mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 10:20 
Cytuj  
Cytuj:
Na serio probujesz przekonac wszystkich, ze bez KTM nie da sie robic AQ40?


Napisz/powiedz Gdze ja tak napisałem..


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 17:38 
Cytuj  
zamzam napisał(a):
Moze mi powiesz ze jest guildia ktora robi Aq40 przy wylaczonym monitorze :roll:. Kazdy gra jak mu sie podoba, lecz wytykanie innym uzytkownikom


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 00:36 
Cytuj  
Nadal nic nie widze aby powiedzial ze Aq40 nie da sie zrobic bez KTM.


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 00:47 
Cytuj  
ja robie od otworzenia bram aq40 bez ktma. w ogole ktma nie mam. nawet na ouro nie mialem. ogolnie ktm <3 i l2p. chyba ze ze strony magow jestes fire lapsem to wtedy musowo.

edit, widze ze tu jakas wojna pomiedzy 2 osobnikami, nie wiem nie wtracam sie, tylko napisalem o ktmie 8)

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 02:45 
Cytuj  
Decursive to był zwykły cheat imo. Dobrze, że Blizz go zabronił. Co do KTM to uważam że jest ok, pomaga a nie robi nic za Ciebie. Oczywiście da się i bez niego grać (i to bez większych problemów)- kwestia skilla.


_________________
Never forget, never forgive

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 11:42 
Cytuj  
max. dps i jak zobaczysz nagly obrot moba to klikasz "4" i vanishujesz :D

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 12:17 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Decursive to był zwykły cheat imo. Dobrze, że Blizz go zabronił. .....


Decursowanie "w tle" bez zmiany targetu nadal dziala w grze. Przetestowane w BWL na Chromaggusie ;P Wystarczy zainstalowac Smart Buff.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 12:51 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
max. dps i jak zobaczysz nagly obrot moba to klikasz "4" i vanishujesz :D

Nie działa.

Mi wystarczy dmg meter i to, że wiem ile na każdym bossie mogę sobie pozwolić. Ktm odbiera fun z gry. Inna sprawa, że alianci mają łatwiej z BoS (feinta nawet nie mam wyciągniętego na pasek), a na hordzie musiałem się pilnować i zdarzało się aggro ściągnąć (ktm raczkowal i nikt go u mnei wtedy nie uzywal).

Co do addonow - ja ich uzywam calkiem sporo. Why?
Bo blizz np strasznie "uprościł" kupowanie poisonów, UI blizzowe po prostu mi sie nie podoba i bardziej wole swoje Pearl + bartender.

JAk padły addony po paczu 2.0 to wipowaliśmy na Grand Widow w Naxx jak dzieci, bo pro casterzy w imba T3 nie dawali rady bez decursiva i addonow do lezenia :P Ja tyko zemściłem, że Discord padł.

A potem się okazało, ze mozna bez decursiva robić Widow, Chroma czy Notha - no problemo, wystarczyło kilka podejść i ludzie się dostosowali.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.