mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 20:06 
Cytuj  
galmardrim napisał(a):
to ze 7 dni grania bez przerwy nie zmienia faktu ze fajnie by bylo jak by ktos dal taki guide do paladyna D:


w FAQ masz opisane jakie krainy na jakim lvlu i glownie tym sie imo kieruj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:02 
Cytuj  
1. od kiedy to jest i co oznacza bo wczesniej tego nie widziałem - jak mam aggro to miga krwiscie brzek ekranu (dookoła). było tak zawsze ?

2. jak szybko spada cena retrain talentów ?


_________________
psn

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:06 
Cytuj  
galmardrim napisał(a):
ja slyszalem ze na burning legion jest najwiecej polakow i jest pvp czyli mozna bez problemu gnebic horde ;D wiec tam zaczolem grac nie wiem jak jest naprawde, tka tylko slyszalem xP

to ze 7 dni grania bez przerwy nie zmienia faktu ze fajnie by bylo jak by ktos dal taki guide do paladyna D:


Gnębić horde? Buahaha śnij dalej!

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
1. od kiedy to jest i co oznacza bo wczesniej tego nie widziałem - jak mam aggro to miga krwiscie brzek ekranu (dookoła). było tak zawsze ?


coś takiego miał La Vendetta Mod, nie masz go przypadkiem zainstalowanego?

Deshroom napisał(a):
2. jak szybko spada cena retrain talentów ?


przed patchem był to miesiąc bez respeca, teraz podobno miał być tydzień...no ale tego nie sprawdzałem więc mogę się mylić a nie bardzo chce mi się teraz grzebać w poszukiwaniu patch notes albo jakiego "blue".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:23 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
Deshroom napisał(a):
1. od kiedy to jest i co oznacza bo wczesniej tego nie widziałem - jak mam aggro to miga krwiscie brzek ekranu (dookoła). było tak zawsze ?


coś takiego miał La Vendetta Mod, nie masz go przypadkiem zainstalowanego?

Deshroom napisał(a):
2. jak szybko spada cena retrain talentów ?


przed patchem był to miesiąc bez respeca, teraz podobno miał być tydzień...no ale tego nie sprawdzałem więc mogę się mylić a nie bardzo chce mi się teraz grzebać w poszukiwaniu patch notes albo jakiego "blue".

mam Banzai Alert to jest takie cuś co babka mówi aggro i sct wyświetla napis od kogo - ten efeft to pewnie też to - bałem się ze to Blizzard a ja nic nie wiem :P


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 09:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
2. jak szybko spada cena retrain talentów ?


co miesiac po 5g *jesli sie przez ten miesiac nie respecowales*

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 09:50 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
Deshroom napisał(a):
2. jak szybko spada cena retrain talentów ?


co miesiac po 5g *jesli sie przez ten miesiac nie respecowales*
wielkie dzieki za konkretne info :P
mam zajebiscie drogi respec wiec chyba poczekam na free respec z TBC :har:


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 10:45 
Cytuj  
Desh, dodam jeszcze że AFAIR cena respeca nie spada nigdy poniżej 10g, ale też nie może być wyższa niż 50g.

BTW final ding, ale fajne to AV magiem :D


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 10:48 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Desh, dodam jeszcze że AFAIR cena respeca nie spada nigdy poniżej 10g, ale też nie może być wyższa niż 50g.

BTW final ding, ale fajne to AV magiem :D
ta to wiem, bo wydałem z 1000g na respeci, byłem MT który przy każdej okazji respecował się na Arms/Fury :P

mam 25g za respec wiec troche mi szkoda ale bede musiał wydać bo beznadziejnie rozdałem 41 w arms :har: tzn dobrze rozdałem zame talenty w arms ale nie mam nawet enrage w fury teraz. musze zrobić fury pod 2h

BTW zrobiłem wczoraj paladyna lvl 10 i odpadłem - buff, stuk, buf, stuk, stuk, stuk, heal, buf, stuk ... pierdziele to


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 10:51 
Cytuj  
Paladyn jest najnudniejszą postacią świata IMO. Od czasu jak nim grałem wiele (wszystko?) się zmieniło, ale i tak go nie ruszam więcej już. Na wszelki wypadek.


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 10:57 
Cytuj  
wrzucam to tu mimo że pewnie wielu zna:

http://www.wowwiki.com/

to jest strona na której jest najwiecej, zawsze aktualnych informacji o wow.

tzn np. wszystkie klasy, statystyki, skille, talenty, buildy, sety, porównania setów (włącznie z TBC)

wielokrotnie poprostu szczęka mi opadała jak wiele tam jest :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sentry napisał(a):
Deshroom napisał(a):
2. jak szybko spada cena retrain talentów ?


co miesiac po 5g *jesli sie przez ten miesiac nie respecowales*
wielkie dzieki za konkretne info :P
mam zajebiscie drogi respec wiec chyba poczekam na free respec z TBC :har:


free respec by teraz z okazji patche, cos mi sie wydaje ze z racji tbc go nie bedzie bo przeciez juz wszyscy mamy drzewa talentow jak w dodatku, teraz dojdzie tylko 10 punkcikow do wydania. Spekuluje jednak tylko.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:15 
Cytuj  
Razel napisał(a):
free respec by teraz z okazji patche, cos mi sie wydaje ze z racji tbc go nie bedzie bo przeciez juz wszyscy mamy drzewa talentow jak w dodatku, teraz dojdzie tylko 10 punkcikow do wydania. Spekuluje jednak tylko.
wiesz ja tam licze na takowy przecież dodatkowe punkty pozwalaja budowac zupełnie inne buildy np arms/fury na 70 bedzie wypaśne (imp MS+Enrage)

zobaczymy :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:25 
Cytuj  
mysle ze ten fakt nie bedzie mial zadnego znaczenia, przeciez przy promote z 59 lvl do 60 lvl tez mozesz zbudowac sobie zupelnie nowe drzewko. Nie ma resetu talentow co tick. :wink:

I tutaj mi sie nasuwa kolejna rzecz, ktora mnie nieziemsko irytuje - czy blizzard nie mogl umozliwic graczom stworzenia dwoch schematow talentow miedzy ktorymi gracz moglby sie przelaczac zaleznie od swojej roli i kaprysu? - wchodze do instance cyk na karcie postaci ustawiam sobie prot build, ide farmic - cyk jestem fury/arms. ech..


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:30 
Cytuj  
wiesz co mnie irytowało ?
że full repair to około 25g a dwa bo przecież maja repairbota to już 50g na wieczór i jak ide na 3 dni farmy żeby na to zarobic to musze być arms fury co by coś ubić wiec płace 50g za respec bo mi sie bardziej opłaca wydać 50g niż je zaoszczędzić.

całkowicie się z Toba zgadzam :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:43 
Cytuj  
na szczescie moja gildia, az taka pro nigdy nie byla i maksymalnie dochodzilismy do 1 robota. :D Sprzyjal temu tez czas trwania rajdow - jak sie pracuje do pozna, ma zonke albo "utrzymanke" :wink: w domu, to ciezko rajdowac po 5-6h.

Dodatkowo kiedy sie okazalo ze 97% populacji warriorowej mojej gildii nie ma zamiaru byc puszka do okladania przez moby i ponosic te gigantyczne koszty, natomiast tankow trzeba bylo summonowac bo ich nie stac bylo na gryfa wkroczyl bank gildiowy, ktory zapewnia tankom na kazdy rajd zestaw potrzebnych potionow i titanow, a jak trzeba to i goldem poratuje. :D

Farme polegajac na biciu mobow wybilem sobie dawno z glowy, nie mialby na to czasu, zarabiam jako alchemik sprzedajac potiony majstrowane z wlasnego urobku. Felwood moim domem - zbieractwo zielska i marchwi do podleczania sie na rajdach. Nie powiem zeby to bylo pasjonujace, ale coz ... zycie, wirtualne oczywiscie. :wink:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:50 
Cytuj  
to i tak ładnie.

ogólnie mam wrażenie że tanków jest jak priestów - na lekarstwo (tzn priestów jest chyba teraz wiecej niż warriorów) :P


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:08 
Cytuj  
bo to encyklopedia wow :P

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:52 
Cytuj  
Desh priestow moze i wiecej ale 90 % shadow :D


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.


Posty: 4
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:11 
Cytuj  
Gdzie znajduja sie wyjscia z BG... Wiem ze jedno jest w The Barrens na polnocy... a gdzie reszta ? bylo by milo jakby ktos dal screena mapki z zaznaczonym obszarem albo jakies kordy byly by mile widzane.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.