mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 12:02 
Cytuj  
Ors napisał(a):
gdybym pozwolil sobie na wiecej niz 2 tarcze na mt


Earth Shield nie stackuje sie i mozesz rzucic tylko jeden.


_________________




Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 17:32 
Cytuj  
Panie huragan, z calym szacunkiem ale ja wiem jak dziala tarcza.
Moze inaczej:
Gdybym pozwolil sobie na rzucenie tarczy wiecej niz dwa razy na mt podczas calej walki z bosem...
Prosze sie odpierd..lic.


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 18:28 
Cytuj  
Ors napisał(a):
Prosze sie odpierd..lic.


inteligencja to nie blyszczysz :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 18:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ors napisał(a):
Prosze sie odpierd..lic.


inteligencja to nie blyszczysz :)


Wlasnie ty nie blyszczysz. I to juz nie pierwszy raz. :roll:


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 19:53 
Cytuj  
Cytuj:


o, nie widzialem tego, swietna sprawa.
czy mi sie wydaje, czy bedzie mozna zaoszczedzic mase many zdejmujac totemy np. 5s przed wyczerpaniem...


Cytuj:
inteligencja to nie blyszczysz

bracie, mam duzo ciekawsze zajecia, niz wdawanie sie w durne, jedno linijkowe, pyskowki z toba.


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 22:52 
Cytuj  
jezeli rzucenie 2 earth shieldow na MT dla ciebie jest za duzo, to marny z ciebie resto szaman :)


_________________



*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 00:03 
Cytuj  
No to Huragan widac wlasnie jaki z Ciebie "shamman".
Co moze teraz mi powiesz ze shammi tylko earth shielda rzuca tak ?? a o healowaniu i "totemowaniu" to juz zapomnailes ?? wiec nie gadaj ze powinno sie rzucac eartha wiecej bo mana jest potrzebna i do innych rzeczy... a moze Ty grasz od patcha co i nie wiesz co shammi robil wczesniej ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 00:55 
Cytuj  
l2use mana totems :)
Mi jakos many wystarcza (3 rozne mana totemy + trinkiet) i nie narzekam.


_________________




Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 02:14 
Cytuj  
Cytuj:
l2use mana totems
Mi jakos many wystarcza (3 rozne mana totemy + trinkiet) i nie narzekam.


nie rozsmieszaj mnie chlopie, mam dokladnie tyle samo totemow co ty (+trinket) i potrafie trzymac sie na 6 kola many naprawde dlugo
(nie pamietam kiedy ostatni raz potrzebowalem inera, potow tez nie uzywam)
ale nie stac mnie na shieldowanie, totemowanie i healowanie mt z drugim healerem podczas 6-8 minutowej walki (a ~65 mana regen to jakos zajebiscie malo nie jest).
i ciebie tez na to nie stac, co bys nie pisal, earth shield to drogi czar i tyle...

swoja droga to zauwazylem, ze od 2 stron tego topicu nie napisales nic ciekawego poza przypieprzaniem sie do tego co inni napisali (samemu piszac takie bzdury, ze az wstyd: 30% chance na odpalenie earth shield? znasz chociaz podstawy angielskiego, my dear?)
czy to juz kompleks imba skilled playera, czy po porstu ci swieta nie wyszly?

koncz okruszku...wstydu oszczedz...


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 07:41 
Cytuj  
Ors napisał(a):
(a ~65 mana regen to jakos zajebiscie malo nie jest).


65 mana regen to jest malo. ES jest drogi ?? To policz sobie ile on leczy i porownaj do innych healing spelli. Pozatym jest bardziej efektywny gdyz leczy tylko wtedy kiedy jest to potrzebne.

Ors napisał(a):

ale nie stac mnie na shieldowanie, totemowanie i healowanie mt z drugim healerem podczas 6-8 minutowej walki


no to biedny jestes.. bo na Chromaggusie bedziesz jeszcze dodatkowo musial decursowac a i sama walka trwa troszke dluzej :)

Ors napisał(a):
my dear?
.........
okruszku...


jestes gejem ?


_________________



*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 16:06 
Cytuj  
OO Huragan pierwsze slysze ze decursuje sie tylko na chromie ... no no no ciekawe ciekawe ....
No to dawaj Huragan pokaz jak rzucasz 5 earth shieldow, 15+ lesser healow, stawiasz 8+ razy totemy i regeneruje ci sie mana na tyle zebys mogl wytrzymac 10 minut ...
P.S. - Z wlasnego doswiadczenia wiem ze leczy sie duzo wiecej przynajmniej ja tak robie podczas walki z jakims end bossem a many nie mam po 7-8 minutach czyli jakies 3/4 walki, naprawde zadko sie zdaza zebym mane oszczedzil do konca (staram sie oszczedzac poty na koniec walki jak jest wieksze zagrozenie whipem)

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 16:23 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
...wieksze zagrozenie whipem..

A co ma do tego bicz??

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 16:46 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
OO Huragan pierwsze slysze ze decursuje sie tylko na chromie ... no no no ciekawe ciekawe ....


nie pisalem, ze tylko na Chromie sie decursuje, to byl tylko przytyk do tego co szaman ma robic w instancji. Nie tylko sie leczy, rowniez sie na niektorych bossach decursuje. Jak jemu nie starcza many na leczenie przez 6 minut to strach pomyslec co bedzie na chociazby takim Chromaggusie :)

Cytuj:
No to dawaj Huragan pokaz jak rzucasz 5 earth shieldow, 15+ lesser healow, stawiasz 8+ razy totemy i regeneruje ci sie mana na tyle zebys mogl wytrzymac 10 minut ...


Wytrzymuje dluzej niz 10 minut i na mane nie narzekam ... jestem rowniez w pierwszej trojce healerow...
Nie jest sztuka leczyc jak sie ma mane, sztuka jest oszczedzac mane i efektywnie leczyc.
Znam wielu priestow ktorym mana sie konczy po 3 minutach leczenia, hehehe


_________________



***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:21 
Cytuj  
huragan widzialem twoje syfne itemy , sa syfne ;) przejdz sie do naxx i sprawdz jak tam jest , sprawdz sie na paczwerku
btw DW OWNAGE ;D


_________________
~~

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:29 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
huragan widzialem twoje syfne itemy , sa syfne ;) przejdz sie do naxx i sprawdz jak tam jest , sprawdz sie na paczwerku
btw DW OWNAGE ;D


przeczytaj wyzej.... na Patchwerku juz raz bylem.. a w Naxxie mam za soba Anuba i Instructora.
Dual Wield ??? spieprzony na maksa :> no thx... ES rulez :>
A co do itemow, to uwielbiam ludzi, ktorzy mysla, ze itemy zastapia im skilla... spotykalem takich Rank14 geared wielu, ktorzy padali jak muchy od duzo gorzej ubranych :)


_________________



*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:27 
Cytuj  
Hah jeszce bedziesz gadal ze dw jest spieprzony ... moze wlasnie u ciebie brakuje skilla zeby umiec z dw korzystac ...... shammy nigdy wczesniej nie mial takiego dps'a .... pfuu nawet dmg jest super dla porownana ubralem sobie tUF'a ia pozniej dwa blue axe'y i co sie okazalo ?? oczywiscie crity duzo czesciej o porownywalnym dmg'u np z tufa wychodzilo do 1k a z 1h axe'a za 900 podkreslam mam slabe itemki wiec te cyferki nie sa jakies mega. PvP zmienil sie bardzo na plus co do pvp hmm niemam ani punktu w resto (a mialem jakby co) ale jakos nikt na moje leczenie nie narzeka no ale juz nie bede odbiegal od tematu .....
Co do oszczednosci many .. naprawde nie wiem Huragan jak ty wytrzymujesz tyle z mana, moze porpostu zadziej leczysz czy cos chociaz ja nie mam itemkow do resto, ty masz, wiec za czasow jak probowalem resto moglo mi braknac many przez brak ten stormsow itp itd ......

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:49 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Znam wielu priestow ktorym mana sie konczy po 3 minutach leczenia, hehehe

Rerollnac powinni jak nawet 5 minut castowania healow bez przerwy nie moga zrobic (bez mana pota ;\).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 19:07 
Cytuj  
Cytuj:
Dual Wield ??? spieprzony na maksa :>

Czekaj czekaj, nie grales DW to dlaczego masz takie zdanie? Dobrze ubrany shaman z 700-800AP unbuffed i dwoma dobrymi broniami znajduje sie w pierwszej dziesiatce, poczytaj sobie forum US i EU na temat DW w PvE to zmienisz zdanie, pomyslalem tez ze mozesz napisac ze sam testowales DW na swoim shamanie, hmm resto gear + DW = sux?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 10:47 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Wytrzymuje dluzej niz 10 minut i na mane nie narzekam ... jestem rowniez w pierwszej trojce healerow...
Nie jest sztuka leczyc jak sie ma mane, sztuka jest oszczedzac mane i efektywnie leczyc.
Znam wielu priestow ktorym mana sie konczy po 3 minutach leczenia, hehehe


A moze wlasnie Huragan sie opierdalasz i inni musza leczyc za Ciebie.
To ze np pristowi nie styka many nie koniecznie musi zle swiadczyc o priescie a o supporcie. Powody moga byc rozne x)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 11:05 
Cytuj  
haha, wczoraj na Chromaggusie policzylem sobie z ciekawosci ile Earth Shieldow rzuce by MT mial je caly czas na sobie. Wyszlo mi 7 shieldow..... + dodatkowo ze 30 decursow i na koniec czwarte miejsce w healingu w SW stats....
Nie wiem z czym wy macie takie problemy.. L2play moze :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.