mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 21:50 
Cytuj  
Tiaaa ale zatrzymuje sie na Connecting wiec nawet do wyboru postaci sie nie dostanie :)


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 21:53 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Vander napisał(a):
Z firewallem wszystko w porządku, problem polega na tym, ze domyslnie zawsze laczy mnie z serwerem ktory teraz nie dziala.

To robisz w czasie laczenia cancel i masz pusta liste postaci, wtedy spokojnie mozesz zmienic serwer.

X.


Niestety to nie dziala, ale problem mam chyba z laczeniem sie z wszystkimi serwerami. Zmienialem nazwe domyslnego serweru w config.wtf, ale przy każdym jaki wpisze zatrzymuje się na conneting, a później unable to connect.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 21:54 
Cytuj  
Czyli masz problem z firewallem (albo routerem). Poprostu masz zamkniete porty do WoWa.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 22:08 
Cytuj  
Xanth zaczoles kombinowac z firewallem..... problemy z logowaniem maja prawie wszyscy, nawet bylo napisane po lewej stronie ogloszenie. Nie moglem sie zalogowac od ponad 4h, teraz udalo mi sie wbic jakims cudem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 22:11 
Cytuj  
Tak, bo i ja gram, i moja gildia tez... wiec jakos problemy serwerow mi umknely. Login server tez dziala idealnie i bez lagow ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 22:14 
Cytuj  
Ta teraz dziala jak nalezy, przedtem z 15 moich znajomych nie moglo sie zalogowac, glownie ludzie z gildi


Posty: 6
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:05 
Cytuj  
Witam moje pytanie dotyczy Maga i buildu dla niego mam 55 lvl i ide w Heavy Fire Pom i nie wiem czy jest to najlepszy build dla mnie, z powodu że chce wyciągać moim magusem jak największy crity w fire i teraz pytanie jak tego dokonać i czy powinienem zmienić build na inny ?? Moje największe crity w tym momencie sięgają 1200-1300 z pyroblast :> Za odp z góry dziękuje.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 23:55 
Cytuj  
Nie dawno przenosiłem postać i teraz jest zablokowany transfer do kwietnia - czy wejście BC resetuje licznik transferu ? Gdzieś czytałem, że z dniem premiery BC licznik się resetuje, może ktoś to potwierdzić ?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 03:33 
Cytuj  
ponoc mozna przenosic postac z konto na konto :wink: ale gdziez u licha jest taka opcja na stronie bliza ?


aha i jeszcze jedno jak zaczne grac na trialu+10 dni to czy jak odrazu z updatuje na full to zostana mi te 10 dni gratis ?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 09:06 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
ponoc mozna przenosic postac z konto na konto :wink: ale gdziez u licha jest taka opcja na stronie bliza ?


aha i jeszcze jedno jak zaczne grac na trialu+10 dni to czy jak odrazu z updatuje na full to zostana mi te 10 dni gratis ?


Jak dasz Paid Character Transfer i będziesz wybierał realm docelowy to tam jest opcja czy również przenieść na inne konto.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:18 
Cytuj  
Dopiero co zaczynam grac. Mam druida lvl 15 na Burning Legion.
Zastanawiam sie czy jest cos takiego jak experience points party??
1. Od jakiego levelu i gdzie mozna takie experience points party szukac???
2. Jak z Auberdine dostac sie do Stormwind i Ironforge (jakis transport - statek czy jak???)
3. Czy i gdzie w Darnassus jest Auction House (AH) ???
4. Jak najszybciej zarobic kaske bedac na lvl 15?? Czy takie 20 Linen Cloth jest cos warte?? Co najchetniej ludzie potrzebuja na AH???
Pozdrawiam, Neyah Druid ^^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:20 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
4. Jak najszybciej zarobic kaske bedac na lvl 15??
zainstaluj auctioneer mod, i dokładnie sprawdzaj co z tego co lootujesz jest drogie na AH, wiele low lvlowych itemkow kosztuje majatek na AH bo lvl 60 czasem ich potrzebują a są leniwe :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:25 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Dopiero co zaczynam grac. Mam druida lvl 15 na Burning Legion.
Zastanawiam sie czy jest cos takiego jak experience points party??
1. Od jakiego levelu i gdzie mozna takie experience points party szukac???
2. Jak z Auberdine dostac sie do Stormwind i Ironforge (jakis transport - statek czy jak???)
3. Czy i gdzie w Darnassus jest Auction House (AH) ???
4. Jak najszybciej zarobic kaske bedac na lvl 15?? Czy takie 20 Linen Cloth jest cos warte?? Co najchetniej ludzie potrzebuja na AH???
Pozdrawiam, Neyah Druid ^^


AD 1. Nie słyszałem o takim czyms
AD 2. Statkiem do Menethil Harbour - Wetlands, a potem biegiem do Loch Modan, następnie Dun Morogh i Ironforge. Z IF masz pociąg do SW, spytaj strażnika o szczegóły.
AD 3. Zapytaj strażnika to Ci wskaże wszystko co chcesz.
AD 4. Mining zapewne.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:35 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
1. Od jakiego levelu i gdzie mozna takie experience points party szukac???
2. Jak z Auberdine dostac sie do Stormwind i Ironforge (jakis transport - statek czy jak???)
3. Czy i gdzie w Darnassus jest Auction House (AH) ???
4. Jak najszybciej zarobic kaske bedac na lvl 15?? Czy takie 20 Linen Cloth jest cos warte?? Co najchetniej ludzie potrzebuja na AH???
Pozdrawiam, Neyah Druid ^^


Ad. 1. W sumie niebardzo rozumiem o co chodzi ale party zwykle daje + do exp za wlasnie party ( rodzaj osobnego swiata bo wchodzi tylko twoje party gdzie mobki sa duzo mocniejsze i fajne rzeczy z tego mozna wyciagnac ). Szukasz je poprzez Looking for group system. Ktory jest w interface.
Ad. 2. Plyniesz statkiem z Auderbine do Menethil Harbor i z tamtad muszisz przebiec do Ironforge. Zeby z Ironforge dostac ie do Stormwind wsiasc do metra :) i sie nim przejechac.
Ad. 3. Dawno nie gralem ally ale podejdz do 1 lepszego straznika i poros go by pokazal Ci Ah. Na mapce sie zaznaczy i bedziesz widzial gdzie isc.
Ad. 4. Wszystko zlezy od servera ostatnio z tego co widzialem na moim najlepiej szlo Wool cloth. :] Najlepsze profesje zeby szybko zarobic to ustaw sobie skinning i mining :)

Duzo czasu zajelo mi napisanie tego posta i zostalem wyprzedzony :P Porada byla :]


Powoli zaczynam rozumiem dlaczego ludzie na tym forum maja po 2,8 k postow, po co uzywac opcji edytuj skoro mozna sobie z nim nie znaczacym zdaniem walnac nowy post.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 sty 2007, 11:59 przez Araye, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:38 
Cytuj  
Cytuj:
1. Od jakiego levelu i gdzie mozna takie experience points party szukac???


Pewnie chodzi ci o party któe trzepie exp szybciej niż ty byś to robił sam solo. No niestety takie coś nie istnieje w WoW-ie. Owszem są porcje questów które lepiej robić z grupką, no i oczywiście instancje, jednak jeśli chodzi o szybkośc levelowania i tak nie dorównasz solo grindowi. Inna sprawa to to że w instancjach można dorwać ładne itemy.

Cytuj:
Ad. 1. W sumie niebardzo rozumiem o co chodzi ale party zwykle daje + do exp za wlasnie party ( rodzaj osobnego swiata bo wchodzi tylko twoje party gdzie mobki sa duzo mocniejsze i fajne rzeczy z tego mozna wyciagnac ). Szukasz je poprzez Looking for group system. Ktory jest w interface.


Weź napisz to jeszcze raz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:45 
Cytuj  
1."Experience points party"- nie wiem co to jest ale ten topic napewno ci pomoze http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10724 .

2.Statek a pozniej dluuuugo na piechte z Menethil do IF.

4.Zbieraj wszystko co mozesz smieci do vendora a cenniejsze rzeczy na ah (auctioneer ci podpowie) , ale na gruba kase nie licz teraz ciezko zarobic z racji tego ze TBC wychodzi na dniach.

I najwazniejsze jezeli nie zalezy ci bardzo na Druidzie radze go odstawic i jak wyjdzie TBC wybrac ktoras z klas dostepnych dla Draenei , wiele osob zdecyduje sie na Draenei wiec bedzie 2x latwiej/szybciej lvlowac smigajac w party.


_________________
Sob kocha konie :( .

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:47 
Cytuj  
Tylko nie wiem czy jest sens decydować się na zakup dodatku gdy właściwie nie wiesz czy gra ci "podejdzie" na dodatek jako że to jest pierwsza twoja postać, to wylewelowanie jej zajmie ci sporo czasu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 12:01 
Cytuj  
Experience points party - zbiera sie ekipa ktora idzie, bije mobki, zdobywa exp i sie leveluje. Jak kazdy z Was dobija do lvl 60?? No chyba przez caly czas nie bede grac solo i bawic sie w questy co??
A moze takie zbieranie ekipy na cokolwiek to calkowity spontan??
Chcialbym jak najszybciej zdobywac doswiadczenie i levelowac sie ale poniewaz jestem nowy nie mam pojecia jak to sie dzieje tu w WoW.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 12:04 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Experience points party - zbiera sie ekipa ktora idzie, bije mobki, zdobywa exp i sie leveluje. Jak kazdy z Was dobija do lvl 60?? No chyba przez caly czas nie bede grac solo i bawic sie w questy co??
A moze takie zbieranie ekipy na cokolwiek to calkowity spontan??
Chcialbym jak najszybciej zdobywac doswiadczenie i levelowac sie ale poniewaz jestem nowy nie mam pojecia jak to sie dzieje tu w WoW.


Wybrales sobie fajny serwer na poczatek, ehhh.. nie lepiej zaczyac tam gdzie duzo ludzi lata w poczatkowych strefach i latwo zebrac party do kazdej instancji ?

Podstawa to questy i instancje, wiec grasz solo i w party, zalezy co lubisz i co ci sie spodoba.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 12:11 
Cytuj  
Cytuj:
Experience points party - zbiera sie ekipa ktora idzie, bije mobki, zdobywa exp i sie leveluje. Jak kazdy z Was dobija do lvl 60?? No chyba przez caly czas nie bede grac solo i bawic sie w questy co??
A moze takie zbieranie ekipy na cokolwiek to calkowity spontan??
Chcialbym jak najszybciej zdobywac doswiadczenie i levelowac sie ale poniewaz jestem nowy nie mam pojecia jak to sie dzieje tu w WoW.



Jak chcesz grać dużo w party to łap sie do instancji, juz na 17+ lvlu możesz przejść się do deadmines (instancja w westfall) parę razy. Co do sposobu szukania party to w menu gracza masz urządzenie do LFG, jednak często gracze nadal korzystają ze standartowej metody (darcie mordy na kanałach).

Cytuj:
Wybrales sobie fajny serwer na poczatek, ehhh.. nie lepiej zaczyac tam gdzie duzo ludzi lata w poczatkowych strefach i latwo zebrac party do kazdej instancji ?


Nie tak dawno robiłem twinka na BL-u, naprawde sporo osób w początkowych lokacjach. Inna sprawa że dużo młodocianych, głupkowatych polaków ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.