mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 21.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 16:05 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
W Ultimie jesli zapisales sie odpowiednio wczesnie to dostaniesz w przeddzien premiery, jesli nie, to nie licz na szybka przesylke, z tego co wiem to mozesz czekac nawet do marca :)

odpowiednio wczesnie tzn? wrzesien-pazdziernik?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 16:09 
Cytuj  
gosc sprzedal 2 kopie po reklamie na forum - a teraz wystawil kolejne 8

http://allegro.pl/item154039790_world_o ... ifox_.html

jestem ciekaw za ile czasu i te zejda :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 16:12 
Cytuj  
koles daje taki sam tekst jak na ultima.pl:

Premiera odbędzie sie około dnia 16.01.2007.

Okolo to moze byc i 2 tygodnie pozniej :)
Kupi w Ultimie za 130zl i sprzeda naiwniakom na allegro za 170... czysty zysk :>


_________________



****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 16:23 
Cytuj  
albo zamowi z tego twojego linka po 17.99 funta


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 16:39 
Cytuj  
Albo import niezależny (;

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 16:47 
Cytuj  
Cytuj:
Grę otrzymacie Państwo 24 h po premierze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:01 
Cytuj  
hldn napisał(a):
Cytuj:
Grę otrzymacie Państwo 24 h po premierze.


zgadza sie, tylko ze nie wiadomo kiedy premiera w Polsce bedzie. CD Projekt nie zna daty premiery w Polsce :) Owned !


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
hldn napisał(a):
Cytuj:
Grę otrzymacie Państwo 24 h po premierze.


zgadza sie, tylko ze nie wiadomo kiedy premiera w Polsce bedzie. CD Projekt nie zna daty premiery w Polsce :) Owned !

Pytałe sie jej, i dostałem odpowiedź, że gre importuje niezaleznie od cd-projektu. Też byłem w sumie zdziwnony, dowiedziałem się też ze liczba sztuk przypadająca na polske jest ograniczona. W sumie ja tam wierze.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:13 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Huragan napisał(a):
hldn napisał(a):
Cytuj:
Grę otrzymacie Państwo 24 h po premierze.


zgadza sie, tylko ze nie wiadomo kiedy premiera w Polsce bedzie. CD Projekt nie zna daty premiery w Polsce :) Owned !

Pytałe sie jej, i dostałem odpowiedź, że gre importuje niezaleznie od cd-projektu. Też byłem w sumie zdziwnony, dowiedziałem się też ze liczba sztuk przypadająca na polske jest ograniczona. W sumie ja tam wierze.


Dlatego zamówiłem w dwóch sklepach a nadmiar i tak sprzedam :-]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:14 
Cytuj  
Cytuj:
IRVINE, Calif. –– November 9, 2006 –– Blizzard Entertainment® announced today that World of Warcraft®: The Burning Crusade™, the highly anticipated expansion to the world's leading subscription-based massively multiplayer online role-playing game, World of Warcraft, will be in stores on January 16 in North America and Europe.


Huragan ja nie rozumiem Twojego posta ostatniego. Że czego CDP nie wie? w każdym Państwie jest wiadomo, że 16 stycznia jest premiera i 16 stycznia gra trafi na półki sklepowe z możliwością sprzedaży, więc ja nie rozumiem o co "hallo" jest w twoim topiku ostatnim. 16 stycznia jest premiera, 16 stycznia będzie na półkach, 16 stycznia dostaniesz gre z ich strony, czyli wysyłka w dniu premiery.
Po drugie, wątpie że Blizzard popełni drugi raz ten sam błąd, że zrobi za mało kopii gold. Teraz wiedzą ile ludzi gra w tą gre i jaka ilość kopii jest potrzebna. Na pewno nie zrobią 7mln, ale na pewno zrobią ich dużo.

Ogólnie robicie za duży sik przed premierą. Jakieś zamówienia z innych krajów, nakładki na bete żeby wejść na server jako 1-szy. Dzizus ludzie. Zadzwońcie, pomeilujcie z ludźmi z ultimy, z cdp a później piszcie co wiecie, bo jak narazie konstruktywne posty to ja widzę u 3 osób w tym temacie.

Pozdrowienia dla Admina który mi od końca listopada avattar wrzuca! :lol:


Ostatnio edytowano 30 gru 2006, 17:16 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 30
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:15 
Cytuj  
to sie najprawdopodobniej spotkamy :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Cytuj:
IRVINE, Calif. –– November 9, 2006 –– Blizzard Entertainment® announced today that World of Warcraft®: The Burning Crusade™, the highly anticipated expansion to the world's leading subscription-based massively multiplayer online role-playing game, World of Warcraft, will be in stores on January 16 in North America and Europe.


Huragan ja nie rozumiem Twojego posta ostatniego. Że czego CDP nie wie? w każdym Państwie jest wiadomo, że 16 stycznia jest premiera i 16 stycznia gra trafi na półki sklepowe z możliwością sprzedaży, więc ja nie rozumiem o co "hallo" jest w twoim topiku ostatnim. 16 stycznia jest premiera, 16 stycznia będzie na półkach, 16 stycznia dostaniesz gre z ich strony, czyli wysyłka w dniu premiery.
Po drugie, wątpie że Blizzard popełni drugi raz ten sam błąd, że zrobi za mało kopii gold. Teraz wiedzą ile ludzi gra w tą gre i jaka ilość kopii jest potrzebna. Na pewno nie zrobią 7mln, ale na pewno zrobią ich dużo.

Ogólnie robicie za duży sik przed premierą. Jakieś zamówienia z innych krajów, nakładki na bete żeby wejść na server jako 1-szy. Dzizus ludzie. Zadzwońcie, pomeilujcie z ludźmi z ultimy, z cdp a później piszcie co wiecie, bo jak narazie konstruktywne posty to ja widzę u 3 osób w tym temacie.

Pozdrowienia dla Admina który mi od końca listopada avattar wrzuca! :lol:

Cała rzecz w tym ze cdp nic nie wie.. Na ich forum cisza, na maile odpisuja jak im sie podoba.. Jak sie wkoncu uda czegos dowiedziec to odpowiedz jest w stylu "no ale my nic nie wiemy o premirze", co z tego ze caly swiat zna ja od miesiaca..

http://www.planetagier.com.pl/x_C_Sz.html

118zl.
Ale pierwszy raz ten sklep na oczy widze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:21 
Cytuj  
Ja dostałem z ultimy:

"Panie Kamilu, postaramy się załatwić wszystkie zamówienia w dniu premiery".

To był meil pod koniec wrzesnia.

-----

Następny wysłałem pod koniec listopada i dostałem :

"Panie Kamilu, dołożymy wszelkich starań żeby w dniu premiery załatwić wszystkie zamówienia"

Wiec wrzut na chill z Waszej strony.

@|Inside|
Idż na spacer bo od tego szukania zaraz zbankrutujesz zamawiając z 10 sklepów :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:25 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja dostałem z ultimy:

"Panie Kamilu, postaramy się załatwić wszystkie zamówienia w dniu premiery".

To był meil pod koniec wrzesnia.

-----

Następny wysłałem pod koniec listopada i dostałem :

"Panie Kamilu, dołożymy wszelkich starań żeby w dniu premiery załatwić wszystkie zamówienia"

Wiec wrzut na chill z Waszej strony.

@|Inside|
Idż na spacer bo od tego szukania zaraz zbankrutujesz zamawiając z 10 sklepów :lol:

Nie szukałem, zobaczyłem linka na forum.
Wiesz, zawsze potem można sprzedać z zyskiem :D.
A z ultima, pewnie tak ,ze ci co byli pierwsi dostana, reszta bedzie czekac (;

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 17:36 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Huragan ja nie rozumiem Twojego posta ostatniego. Że czego CDP nie wie? w każdym Państwie jest wiadomo, że 16 stycznia jest premiera i 16 stycznia gra trafi na półki sklepowe z możliwością sprzedaży, więc ja nie rozumiem o co "hallo" jest w twoim topiku ostatnim. 16 stycznia jest premiera, 16 stycznia będzie na półkach, 16 stycznia dostaniesz gre z ich strony, czyli wysyłka w dniu premiery. :


viewtopic.php?t=22884&postdays=0&postorder=asc&start=40

CD Projekt jako dystrybutor WoWa nie wie do dnia dzisiejszego kiedy bedzie mial ta gre i kiedy wypusci na rynek Polski.
Napisz sam do nich maila i zobaczysz :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 18:13 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
...Ogólnie robicie za duży sik przed premierą. Jakieś zamówienia z innych krajów, nakładki na bete żeby wejść na server jako 1-szy. Dzizus ludzie. Zadzwońcie, pomeilujcie z ludźmi z ultimy, z cdp a później piszcie co wiecie, bo jak narazie konstruktywne posty to ja widzę u 3 osób w tym temacie.


Moze dlatego ze to polskie firmy, ktore maja nadal podejscie dosc dziwne i olewaja bo wiedza ze i tak zarobia ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 19:10 
Cytuj  
http://allegro.pl/item153974963_world_o ... dyna_.html

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 20:09 
Cytuj  
ja musze kupic WoWa i TBC bo sprzedalem pierwszego rok temu.. i tak sie zastanawiam jak to zrobic zeby bylo najtaniej... WoWa chyba kupie na allegro bo sa po 85 zeta a TBC w ultimie.. hmm

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 20:13 
Cytuj  
MaRdoC napisał(a):
ja musze kupic WoWa i TBC bo sprzedalem pierwszego rok temu.. i tak sie zastanawiam jak to zrobic zeby bylo najtaniej... WoWa chyba kupie na allegro bo sa po 85 zeta a TBC w ultimie.. hmm

Taniej wyjdzie WoW gdy sie kupi go w sklepie do ktorego link podawal Huragan na pierwszej stronie topiczku, cos kolo 65 zl z przesylka

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 22:23 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
MaRdoC napisał(a):
ja musze kupic WoWa i TBC bo sprzedalem pierwszego rok temu.. i tak sie zastanawiam jak to zrobic zeby bylo najtaniej... WoWa chyba kupie na allegro bo sa po 85 zeta a TBC w ultimie.. hmm

Taniej wyjdzie WoW gdy sie kupi go w sklepie do ktorego link podawal Huragan na pierwszej stronie topiczku, cos kolo 65 zl z przesylka


Nom wychodzi duzo taniej.. gdy zamowie WoWa i TBC to razem bez przesyłki niecałe 170 zeta. A nie wiecie ile mniejwiecej wynosi koszt przesyłki z UK w złotówkach ? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.