mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 14:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Swoja droga, moze Mag czy Lock powiedzmy do 67 levelu nie ma co wymieniać, ale druid, priest, shaman to i owszem. Co mu po Tier 3 do levelowania. Heal bot z niego i tyle.. Nawet do instancji wypada mieć coś bardziej universalnego.

t2.5 hi2u.
Co do t3, to spokojnie wystarcza on do 68-70. Jedyny wyjatek to bronie, ktore sa lepsze i bardziej dostepne.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 14:59 
Cytuj  
cypis napisał(a):
iniside napisał(a):

Swoja droga, moze Mag czy Lock powiedzmy do 67 levelu nie ma co wymieniać, ale druid, priest, shaman to i owszem. Co mu po Tier 3 do levelowania. Heal bot z niego i tyle.. Nawet do instancji wypada mieć coś bardziej universalnego.

t2.5 hi2u.
Co do t3, to spokojnie wystarcza on do 68-70. Jedyny wyjatek to bronie, ktore sa lepsze i bardziej dostepne.

Mowimy o Tier 3 (;
t2,5 to inna sprawa, przeciez to set pod pvp. Wiec wiadomo, ze sie sprawdzi w levelowaniu solo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 15:05 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
hehe, macie problem. Ja dociagalem już w becie 2lvle. Po dosłownie 2dniach gry kilku wycieczkach do Coilfang Reservior i Hellfire Citadel, oraz 10-12 questach mam sprzet lepszy od t3, moim zdaniem (1.2k ap unbuffed, 4.5k hp / 5k mana i dochodzi boe macka z 67dps req lvl 64).


iniside napisał(a):
Problemy robicie. Przeciez i tak wszystkie wasze epici, od 64-65 levelu przestayna przedstawiac jakasolwiek wartosc poza disenchatntem..


Ale bzdury, tez gram i widze jakie itemy wypadaja lub moga wypasc, sa dobre, maja niezle staty i bonusy, ale daleko im do porzadnie dobranego sprzetu dostepnego do tej pory, trafi sie jakis zielony crap i nawet niezly item niebieski, ale to tylko uzupelnianie swojego sprzetu, wiele ludzi podnieca sie tym ze wypadaja fajne itemy w pierwszych instancjach, ale majac juz jako taki sprzet to idzie wszystko na disenchant, do 67lvl nie widze nic ciekawego, a cala zabawa zaczyna sie na 70lvl.
Oczywiscie to co pisze odnosi sie do priesta, mam dobry sprezt do heala ale brakuje mi do dps, wiec biore rozne crapy, ale juz np setu pvp r12/13 nie ma na co wymienic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 15:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
cypis napisał(a):
iniside napisał(a):

Swoja droga, moze Mag czy Lock powiedzmy do 67 levelu nie ma co wymieniać, ale druid, priest, shaman to i owszem. Co mu po Tier 3 do levelowania. Heal bot z niego i tyle.. Nawet do instancji wypada mieć coś bardziej universalnego.

t2.5 hi2u.
Co do t3, to spokojnie wystarcza on do 68-70. Jedyny wyjatek to bronie, ktore sa lepsze i bardziej dostepne.

Mowimy o Tier 3 (;
t2,5 to inna sprawa, przeciez to set pod pvp. Wiec wiadomo, ze sie sprawdzi w levelowaniu solo.

Jak ktos ma t3, to oczywiste ze t2.5 tez.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 15:30 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jak ktos ma t3, to oczywiste ze t2.5 tez.


po czym to wnioskujesz ? wiele gildi omija AQ40 i po BWL ida od razu do Naxxa, bo t2.5 dla wielu klas to gowno i strata czasu.


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 16:04 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
cypis napisał(a):
Jak ktos ma t3, to oczywiste ze t2.5 tez.


po czym to wnioskujesz ? wiele gildi omija AQ40 i po BWL ida od razu do Naxxa, bo t2.5 dla wielu klas to gowno i strata czasu.

Chyba dla takich ludzi jak ty. T2.5 to dla dpsu ogromny upgrade. Poza tym:
gildie ktore nie robia aq, to gildie ktore nie sa w stanie zrobic aq. A takie duzo w naxx nie zdzialaja.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 16:09 
Cytuj  
to tak jakby ominac MC i pojsc do BWL....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 16:42 
Cytuj  
nie mowie, ze AQ40 nic nie daje.. daje.. do DPSu jak slusznie zauwazyles oraz uczy idealnego zgrania rajdu, szczegolnie na Twinsach.
Jednak ten wysilek nie jest IMHO tego wart.. lepiej poswiecic sie Naxxowi niz AQ40.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 16:44 
Cytuj  
Nie wiem Huragan, czy olewając aq dacie rade w naxx. zreszta wy macie w ogole dziwne pomysly. w naxx mozesz ewentualnie clear spider wing zrobic i instruktora. do reszty nie masz co podchodzic w ogole bez aq40 raidu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 16:49 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie wiem Huragan, czy olewając aq dacie rade w naxx. zreszta wy macie w ogole dziwne pomysly. w naxx mozesz ewentualnie clear spider wing zrobic i instruktora. do reszty nie masz co podchodzic w ogole bez aq40 raidu.


pozyjemy, zobaczymy :) na razie Patchwerka zjechalismy do 65% za pierwszym podejsciem, bez zadnych flasek.


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:50 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nie mowie, ze AQ40 nic nie daje.. daje.. do DPSu jak slusznie zauwazyles oraz uczy idealnego zgrania rajdu, szczegolnie na Twinsach.
Jednak ten wysilek nie jest IMHO tego wart.. lepiej poswiecic sie Naxxowi niz AQ40.

Cthun rzuca bardzo dobry loot (lepszy ma jedynie Sapphiron i Kel'thuzad). Tbh warto.
Co do patchwerka, to nawet jesli jakims cudem go zabijecie, to bedziecie mieli spore problemy z dalszymi bossami ktore wymagaja skoordynowania i czestego przemieszczania raidu. Tego doskonale uczy c'thun.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie wiem Huragan, czy olewając aq dacie rade w naxx. zreszta wy macie w ogole dziwne pomysly. w naxx mozesz ewentualnie clear spider wing zrobic i instruktora. do reszty nie masz co podchodzic w ogole bez aq40 raidu.


Jedyne co z AQ tak naprawde procentuje, to doświadczenie wyniesionej z tej instancji. Ale i ono nie jest potrzebne do naxx. Sety z aq są tak naprawde przydatnie tylko dla kilku klas, i to dla tych robiących dps. Bo dla tanka sssie, ale priesta even more.


Ostatnio edytowano 28 gru 2006, 17:58 przez Kharaas, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:57 
Cytuj  
Kharaas napisał(a):

Jedyne co z AQ tak naprawde procentuje, to doświadczenie wyniesionej z tej instancji. Ale i ono nie jest potrzebne do naxx. Sety z aq są tak naprawde przydatnie tylko dla kilku klas, i to dla tych robiących dps. Bo dla tanka sssie, ale priesta even more.


Tez tak uwazam.


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:30 
Cytuj  
Kharaas napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Nie wiem Huragan, czy olewając aq dacie rade w naxx. zreszta wy macie w ogole dziwne pomysly. w naxx mozesz ewentualnie clear spider wing zrobic i instruktora. do reszty nie masz co podchodzic w ogole bez aq40 raidu.


Jedyne co z AQ tak naprawde procentuje, to doświadczenie wyniesionej z tej instancji. Ale i ono nie jest potrzebne do naxx. Sety z aq są tak naprawde przydatnie tylko dla kilku klas, i to dla tych robiących dps. Bo dla tanka sssie, ale priesta even more.

Nie tylko. t2.5 to upgrade dla locka, maga, hunta, dps warriora, szamana i rogala. Poza tym jest jeszcze masa nonsetowych itemow dla healerow (chocby staff z empow, chest z fankrissa, neck/back/mace z cthuna, czapka/shield z ouro). Nie wspominam juz o randomowych itemach dla dpsu, bo to inna bajka.
AQ gear bardzo pomaga w Naxx, gdzie kazda walka to gear check. Nie mowie, ze niemozliwe jest zabicie patchwerka bez zrobienia wczesniej aq, bo znam kilka gildii, ktore to zrobily, ale predzej czy pozniej wrocily dokonczyc AQ bo nie dawaly rade z dpsem na pozniejszych bossach.
Tak jak mowil Sob, gildia ktora nie zabila empow moze co najwyzej zrobic spider wing i notha/razu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:37 
Cytuj  
shadowstep ssie jak to tak ma wygladac to ja dziekuje :( zniesmaczylem sie tylko tym ptr hlip hlip

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:47 
Cytuj  
crity nie sa tak czeste jak teraz :(( takie mam wrazenie

mutilate generuje wiekrzy dmg i jak sie critnie dobrze to sie ma 5 cp no i poisionki dochodza a tu to jest strzal albo bedzie good albo kiszka

myslalem ze przy 1259 ap i przy 28.96 crit to bedzie masakra a tak nie jest
:/

max 2888 na priescie :/

e tam nie ma co testowac na zlagowanym serwie :/

poczekam na paczydlo potestuje bez lagow ma nadzieje

pozdrawiam peace :)


Ostatnio edytowano 28 gru 2006, 18:55 przez Diac, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:50 
Cytuj  
no ja przykminiłem 3280 od rogala na 69 na becie.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 22:16 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
no ja przykminiłem 3280 od rogala na 69 na becie.


Fajnie, zostalo ci teraz ~7k hp i rogal stracil openera :] Polecam poczytac co ming napisal o frost magach w becie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 22:19 
Cytuj  
Link, Domin? :)

Szkoda, ze jestem Fire biatch :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 22:32 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
no ja przykminiłem 3280 od rogala na 69 na becie.


Fajnie, zostalo ci teraz ~7k hp i rogal stracil openera :] Polecam poczytac co ming napisal o frost magach w becie.


Napisałem to ze względu na liczby. A zastanawiałeś się który ja miałem level i ile miałem hp jak on to zrobił?. Przybliże Ci, 64 lvl 4.3k hp. Spadłem ze spotu który zaczyna się na EyE of Storm i straciłem ponad 1k :). Gdzieś wklejałem linka z tej akcji ~1.5 miecha temu.

Co do Minga. http://www.worldofming.com/?p=268 mam rozumieć że o to Ci chodziło Domin?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.