mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:37 
 
Razel napisał(a):
ja tam wogole nie rozumiem tej histerii zwiazanej zakupem koniecznie w dniu premiery dodatku. Dwa tygodnie w ta czy w tamta, co za roznica?, nie mam aspiracji bycia pierwsza 70 na BL. :wink:


Mam ferie i zamierzam na nie grać w TBC. I dlatego musze mieć w dniu premiery :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:42 
 
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
sam sciagam z angli 5 kopii :)
z jakiej strony ? chyba sam się przyjrze


z tego sklepu w ktorym jest premiera europejska.

http://www.hmv.co.uk


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:42 
 
Dobrze ze jak ja sie uczylem studiowalem to nie bylo WoWa bo bym szkolay nie skonczyl pewnie pracy nie obronil tez :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:43 
 
iniside napisał(a):
Mam ferie i zamierzam na nie grać w TBC. I dlatego musze mieć w dniu premiery :>


na feriach to Ty chlopie wyjedz na narty, wyjdz do ludzi na podworko, wyrwij jakas przytulanke i nie tkwij przed komputerem marnujac mlodosc na gre komputerowa. Mowie Ci, posluchaj rady duzo starszego i doswiadczonego przez zycie kolegi. :D :wink:


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:48 
 
Czy moze ktos wie czy moze bedzie BC w MediaMarkt ? Bo o ile dobrze pamietam to nie sprzedawali oni WoWa. Bo na Empik z Poznaniu nie ma co liczyc, nigdy nic nie mieli w dniu premiery. Na gram.pl tez nie licze juz, jezeli jako sklep oficjalnego dystrybutora nie wiedza kiedy beda sprzedawac

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:49 
 
z rozmowy telefonicznej z cdprojekt : "Chcielibysmy aby gra trafiła to klientow w dniu premiery, jest taka szansa ale nie mozemy zagwarantowac tego na 100%"

:roll: sam nie wiem co o tym myslec ale gdyby nie bylo opcji ze bedzie na 16 to by tak nie mowili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:59 
 
SharG napisał(a):
z rozmowy telefonicznej z cdprojekt : "Chcielibysmy aby gra trafiła to klientow w dniu premiery, jest taka szansa ale nie mozemy zagwarantowac tego na 100%"

:roll: sam nie wiem co o tym myslec ale gdyby nie bylo opcji ze bedzie na 16 to by tak nie mowili.
oczywiscie że by mówili jakby mieli poprawny marketing :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 16:02 
 
Flacha napisał(a):
Dobrze ze jak ja sie uczylem studiowalem to nie bylo WoWa bo bym szkolay nie skonczyl pewnie pracy nie obronil tez :)



eee tam ja ukonczylem i prace obronilem bez najmniejszych problemow, jednak trzymalem sie jednej reguly na zajeciach o ktorych nie mam pojecia uwazam, a na tych z ktorych i tak bede mial 5.0 ze wzgledu na wiedze to robie co chce sprawdzalo sie zajebiscie ;-)

Pio napisał(a):
Czy moze ktos wie czy moze bedzie BC w MediaMarkt ? Bo o ile dobrze pamietam to nie sprzedawali oni WoWa. Bo na Empik z Poznaniu nie ma co liczyc, nigdy nic nie mieli w dniu premiery. Na gram.pl tez nie licze juz, jezeli jako sklep oficjalnego dystrybutora nie wiedza kiedy beda sprzedawac


piszesz empik w poznaniu wiec wnioskuje ze jestes z poznania, a poznan ma zajebiste polaczenie z wawa wiec mzoe zrob sobie wycieczke krajoznawcza w dniu premiery do wawy (tak sobie zartuje, aczkolwiek moze to byc dobry pomysl ;-)

@SharG a co maja mowic, "mamy was w dupie, jak bedzie to bedzie przeciez i tak kupicie wiec nam to wisi"? ;-) a na powaznie, raczej pytalbym w empikach/sklepach z grami prowadzonym przez pasjonatow niz w cdp ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 16:07 
 
Razel napisał(a):
iniside napisał(a):
Mam ferie i zamierzam na nie grać w TBC. I dlatego musze mieć w dniu premiery :>


na feriach to Ty chlopie wyjedz na narty, wyjdz do ludzi na podworko, wyrwij jakas przytulanke i nie tkwij przed komputerem marnujac mlodosc na gre komputerowa. Mowie Ci, posluchaj rady duzo starszego i doswiadczonego przez zycie kolegi. :D :wink:

Dobre rady zostaw sobie :P.
Ja chce grać w TBC koniec kropka.

tbh, w szkole mam dosc ludzi, dwa tygodnie przerwy od nich z wowem bedzie jak znalazł..

W sumie, jak w piatek przyjdzie potwierdzenie z gram.pl to pewnie będą mieli paczki i każdy dostanie, a jak nie to cóz.. (;

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 16:08 
 
hmmm, mnie nie pobijecie. ja do trzydziestki balowałem i właściwie nie miałem netu w domu a po trzydziestce zostałem online graczem, ustatkowałem się i postanowiłem skończyć studia :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 16:51 
 
hahahaha no fakt ja np. nie mam jeszcze 30stki na karku ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 8
Dołączył(a): 21.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 16:51 
 
dzwonilem przed chwila do ultimy i powiedzieli mi, ze w pierwszym rzucie na pewno dostana te osoby, ktore zlozyly zamowienie do 10 pazdziernika. ja zamowilem akurat 12 i koles powiedzial mi, ze to jest data na styk, bo sporo osob anulowalo zamowienie. nie wiem co o tym myslec, zobaczymy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 16:56 
 
gościu z Empiku w Łodzi powiedział mi, że mogą mieć TBC dzień wcześniej.


_________________
you are already dead

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 17:28 
 
redruM napisał(a):
gościu z Empiku w Łodzi powiedział mi, że mogą mieć TBC dzień wcześniej.
Ktory empik? Manufaktura, piotrkowska, galeria ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 17:32 
 
Motopompa napisał(a):
Ktory empik? Manufaktura, piotrkowska, galeria ?


galeria


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 17:33 
 
a to empiki nie biora z CD Projektu ?


_________________



**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 17:49 
 
A orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja w katowickim EMPIKu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 18:02 
 
Blizz podal info ze wysyla do sklepow od 8 stycznia zeby klienci mogli miec na 16 stycznia, oczywiscie dotyczy to "normalnych" krajow, nie wiem jak to bedzie wygladalo u nas bo CDP jest wylacznym dystrybutorem i decyduje o wszystkim, ja mam nadzieje ze zagraniczne sklepy wysla przed 16 stycznia, zobaczymy juz za tydzien :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 18:45 
 
Huragan napisał(a):
a to empiki nie biora z CD Projektu ?


też, ale w niektorych przypadkach biora z własnych źródeł, tylko że CDP im nie pozwala czasem wystawiać zanim nie dostaną od nich :P z tego co wiem, to jak jest zbyt to mają CDP głęboko w pupie.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 19:19 
 
Empiki biorą TBC od CDP. W krakowskim Empiku twierdzą, że pudełka będą na 16 i nic nie wiedzą o żadnym opóźnieniu.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.