mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 22:28 
Cytuj  
Tak jak w topicu. Zalogowalem sie dzis do gry, wylogowalem na 3 h, po czym prubowalem sie zalogowac ponownie, lecz haslo sie nie zgadzalo. Ktos za ten czas gral moja postacia poniewaz powiedziano mi ze last online w gildi bylem 1h temu. Niestety nie potrafie odzyskac hasla, poniewaz zapomnialems secret question. Napisalem juz e-maila do blizzarda. Czy ktos mial podobne doswiadczenia? Jakie byly tego skutki?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 22:30 
Cytuj  
Dzwonisz do supportu i odblokowujesz konto. Potem piszesz ticket i mowisz jaka postac z jakiego realmu zginela, ile golda, jakie itemy, kiedy.

A potem sobie poczekasz.

W miedzyczasie czyscisz kompa z syfu, i nastepnym razem wybierasz haslo inne niz Nazwapostaci1 albo Warcraft1


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 22:34 
Cytuj  
United Kingdom: 0800 279 3909 (free)
Chyba uzyje tego numeru tylko poda mi ktos kierunkowy?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 22:38 
Cytuj  
Dzwon przez skype, ostatnio ja tak robilem, btw beda cie sie pytac o cd key wrazie czego sie przygotuj


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 22:48 
Cytuj  
cd key, login, imie i nazwisko, secret question (secret q nie mozna zapomniec bo jest na www bliza :< l2 use wow-eu) oraz e mail + 4 ostatnie znaki karty/prepaida (chociaz to chyba nie konieczne ale wiem ,ze o to pytaja tez)

UK tel (wykreć dokladnie tak): 0044 800 279 3909

konto zostanie zamkniete w celu wyjasnienia itp... (e mialem schodzi to jakies 3 tyg od zgloszenia do odblokowania) przywroca ci postac itemki ale bez enchtanow, golda ani nic co mozna dawac przez trade/vendor ci nie oddadza chyba ,ze koles tego ci nie wywalil, jedyny + calego zamieszania to taki ,ze itemki BOE (ktore miales juz na sobie) staja sie BOE (po tym jak gm da ci je do plecaka) i mozna je sellnac, mozna tez zmienic nicka zakladajac postacie na 10 dniowym trialu o takim samym nicku jak twoj orginalny ale z kazda kombinacja 2 literowa czyli np. KaArol KKarol, KarRol itd.... - mowiąc oczywiscie ,ze ktos zaklepal ci nicka w czasie kiedy postac byla usunieta (to tak na pocieszenie)

p.s.
oddawanie itemkow (przez gma) ktore zostaly utracone podczas kradziezy konta nie jest wliczane w limit przywracania postaci/itemkow itp...

powodzenia

a na przyszłosc radze uzywac metody ctrl+ C / ctrl + V i do tego zmiana hasla co 24h ^^ i nie dawac konta nikomu, bo keyloggera moze miec kazdy :<


Ostatnio edytowano 25 gru 2006, 22:55 przez - 34 -, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 22:52 
Cytuj  
Jakto secret q niemoglem zapomniec? Zeby je sprawdzic musze wejsc na konto a takiej mozliwosci niemam ;/


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 22:57 
Cytuj  
masz prezent od Wujka na swieta

http://www.wow-europe.com/login-support/

wpisz login i bedziesz mial S/Q

*

Posty: 60
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 23:09 
Cytuj  
Przy okazji takie male pytanko: czy da sie zmienic secret q i e mail w jakis sposob?

Ps niekomu ie ukradlem konta ;) poprostu e maila zmienilem i secret q zapomnialem (odpowiedzi ofc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 23:11 
Cytuj  
Cytuj:
+ 4 ostatnie znaki karty/prepaida

O to juz sie nie pytaja, zreszta nie pamietam zeby sie wogole pytali, tyle razy dzwonilem do nich bo kumple mieli problemy z kontami (wlamania, brak itemow, zmiana maila) i nigdy sie o to nie pytali.

Ves @
Tak da sie zmienic email, dzwonisz do nich mowisz ze chcesz zmienic email bo stary juz jest niewazny, pytaja sie o twoj login, pozniej dane osobowe takie jak masz zapisane na koncie, nastepnie pytaja sie o cdkey lub secret q. Jak to wszystko bedzie sie zgadzac to zapytaja sie o nowy email :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 23:18 
Cytuj  
a jeśli komuś ukradli pudełko z grą to sam cdkey może wykorzystać ?


_________________
psn

*

Posty: 60
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 23:18 
Cytuj  
A secret q da sie zmienic? (jak juz dzwonic to lepiej zalatwic wszystko za jednym razem :) )

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 23:38 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
+ 4 ostatnie znaki karty/prepaida


O to juz sie nie pytaja, zreszta nie pamietam zeby sie wogole pytali, tyle razy dzwonilem do nich bo kumple mieli problemy z kontami (wlamania, brak itemow, zmiana maila) i nigdy sie o to nie pytali.


Oooo rly? Dzisiaj odpisałem na maila. Kazali mi podać 4 ostatnie cyfry z numeru karty kredytowej oraz skan ID.
O różne rzeczy pytają, w zależności od tego o co pytamy. Zmiana maila, to nie trzeba podawać ani karty, ani skanu ID (wiem bo zmieniałem) tylko imię, nazwisko, postal code, miasto, kraj, adres. Nawet nie znałem odpowiedzi na secret quastion i się o nic nie czepiali.


Cytuj:
A secret q da sie zmienic? (jak juz dzwonic to lepiej zalatwic wszystko za jednym razem


Da się, ale do tego będziesz potrzebował 4 cyfr z karty kredytowej/prepaida. Mogą Cię też zapytać o skan ID.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 23:41 
Cytuj  
A co ja dostanę na Święta od Wujka Allamarisa?


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 23:49 
Cytuj  
ODPOWIEDŻ NA MAIL DOT. ZAPOMNIANEGO HASŁA:
Cytuj:
Greetings,

In order to assist you with your query, please send a mail with the following:

CD Key: Located in your World of Warcraft box.
Account Name: the account name that you are using.
Name: the full name that the account was created with.
Address: The address information given when the account was created.
Zip/Postal Code: The zip/postal code that was given when the account was created.
Your Secret Question and Answer.


Nie których wiadomości nie znałem, lub podałem kilka możliwości (np. na kogo jest konto...), no i powiedziałem, że zapomniałem hasło do maila i secret quastion, więc wysłali mi jeszcze to:


Cytuj:
Greetings,

Thank you for providing this information, however, before we are able to unlock your account and provide you with a new, computer generated password, we require the answer to your following Secret Question:

XXXXXXXXXXXXXXXXX?

If you are unable to provide the answer to the secret question, please provide us with the following as an alternative form of ownership verification:

- A fax, scan or digital image of nationally recognized photo ID, such as passport or drivers license (please do not include public transport cards, library cards etc, as these are unsuitable for our needs).

Please would you include with this, your full Name, Address, Account Name and E-mail Address and send it via one of the following methods:



________________________________________________________________________


Innym razem, pytałem o to samo, ale inny account:

Cytuj:
Greetings,

In order to assist you with your query, please send a mail with the following:

CD Key: Located in your World of Warcraft box.
Account Name: the account name that you are using.
Name: the full name that the account was created with.
Address: The address information given when the account was created.
Zip/Postal Code: The zip/postal code that was given when the account was created.
Your Secret Question and Answer.

To expediate the process you may also want to include the following:

- A fax, scan or digital image of nationally recognized photo ID, such as passport or drivers license (please do not include public transport cards, library cards etc, as these are unsuitable for our needs).

and

- The last 4 numbers of the credit card you are using on this account or a picture of the game card used, if you use those.

Please would you include with this, your full Name, Address, Account Name and E-mail Address and send it via one of the following methods:




Widocznie tym razem nie byłem zbyt wiarygodny. Nie wchodźmy w szczegóły :P[/quote]


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 00:14 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
A co ja dostanę na Święta od Wujka Allamarisa?


hmm... po za tym co wiesz to wasdze ci do paczki twojego ulubionego lauterka (rozweseli cie na raidach) :>


a co do tematu:
to secret Q zmienic nie można ale mozna odzyskać secret A


ja maila zmienilem podajac:
imie nazwisko
adres
cd key
stary e mail
nowy e mail
secret Q/A

zmienialem kilka razy i zawsze działa

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 00:46 
Cytuj  
Jezeli chodzi o support i zmianę konta to powiem tylko tyle, ze nie ma się co bawić z załatwieniem czegokolwiek przez email. 3 tygodnie czekałem na jakakolwiek odpowiedz odnośnie 2 kont i zmiany maila na nich, napisalem kilka razy przez formularz na strone + kilka emaili bezpośrednio na maila supportu z wszystkimi wymaganymi danymi przez nich i po 3 tygodniach nie miałem żadnej odpowiedz. W końcu tam zadzwoniłem i załatwiłem wszystko instant w 10min podczas 3 rozmów, każda tyczyła się innego konta.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 01:12 
Cytuj  
- 34 - napisał(a):
masz prezent od Wujka na swieta

http://www.wow-europe.com/login-support/

wpisz login i bedziesz mial S/Q


Ok inaczej--- nieznam secret answear


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 01:38 
Cytuj  
a to jakis problem zadzwonic podac pare danych i odzyskac ?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 01:51 
Cytuj  
Secret answer Ci powiedzą jak podasz cd-key etc. Ja jak dzwoniłem 2dni temu o jedno konto to nie znalem właśnie odpowiedzi bo koleś który mi je sprzedał nie pamiętał - dal sobie pytanie "twój ulubiony film" i gość z supportu po weryfikacji ładnie wytłumaczył, że odpowiedz jest "lord of the rings" ale zawiera jeden błąd bo pierwszy właściciel przy tworzeniu konta dał "lord opf the rings". Także dzwoń i załatw wszystko migiem, a nie emails przez miesiąc.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 12:13 
Cytuj  
Pytanko troche z innej beczki: czy istnieja keylogery pod linuxa, czy ten system jest raczej wolny od tego syfu?


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.