mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 08:05 
Cytuj  
Te drobne 10 % wiecej na stun sprawialo, ze resistuje sie znacznie wiecej. Teraz jak Ci rogal na orka siadzie to nawet nie kwikniesz. Wiem bo walczylem na mase z rogalami i nerf hardiness to bardzo duzy nerf, nijak nie pokrywajacy +dmg dla casterow. Damage to nie wszystko. Wole zresistowac 10 % wiecej stunow niz walnac kilkaset wiecej dmg.

Poza tym +dmg bardzo latwo wyciagnac z itemow, natomiast +% stun pewnie znikad nie wyciagniesz wiec chocby z tej perspektywy jest to nerf.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 22:34 
Cytuj  
Jako, że zamierzam się respecnąć na full destro mam kilka pytań odnośnie nowych talentów, a konkretniej waszego zdania na temat Nether Protection, Backlasha i Soul Leech. Co do NP to z tego co wiem procuje bardzo często, przydatne vs magom i lockom. SuL podobno w ogólne nie procuje albo baaa..rdzo rzadko co go nie czyni chyba zbyt przydatnym, co się zaś tyczy BL to nie mam żadnych info także licze na was ;).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 03:09 
Cytuj  
Backlash procuje czesto, nether portection rowniez. To pierwsze daje jako takie szanse przeciw hunterom - biegniesz, walisz instanty jakie masz, pet trigeruje Blacklash - na ogol starczy jeden proc. A to drugie niesamowicie zwieksza przezwylnosc przeciw lockom/fire magom. Dla mnie "must have". Soul leech slabiutko - z paru tysiecy dmg dostaje niewiele wiecej niz 200hp. Mi to widocznej roznicy nie robi - osobiscie chyba bym nie namawial do pakowania w to.

Reasumujac, moim zdaniem, NP, Bl tak, SuL nie :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 03:10 
Cytuj  
Nether protection faktycznie czesto procuje, bardzo przydatny talent (czesto walka z shadow priestem/affl lockiem konczy sie bez straty chocby 20% hp, rowniez przeciwko fire magom bardzo dobrze sie sprawdza).Jak najbardziej must have

Backslash - rownie czesty proc, z tym ze z zalozenia destro lock (a wasciwie to zaden cloth) nie powinien dopuscic do siebie przeciwnika trzymajac go w seduce-locku, wiec gdy juz go kilku oblezie to i czesto procujacy BS nie pomoze ;) Niemniej jednak przydatny talent,chcby przeciwko hunterom czy fel-lockom (ich pety bardzo "pomagaja ;) ) dodatkowe instant SB ciezko przecenic, choc da sie bez niego zyc

Soul leech - nie uzywam, szkoda mi punktow na cos co przewaznie bedzie marnowane w sytuacji gdy mam full hp. Natomiast do pve/na raidy, jak najbardziej wart posiadania imo.


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 09:50 
Cytuj  
A właśnie - jakieś sposób na huntera?:) zazwyczaj nawet nie zdążę castnąć swoich dwóch insta dotów + immolate i jestem dead:(

Na razie bawię się demo buildem;)

Z góry dzięki:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 11:09 
Cytuj  
Na huntera jedyny build jaki sie sprawdza to SL + fellguard.
I tez stosuje sie jego metode czyli doty + pet a ty sie chowasz za przeszkodami.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 13:07 
Cytuj  
Imo destro tez jest dobry - jak masz czyste CD to seria ( przed albo po silence, przez 3 sec Cie nie zabije ):
CoA + DC + immolate + shadowfury + conflag + shadowburn. Z reguly starcza, do tego procuje co najmniej raz Bl. Caly czas idziesz w melee ofc -jak dobrze zgrasz wszystko, w zasadzie hunter duzo nie zdziala. Z drugiej strony, resist na jednym czarow i dupa. Rady w tylu "masz z kims problem, specnij sie na SL" smierdza :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:12 
Cytuj  
Pierwsza rzecza jaka robie gdy widze przymierzajacego sie huntera to DC+SB+seduction zeby chlopak nawet nie zdazyl sie wstrzelic (ewentualnie gdy dc jest na cd to pale glupa niby uciekajac wysylajac oczywiscie suke), pozniej juz tylko wystarczy mu wejsc w melee range i jest pozamiatane, czy to po prostu goscia dotujac i uzywajac szybkich castow nie dajac mu odbiec(immo+conflag, jego pet oczywiscie tylko w tym pomaga procujac backslash), czy tez konczac go wykorzystujac do maximum seduction-lock.Zreszta jako destro lock wole unikac dotow (niemal czasami jak ognia), bo w wypadku gdy hunter bedzie sprytniejszy ty skonczysz w trapie a zaraz potem na cmentarzu, zamiast przeczekac to uzywajac seduction


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 18:37 
Cytuj  
a ja gram affli i mimo moich 3.3k hp wyrabiam się z zadotowaniem hunta na tyle, by padł od dotów

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 18:55 
Cytuj  
Great, ale zasadniczo chodzi o to, zeby hunter padl zanim Ty padniesz :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 20:44 
Cytuj  
Ermm...3.3k hp? Ciut malo
Lock to nie mage czy priest, wiec powinien isc w +sta i +dmg, a nie +spirit.
Ja mam bez zadnych buffow prawie 5.5k, a na raidach zdarzalo sie przekroczyc 7k, a nie da sie ukryc ze wiecej hp pomaga w pvp ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 21:01 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Ermm...3.3k hp? Ciut malo
Lock to nie mage czy priest, wiec powinien isc w +sta i +dmg, a nie +spirit.
Ja mam bez zadnych buffow prawie 5.5k, a na raidach zdarzalo sie przekroczyc 7k, a nie da sie ukryc ze wiecej hp pomaga w pvp ;)

Po co magowi +spi
Mag +sta +int +dmg
Chociaż co kto tam lubi, ja widocznie jestem masochista i lubie jak moja postać ma dużo many ot takie zboczenie, dało sie tak grać co prawda, choć łatwe to nie było :D

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 23:37 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Great, ale zasadniczo chodzi o to, zeby hunter padl zanim Ty padniesz :)

Peace


"speccnij sie full demo" i do boju :P wtedy to zaden problem ;>

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 23:46 
Cytuj  
Well...jesli uwazasz, ze destro to easy mode, to gratuluje. To chyba jedyny build, kt. wymaga skilla - odpalic 999999 instant dotow i pasc umie nawet moj 10letni kuzyn.

EoT

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 23:50 
Cytuj  
acc warlock to najwieksza szmata :) nawet jak go ubijesz to i tak padniesz od dotow. Ostatnio na AV zadotowal mnie jeden warlock, prawie 1500 dmg co 3 sek dostawalem od jego dotow :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 00:23 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Well...jesli uwazasz, ze destro to easy mode, to gratuluje. To chyba jedyny build, kt. wymaga skilla - odpalic 999999 instant dotow i pasc umie nawet moj 10letni kuzyn.


Amen ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 00:49 
Cytuj  
jesli to odpowiedz na moj post to ja pisalem o demo a nie destro :D xD

i prawda, destro jest naprawde przyjemny jesli chcesz robic cos wiecej niz naciskac na instant spelle

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 01:38 
Cytuj  
Imho każdy build wymaga skilla, kiedyś grałem destro, potem respec na nf/sl i teraz znowu na full destro żeby sie nowymi talencikami pobawić. Ale każda walka jest inna, każdy wróg inny więc nie da się zastosować tej samej taktyki dla całej jednej klasy (tym bardziej że ludzie mają różne buildy). Nie gadajcie też że destro wymaga dużego skilla - seduce, sf/sb, immo + conflag, shadowburn, dc, sb jak nie leży to znowu seduce i zaczynamy od nowa (spelle nie koniecznie w tej kolejności ofc). NF/SL też dosyć łatwy ze względu na share dmg, ale za to jesteśmy głownie w melee range i drainujemy. Co do aff sie nie wypowiem bo nie grałem. Generalnie uważam, że destro ma łatwiej vs melee class, łatwiej zachować dystans + naprawdę szybko można zdjąć spore ilości hp. Co sie tyczy SL to łatwiej vs casterom (felpupy i jego skille). Oczywiście można stwierdzić, że SL też może w końcu używać suki ale mimo wszystko to nie ten sam dmg co destro.

W destro masz mniejszy czas na podjęcie decyzji a jeżeli bedzie ona błędna to możesz zginąć, zaś za błedy w sl płaci się mniejszą cene ale mimo wszystko zawsze to troche hp mniej.

ps: potencjalne flame'y prosze na pm.

edit: jedyne co mnie martwi w destro to agroo na raidach...


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 03:50 
Cytuj  
lol jak komus sie ciezko gra z felguardem .....


co do buildow zawsze moim main buildem bylo full destro w pvp jest fajnie ale , w dzisiajszych czasach nie jest tak latwo jak kiedys, mala ilosc hp i duzo burst dmg= masz przesrane z klasami leczacymi sie, szybko zabijasz i rownie szybko giniesz, co zrobisz jak la wlaczy sobie BOMBLA a ty jestes oom ?

teraz mam full aff (cudo w pve) ktos powie ze w pvp ze zle ? no coz nie wiem ale mi sie gra lepiej w zadnym pojedynku mana mi sie nie skoczy i zycie moge utrzymac na wysokim poziomie, do tego instantowy fear , jedynym minuse to czas potrzebny na zabicie przeciwnika ~12 sek (szybciej jak procnie NF)

co do lubb demo to nie ma co sie wypowiadac - znaczty sie zenada tak latwo jeszcze zadna klasa mi sie nie gralo..

demo>aff>destro

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 04:52 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
demo>aff>destro

.... a NP>all ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.