mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:02 
Cytuj  
Chcialem przeniesc postac z serweru na serwer, zrobilem co trzeba wpisalem numer karty i wogole i czekam... mija kilka dni postacia mi sie pojawia ale o jakims dziwnym nicku : zamiast destruktor - jest dest4560c43c... No nic wklikuje na postac i wyskakuje napisa : "Your character is currently locked as part of the paid character transfer process" Co to znaczy ??, czy stracilem postac?? Gdzie mam sie z tym zglosic??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:04 
Cytuj  
Proponuje sie zglosic do slownika j. Angielskiego i sobie przetlumaczyc. Potem proponuje isc do najblizszego sklepu i poprosic o troche oleju do glowy.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:09 
Cytuj  
Nie no skad ja wiedzialem ze zaraz jakis madry anglik sie odezwie, przepraszam panie wszystko wiedzacy, ale nie znam angielskiego dlatego sie zapytalem... Niechcesz nie czytaj, nie odpowiadaj...

Bo w sumie to ch.. wie o co ci chodzi, a ci proponuje isc do sklepu i kupic cos na wstrzymanie bo widze ze cie nosi...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:11 
Cytuj  
"Your character is currently locked as part of the paid character transfer process"

No to wpadles :D

a tak na serio "twoja postac jest obecnie zablokowana na okres transferowy"
ot takie wolne tlumaczenie

next time slownik ang or google.pl albo wszystko.tk Pis

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:11 
Cytuj  
Nie nosi mnie, ale podstawy wypada znac ;-)

Dziwi mnie jak dales sobie rade z gra gdzie trzeba czytac setki questow jak prostego komunikatu nie rozumiesz. Przykro mi tez ze nie wziales mojej sugestii do serca i zaczales szczekac ze nie dostales odpowiedzi na zlotym talerzu.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:14 
Cytuj  
Wiesz Nestor mozna i tak jak moj koles "ejj a co to znaczy "dawdowadu9war" a co to "adwdawcasc" o jak mozesz to jeszcze to "tawdawhd cwduhwauihd ? wadhwad h!" :lol:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:31 
Cytuj  
Mniej wiecej rozumialem ale chcialem sie upewnic... Bardziej chodzi mi o to ile to moze potrwac bo przez kolo tydzien wogole nie mialem postaci... Dopiero teraz sie pojawila i nie moge nie grac...

Pytalem sie dlatego bo blizzard pisze ze to moze potrwac "few days" a nie kilkanascie dni:/... stad to moje pytanie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:37 
Cytuj  
few days moze okreslac tez okres dłuższy niż "pare dni", ale tutaj już głowy nie dam :wink:

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:52 
Cytuj  
Cytuj:
trzeba czytac setki questow


Taaa, trzeba czytać... :wink:

Gather XXX/ Slay XXX north/south/west/east from XXX. To prostsze niż zrozumienie "Your character is currently locked as part of the paid character transfer process"

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 22:55 
Cytuj  
Tylko ze osoba nie anglojezyczna moze niewylapac z tekstu nazw wlasnych :lol:

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 23:10 
Cytuj  
Chyba Blizzard to przewidzial ( :lol: ) bo nigdzie nie jest (chyba) napisane, że masz zabić konia, tylko np. Dzikiego Rumaka Złych Bandytów :]

:wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 00:58 
Cytuj  
raas napisał(a):
Wiesz Nestor mozna i tak jak moj koles "ejj a co to znaczy "dawdowadu9war" a co to "adwdawcasc" o jak mozesz to jeszcze to "tawdawhd cwduhwauihd ? wadhwad h!" :lol:


Masz gre po walijsku? Jak tak to wal do roballa jak w dym :-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 08:23 
Cytuj  
Sprawa wygląda tak że zapłaciłeś pewnie zła karta (tz.Nie obsługiwaną przez blizza) i postać poprostu czeka na zfinalizowanie transakcji.Jeśli nie masz karty kredytowej to nie masz szans na przeniesienie postaci.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 09:08 
Cytuj  
Ja mam konto w Inteligo i place nia za wowa, czasem nawet 4 osobom.
Przenosilem juz tez komus postac. Ogolnie konto jest biedne i nie polecam,
ale placic ta karta o dziwo w internecie mozna (a do karty kredytowej to jej daleeekoo).

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 09:39 
Cytuj  
Jak sie robi transfer postaci to najpierw przechodzi sie kilka krokow lacznie z podaniem karty i czeka.
Postac w wow pojawia sie na nowym serwerze i pisze przy niej: "Your character is currently locked as part of the paid character transfer process", a postac ma cyferki przy nicku. Teraz mozna sobie czekac i dwa lata i nic sie nie stanie. Ja tak mialem :D. Czekalem co prawda tylko miesiac (gralem inna postacia a ta miala byc do tailoringu :P). Po czym laskawie przeczytalem maila od blizza ktory wygrzebalem ze skrzynki (wczesniej olewka niestety). I tam jest informacja ze mam dokonczyc proces transferu, bo postac nadaje sie do migracji (w mailu jest link na stronke zeby bylo latwiej :http://www.wow-europe.com/account/character-transfer-status.html).

Wszedlem tam kliknalem jeszcze raz move charakter (wczesniej tez sie robi move i wybiera sie serwer, teraz serwer jest wybrany) i wybralem karte z ktorej chce placic (wczesniej ja tu musialem wprowadzic, a teraz dodatkowo potwierdzic). na dole tej strony jest lista krokow, nie pamietam dokladnie ile, ale wiem ze po przeczytaniu maila wszedlem i bylem przy kroku przedostatnim. Te opcje mi sie pojawily pozniej - zaczynajac transfer nie moglem tego zrobic bo blizz musial cos weryfikowac.

Po pracy wrocilem do domu i postac byla na serwerze zmigrowana:D

tak btw:
Gowno mi dalo to ze wiedzialem co znaczy tekst przy probie wejscia na postac, wrecz mnie to zmylilo bo uznalem ze wszystko idzie dobrze i postac czeka na przeniesienie. Zeby bylo ciekawiej to w wow mam adres email ze starej pracy i trafil on do mnie dzieki uprzejmosci kolegow ktorzy mi ciagle forwarduja. Niestety ten mail trafil do spamu i kolega robiac porzadek mi to recznie podeslal ze sporym opoznieniem.

A i jeszcze jedno, jak masz zablokowana postac to zobacz czy Ci kaske sciagnelo, bo dopiero po ostatnim kroku ona znika z konta :D. i tu byl moj kolejny bol, placil kolega a jak pytalem czy pobralo to mial sprawdzic "jutro" ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 10:16 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Zeby bylo ciekawiej to w wow mam adres email ze starej pracy i trafil on do mnie dzieki uprzejmosci kolegow ktorzy mi ciagle forwarduja. Niestety ten mail trafil do spamu i kolega robiac porzadek mi to recznie podeslal ze sporym opoznieniem.
Dobre pod hasło "Polak potrafi" :P

Mam nadzieję że nie flirtujesz z dziewczynami przez e-maila ? :wink:
.
.
.
.
.
bo to nie są dziewczyny tylko kumple sobie z ciebie jaja robią :D


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 10:39 
Cytuj  
Trzeba sobie jakos radzic w tym swiecie pelnym zla i nienawisci :P, ~120 lat zaborow wyksztalcilo w nas instynkt przetrwania i nie ma dla nas rzeczy niemozliwych :P.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 11:08 
Cytuj  
Shahray dziekuje bardzo wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo, a nestora prosze nastepnym razem o niekomentownie w tak idiotyczny sposob.

Jeszcze raz dzieki sharay


Kamil,

You have successfully submitted a request for the Paid Character Transfer
service.

Here is the list of characters which will be transferred during this
process:

- DESTRUKTOR - Level 40 Undead Priest on The Venture Co - moving to
Ravenholdt.

This process will take up to five (5) days to complete. The character will
be locked and unplayable during the transfer process. Once the process is
complete, you will receive another email prompting you to sign in to finalize
the transaction.

Each character transferred costs 19.99 EUR / 14,99 GBP and is a ONE WAY
TRANSFER. This does not include applicable local taxes.

Please note that your card has NOT been charged at this time, since the
transfer has not yet been finalized.

Be sure to check your email regularly for the next update so you know when
the process is finalized! Keep in mind you can also view the status of your
available, pending, and past transfers on the Paid Character Transfer
Transactions page:
https://www.wow-europe.com/character/ch ... tatus.html

If you change your mind and do NOT want to have the above characters
transferred, you will need to visit the Transactions page in order to cancel the
pending transfer. This will unlock the character for play at its original
location.

If you have questions or concerns about the Character Transfer procedure, we
invite you to please visit the following links:
- Character Transfer FAQ:
https://www.wow-europe.com/character/ch ... r-faq.html
- Character Transfer
Disclaimers:
https://www.wow-europe.com/character/pc ... small.html
- Billing & Account Services Customer Support:
http://www.wow-europe.com/en/support/

Please note that Blizzard representatives will NOT be able to accelerate the
transfer process for you, but will be happy to answer any general questions
you may have about the service.

We thank you for using the Paid Character Transfer service, and for playing
World of Warcraft!

Regards,

The World of Warcraft Billing & Account Services Team
Blizzard Entertainment
http://www.wow-europe.com/en/support/



DOstalem takie cos i nie mam pojecia w co wejsc bo nie ma tego linka co ty podales... hmm...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 11:30 
Cytuj  
Nigdzie nie musisz wchodzić. Masz po prostu sprawdzać regularnie maila. W ciągu 5 dni mają ci podesłać nowego maila z wiadomością, że twój char został przeniesiony, odblokowany i możesz sobie grać. :]

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 11:40 
Cytuj  
Dzieki bardzo jednak sa porzadni ludzie na tym forum:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.