mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 15:21 
Cytuj  
Uno napisał(a):
KromeR napisał(a):
Probowal juz ktos jakies pvp buildy na 2h?
Bardzo sie zastanawiam ostatnio nad buildem i wyszlo ze chyba jednak sobie polatam chwilowo w jakims pvp buildzie, bo raidowac mi sie odechciewa na maxa.

Wylikalem cos takiego -> KLIK

Imo zamiast w redna, lepiej dac 3 w tunder clap, naprawde dobry skill gdy sie ma 3/3. Rowniez iron will jest bardzo przydatny.


Z zalorzenia nie wziolem iron will. Primo gram dwarfem i 15% to w sumie nie tak duzo. A secundo jak mam talent second wind to jakos mi to "niby" wspolgra z brakiem talentow antystunowych.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 35
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 12:06 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Z zalorzenia nie wziolem iron will. Primo gram dwarfem i 15% to w sumie nie tak duzo. A secundo jak mam talent second wind to jakos mi to "niby" wspolgra z brakiem talentow antystunowych.

Nie tylko stun ale i charm. Choc to tylko 15 % lepsze to niz nic do pvp. A nic tak nie cieszy w walce z rogalem lub z lockime, ktory ma suke.
Przed pathem mialem +8 to hit (furry/arms bulid) teraz + 11. Missow jakby mniej ale jakby wiecej parry i dodge na mobach w Tyrs Hand, takie jest moje zdanie. A wy jak sądzicie ?
Jest jakiś mod, który oprócz dmg pokazywal by statystyki ile razy sie missnelo, atak zostal sparowany lub unikniety ?
Najbardziej bezuzyteczny talent w nowym drzewku furry to oczywiscie imp. whirwind. Qwa czemu nie wywalą tego do arms tree ? Z przyjemnaścią na tym miejscu widzial bym ten z + weapon skill i resist na disarm.
Rampage - boski talent do pve, na bg bez healera na plecach strata rage; albo juz po walce albo jestes dead. Moj power bez niczego to ok 900 , bs prawie +300 , 10% za berseker stance , do tego rampage to ok 1500 a niech jeszcze procnie crusader lub dwa i juz 1800+.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 12:30 
Cytuj  
wylenialy napisał(a):
Z przyjemnaścią na tym miejscu widzial bym ten z + weapon skill i resist na disarm.


Nie wiem czy wiesz, ale +weapon skill nie redukuje juz glancing blows, wiec istnienie tego talentu jest dla mnie dziwne, no ale powstał on przed nerfem weapon skilla.


Ostatnio edytowano 13 gru 2006, 13:51 przez Madas, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 12:38 
Cytuj  
Kolejna zmiana ktora spowoduje ze macki stana sie bezuzyteczne jak przez ostatnie 2 lata. Przez ostatni tydzien warto bylo ich uzywac, a dzis znowu powrocilismy do stanu sprzed tygodnia

Cytuj:
Just to let you know, a hotfix for Mace Spec should be going in sometime soon that should increase the rage awarded on proc, but lower the proc rate.

The proc should roughly be 11% with a 3.80 speed weapon, 8% with a 2.80 speed, and 4% with a 1.70 speed.

The rage awarded should now be 6 points on proc.

The tooltip will reflect this in a future patch.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 19:25 
Cytuj  
hej noskill warriorzy :P

pomóżcie, przerzucam się znowu na woja ale nie moge sobie dać rady z klawiszami - kiedyś używałem makr do przełaczania stanców razem z uzyciem skilla ale wtedy jest 1 makro pod jedem przycisk.
przełaczam wiec teraz stance rolką (góra/dół/press) ale i tak nie jestem w stanie grać tylko skrótami :har:

ci którzy grają od premiery pewnie pamietają że połowa stron tego topicu jest zasmarowana przeze mnie wiec noobem nie jestem ale tak się przyzwyczaiłem do grania bez kursora że nie moge sobie darować tej konfiguracji.

czy ktoś gra ze stancami na rolce ? czy ktoś kra wyłącznie na srótach ?
bede wdzieczny za konkretne podpowiedzi.

/kiss


_________________
psn

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 19:30 
Cytuj  
ja gram na rolce ale o co tobie dokladnie chodzi to nie wiem ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 19:34 
Cytuj  
desh jak grasz bez kursora? lololol

a po cholere go wylaczales?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 19:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
...

/kiss


/hug

Jezeli masz zmiany stance na rolce to pozostaje rozdysponowac te ~20 przyciskow (1-7, q, e, f itd czy dowolne konfiguracje + alty/shifty)
na przez makra

/cast [stance:1] skill1; [stance:2] skill2; [stance:3] skill3;

+ jeszcze sobie dodac warunki na rozne skille dla 2h, shielda czy dual wilda ;]

http://www.worldofraids.com/forum/viewt ... df2e#16057
pewnie znasz te makra, ale o to mniej wiecej chodzi i raczej dasz rade sie zmiescic.
Ja ostatnio (od czasu gry lockiem) zaczalem uzywac F1 - F8 do wszystkiego z cooldownem > 30sec (z drobnymi wyjatkami), aspectow/peta w hunterze i buffow u innych klas. Zrobilo sie jeszcze wiecej miejsca ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 5
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 19:39 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
desh jak grasz bez kursora? lololol

a po cholere go wylaczales?


On gra bez klikania skilli myszka lololo ._.

Gram warriorem on premiery bez zadnych makr, stance mam po f1, f2, f3 reszte numerami i klawiaszami kolo wsad no i kombinacje z shiftem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 19:51 
Cytuj  
dzięki za ciepłe przyjęcie :P

mam klawicze do R,T,F,G,H,C (tych używam poza standardowymi jesli Q,E to też standardowe)

w sumie to dałbym rade tylko jak tak klikam to się wkońcu gubie w jakim stansie jestem, co moge a co nie, ile rage mam i ile strace jak się przełącze :P

no ale to skill, musze też poczytać czy dużo się zmieniło bo nie grałem wojem około roku :roll:

@Sobtainer
chodzi o to żeby jak piz.. nie obracać sie kursorami

@tomugeen
Cytuj:
/cast [stance:1] skill1; [stance:2] skill2; [stance:3] skill3;
ta dzięki - ludzie chyba teraz takie combosy robią :wink: musze nad tym pomyśleć
nie wiem czy lepiej obkładać się makrami czy oszczędzać klawisze

ogólnie najbardziej mi przeszkadza że mając stance na rolce nie moge miec:
rolka góra whirlwind, rolka press overpover, rolka dól execute, no i jeszcze pummel pod F
to było takie słodkie 8)

BTW czy MS vs caster dalej jest na topie ? jak wyglada 41 arms vs 41 furry z 2H ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 22:59 
Cytuj  
Polecam zmiane stance pod z,x,c. Jesli dobrze zrozumialem to podczas gry nie masz kursora i ruszajac myszka, obracasz sie postacia? To jak klikasz NPC i takie tam ? :P Masz to ustawione na stale?, bo ja wciskam prawy klawisz myszy, jak chce sie obrocic myszka, a jak nie to mam kursor dostepny.

Ja na rolce nie mam nic zbindowane, do zmiany stance uzywam 2 malych klawiszy na myszce + klawisz E, pod ktorym mam overpower, a w 2 innych stance -zmiane na battle stance. Grunt to dobrze sobie rozmiscic skille na glownym pasku, zeby sie mniejwiecej pokrywaly. A nie mozna czasem ustawic dodatkowych bindow na rolce z wykorzystaniem jakiegos klawisza? np. shift+rolka w gore, itp?

A tu wkleje taka fajna konfiguracje pewnego kolesia z jednego forum:

battle defensive berserker
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 charge taunt intercept
2 MS MS MS
3 sweep. strikes shield block whirlwind
z defensive st. disarm defensive st.
5 HS HS HS
6 retaliation shield wall reclenessnes
7 thunder clap slam slam
f execute sunder armour execute
e hamstring disarm hamstring
q rend rend berserker rage
x overpower battle stance battle stance
r shield bash shield bash pummel
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 - bloodrage
c - berserker stance
g - will of the forsaken
v - piercing howl
b - battle shout
` - intimidating shout
h - demoralizing shout
alt+x - cannibalize
alt+q - mocking blow
alt+e - cleve
-------------------------------------------------------------------------------------
f1 - zaznaczenie siebie
tab - zaznaczenie przeciwnika
t - atak
f2 - bandage
middle mouse - trinket
alt+s - bron 2reczna
alt+w - potion
alt+a - bron 1reczna
alt+d - tarcza
alt+f - bron 1reczna (wersja dps)
-------------------------------------------------------------------

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:11 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Jesli dobrze zrozumialem to podczas gry nie masz kursora i ruszajac myszka, obracasz sie postacia? To jak klikasz NPC i takie tam ? :P Masz to ustawione na stale?, bo ja wciskam prawy klawisz myszy, jak chce sie obrocic myszka, a jak nie to mam kursor dostepny.
jezu ludzie :D co z wami
nie mam kursora podczas walki bo nie puszczam prawego przycisku, jak nie walcze to wszystko wciskam kursorem.

mam nadzieje że jasne :wink:

BTW po co masz zaznaczenie siebie pod F1 ? teraz masz selfcast w UI opcjach :wink: ja mam na F1 konika :P

ogólnie mam coś podobnego tyle że mam na myszy stance, a na bocznych atak i jeden skill (w każdym stansie)
bardzo fajnie że już to opanowałeś ja musze się nauczyć :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:17 
Cytuj  
To nie sa moje bindy, bylem leniwy i nie chcialo mi sie pisac moich, to wkleilem takie, ktore sa podobne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 23:21 
Cytuj  
Madas napisał(a):
To nie sa moje bindy, bylem leniwy i nie chcialo mi sie pisac moich, to wkleilem takie, ktore sa podobne.
heh, ok dzięki :wink:
ogólnie zasade mam podobną, obłoże jeszcze niektóre żeczy z shiftem bo alta się boje (obok winkey)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 00:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
bo alta się boje (obok winkey)

Srubokret/Lyzeczka twoimi przyjaciolmi (smierc winkey'owi)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 08:02 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Deshroom napisał(a):
bo alta się boje (obok winkey)

Srubokret/Lyzeczka twoimi przyjaciolmi (smierc winkey'owi)
racja, można nawet go wyjąć i włożyć po roku (tak robiłem) ale ja udaje w domu że już nie jestem maniakiem - poza tym to jest teraz wspólna kwawiatura :P

powiem jeszcze o wrażeniach po takiej (rocznej) przerwie w woju:
1. zajebiscie dużo skilli i wciskania w stosunku do rogala czy nawet szamana
2. warrior to maszyna do zabijania :roll:

BTW
w sumie fajny mod - troche brzydki ale ma też battle shout:
http://wow.curse-gaming.com/en/files/de ... mpage-bar/


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 09:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
obłoże jeszcze niektóre żeczy z shiftem bo alta się boje (obok winkey)


ja mam wszystko z altem, bo shift jakoś niewygodnie mi się wciska. =P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 09:38 
Cytuj  
psk napisał(a):
Deshroom napisał(a):
obłoże jeszcze niektóre żeczy z shiftem bo alta się boje (obok winkey)


ja mam wszystko z altem, bo shift jakoś niewygodnie mi się wciska. =P
generalnie biorąc wsio ryba ale chyba wszyscy wiedza co sie dzieje jak Main Tank zjeżdza w rajdzie do windowsa :wink:

BTW:
fajniejsze chyba od statusbars
http://wow.curse-gaming.com/en/files/de ... khud-fury/

BTW2:
co myślicie o czyms takim do PvP z 2H ?
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

i takim do tankowania:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0103231051

arms/fury sie nie da na 60 bo juz tu:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
jest lvl 66


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 11:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):


moim zdaniem kiepski, bedzie Ci brakowac rage. Osobiscie jade na czyms takim - http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 2103031351

Focused Rage 3/3 - wlasciwie must have
Improved Taunt - rank 2/2 - bardza przydatne w przypadku niektorych bossow (sartura) a takze na wielu addach ktore praktycznie nie maja aggro listy ale sa tauntowalne
Improved Shield Wall - rank 2/2 - dodatkowe 5s nie raz uratowalo rajd przed wipe - bardzo przydatne na huhurankw, meaxxene

Shield Mastery - rank 3/3
Improved Defensive Stance - rank 3/3
- do obu nie jestem przekonany w 100%, ale ostatecznie uznalem ze w skali calego trwania rajdu jest to jednak sporo obrazen mniej przyjetych przez tanka.

Bardzo mi brakuje Improved Heroic Strike - rank 3/3, niestety zabraklo punkcikow. :(


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 11:17 
Cytuj  
wielkie dzięki. nie mam pojęcia co się zmieniło.

napisz mi proszę czy coś się zmieniło z sunderem ? jak masz max stack to następny robi aggro czy nie ?

jak oceniasz HS vs Sunder ?

czy masz jakieś linki do guidów tankowania w Naxx i AQ ?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.