leciutki def tryb. To jest podsumowanie ogólne elemental buildu imo. Grałem na becie, mam 66 level, widziałem Ice Lance w akcji i wiem co jest możliwe w tej grze. Dlatego Elemental Build na dzień dzisiejszy idzie w zapomnienie bo nie ma szans zjechać niezbalansowanego trybu gry. Talenty po 2.01 są zrobione na 70 level a nie na 60, dlatego tak zajebiście mnie wkurza jak ludzie mi piszą, że jest inaczej. Zobacz sobie Goatus płacze ludzi na klasowych forach.

Goatus napisał(a):
Ja praktycznie nonstop spamuje scorcha więc zysk many mam w miarę stały. Jeżeli ty np więcej fireballa używałeś to wtedy ewidentnie mogło to być nieopłacalne.


Spoko, spamujesz scorcha ale kiedy? w którym momencie jak w walce z paladynem jesteś pod okładaniem na trinkecie i 4 sec stunie bo nie masz nic co mogłoby Cie obronić? Co Mana Shield? [bądźmy w miare rozsądni i nie piszmy o tym Shieldzie....].

Ogólnie, mam dla Ciebie propozycję. Skocz w duelu z ludźmi naprawdę z dobrym sprzętem. Rogal z którym grałem ma 29% na crita, R14 dagger + Maexxna Fang i 1.1k AP. Paladyn ma retri build i Claymore R14 [jeden] drugi to Victorinox którego pewno część z Was zna. No Victora to ja nie zjechałem do 80% nawet a bąbla jeszcze miał w powietrzu. Z warlockiem grałem +600dmg spells, destr build. Priest 1300 do heala, disci/holy. Idź pograj z takimi duele i wtedy pogadamy.

P.S1
Wybacz, że trochę był pojazd o jełopach etc. ale nie lubie jak ktoś na siłę udowadnia coś z czym się totalnie nie zgadza 90% magów. Jeszcze raz przepraszam i prowadźmy ta rozmowę dalej.

P.S2
570 dmg spells, 17 crit, 4300HP/6000MP. To są moje statsy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 15:17 
Cytuj  
Cytuj:
No offence ale twierdzisz że bawiłeś się tym talentem długo a teraz coś takiego? Może doczytaj wyraźnie co tam pisze? <smirks>

A przeprszama fakt, zwraca 30% many jaką zużyłes na czar :E. To jeszcze gorzej :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 15:24 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
1. Walka z paladynem zawsze polegała na dwóch stunach. Z 1-szego wychodzisz blinkiem, z drugiego wychodzisz ib. Na elementalu nie masz 60% hp w czasie jak wychodzisz ze stuna i się blinkujesz.
2. Walka z priestem który gniecie twoja posture w minute SwP i nie możesz w żaden sposób sie od tego obronić oprócz ib. Do tego dochodzą reflecty jego w czasie jak ma shielda zarzuconego.
3. Wychodzisz ze stuna w czasie walki z rogalem tylko 2 sposobami. Albo ib albo Blink. Po wyjściu, jeżeli ma chilled masz jakoś w miare szanse wyjść z opresji, ale jak zarzuci CoS nie masz szans zwłaszcza, że masz na sobie 3-5 combo ze stuna.
4. Z warlockiem to już w ogóle sorry. Jeżeli umie grać, to samym corruption Cie zjedzie jak masz ib na cd.

Odp 1. Ogólnie jest tak. Walka z Paladynem na full frost buildzie polega na tym, że nawet mi Ice Barriera nie zjedzie.
Odp 2. Priest sie zesra z maną zanim zjedzie elementala + Twojego Barrierka Smitem. A to nie Ty zjedziesz mu shielda z którego ma reflecty, tylko zrobi to elemental który będzie dostawał reflecty z frost na ktory jest imune.
Odp 3. Walka z rogalem to śmiech na sali jak masz 4 frost novy. Do tego koleś nie wie co ma bić, czy Ciebie w ib czy elementala.
Odp 4. Warlocka jestem w stanie pokonać prawie każdego z elementalem, z Ice Barrierem na skróconym CD.



Your theorycrafting is stronger than mine.

Tylko czego to dowodzi? Rozmawialiśmy o dwóch elemental buildach a nie o wyższosci frost nad resztą drzewek. I w buildzie jaki ci podałem był IB więc co mi próbujesz udowodnić?

Do tego jeszcze raz prosze cię pokaż mi jaką przewagę w tych walkach ma twój elemental build nad tym który ja podałem, bo od tego się cała dyskusja zaczęła, a nie zmieniaj kompletnie temat.


Pomijając już fakt że dyskutujesz sam ze sobią (WTF), to rozumiem że twój mały monolog miał dowieść że frost to jedyny właściwy build dla maga? Wyobraź sobie że tak nie jest. Elemental dalej jest bardzo dobrym rozwiązaniem i większości walk sprawdza się wyśmielicie. Różnica jest jedna, elemental jest najtrudniejszym buildem i trzeba naprawdę wiedzieć co się robi + mieć mocne nerwy.

Brakuje mu kontroli i przeżywalności frost, czy burst dpsu arc + fire, elemental to kompromis między tymi ceachami, do tego ma jedną zaletę która bije wszystko inne na głowę, praktycznie nie polega na long cds. Nie ma znaczenia kiedy walka się zacznie, zawsze mam taką samą game możliwości do wyboru. Do tego elemental daje imo najwięcej satysfakcji :)

Sobtainer napisał(a):
Podsumowując. Elemental po 2.xxx ssie. Dlaczego? ponieważ jest to stary build z niczym nowym może oprócz Blazing Speed który Cie nie ochroni tylko pomoże spiepszyć i zastosować leciutki def tryb.


Dlaczego uważasz że ten build to jedyny właściwy elemental build? Dałem ci taki który jak najbardziej przypominał to co ty wybrałeś i jednocześnie nie miał wad które imo zawarłeś w swoim. Nie jest to moim zdaniem najlepszy w tej chwili elemental build.


Sobtainer napisał(a):
Zobacz sobie Goatus płacze ludzi na klasowych forach.


Sam płakałem o rogów z CoS, jedyna klasa i build z którym 100% nie miałem szans po 2.0. Tyle że to niczego nie zmienia bo talenty są zbalansowane pod lvl 70 jak sam wspomniałeś, i na tym lvlu imo elemental build znowu zabłyśnie tak jak kiedyś po revampie maógw.


Sobtainer napisał(a):
Spoko, spamujesz scorcha ale kiedy? w którym momencie jak w walce z paladynem jesteś pod okładaniem na trinkecie i 4 sec stunie bo nie masz nic co mogłoby Cie obronić? Co Mana Shield?


Hehe, zawsze się znajdzie chwilka na scorcha. Czy to po BS, czy po Blinku, czy po DB. Z palladynami wyobraź sobie nie mam jakiś specjalnych problemów po 2.0. Co do mana shield to używanie jej z 5.5k many (tyle mam) to jak samobójstwo imo.

Sobtainer napisał(a):
Ogólnie, mam dla Ciebie propozycję. Skocz w duelu z ludźmi naprawdę z dobrym sprzętem. Rogal z którym grałem ma 29% na crita, R14 dagger + maexxna fang i 1.1k AP. Paladyn ma retri build i Claymore R14 [jeden] drugi to Victorinox którego pewno częśc z Was zna. No Victora to ja nie zjechałem do 80% nawet a bąbla jeszcze miał w powietrzu. Z warlockiem grałem +600dmg spells, destr build. Priest 1300 do heala, disci/holy. Idź pograj z takimi duele i wtedy pogadamy.


Takie teksty zawsze mnie ku#$wa rozbrajają, więc wybacz że mi trochę nerwy puszczą.

Nie znam cię, ty mnie nie znasz, nie masz pojęcia z kim walczyłem a z kim nie, to samo tyczy się mojej wiedzy na temat owych _wszystkim_ znanych ludzi. Serwerów w wow-eu jest całkiem sporo i wyobraź sobie że nie ma jakiegoś na którym by się zebrała l33t elita (WTF) wiec grzecznie proszę: wsadź sobie swoje górnolotne teksty z kim ty to nie walczyłeś bardzo głęboko w d$#e, bo naprawdę uj mnie to obchodzi.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 gru 2006, 16:09 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 15:27 
Cytuj  
EoT.

P.S

Nie no muszę coś dopisać. Poczytałem trochę twoich postów. W każdym z nich mówisz każdemu, że Twój build wymiata i że w ogole jestes elllo.

Centralnie n/c.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 15:53 
Cytuj  
Sorry Sob ale twój jedyny sposób prowadzenia dyskusji polega na personalnych atakach i próbie ośmieszania / zdyskredytowania innych ludzi przez jakieś dziwne wyssane z palca teorie?

Specjalnie przejrzałem swoje ostatnie 100 postów (Żeby się na 100% upewnić) i za cholerę nie mogę znaleźć nic o czym mówiłeś. Po za jedym postem gdzie zlinkowałem elemental build i dodałam komentarz że to imo optymalny build na tamten dzień, i postami z dzisiaj, nie ma nawet nic co odrobine by się zbliżyło do:

W każdym z nich mówisz każdemu, że Twój build wymiata i że w ogole jestes elllo.

Pomijając już fakt że większość moich ostatnich postów w dziale WoW'a to whinowanie że Blizzard nie przemyślanie wprowadził talenty z BC i teraz większość innych klas dostała zajebistego buffa w porównaniu z magami.

O co ci kur@#a chodzi?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 15:55 
Cytuj  
O co mi chodzi?

sam poraz drugi we mnie wjechałeś ze swoimi 3k hp. Człowieku, robisz mi tu afere mając 3k HP. Dlatego napisałem EoT. 3k HP to jest jeden bolt na trinkecie lockowy czy magowy, nie wazne. Widze, że po prostu nie mamy o czym rozmawiać, zwłaszcza że nadal chcesz sie żręć czego ja nie chce.

Graj sobie i czerp przyjemność ze swojego elemental buildu. Dla mnie jest to najgorszy wybór na dzień dzisiejszy i nie ważne jaki to elemental build jest, jest po prostu najgorszym wyborem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.