mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:13 
 
jesli blizz pisze ze musisz kupic swoj Box to ma na mysli ze musisz miec kopie gry w sensie wlasny cd-key. jest oczywistym ze bedzie dzialac jak sobie od kogos skopiujesz tbc i wpiszesz swoj key, tak samo jak jest z podstawka.

chociaz nie wiadomo , systemy antypirackie idą do przodu moze w TBC bedzie specialny system sprawdzajacy czy w promieniu kilku metrow stoi w szafie oryginalne pudełko :har: :D :D

ps. mowiac o kupowaniu kluczy mowi sie o kupieniu TBC na przyklad w zagranicznym sklepie i tylko otrzymanie cd-key'a mailem zamiast calej przesylki. teoretycznie kupujesz boxa wiec zdanie blizza jest dupy warte

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:34 
 
no to macie jeszcze jeden link, gdzie wyraznie jest napisane ze client bety TBC jest zupelnie innym clientem niz retail.. i na razie nie ma mozliwosci by ich uzywac zamiennie:

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 7608&sid=1

Owszem, w Blizzie trwa dyskusja nad sciaganiem retaila z Sieci ale retaila.. beta nie jest przystosowana do bycia retailem. FINITO !!!!!!!!!!!

podkreslenie dla Nestorka:

The non-expansion live client will definitely not allow Expansion accounts to log in

i jeszcze jeden cytat:


pytanie:
It was my understanding that it's the exact same client and that the limitations will merely be for each account. Otherwise, it'd be kind of awkward to provide updates to two entirely different clients. Then you'd have to continually create newer clients to allow for other expansions and such.. Don't you think that'd be silly? :)


odpowiedz:
Yes, I do think that would be silly. So are a lot of other things in WoW ;-)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:52 
 
Huragan napisał(a):
podkreslenie dla Nestorka:

The non-expansion live client will definitely not allow Expansion accounts to log in


Blah, kto mowi o non-expansion live? to chodzi o uzycie expansion beta.... ;/


Edit: jeszcze sie pograzasz bo w twoim wlasnym linku jak byk stoi (na zielono tego samego forum MVP):
it is not known yet whether or not the Beta will require the software to be reloaded in order to play on the live servers.
Wiec nadal utrzymujesz, ze gdziekolwiek jest potwierdzone, ze klient bety bedzie bezuzyteczny w live TBC?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 00:00 
 
cypis napisał(a):
Ja akurat stane po stronei Huragana.
Atm klient bety jest w wersji 2.0.3. Box logicznie biorac powinien byc 2.0.2.
Live patch 2.0.3 ma wyjsc _po_ premierze BC, wiec jesli nie wyjdzie rowno z premiera, to mozna zapomniec o graniu klientem bety na live serwerach (bo beta bedzie miala numerek 2.0.3, a box 2.0.2).
A czemu mieli by pakowac na live serwery stara wersje? Dlatego teraz odpalili 2.03 aby jeszcze przetestowac przed premiera.

Co do dyskusji - Huragan a widziałeś jakim kolorem była napisana cytowana przez Ciebie wypowiedź? To byl MVP a nie pracownik Blizza.
Corodar interesuje to ludzi którzy kupują sam key w sklepie internetowym bo w ten sposob najszybciej go dostaniesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 04:19 
 
To ze blizz pisze o wymaganiu wersji BOX to nie oznacza ze nie pojawi sie w sieci lata na bete, beta podczas instalowania pobrala pliki z podstawki, roznica jest jednak taka ze beta wymagala plikow 1.0, a dodatek w wersji BOX wymaga wersji 2.0, ale nie wyklucza to grania na kliencie bety plus odpowiednia lata ( nie od blizza ) i jesli dalo by sie patchowac tak spreparowanego klienta to wiele ludzi tak zrobi.
Patch 2.03 wejdzie z premiera dodatku bo zawiera wszystko co umozliwi granie bez dodatku dla tych co nie kupia i dla tych co beda musieli czekac.

Co do dystrybucji to jest to oczywiste ze nie wolno sprzedawac na terenie polski wersji sprowadzanych z zagranicy, wszystko musi byc od CDP, ktory ma wylacznosc, mozna jedynie kupowac prywatnie zagranica, jesli zarabiasz to za kazda zarobiona zlotowke moze cie scigac dystrybutor.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 05:40 
 
Ja pochodze ze 150 tys. Miasta, a wiec z malego... Jest u nas jeden "pozadny" sklep z grami mianowicie empik;/... Tbc nie zamowilem na necie bo sie troche obowialem czy dostane gre 16 stycznia, a nadzieja jest ze w empiku bedzie tak wiec od 9 rano bede koczowal pod empikiem, bo znajac moja ukochana "wioche" przysla pare sztuk tbc i bede mial obawy czy zdaze...

Jakby co to zastosujemy zasade prawa dzungli:D, nie na darmo bozia dala 198 cm wzrostu i niezla posture ;-) wkoncu sie przyda:D


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 05:45 
 
no ja mam teraz problem bo otoz zgubilem gdzie moje plytki z wow'em, wiec chciagnolem sobie klienta us- zmienilem realmlist i wszytko dziala cacy- czy teraz wow TBC zainstaluje mi sie na wersji us ? czy musze zkadzs dorwac eu instalke(tylko z kad ) btw mam juz 3 preordery zamuwione:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 06:51 
 
Sinthar napisał(a):
no ja mam teraz problem bo otoz zgubilem gdzie moje plytki z wow'em, wiec chciagnolem sobie klienta us- zmienilem realmlist i wszytko dziala cacy- czy teraz wow TBC zainstaluje mi sie na wersji us ? czy musze zkadzs dorwac eu instalke(tylko z kad ) btw mam juz 3 preordery zamuwione:)

Nie.
Trzeba bylo klietna eu sciagnac z teaser.wow-europe.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 06:57 
 
embe napisał(a):
To ze blizz pisze o wymaganiu wersji BOX to nie oznacza ze nie pojawi sie w sieci lata na bete,


ta "lata" nazywa sie "Burning Crusade installer" i jest tylko w wersji BOX :)

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 7661&sid=1


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 07:15 
 
Huragan napisał(a):
embe napisał(a):
To ze blizz pisze o wymaganiu wersji BOX to nie oznacza ze nie pojawi sie w sieci lata na bete,


ta "lata" nazywa sie "Burning Crusade installer" i jest tylko w wersji BOX :)

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 7661&sid=1


Jaki ty jestes nieskonczenie glupi. Ty poprostu nie chcesz zrozumiec o co ludzie pytaja, ja pierdole.

- Czy bede mogl grac na 2.0.1 upgrejdowanym do 2.03 nie instalujac tbc i wpisujac kluczyk?
- NIE
- Czy bede mogl grac na TBC 2.03 wpisujac tylko kluczyk
- TAK

Wez huragan, z okna, z mostu, skadkolwiek.. ja cie prosze.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 07:27 
 
ja ci Nestor polecam jakies kursy angielskiego, bo wymyslasz rzeczy z kosmosu :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 07:36 
 
Huragan napisał(a):
ja ci Nestor polecam jakies kursy angielskiego, bo wymyslasz rzeczy z kosmosu :)


Ty sie kiedys zastanawiales ze to moze nie ze mna jest problem? :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 08:28 
 
Nestor, proponuje poczekac na release TBC i wtedy bedzie wiadomo. Nie ma po co bic teraz piany.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 09:42 
 
jest taka książeczka "Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów" i tam jest taki przykład że jak gadasz głupoty ale robisz to głośno i zakrzykujesz tych którzy cicho mówią ale maja racje to ostateczie plebs myśli że racja jest po stroni etego krzyczącego - dobrze jeżeli krzyczący tez szydzi i wyśmiewa wtedy efekt jest jeszcze lepszy.

mam nadzieje że było na temat :wink:

mam nawet fragment:
"Sposób 38: Jeżeli spostrzegamy, że przeciwnik jest silniejszy i że w końcu nie będziemy mieli racji, to atakuje się go w sposób osobisty, obraźliwy, grubiański. Polega to na tym, że porzuca się przedmiot sporu i zamiast tego atakuje się osobę przeciwnika. Na przykład A mówi: „Twoje racje Sokratesie są tak odrażające jak Twój wygląd”. Druga strona w tym przypadku może zachować zimną krew i na osobiste ataki przeciwnika odpowiadać spokojnie, że to, co powiedział nie należy do tematu, a do podjętego wcześniej tematu natychmiast wracamy dowodząc, że nie ma on racji nie zważając na jego obraźliwe zachowanie. Najlepszą radą jest jednak nie dyskutowanie z pierwszym lepszym, lecz z takim, którego znamy i wiemy, że ma dość rozumu, aby nie prawić takich absurdów."


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 sty 2007, 09:46 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 09:45 
 
Deshroom napisał(a):
jest taka książeczka "sztuka prowadzenia sporów" i tam jest taki przykład że jak gadasz głupoty ale robisz to głośno i zakrzykujesz tych którzy cicho mówią ale maja racje to ostateczie plebs myśli że racja jest po stroni etego krzyczącego - dobrze jeżeli krzyczący tez szydzi i wyśmiewa wtedy efekt jest jeszcze lepszy.

mam nadzieje że było na temat :wink:


I teraz jeszcze pytanie czy populacja forumowiczow to plebs czy nie ? :D

A osobiscie wole stwierdzenie "nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi Cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem" ... Nie zeby to bylo do kogos - tak ogolnie pisze :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 09:57 
 
Plebs to forumowicze bez przynajmniej 1k postow na liczniku :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 10:23 
 
to byl cios ponizej pasa, cypis


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 10:24 
 
cypis napisał(a):
Plebs to forumowicze bez przynajmniej 1k postow na liczniku :wink:


Pozdrowienia od plebsu

PS Pozdrowie cie jeszcze 990 razy i stane sie arystokracja ja ty. :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 10:45 
 
Deshroom napisał(a):
"Sposób 38: Jeżeli spostrzegamy, że przeciwnik jest silniejszy i że w końcu nie będziemy mieli racji, to atakuje się go w sposób osobisty, obraźliwy, grubiański. Polega to na tym, że porzuca się przedmiot sporu i zamiast tego atakuje się osobę przeciwnika.


ja juz sie przyzwyczailem ze "plebs forumowy" zawsze zaczyna ataki personalne jak widzi ze przegra w dyskusji.
Chociazby w tym topicu zamiast merytorycznych odpowiedzi rzucano na mnie jedynie obelgi i wyzwiska.. na szczescie mam olewczy stosunek do tego :)

m1sza napisał(a):
Dalem tego barana do ignora,
...
poonanizuj razem z rownymi tobie pryszczatymi gimnazjalistami.

Nestor napisał(a):
Haha, wyjdz.

roball napisał(a):
kretynie, .

Nestor napisał(a):

Tlumaczenie dla hujaganka:

Nestor napisał(a):

Jaki ty jestes nieskonczenie glupi.


_________________



***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 10:50 
 
Amazon tez nie obiecuje gry na 16tego jak widac.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000 ... 52-6292721

Dla tych co nie beda mogli znalezc w gaszczu tekstu :PPP
"Availability: This item will be released on January 16, 2007. Pre-order now! Dispatched from and sold by Amazon.co.uk.

Please note: the release date has yet to be confirmed by Vivendi Universal and so is subject to change at any time."


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.