mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:37 
Cytuj  
Deshroom litoooości :)
nie wiem już czy ja lvlowałem na jakims innym BLu czy Wy lubicie szerzyć głupie stereotypy 8)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:40 
Cytuj  
Albo nie widzisz tego co inni, lub Ciebie to nie drażni :P.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:43 
Cytuj  
Owszem miałem do czynienia z głąbami, ale w 80% to były inne narodowości. Poza tym jest to gra, każdy gra jak potrafi :) często trzeba być wyrozumiałym. Poza BL grałem na Veknilashu, nuda, nic się nie dzieje, nuda...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:47 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Deshroom litoooości :)
nie wiem już czy ja lvlowałem na jakims innym BLu czy Wy lubicie szerzyć głupie stereotypy 8)
nie to miałem na myśli bardzo lubiłem kumpli i byłem takim samym noobem, a wsród noobów polaków czułem się jak ryba w wodzie - bardzo też szanowałem The Dust (nie szanuje bo się rozpadło a nie dlatego że zmieniłem zdanie) - ale teraz już nie jestem i przebywanie w tej atmosferze męczy mnie


_________________
psn


Ostatnio edytowano 9 sty 2007, 14:52 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:48 
Cytuj  
ej no jakoś ze mną gadasz, chyba Cię to nie męczy :)

ps
moze starczy juz offtopa? :>


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:55 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
ej no jakoś ze mną gadasz, chyba Cię to nie męczy :)

ps
moze starczy juz offtopa? :>
off top dobra rzecz :P

Nie jestes noob, piliśmy razem browar wiec nie jesteś mi obcy i nigdy nie widziałem zebyś zachowywał sie jak debil - ale to nie wystarczy.

Każdy noob wie że ma założyć postać na BL bo tam ma kumpla itd itd


_________________
psn

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:28 
Cytuj  
Gram na servie ze zdecydowana przewaga bulgarow. Tez zdarza sie ze rozmawiaja po bulgarsku. Jak robilem honor bylem jedynym nie bulgarem w calym 10 osobowym teamie a mimo wszystko nie narzekalem. Szczerze mowiac myslalem o rerollu na horde i o BL wpadlem na server zapytalem paru obcokrajowcow z jakich krajow sa tutejsi gracze kazdy odpowiedzial ze glownie z polski a na dalsze pytania odpowiedzial ze mu to nie przeszkadza.

uznaje wiec ze historie o bl'u to mity lub stareotypy.

EDIT. W sumie to paru nowych polakow wbijalo na moj stary server neptulon i o ile ciulowo jak cie ktos na 20 lvl meczy o deadmines to jednak kolo 40 lvl juz sie go traktuje jak rodzine i nie uwazam tego za nic dziwnego


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Posty: 2
Dołączył(a): 9.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:45 
Cytuj  
Każdy gdzieś zaczynał i każdy ( może małe wyjątki są ) miał na początku przysłowiowego kumpla co go w to wprowadzał.
Ja osobiście gram od niedawna, mam paru kumpli co mi conieco podpowiedzą czasem, troche się zaskoczyłem średnia wieku Polaków grających w Wowa. No ale... widac rodzice wola kupic dziecku gre niż sluchać jeczenia ze 'Zdzisiu' ma a on nie... i szczerze większość takich małoatów biega w Ally ( to tak na marginesie ). Wiem jakie męczące może być co chwila odpowiadanie na zapytania jakieś ( posiadam to doświadczenie z innych gier ) Ale skoro juz troche gracie, i conieco wiecie, czasem można by pomóc, podpowiedzieć, a nie marudzić ze noobów pełno... też kiedyś zaczynaliście, prawda ? :>


_________________
Priest @ BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:28 
Cytuj  
Co do sredniej wieku to jest roznie, duzo zalezy od tego w jakim gronie przebywamy lub jaka gildie tworzymy itd itp, nie mozna generalizowac ale wiadomo ze kazdy dzieciak ciagnie na BL bo tam gra jego kolega lub poprostu tam jest najlepiej bo to "polski serwer".
Gralem na venture po stronie ally i gram na ravenholdt po stronie hordy, roznica olbrzymia w sredniej wieku bo na venture po stronie ally bylo zatrzesienie dzieciarni, na ravenholdt jest bardzo malo, ale oczywiscie jeslii u nas gra 200-250 polakow to trudno spotkac takie sytuacje jak na BL gdzie jest naszych duzo wiecej :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:42 
Cytuj  
to ze BL przyciaga kupe polakow sprawia iz w tej masie procz idiotow jest tez masa super ludzi i swietnych graczy z naszego kraju. A polskie gildie z bl sa zdecydowanie najlepsze w pve o ile mi wiadomo

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 22:49 
Cytuj  
Deshroom - każdy noob na Blu ma postać

No z tego co pisałeś na początku masz tam alty ? Wiec po migracji może będzie leipiej

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 23:17 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
Deshroom - każdy noob na Blu ma postać

No z tego co pisałeś na początku masz tam alty ? Wiec po migracji może będzie leipiej
na 100%, bo ja jestem znanym noobem, a najgorsze jest to że im wiecej gram tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu że zostane nim na zawsze :har:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 08:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Archer napisał(a):
serw jest świetny ale przydali by się ludzie żeby go trochę zapełnić. :)
lol czyli jest kiepski :lol:

Eh chyba nie rozumiesz zdania ''przydaliby sie ludzie zeby go troche zapelnic'' od slowa kiepski. Nie znaczy to ze jak na servie brak ludzi to ze jest lipny, no chyba ze lubisz grac na serverach typy BL gdzie jest zaludnienie jak huj i gra wiekszosc nabow (/wave atzing)

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 08:35 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
to ze BL przyciaga kupe polakow sprawia iz w tej masie procz idiotow jest tez masa super ludzi i swietnych graczy z naszego kraju. A polskie gildie z bl sa zdecydowanie najlepsze w pve o ile mi wiadomo


To ciekawie Ci wiadomo, a ile tych "polskich gildii z BL" stuknęło Kela?

Długo grałem na Bl, zmigrowałem na GB i jestem w 100% zadowolonych. Po stronie Ally jedna gildia na GB stuknęła Kela i jest to niewiele bo np. na Magtheridonie 5 czy 6 gildii : >

Chyba, że traktujesz Nihilum i Khadgar's Rage jako gildie z BL...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 08:44 
Cytuj  
Vercin mowil o polskich gildiach. I faktycznie polskie gildie na BLu maja najlepszy progress z wszystkich innych polskich gildii. I to zarowno po stronie ally jak i hordy.
Te ktore zmigrowaly na Grim Batol juz przestaly byc polskimi gildiami, zmienily sie na miedzynarodowki.
Co do Kel'a, to jeszcze zadna polska gildia go nie stuknela.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Vercin mowil o polskich gildiach. I faktycznie polskie gildie na BLu maja najlepszy progress z wszystkich innych polskich gildii.
mozliwe ale nie zmienia to faktu że Mroczny Legion powstał jakoś wcześnie a zaczął chodzić do MC jak International gildie nie chciały juz tam chodzić.
Pamiętam jak ktos z ML pytał o tankowanie Magmadara to już za bardzo nie pamiętałem o co tam chodzi :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Vercin mowil o polskich gildiach. I faktycznie polskie gildie na BLu maja najlepszy progress z wszystkich innych polskich gildii.
mozliwe ale nie zmienia to faktu że Mroczny Legion powstał jakoś wcześnie a zaczął chodzić do MC jak International gildie nie chciały juz tam chodzić.
Pamiętam jak ktos z ML pytał o tankowanie Magmadara to już za bardzo nie pamiętałem o co tam chodzi :P


Jest wiele polskich gildii na BLu, nie tylko ML :) ML nie jest gildia nolifeow wiec progress ma taki jaki ma, nikt tam sie nie sciga. A tak btw: ja juz tam nie jestem.
Najwiekszy progress z polskich gildii ma Innominate.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Najwiekszy progress z polskich gildii ma Innominate.
znałem tam kilku fajnych ludzi.

Dlaczego odszedłeś z ML ?


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:27 
Cytuj  
@up

Musicie w każdym temacie robić OT?

Panowie, dlaczego odszedłem/eś/aś coś zrobiłem/eś/aś to juz sobie podyskutujcie na msg.

No offence.

A co do samego topicu, to sam z chęcią pograł bym sobie jakimś Draenei na nowym realmie, tyle że tylko prawdopodobnie będzie ich tam zatrzęsienie.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:31 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A co do samego topicu, to sam z chęcią pograł bym sobie jakimś Draenei na nowym realmie, tyle że tylko prawdopodobnie będzie ich tam zatrzęsienie.

SvD.
ale one maja ogony jak Taureny :P to odpowiednik krowy u Alliance :P

Blood Elfa zakładam na nowym realmie ze względu na Jawelcrafting ale zajmę sie nim dopiero w drugiej połowie 2007 jak mi się troche znudzi lvl 70 :wink:

BTW: OT to doskonałe źródło wiedzy :wink:
np z powyższego można się dowiedzieć która gildia na BL jest git a która się nie podobała i teraz dowiemy sie dlaczego :wink:
a no offence takie info jest cenniejsze niż to że zrobisz sobie alta (naprawde bez złośliwości) :]
oczywiscie postaram sie poprawic :P peace


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 09:35 przez Deshroom, łącznie edytowano 4 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.