mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 16:19 
Cytuj  
ok wiec obejrzyj ten film SP Becona z Patchwerka http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=32998 film krecony w tym patchu z nowymi talentami


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 16:22 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Jezeli z 600 dmg do shadow priest jest w pierwszym top 10 to klasy dps musza l2p niestety.....mowie to majac w gildi sp z ~800dmg i wiem ile potrafi wyciagnac dmg :]

l2p? A co to za filozofia? To epixy grają, nie ludzie.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 11:28 
Cytuj  
Wklej swój dmg gear profile fea plx. Sam spróbowałem pure pve build, ale niestety na większości bossów ogranicza mnie threat :< Za to locki się cieszą :wink:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 12:02 
Cytuj  
epixy i 30 klatek w czasie walki. do tego porządne osobiste ui zeby panowac nad tym co sie dzieje. dla mnie priest jest w stanie zrobic zajebisy dmg, ale

Cytuj:
ale niestety na większości bossów ogranicza mnie threat :<


dlatego piepszycie dziadki :)

kek, sciagam tego patchwerka z tym priestem. co to za porownanie? na patchwerku wszyscy moga dawac z siebie 100% normy. niech zatanczy w dpsie na bossach na ktorych threat >all bo patchwerk to dla mnie kulka z jelitami jest.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 12:27 
Cytuj  
Dobra a co do sprzeciwa dla priesta ;) oplaca sie zbierac PVP epic ? ja np mam zamiar kupic tylko bran 14ranga (macke co daje 134 do healingu) i obecnie mam 4/8 Tier1 jakies porady co do itemow?


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 12:41 
Cytuj  
Sobtainer wstrzymaj się z wydawaniem opinii na temat threata do czasu, aż pójdziesz na jakiś raid po stronie hordy.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 12:43 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Sobtainer wstrzymaj się z wydawaniem opinii na temat threata do czasu, aż pójdziesz na jakiś raid po stronie hordy.


ok.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 13:41 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Wklej swój dmg gear profile fea plx. Sam spróbowałem pure pve build, ale niestety na większości bossów ogranicza mnie threat :< Za to locki się cieszą :wink:


Z threat nie mialem jeszcze ani razu problemu na bossach, czasami na OT mobkach w trash ( bo victorinox i edith nie potrafia agro robic...)

A co do profilu to zaraz zupdejtuje, bo sie zdeaktualizowal troszkie:)


EDIT: update profili w podpisie


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 14:52 
Cytuj  
teraz juz priesci NIE maja tak duzego probremow z aggro daltego ze Mind Blast aggro zostalo znormalizowane i robi normalne aggro 1threat za 1dmg (kiedys bylo 2x threat za 1 dmg), tu sa filmy Becona przed patchem 2.0 z DPSowania na innych bossach w naxx http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1&pageNo=1 Sob dlatego z patchwerka ze jak kazdy moze isc full out to najlpeszy encounter aby zobaczyc maxymalny dps SP ? (Becon to UD jakby ktos nie wiedzial )


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.


Ostatnio edytowano 20 gru 2006, 15:07 przez oski, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 14:59 
Cytuj  
Ja mówię o prieście na hordzie. A taki nie ma ani salvation, ani szans na tranquil air totem w grupie.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 11:56 
Cytuj  
Ktos moze wie czego ten priest z filmiku uzywal do zmiany interfejsu?? bo calkiem przyjemnie wyglada!


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 13:01 
Cytuj  
dodo39 napisał(a):
Dobra a co do sprzeciwa dla priesta ;) oplaca sie zbierac PVP epic ? ja np mam zamiar kupic tylko bran 14ranga (macke co daje 134 do healingu) i obecnie mam 4/8 Tier1 jakies porady co do itemow?


Broni nie oplaca sie bo w dodatku szybko zdobedziesz podobna, a set pvp jest calkiem fajny do pve i do gry solo, wiec warto, jedynie naramy z r13 sa gorsze od tych z r10 no i paskudnie swieca.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 15:52 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Z threat nie mialem jeszcze ani razu problemu na bossach, czasami na OT mobkach w trash ( bo victorinox i edith nie potrafia agro robic...)


No .. sure ... a Gluthowi to sie wczoraj w dupie cos przewrocilo i to dlatego na Ciebie polecial , nie ? :D Albo to Fear Ward zaczal generowac MEGA AGGRO :P

A jak chcesz bezpiecznie DPSowac na trashach to polecam macro
/target Kitiara
/assist

wzglednie

/target Dago
/assist

Jak dla mnie dziala :D

Cytuj:
Wyniki - party nie ginie, w dmg jestem 2-7miejscu w raidzie ( 1 miejsce zazwyczaj nasz szanowny imba lock). Co sie zmienilo?

... i skromny jestem :D

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 18:29 
Cytuj  
I <3 kurka! :lol: :lol: :lol:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 09:02 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
lutus napisał(a):
Z threat nie mialem jeszcze ani razu problemu na bossach, czasami na OT mobkach w trash ( bo victorinox i edith nie potrafia agro robic...)


No .. sure ... a Gluthowi to sie wczoraj w dupie cos przewrocilo i to dlatego na Ciebie polecial , nie ? :D Albo to Fear Ward zaczal generowac MEGA AGGRO :P

A jak chcesz bezpiecznie DPSowac na trashach to polecam macro
/target Kitiara
/assist

wzglednie

/target Dago
/assist

Jak dla mnie dziala :D

Cytuj:
Wyniki - party nie ginie, w dmg jestem 2-7miejscu w raidzie ( 1 miejsce zazwyczaj nasz szanowny imba lock). Co sie zmienilo?

... i skromny jestem :D



Ojej... zmienilem sobie build juz pod max dps... a ze talentow nie starczylo na reduce threat.... to zaczalem brac agro:)

salvation +24% threat reduce starczalo, zeby nie wziac nigdzie agro. Niestety +8% i w tym samym momencie +15% crit na mindblascie to troche zmienily... Ale juz nie chcialem kasy wydawac na kolejny respec:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 10:03 
Cytuj  
A co do seta z pvp to wyzszosc niebieskich szolderkow nad epickimi polega na tym ze one maja plus do regeneracji many?? to na tym to polega?? bo widzialem wlasnie kilku priestow co maja set PVP epicki i niebieskie szolder.


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 11:47 
Cytuj  
dodo39 napisał(a):
A co do seta z pvp to wyzszosc niebieskich szolderkow nad epickimi polega na tym ze one maja plus do regeneracji many?? to na tym to polega?? bo widzialem wlasnie kilku priestow co maja set PVP epicki i niebieskie szolder.


Tak, no i nie swieca co aktualnie jest wielka zaleta bo wszyscy lataja z r13 i zaczyna to byc powoli oznaka lamerstwa :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:25 
Cytuj  
Bullshit.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:43 
Cytuj  
A set z PVP porownywalny jest z ktorym Tierem?? bo z gildia robimy obecnie MC bez problemy a w BWL utknelismy na 4 bosie wiec zebrac T1 to jest kwestia czasu a z T2 jest wiekszy problem :(
PS. Wczesniej sie pytalem czego uzywal ten priescik z filmiku (chodzi mi o moda co tak zmienia interfejs)!


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:53 
Cytuj  
dodo39 napisał(a):
A set z PVP porownywalny jest z ktorym Tierem?? bo z gildia robimy obecnie MC bez problemy a w BWL utknelismy na 4 bosie wiec zebrac T1 to jest kwestia czasu a z T2 jest wiekszy problem :(
PS. Wczesniej sie pytalem czego uzywal ten priescik z filmiku (chodzi mi o moda co tak zmienia interfejs)!


set z pvp to takie bwl+outdoors epiki , mniej wiecej ten poziom


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.