mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:58 
Cytuj  
A ja uwielbiam jak ktos pisze ze ap-pom-pyro jest lamerskie ...

Death coil tez jest lamerski ...

Fear smierdzi ...

Charge to w ogole chamstwo i drobnomieszczanstwo ...

Kidney shota to w ogole jakies nooby uzywaja ...

itd itd ..

L2P generalnie ...

(i co ja qwa jeszcze robie w pracy ...)

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 18:03 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
teraz. na 70 lvlu jak kazdy bedzie mial po 7k staminy nie bedziesz w stanie rozwalic kazdego.


A przyszło ci misiu do główki że będą też wyższe ranki czarów i lepszy +dmg sprzęt? bo chyba nie....

Cytuj:
(i co ja qwa jeszcze robie w pracy ...)

Własnie zadaje sobie to samo pytanie ;D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 18:06 
Cytuj  
chopin napisał(a):
r_ADM napisał(a):
teraz. na 70 lvlu jak kazdy bedzie mial po 7k staminy nie bedziesz w stanie rozwalic kazdego.

A przyszło ci misiu do główki że będą też wyższe ranki czarów i lepszy +dmg sprzęt? bo chyba nie....

Ta sa rangi .. nie ranki ... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 20:07 
Cytuj  
chopin napisał(a):
r_ADM napisał(a):
teraz. na 70 lvlu jak kazdy bedzie mial po 7k staminy nie bedziesz w stanie rozwalic kazdego.


A przyszło ci misiu do główki że będą też wyższe ranki czarów i lepszy +dmg sprzęt? bo chyba nie....

Cytuj:
(i co ja qwa jeszcze robie w pracy ...)

Własnie zadaje sobie to samo pytanie ;D

Tobie też nie przyszły do głowy itemy z resilence etc well..

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 20:26 
Cytuj  
W TBC jest znaczny wzrost staminy w stosunku do możliwych zadawanych obrażeń. Blizzard pisał o tym. Robią to żeby wydłużyć walki.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 21:40 
Cytuj  
chopin napisał(a):
A przyszło ci misiu do główki że będą też wyższe ranki czarów i lepszy +dmg sprzęt? bo chyba nie....



to porownaj sobie przyrost dmg sredni i przyrost staminy na itemkach... misiu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 21:48 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A ja uwielbiam jak ktos pisze ze ap-pom-pyro jest lamerskie ...

Death coil tez jest lamerski ...
Fear smierdzi ...
Charge to w ogole chamstwo i drobnomieszczanstwo ...
Kidney shota to w ogole jakies nooby uzywaja ...
itd itd ..
L2P generalnie ...
(i co ja qwa jeszcze robie w pracy ...)


qrwa o czym Ty mówisz teraz. Napisałeś to co w/w w jakim celu? żadna z tych umiejek nie ma lamerskiego macra:

Kod:
/stopmacro [help]
/cast Presence of Mind
/stopcasting
/cast Arcane Power
/stopcasting
/use Zandalarian Hero Charm #/use 13 or /use 14 may work as well)
/stopcasting
/cast Pyroblast


więc z czym Ty do ludu jedziesz? jakie l2p? l2p dla ludzi którzy mają właśnie takie macro. Nie mam totalnie żadnego dobrego zdania o takim magu.

To macro używało się kiedyś, rok temu jak nie było takiego dpsu magowego jaki jest teraz. Teraz to czyste lamerstwo a nie l2p.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 22:00 
Cytuj  
dlaczego?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:21 
Cytuj  
bo tak mówi Sobtainer.
A ja wczoraj zrobiłem respeca na 40/11/0 :p
I uważam, że taka buła (nawet z 3 min CD) jest bardzo przydatna na BG. Bardzo upraszcza eliminacje healerów :)

Jak nazbieram wiecej +dmg to sprobuje jeszcze fire builda

Pozdro dla mega skilla Soba, żeby w Nowym Roku mag nie był za łatwą klasą dla noobow i noskilli jak ja :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:27 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A ja uwielbiam jak ktos pisze ze ap-pom-pyro jest lamerskie ...

Death coil tez jest lamerski ...
Fear smierdzi ...
Charge to w ogole chamstwo i drobnomieszczanstwo ...
Kidney shota to w ogole jakies nooby uzywaja ...
itd itd ..
L2P generalnie ...
(i co ja qwa jeszcze robie w pracy ...)


qrwa o czym Ty mówisz teraz. Napisałeś to co w/w w jakim celu? żadna z tych umiejek nie ma lamerskiego macra:

Kod:
/stopmacro [help]
/cast Presence of Mind
/stopcasting
/cast Arcane Power
/stopcasting
/use Zandalarian Hero Charm #/use 13 or /use 14 may work as well)
/stopcasting
/cast Pyroblast


więc z czym Ty do ludu jedziesz? jakie l2p? l2p dla ludzi którzy mają właśnie takie macro. Nie mam totalnie żadnego dobrego zdania o takim magu.

To macro używało się kiedyś, rok temu jak nie było takiego dpsu magowego jaki jest teraz. Teraz to czyste lamerstwo a nie l2p.


Sob,
przepraszam Ciebie bardzo - dostales pare razy takim pyroblastem w dupe i jakas traume masz czy co ? Moze troche wyluzuj. Czy moze boli Cie ze nie mozesz tego zrobic majac jedyny sluszny Twoim zdaniem frost build ? Lecz sie prosze, poki jeszcze jest czas.

Najpierw gwoli wyjasnienia - grajac magiem od 12 lutego 2005 roku (czyli od premiery, w becie gralem warkiem i bylem dumny i blady majac 18 lvl) nigdy nie mialem buildu z AP. Wiec to nie tak ze uzywam Twojego macra i ownuje noobow wiec bede go bronil do usranej smierci.

A teraz szerzej.

Wykonanie czegos takiego wymaga dosc okreslonego buildu. Przynajmniej 31 arcane, przynajmniej 11 fire. Czyli np. rezygnujesz z Iceblocka (ktory delikatnie powiedzawszy zajebisty w PvP jest). I co otrzymujesz za to ? Pierdyliard skili ktore w PvP sa nieprzydatne ... (w arcane). I co jeszcze ? No fakt ... raz na pare minut mozesz kogos zabic (z pewna doza farta) jednym pyroblastem. Oczywiscie to nie tak ze dingasz 60 i od razu wchodzisz na BG i mordujesz ludzi w Naxx gear .. tak jako ciekawostke rollnalem sobie gnomke warriora - po 12,5 dnia played mam 4,5khp w fury gearze. Zrob maga dopiero co na 60ce i mnie zabij jednym pyro .. prosze. Po drugie nie zawsze kritnie, po trzecie sa jeszcze resisty itd itd itd.

A teraz spojrzmy np. na locka. Tu przypowiastka - jade sobie ostatnio przez Av i przejezdzam kolo locka. Dostalem pare dotow i po kilknastu sekundach mialem jakies 20% hp. BO OBOK NIEGO PRZEJEZDZALEM. Pomijam mozliwe opcje kontroli ... Suka z seduction, przy okreslonym buildzie felguard z szarza, fear, drugi fear, deathcoil i kurwa 150 innych rzeczy, ktore powoduja ze ktos Ci robi z dupy jesien sredniowiecza zanim ty zdazysz napisac "INC 1 STABLES".

Spojrzmy na shadowpriesta. I przypowiastka. Stoje sobie na AB i pilnuje kopalni. Jedzie priest. Zanim na niego zaszarzuje mam na sobie SWPaina - czyli nie moge zaszarzowac. Na dzien dobry trace pewna przewage. Pomijam tu fakt, ze jego SWP tickal przez 18 sekund po jakies 350 ... no spoko.

Dajmy na to hunter. "Bla bla bla Arcane Shot crits you for 1500" ... Instant ... Cooldown bodajze 6 sekund. Nie no wszystko spoko.

Nawet glupi warrior. Spojrzmy na moja gnomke. Gowniany sprzet - lionheart, titaniki, 2 kawalki niebieskie PVP, 2 kawalki epickie PVP, Don Julio i dwie niebieskie macki. W sumie 1050 AP w berserku i jakies 31 crita. Bilem sie ostatnio z szamanem na WSG (nazwijmy to umownie z wygladu wyepixowanym). Fakt - nie mial 100% hpsow jak szarzowalem - raczej kolo 80%. Wiesz jak wygladala walka ? Po szarzy polecial white crit z mainhanda (weszlo flurry), white crit z offhanda, bloodthirst, znowu white crit i execute. Nie przymierzajac od szarzy walka trwala ok. 4 sekund. Tak mniej wiecej. A ja nie mialem na sobie zadnego buffa oprocz staminy i motwa. A zrobienie gnomki kosztowalo mnie 9 dni lvlowania, 3 dni pvpowania (played) i jakies 1kg na crafty i enchanty.

Musze podsumowywac czy nie ?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:42 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze Sobowi chodzi o to, ze rownie wysoki ( jak nie wyzszy ) dps mozna miec bez PoMow i pyroblastow - przecietnie ubrany mag ( t2+ ) wali frostbolt crity za 3k. Nie bardzo rozumiem dlaczego podajesz opis tych klas z pkt. widzenia woja, skoro mowa o magu. Moze i wojowi lock dotami zjada 99999999 hp, ale magowi nie zjedzie ( no chyba, ze aff ) - fireward na immo, remove curse na CoA, zostaje na Tobie corruption i do czasu az ten corr zdejmie Ci polwoe HPkow, to lock jest dead po tym, jak w biegu odpaliles pom+pyro, blinknales sie i poprawiles fireblastem, CoCem i AE spamem. Ta kombinacja bez specjalnych critow na trinkecie i AP to ok 5k dmg.
Pisalbys inaczej o woju, gdybys mial r14 mieczysko i ladowal biale crity za 1k, MS za ponad 2k. Nie kazdy lock jest SL, nie kazdy ma czyste cd i czeka na Ciebie.
Suma sumarum, zgaduje, ze chodzilo Ci o to, ze kazda klasa ma imba burst dps, a mag nie ma, dlatego uzywanie Pyro z PoMem uwazasz za cos rownie skillowego jak na przyklad pojechanie wojem locka. Jak pisalem juz, PoM+Pyro jest tak samo skillowy jak 2*IB + 2*elemental dla mnie, tym niemniej nie uwazam, ze ludzie grajacy z PoM+Pyro to lamy - dla mnie to ludzie ze slabym skillem, ale szanuje ich jak wszystkich innych magow, chocby za to, ze wiekszosc z nich wie, ze idzie najkrotsza droga, niekoniecznie najbardziej ambitna :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:55 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Wydaje mi sie, ze Sobowi chodzi o to, ze rownie wysoki ( jak nie wyzszy ) dps mozna miec bez PoMow i pyroblastow - przecietnie ubrany mag ( t2+ ) wali frostbolt crity za 3k.


Mylisz sie. Sobowi chodzi o to, ze magiem mozna kogos raz na pare minut oneshotnac (majac na sobie sporo DPS gearu i wystepujac przeciwko lamce w greenach / blue o czym Sob juz nie wspomina) i ze taka gra jest lamerska.

Demandread napisał(a):
Suma sumarum, zgaduje, ze chodzilo Ci o to, ze kazda klasa ma imba burst dps, a mag nie ma, dlatego uzywanie Pyro z PoMem uwazasz za cos rownie skillowego jak na przyklad pojechanie wojem locka. Jak pisalem juz, PoM+Pyro jest tak samo skillowy jak 2*IB + 2*elemental dla mnie, tym niemniej nie uwazam, ze ludzie grajacy z PoM+Pyro to lamy - dla mnie to ludzie ze slabym skillem, ale szanuje ich jak wszystkich innych magow, chocby za to, ze wiekszosc z nich wie, ze idzie najkrotsza droga, niekoniecznie najbardziej ambitna :)


Poniekad tak - chodzilo mi o to ze kazda klasa przy odrobinie farta opcjonalnie okreslonym buildem mozna kogos zlozyc w szybkim tempie, albo zameczyc tak ze nie bedzie mial nic do powiedzenia (efekt koncowy ten sam).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:02 
Cytuj  
Ależ pierdolicie :)
Ja rozumiem, że 1vs1 PoM, AP z jednej strony jest "łatwizną", ale jak nie masz CD to dupa boli, więc coś za coś.
Jednakże 1vs1 trafia się od wielkiego dzwonu, no chyba że każą farmy pilnować (co jest imo pomyłką). Większość czasu teraz spędzam na BG w teamie. Rolą magów jest szybkie wyeliminowanie konkretnych graczy. PoM, AP jest do tego świetne. Do noszenia flagi frost owszem lepszy, druid jeszcze lepszy :)

Owszem rozumiem, że mag z +700 dmg nie musi tego używać, ale nie wszysyc tyle mają... ja nie mam, muszę jakoś nadrabiać.

Nie zauważyłem, żeby mój skill po zmiamie z frosta na 40/11/0 spadł, może od początku nie miałem skilla :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:08 
Cytuj  
Ja pisze z pkt. widzenia areny 2v2 glownie. Temat juz 100 razy walkowany. Dla mnie Pyro na PoMie i buffach + instanty to jest 1shot, bo z r14 setem i chocby PvP rewardami z BG mozna wycisnac na luzie +400dmg, a z tym takie combo nie pozostawia wiekszych szans poza resistem.

EoT dla mnie :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:15 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Dla mnie Pyro na PoMie i buffach + instanty to jest 1shot, bo z r14 setem i chocby PvP rewardami z BG mozna wycisnac na luzie +400dmg, a z tym takie combo nie pozostawia wiekszych szans poza resistem.


I o to chodzi, jakbym miał +700 dmg to robiłbym to samo w fire buildzie nie będąc zależnym od CD, i wtedy Sob by powiedział, że mam skilla :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:17 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Ja pisze z pkt. widzenia areny 2v2 glownie. Temat juz 100 razy walkowany. Dla mnie Pyro na PoMie i buffach + instanty to jest 1shot, bo z r14 setem i chocby PvP rewardami z BG mozna wycisnac na luzie +400dmg, a z tym takie combo nie pozostawia wiekszych szans poza resistem.

EoT dla mnie :)

Peace


A tu z przykroscia musze przyznac racje ... Revamp PvP spowodowal potencjalny wzrost ilosci ludkow ktorzy beda biegali z sensownym gearem a zupelnie bez skilla.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:19 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Demandread napisał(a):
Dla mnie Pyro na PoMie i buffach + instanty to jest 1shot, bo z r14 setem i chocby PvP rewardami z BG mozna wycisnac na luzie +400dmg, a z tym takie combo nie pozostawia wiekszych szans poza resistem.


I o to chodzi, jakbym miał +700 dmg to robiłbym to samo w fire buildzie nie będąc zależnym od CD, i wtedy Sob by powiedział, że mam skilla :)


Jakbys mial +700 dmgu to znaczyloby ze dlugo i namietnie zbierales sprzet i masz prawo raz na jakis czas zabic swieza 60ke jednym spellem. Bez przesady .. to nie tak, ze co drugi mag biega majac 700 +dmgu.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:26 
Cytuj  
ja mam tylko +500 fire, +48 zwyklych :) nie wiem jak mozna miec +700 hehe


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:37 
Cytuj  
JoJ3kz napisał(a):
ja mam tylko +500 fire, +48 zwyklych :) nie wiem jak mozna miec +700 hehe


Mozna. Ja mam ok 630 chyba ... z badziewnym backiem (21 - mozna cos kolo 30 na backu jesli sie nie myle), srednim pierscionkiem (za AQ exatled - z pierscionkiem Cthuna mialbym kolejne +10). Dodajmy do tego wymiane klaty (powiedzmy na ta z Maexxny - czyli +15 w porownaniu do enigmy). Zmienmy wanda (chocby TOuch of Chaos z glupiego ZG - +12 w porownaniu do tego co mam). Tam gdzie mam Netherwindy (pasek, buty) dajmy frostfire - znowu 10 do przodu. I koniec koncow zmienmy bron (mam laske z Nefa (84) - zmienmy na Wraith Blade i jakis srednio offhand)) - znowu 20 do przodu.

I mamy 700. Tylko ze tak jak napisalem - na taka bron trzeba zapracowac dupogodzinami w roznych instancjach.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:45 
Cytuj  
wlasnie :) A orientuje sie kots ile +dmg wnosi caly pvp set?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.