mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 22:34 
Cytuj  
Cytuj:
goki, nie Goki, kthx


i co jeszcze kurwa? takie rzeczy to tylko w erze.


_________________
Obrazek

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 22:42 
Cytuj  
Pio /salute

Dokladnie o to chodzi.Po prostu nic dodac nic ujac.
Chyba kazdego "ej nie rozumiem, przeciez jestescie imba" nalezaloby wyslac do przeczytania twojego postu.

Ja juz nie narzekam.Cale 2 dni narzekalem i az sie Desh zdenerwowal, a kto pamieta jego spory z Mark24 wie ze jego nie wolno denerwowac :o :lol: :wtf:

Loozik Desh, poplaczemy, wejdzie BC i nie bedzie czasu na placz. Beda znowu rady i porady, a nasi warkowie beda bic levele i sie bawic na nowym BG. I mimo tego ze beda ssac to i tak bedzie fajnie. Bo warrior to nie jest tylko klasa...to styl zycia.

peace and love 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 23:05 
Cytuj  
nie jestem taki straszny jak stary - dzięki za słowa otuchy :wink:
poprostu lubie Warriora i wybrałem go nie dlatego że jest najlepszy w PvP tylko dlatego że najbardziej lubie właśnie tą klase :wink: a przydałoby sie troche zachęty dla świeżych Tanków :wink:

Warrior to TANK, solo PvP albo duele to tylko nasz bonus do zabawy 8)


_________________
psn

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 00:50 
Cytuj  
Wlasnie w tym problem, warek jest dobrym tankiem tylko zrobiony na protection, ale wtedy ciezko bawic sie w pvp niestety:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 00:57 
Cytuj  
Druid to teraz bardzo dobry tank. Nie mam nic przeciwko warriorom, którzy chwytają 2h i robia za DPS w instancjach.
Tak właściwie to warrior (z punktu widzenia feral druida) jest moją ulubioną DPS klasą w instancjach, bo potrafi wyciągnąć spory dmg zachowując przy tym dobry armor i wysokie HP.

Przy tankującym feral druidzie +5% crit i 4% heala po trafieniu krytycznym (TBC BETA build) DPS warrior jest bardzo pożyteczny jako DPS i ma dużo lepszą przeżywalność niż rogue.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 09:28 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wlasnie w tym problem, warek jest dobrym tankiem tylko zrobiony na protection, ale wtedy ciezko bawic sie w pvp niestety:(
to pokaż mi dobrego szamana który jest uber healerem ale nie jest resto, albo super priesta healera który nie jest Holy, czy nie uważasz że oni maja identycznie jak woj ?
a taki mag ty myslisz że to fajnie stać w rajdzie i 4 godziny wciskac jeden przycisk ?
rogalem pvp w BG jest super nudne, albo czekasz i jest nudno (wtedy kasujesz każdego jak jest sam) albo atakujesz - wtedy grasz tylko chwile. Ogólnie modlisz sie zawsze żeby nikt nie zobaczył że kogoś kasujesz bo jak cie wybije ze stunlocka to leżysz - ogólnie sie modlisz żeby twoje combo wystarczyło za zabranie mu całego HP bo jak ma za dobre graty to się tobą zajmie :wink:

Hunter imba w PvP ? ok ale ile razy szukales do party Huntera ?

imho tank ma najlepsza zabawe w rajdach PvE, chcesz byc super w PvP ? to idz zrób respeca - warrior trainer daje taka opcje

oczywiscie zgodze się ze super by było żeby mozna było raz dziennie przełączac sie za darmo miedzy dwoma setami talentow (PvP i PvE). moze tak kiedyś zrobią

gdzie ty widzisz problem w tym że warrior jest dobrym tankiem jak jest protection - ja nie widze

przestań marudzić !


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 09:41 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wlasnie w tym problem, warek jest dobrym tankiem tylko zrobiony na protection, ale wtedy ciezko bawic sie w pvp niestety:(


a ja bym chcial byc mutilate rogue z fistami ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 09:42 
Cytuj  
Drzewko prot nigdny nie bylo potrzebne, aby byc dobrym tankiem. Ulatwia ono jedynie ta robote, pomaga w sytuacjach kiedy gildia uczy sie bossow, pozwala szybciej zbudowac aggro, zmniejsza w pewnym stopniu otrzymywane obrazenia, gra sie wtedy bardziej komfortowo. Jesli ktos lubi robote tanka i jest sklonny umiescic swoje talenty w prot, to prosze bardzo, na pewno bedzie jeszcze lepszym tankiem, ale nikt do tego nie zmusza, chyba ze class lider :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 09:46 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Drzewko prot nigdny nie bylo potrzebne, aby byc dobrym tankiem. Ulatwia ono jedynie ta robote, pomaga w sytuacjach kiedy gildia uczy sie bossow, pozwala szybciej zbudowac aggro, zmniejsza w pewnym stopniu otrzymywane obrazenia, gra sie wtedy bardziej komfortowo. Jesli ktos lubi robote tanka i jest sklonny umiescic swoje talenty w prot, to prosze bardzo, na pewno bedzie jeszcze lepszym tankiem, ale nikt do tego nie zmusza, chyba ze class lider :lol:
to prawda, ale w sytuacji kiedy gildia cały czas się uczy od 2 lat bo ciągle sa nowe instance (zakładam że nie farmi sie od 2 lat MC) to wipe sa co noc kilka razy i teraz mnie osobiście głupio było byc MT bez protection i mówic że może byłbym troszke lepszy ale lubie PvP
Dlatego uważam że MT wypada być protection chyba że ma innych w dupie

dodatkowo gildie szukają wyłacznie Prot Warriorów - przynajmniej u nas


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 10:04 
Cytuj  
Czasami trudno jest znalezc kompetentych graczy, wiec ustalajac zasady, ze przyjmuje sie tylko prot warriorow, juz w pewnym stopniu robi sie przesiew graczy, bo ci ktorzy nigdny nie beda sie chcieli specnac na prot, do takiej gildi sie nie dostana. A ci, ktorzy sa slabi w tankowaniu, przynajmniej beda to robic troszke lepiej niz majac w prot 0 punktow. Gdybym byl MT to pewnie tez mialbym punkty w prot, dla swietego spokoju, aby nikt mi nie mowil, ze nawalilem i nie daje z siebie 100% :P

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 11:34 
Cytuj  
No mam nadzieje ze poprawia nam prota. Zobaczymy zreszta juz za 2, 3 tygodnie jak warek wyglada w praktyce. Nie jestem optymista ale moze jednak bedzie spoko 8) :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:12 
Cytuj  
Bo warrior to swoj chlop!
Padlo na tej stronie juz tyle madrych i trzezwych wypowiedzi ze az nie smiem nic wiecej dodawac.
Czekam tylko z utesknieniem na tbc.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:16 
Cytuj  
No i w oczekiwaniu na tbc, mysle tak sobie czy da sie wyciagnac jakis niezly build w oparciu o arms i fury, ale nie ladujac 41 pkt w jedno z tych drzewek.
Np. tak zeby miec i sword speca i do tego jeszcze flurry i inne fajne bajery typu imp execute. I czy to wogole sie sprawdzi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:24 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
No i w oczekiwaniu na tbc, mysle tak sobie czy da sie wyciagnac jakis niezly build w oparciu o arms i fury, ale nie ladujac 41 pkt w jedno z tych drzewek.
Np. tak zeby miec i sword speca i do tego jeszcze flurry i inne fajne bajery typu imp execute. I czy to wogole sie sprawdzi...
można ale zbraknie rage, imo MS wymaga 41 pkt w arms i Endless Rage. tak jak mówiłem z 1h + tarcza, 41/5/3 gra mi się fantastycznie - na AB wymiatam
27 crit, HW 1h Axe, 6k HP, okolo 8k armor, dodge i pary około 14% i +50 defense


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:35 
Cytuj  
Deshroom zarzuc jakims profilerem, ciekaw jestem jakie tam masz graty pod ten build. Troche sam "na boku" tankujac pozbieralem sprzetu z mysla o pve i dual buildzie http://ctprofiles.net/3497863 moze po drobnych modyfikacjach enchantow nada sie to do PvP i solowania? :D


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:40 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Deshroom zarzuc jakims profilerem, ciekaw jestem jakie tam masz graty pod ten build. Troche sam "na boku" tankujac pozbieralem sprzetu z mysla o pve i dual buildzie http://ctprofiles.net/3497863 moze po drobnych modyfikacjach enchantow nada sie to do PvP i solowania? :D
wysle ci PM za 15 min, musze zrobic bo boje sie wowreadera :wink:


_________________
psn

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:41 
Cytuj  
Mysle ze na 70 z bronia kolo 100dps build 3x/2x bedzie calkiem niezly. Fakt ze rage bedzie mniejszy na punkt dam na 70 ale ze 100+dps dam bedzie wiekszy. Byc moze pozwoli to na jakis pozadny przyrost rage = dam. Deathwish + enrage + mortal + secon wind mam nadzieje jakos podziala.

Ja kocham DW wiec bede probowal czegos w stylu 20/41 z impale deep wound i pelnym furry bez rampage(chyba ze moze go zmienia w koncu na cos sensownego, skalujacego sie z levelem i sprzetem, bo statyczne 250 AP to ja mam z BS, taniej i do tego trwa dluzej).

Desh kurcze ty naprawde z tarcza biegasz? Mozesz doprecyzowac co znaczy ze rzadzisz? Tzn moge sobie wyobrazic ze rogalow i warkow mozesz jako tako bic, ale co z reszta? Jaki masz dam na hit? I mortal jak wyglada przy tym?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 8 sty 2007, 12:42 przez Rzezio, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:42 
Cytuj  
Razel needujesz offhand z pvp, pvp spodnie+head+gloves, jakiś hand of justice + jakis neck i możesz napierdalać.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:51 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Desh kurcze ty naprawde z tarcza biegasz? Mozesz doprecyzowac co znaczy ze rzadzisz? Tzn moge sobie wyobrazic ze rogalow i warkow mozesz jako tako bic, ale co z reszta? Jaki masz dam na hit? I mortal jak wyglada przy tym?
generalnie to wyglada jak prot ale okazuje sie że mam MS i 27 crita i tego sie nikt nie spodziewa :P

melee clasy sa wyluzowane dopóki nie zaczaja że cos za mocno wale, albo ze maja na sobie MS nonstop - rogalom nic nie wchodzi, z paladynem ide w kontakt i wale mu ile się da, jak nie odskoczy do da sie go położyć, druidzi to samo - pozatym rozkładam silence w kazdym stansie

oczywisci eo hunterach nie chce mi się pisac, warlock to samo ale moze noob jestem - jak oni zaczynają to leże.

mag, generalnie mag jest mocny ale 1vs1 w duelu tak na BG spoko sie go kładzie - poprostu nie daje się okładać bombami po kilka k.

mortal spadl mi o jakies 500 czyli tak jak pisal Greeg, wali w porywach za jakies 1200 - nie mam super sprzetu

bazuje na disarm (używam zawsze vs melee) a casterow silence ile wlezie :wink: naprawde rozkladanie shield bash czy pummel co kilka sekund rządzi


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 13:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Rzezio napisał(a):
Desh kurcze ty naprawde z tarcza biegasz? Mozesz doprecyzowac co znaczy ze rzadzisz? Tzn moge sobie wyobrazic ze rogalow i warkow mozesz jako tako bic, ale co z reszta? Jaki masz dam na hit? I mortal jak wyglada przy tym?
generalnie to wyglada jak prot ale okazuje sie że mam MS i 27 crita i tego sie nikt nie spodziewa :P

melee clasy sa wyluzowane dopóki nie zaczaja że cos za mocno wale, albo ze maja na sobie MS nonstop - rogalom nic nie wchodzi, z paladynem ide w kontakt i wale mu ile się da, jak nie odskoczy do da sie go położyć, druidzi to samo - pozatym rozkładam silence w kazdym stansie

oczywisci eo hunterach nie chce mi się pisac, warlock to samo ale moze noob jestem - jak oni zaczynają to leże.

mag, generalnie mag jest mocny ale 1vs1 w duelu tak na BG spoko sie go kładzie - poprostu nie daje się okładać bombami po kilka k.

mortal spadl mi o jakies 500 czyli tak jak pisal Greeg, wali w porywach za jakies 1200 - nie mam super sprzetu

bazuje na disarm (używam zawsze vs melee) a casterow silence ile wlezie :wink: naprawde rozkladanie shield bash czy pummel co kilka sekund rządzi


szkoda ze nie jestesmy w tej samej battle grupie, w koncu byloby jakies wyzwanie widze :D

ps. nie chodzi mi o warkow posiadajacych sprzet z cthuna oraz t3, dla nich jestem undergeared ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.