mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 15.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:17 
Cytuj  
Hej mam pytanko mozecie polecic jakiś mod ktory liczy agro drużyny?
Mam locka i czasem gubie agro poprzes za duży DMG macie do polecenia jakiś mod ktory liczy agro calej drużyny??

POZDRO

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:18 
Cytuj  
viewtopic.php?t=10318

:roll:

Edyt
No i chyba nie gubisz aggra tylko je lapiesz co?? :P


Posty: 39
Dołączył(a): 15.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:20 
Cytuj  
tam to mialem zamiescic tylko nacislem nowy temat zamoast odpowiedz...


Posty: 39
Dołączył(a): 15.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:22 
Cytuj  
TA łapie za duże...

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:25 
Cytuj  
zlap jeszcze edycje postow, taki fajny przycisk i bedzie cool :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:29 
Cytuj  
Powiedział Marcin15, teh pro forum user.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 39
Dołączył(a): 15.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:31 
Cytuj  
hehe no ale jak ktos ma fajny addonik niech wklei:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 21:25 
Cytuj  
Jesli jestes w gildii to napewno maja juz odpowiedni mod, a powinienes miec taki sam jak reszta na raidzie zeby wspolracowaly ze soba i liczyly poprawnie, najprawdopodobniej bedzie to KTM.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 08:54 
Cytuj  
Ja bym proponowal L2P zamiast KTM, procentuje na dlugie lata i nie smieci w log.. erm.. nie syfi chatu i nie laguje calego raidu.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 09:36 
Cytuj  
@up

Popieram.

Nigdy nie rozumiałem osób które po patchu 2.0.0 rzucały WoWa bo połowa adsów im nie działa... po prostu jakieś dziwne uzależnienie od "easy mode wow".

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 10:51 
Cytuj  
hmm dziwne mi jakos nie syfiu loga i nie zwalnia raidu.. maybe Go and Buy new CPU?..
W dodatku jezeli mowicie no more 'easy mode' to wylaczcie totalnie wszystko nawet ctraid itp. zobaczymy jak wam bedzie sie podobal wtedy raid... smieszy mnei takie gadanie.


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 11:58 
Cytuj  
Gram od premiery US, używałem małych modów typu classviewer czy titanbar. Aktualnie nie mam żadnego i nie odczuwam ich braku. Jak widać się da, w dodatku WoW ciągle mi się podoba

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 12:01 
Cytuj  
zamzam napisał(a):
hmm dziwne mi jakos nie syfiu loga i nie zwalnia raidu.. maybe Go and Buy new CPU?..
W dodatku jezeli mowicie no more 'easy mode' to wylaczcie totalnie wszystko nawet ctraid itp. zobaczymy jak wam bedzie sie podobal wtedy raid... smieszy mnei takie gadanie.


Jakoś kolego nikt Ci nie wyjeżdża z prywatnymi docinkami, więc i Ciebie bym prosił o nie wszczynanie flejma.

Easy mode powiedziałem ja a nie ktoś inny, więc zdecyduj się do kogo mówisz.

Co więcej chodziło mi o inne mody które zmieniały wygląd gry, interface, jakieś sprzedawanie itemów, auctioneer etc. ct_raid jest wymagany w gildiach dlatego osobiście go używam.

Co więcej, bez CT da się zrobić baaaardzo dużo, tylko odrobina praktyki jest wymagana. Kiedyś grali bez CT, wiedziałeś? >:-]

SvD.

Edit:
@up

Dokładnie, WoW jest piękną grą bez addonów, a spotkałem na swojej drodze pare osób które odłożyły grę na jakiś czas bo... addonów nie ma to i grać się nie da... osobiście strange.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 14:06 
Cytuj  
Nie wszczynam flajmu to po pierwsze , po drugie sam gralem bez modow i wiem jak to jest.. Ale patrz na to z drugiej strony dzieki modom jest taki progress jaki jest.. bez nich nie wiem cyz polowa guildi byla by w stanie zrobic aq40. A mowilem do wszystkich lduzi ktorzy tak uwazaja jak Ty.. Ze mody,addony to Easy Mode.


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 15:22 
Cytuj  
jakgdyby nie bylo addonow to nie wialo by tak nuda w robieniu isntancji po xxx razy , for sure :P , addony ulatwiaja w 80% ? robienie isntacji bez nich naprawde potrzabylo by poswiecic czas na zgranie i zrobienie wszytkiego optymalnie, a tak easy mod jest (nie wszedzie ofc)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 16:16 
Cytuj  
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Co innego jak grasz np rogalem czy warlockiem, który w zasadzie nie potrzebuje aż tak dużej ilości addonów od pve, co innego jak grasz healerem czy palkiem, decursującym przez większość czasu (już od jakiegoś czasu nie gram paladynem, ale jakoś nie widze swojej gry bez decursiva, sorki, ale nie widze w tym funu). Jeszcze inna sytuacja jest gdy prowadisz raid, sprawdzasz jak ludzie są przygotowani, zapisujesz dkp itd.

Gra bez modów - w pewnych przypadkach możliwa i przyjemna, lecz w dla sporej cześci ludzi to utrudnianie sobie gry na siłę.


_________________
Altaya | BF4

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 19:49 
Cytuj  
zamzam napisał(a):
Nie wszczynam flajmu to po pierwsze , po drugie sam gralem bez modow i wiem jak to jest.. Ale patrz na to z drugiej strony dzieki modom jest taki progress jaki jest.. bez nich nie wiem cyz polowa guildi byla by w stanie zrobic aq40. A mowilem do wszystkich lduzi ktorzy tak uwazaja jak Ty.. Ze mody,addony to Easy Mode.


Bo sa EZ mode. Jak pierwszy raz poszedlem z moja gildia na huhu w marcu to uzylismy KTM, raz, jak zaczela spamowac aoe to wszystkim skoczylo do 3fps i nawet heala nie moglem odpalic, bo ten cudowny mod uzywa(ł) kanalu CTRA, co bylo bardzo madrym pomyslem..

Moja druga gildia robila cale BWL i aq40 na free specach i bez KTM i jakos dalismy rade, inna znajoma gildia robi bwl i aq40 na free specach bez venta/ts i tez daja rade. KTM to zjebany mod dla noskilli ktorzy ida all out i przestaja rzucac czary jak zalapia aggro. I tak, spamuje jak chuj, 8msg/s od kazdego w raidzie.

Tak czy inaczej, L2P procentuje na cale zycie.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 21:54 
Cytuj  
Aby dobrze uzywac moda nalezy przeczytac plik "readme".. no jeeli oczywiscie tego sie nie robi sa kwiatki typu spam. Niestety tu blad tkwi w graczu nie modzie.

Moze mi powiesz ze jest guildia ktora robi Aq40 przy wylaczonym monitorze :roll:. Kazdy gra jak mu sie podoba, lecz wytykanie innym uzytkownikom forum, gry itd.. ze to EZ mode i w dodatku smieszny tekst "L2P" jest nie na miejscu. A w ogole po co ja z Toba w ogole dyskutuje...


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 23:52 
Cytuj  
Na serio probujesz przekonac wszystkich, ze bez KTM nie da sie robic AQ40?
Afair kiedy AQ40 wyszlo nie bylo jeszcze wiarygodnych threat meterow (i do dzis nie daja calkowitej pewnosci) i jakos sobie jako gildia radzilismy. Nie bylo sensu tego instalowac, bo osoby grajace przez rok swoja postacia doskonale wiedzialy, kiedy osiagaja granice agrro.
Podobnie inne 'pomagajki' (przeszkadzajki) typu Emergency monitor (malo hp != zagrozenie kolejnym dmg, lepiej jest orientowac sie, kto zaraz dostanie dmg) czy Mana Conserve (typowa przeszkadzajka).
Podobnie z decursive, pomaga tylko kiedy nie ma znaczenia kogo decursujemy (priorytety niewiele zmieniaja, bo trzeba wszystko robic pod panujace chwilowo warunki)


Aby dobrze uzywac moda nalezy przeczytac plik "readme".. no jeeli oczywiscie tego sie nie robi sa kwiatki typu spam.

Hmmm, czyli po przeczytaniu readme i zmniejszeniu liczby raportow/s dostajemy mniej spamu. Zauwaz jednak, ze to nadal spam i w kilku krytycznych sytuacjach nadal przeszkadza.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 00:22 
Cytuj  
Mojej gildi brak decursive wyszedł na dobre. Ludzie zaczeli uzywac clique + sRaidFrames bo mozna sobie ustawic zasieg druzyny na 30 y. Tylko poprawiło to jakosc rajdowania, bo RL przywiazuje wieksza uwage aby druzyna była dobrze rozstawiona i wszyscy byli w zasiegu.

Ktm tez ma swoje uroki. Z nowymi talenatmi jako frost mag mialem dps zwiekszony o jakies 15 % + debuff a agro redukcje zmniejszona o 5 %. W 2.0 od nowa sie uczylem nukowac a KTM znacznie skraca ciezki okres poznawania wlasnych mozliwosci. Walki jak Gluch gdzie jest offtank i nie mozna przeagrowac przed ot sa i bez ktm trudne.

Nie zmienia to faktu, ze trzeba znac swoje mozliwosci na walkach jak Noth czy Kel`thuzad gdzie jest całkowity wipe agro co jakis czas. Ktm jest wtedy niepotzrebny. Bliz jak by uwazal KTM za easy mode to by go zabronil w lua lub zablokowal odpowiednie komendy w skryptach jak zrobil z decursivem.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.