mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 22:27 
Cytuj  
robal ale kupic mozna ;p

btw maly oftop shadoweave tailoring i odmiany 2 pozotale jego beda dopami :>

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 22:27 
Cytuj  
MaRdoC napisał(a):
Siegfried napisał(a):
MaRdoC napisał(a):
ja musze kupic WoWa i TBC bo sprzedalem pierwszego rok temu.. i tak sie zastanawiam jak to zrobic zeby bylo najtaniej... WoWa chyba kupie na allegro bo sa po 85 zeta a TBC w ultimie.. hmm

Taniej wyjdzie WoW gdy sie kupi go w sklepie do ktorego link podawal Huragan na pierwszej stronie topiczku, cos kolo 65 zl z przesylka


Nom wychodzi duzo taniej.. gdy zamowie WoWa i TBC to razem bez przesyłki niecałe 170 zeta. A nie wiecie ile mniejwiecej wynosi koszt przesyłki z UK w złotówkach ? :)

Na ich stronie najtansza przesylka wynosi 1.7 GBP czyli bodajrze 9.7 zl

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 22:35 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
MaRdoC napisał(a):
Siegfried napisał(a):
MaRdoC napisał(a):
ja musze kupic WoWa i TBC bo sprzedalem pierwszego rok temu.. i tak sie zastanawiam jak to zrobic zeby bylo najtaniej... WoWa chyba kupie na allegro bo sa po 85 zeta a TBC w ultimie.. hmm

Taniej wyjdzie WoW gdy sie kupi go w sklepie do ktorego link podawal Huragan na pierwszej stronie topiczku, cos kolo 65 zl z przesylka


Nom wychodzi duzo taniej.. gdy zamowie WoWa i TBC to razem bez przesyłki niecałe 170 zeta. A nie wiecie ile mniejwiecej wynosi koszt przesyłki z UK w złotówkach ? :)

Na ich stronie najtansza przesylka wynosi 1.7 GBP czyli bodajrze 9.7 zl


acha znalazlem... dzieki za odp.... czyli i tak w 200 złotych powinno sie zamknąć WoW, TBC i przesyłka.. a w Polsce by mnie wyniosło około 250 ;)

A ten sklep jest bezpieczny? Nie chciałbym dostac przesyłki miesiac po premierze albo wcale.. :/

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:25 
Cytuj  
ops ... ja zamowilem w grudniu... czyli moze im sie uda zrealizowac jeszcze moje zamowienie ? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:31 
Cytuj  
MaRdoC napisał(a):

A ten sklep jest bezpieczny? Nie chciałbym dostac przesyłki miesiac po premierze albo wcale.. :/


primo, firma HMV istnieje od roku 1921... nie jest to wiec jakas firma krzak :)
secundo, zamawialem juz u nich gry na PS2 i dochodzily szybko i bez problemu...


_________________



*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 15:56 
Cytuj  
http://www.sendit.com jest w tym sklepie mozliwosc platnosci przy odbiorze paczki? Jak wy placiliscie? Huragan? thx za odp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:03 
Cytuj  
Na zachodzie jest proste podejscie, ze kazdy ma karte kredytowa (;

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Na zachodzie jest proste podejscie, ze kazdy ma karte kredytowa (;


no wlasnie... a jak ja nie mam karty kredytowej to nie kupie czy jest jakis inny sposob??

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:51 
Cytuj  
znajdz kogos kto ma karte, wplac mu kase i niech ci zamowi


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:52 
Cytuj  
Ja za wszystkie platnosci ze sklepow zagranicznych place Inteligo i tylko raz sie nie dalo - w jakims ruskim sklepie, ale okazalo sie ze certyfikaty sklepu byly be i Inteligo nie pozwolilo im wejsc na moja karte.

Takze ziuuu zakladajcie konta, chyba ze nowy doradca prezesa PKO pan Kazik "Jes jes jes" Marcinkiewicz rozwali bank ;-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie kupisz. Na zachodzie cos takiego jak "przesylka za pobraniem" nie istnieje


hehe tu roball ma racje jak przyjechalem do uk i kupolem pierwzy raz przez ebay'a to sprzedajacy zrobig big :wtf: jak zapytalem o przesylk za pobraniem :] polska jest pod tym wgledem wyjatkowa(zacofana)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 08:17 
Cytuj  
CDP jest dystrybutorem TBC na Polskę. Czy to oznacza że inne sklepy nie będą miały TBC wcześniej niż sprowadzi to CDP, czy mogą sobie indywidualnie sprowadzać? Ktoś się orientuje jak to wygląda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 09:35 
Cytuj  
Jerry napisał(a):
CDP jest dystrybutorem TBC na Polskę. Czy to oznacza że inne sklepy nie będą miały TBC wcześniej niż sprowadzi to CDP, czy mogą sobie indywidualnie sprowadzać? Ktoś się orientuje jak to wygląda?


Moga, Ultima sama sobie sprowadza z zachodu. Ale juz np. takie Empiki czy Media Markt biora od CD Projektu, bo im wygodniej.


_________________



****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 09:50 
Cytuj  
Szkoda że ktoś z CDP się tutaj nie wypowie.
Teraz ja trochę tutaj poteoretyzuję.
Jeśli się nie mylę Viv to wydawca i główny dystrybutor, jeśli Viv jest tylko wydawcą, a dystrybutorem na Europę jest inna firma, w miejsce słowa Vivendi należy wstawić nazwę firmy prowadzącej ogólnoeuropejską dystrybucję dla partnerów w poszczególnych krajach.
Jeśli CDP jest wyłącznym partnerem Vivendi w Polsce, to oznacza to, że wszystkie inne polskie sklepy mogą kupować pudełka TBC tylko i wyłącznie od CDP. Nie mogą kupić pudełek bezpośrednio od Viv, każdy faks z zapytaniem jest odsyłany do CDP.
Zatem inne sklepy, Ultima, Play etc. mają dwa wyjścia:
1. Zamówić określoną ilość pudełek w CDP
2. Zamówić określoną ilość pudełek u innego partnera za granicą lub nawet w sklepie zagranicznym
Zatem jeśli CDP do dziś nie wie, ile i kiedy będzie miał pudełka, nie wróży to dobrze firmom które wybrały wariant 1.
Pytanie: jaka będzie polityka CDP? Przy założeniu, że dostaną za mało pudełek od Viv, czy zrealizują zamówienia firm krajowych kosztem klientów gram.pl, czy może pudełka dostaną wszyscy klienci gram.pl, a niektóre firmy nie dostaną pełnych zamówionych ilości?


_________________
O.o

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 10:14 
Cytuj  
Robicie tyle szumu jak by nie wiem jaki straszny problem z kupieniem dodatku. Pamietam ze przed premiera WoWa bylo tak samo a ja poszedlem sobie w dniu premiery i bez najmniejszego problemu kupilem 2 kopie i poszedlem do domu.
Poczekajcie do 16 stycznia i sie sami przekonacie ze nie bedzie tak zle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 10:52 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Robicie tyle szumu jak by nie wiem jaki straszny problem z kupieniem dodatku. Pamietam ze przed premiera WoWa bylo tak samo a ja poszedlem sobie w dniu premiery i bez najmniejszego problemu kupilem 2 kopie i poszedlem do domu.
Poczekajcie do 16 stycznia i sie sami przekonacie ze nie bedzie tak zle.
napisz to jeszcze w kilku topicach szczególnie ludziom którzy mieszkają tam gdzie jest tylko jeden sklep ... spożywczy


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
napisz to jeszcze w kilku topicach szczególnie ludziom którzy mieszkają tam gdzie jest tylko jeden sklep ... spożywczy


dobre, dobre :)

a tak swoja droga: cdprojekt wysyla glupie odpowiedzi na glupie pytania


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:30 
Cytuj  
Bo nie moga uzyskac odpowiedzi od Vivendi i sa wsciekli. Napisalem to w innym topiku.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
strasznie stare info... z listopada :)
Gra juz jest wydana i dostarczona do sklepow, 16 stycznia jest release.


Pan znawca Huragan, rofl.
W listopadzie moj drogi, to nie bylo polowy questow na 67+ lvl, sporo itemow nie mialo nazw itd. Jakbys gral w closed bete to bys nie gadal takich durnot.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 12:18 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
Huragan napisał(a):
strasznie stare info... z listopada :)
Gra juz jest wydana i dostarczona do sklepow, 16 stycznia jest release.


Pan znawca Huragan, rofl.
W listopadzie moj drogi, to nie bylo polowy questow na 67+ lvl, sporo itemow nie mialo nazw itd. Jakbys gral w closed bete to bys nie gadal takich durnot.


Ale to jest prawda, plytki byly tloczone jesli dobrze pamietam w sierpniu czy wrzesniu, dlatego sciagamy tak spore patche ze jak upgradniemy podstawke z plyt nie sciagac giga patcha, ktory bedzie po 16 stycznia dla tych co beda instalowac od zera wszystko.

Co do samej dystrybucji to prawo UE zabrania omijania lokalnego dystrybutora, kazda sztuka kupiona zagranica i sprzedana w polsce jest nielegalna bo mamy dystrybutora, ktory stnieje i trzyma sie na rynku dzieki wykupionej licencji od producentow gier.
Czy beda problemy to trudno ocenic bo taka firma jak CDP nie musi sie tak strasznie starac o klienta majac wlasnie wylaczna licencje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.