mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 10:24 
Cytuj  
Obecnie proc z macy 3,8 speed to 11% o ile dobrze pamietam. Dla 2.0 to chyba jest cos kolo 6%.

Zaraz po patchu mace rzadzila(bylo 33% na stuna) ale szybko ja "fixneli" i w zasadzie jeszcze nikt nie robil testow co lepiej wyjdzie.Ehhh specjalnie dla tych 33% zrobilem sobie builda DW w armsy z mortalem i mace spec...piekna sprawa ^^ Biedni paladyni nie wiedzieli o co chodzi.
Mace proc ma dimnishing return 3 razy a potem immune na 15 sek. walke zaczynalem zwykle od 2 pod rzad. W trakcie pierwszych 15 sek mialem 3. Potem zjezdzalem palka ponizej 30%. Zajmowalo mi to kolo 15 sek wlasnie. I jak sie konczyl dimnishing to biedak nie wiedzial co sie dzieje...20% hp a on zestunowany ;) Exe, /lol, /bye...piekny tydzien to byl dla warka w DW z mace spec ;)

Faktem jest ze jezeli stun wyjdzie w odpowiednim momencie to mozesz zabic kazdego.podobnie ze sword specem. Z ta roznica ze stun ma 11% a sword tylko 5%

Ciezko sie zdecydowac. Najlepiej chyba pograc i przekonac sie samemu.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 10:48 
Cytuj  
Potwierdzam co wyzej kolega napisal. Proc macki przy speedzie 3.80 wynosi aktualnie 11 % (blue post na forum WOWa). Ogolnie mace spec jest najslabszy dla mnie ze wszystkich (moze teraz potestuje jak zwieksza ilsoc generowanego rage z mace speca). Co do polearm/axe spec i sword spec to sa rozne opinie na toco jest lepsze. Co wybierzesz to po prostu kwestia gustu i moze czesciowo posiadanego sprzetu. Ja akurat wybralem swordy, co w polaczeniu z Hand of Justice ( http://www.thottbot.com/?i=16361 ) naprawde potrafilo pokarac przeciwnika -juz nie jeden raz po ciosie procowal mi sword spec i po tym HoJ.


Ogolnie tez preferowalem swordy do PvE niz topory/polearmy/macki ze wzgledu +5 skilla z rasowej umiejetnosci humana. Dodatkowo nosilem Edgemaster's Handguards ktore dawaly mi +7 do skilla w swordach. Dzieko temu jako furry warek robilem o wiele wiekszy dps w instance nie majac glancing blowow. NIestety wrac z patchem zmienilo sie to, juz skill w broniach nie chroni przed glancing blowami, stestowac dps w PvE nie udalo mi sie bo po prostu przestalismy raidowac po patchu 2.0

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:03 
Cytuj  
Jezeli chodzi o testy to na patchwerku furki DW pisali na officjalu o spadku miedzy 30 a 40 % DPS. Glancingi + mniej rage robia swoje jednak.
Reszta w zasadzie nie ma az takiego znaczenia bo tylko na tych 3-4 encounterach pokazac ze potrafimy dps. Reszta jest agro sensitive wiec i tak pelnego dps tam nie robilismy co znaczy ze bedzie podobnie tyle ze bedzie trzeba wiecej sie bawic i myslec w czasie naciskania IMHO.

Co do sword vs poleaxe to sword zawsze moze jeszcze dodatkowo critnac. Z tego co czytalem to jednak sword >poleaxe tak w pvp jak i w pve.
Ja zawsze sword preferowalem zreszta i z wygladu i ze speca ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 12:26 
Cytuj  
Ja bym jednak postawil sword i axe spec na rowni.

Wada sword spec jest to, ze resetuje on atak timer, a nie jest to instant atak, jezeli procnie on zaraz przed normalnym auto swingiem to tracimy jeden atak.

Uzywajac axe spec, lepiej wykorzystuje sie talent Implale. Impale procentowo zwieksza dmg od wszystkich specjalnych atakow (MS,WW,HS,BT, itd) kiedy krytna. Majac 5%wiecej crit, czesciej korzysta sie z Impale.

Co do HoJa, teraz chyba dziala troche inaczej, nie jest to juz szansa % tylko ppm, nie wiem czy to dobrze czy nie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 12:37 
Cytuj  
Obecnie mam 25%crita w battle. Gram na miecze. Jest calkiem spoko. Ale prawde powiedziawszy myslalem zeby przesiasc sie na polearma, bo jednak wole w mniejszym stoniu zalezec od tego czy proc wejdzie czy nie, a z 30% crita (33% w zergu) mysle ze juz mozna naprawde dobrze rzezac.

Inna sprawa, ze jak wejdzie proc to jest masakra. Wczoraj na spota wpadl mi lock, ale tu:
charge, MS (crit), swing (crit), proc (crit), ww, overpower (crit)... bye bye w 10 sec. Kolo nie wiedzial pewnie co go trafilo.

-Wpada mi tu lock, potrzebna pomoc...
- A juz nie...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 12:41 
Cytuj  
Heh szkoda ze to jednak tak rzadko sie udaje...wiesz ze ten lock to powinien:
- dota (nie masz szarzy)
- seduce
- fear
- nuke nuke nuek
-seduce
- nuke nuke nuke
kthxbye

:o :wtf: 8)

Ale w sumie to te proce daja tyle radosci, ze czlowiek pozniej moze byc bity przez godzine przez priestow/lockow/loladynow a i tak sie cieszy ;)
Ja tak mam w kazdym razie...wczoraj zniszczylem huntera i holy presta ;)
Znukowalem hunta w kolo 8 sek ale chyba byli undergeared ;) a potem holy moly byl na dobitke...Lucky crits FTW 8)

edit dla robala: hmm curse of weakness czy moze ona w combat nie wprowadza?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 9 sty 2007, 13:13 przez Rzezio, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 13:18 
Cytuj  
Wystarczy Curse of Weakness, aby wejsc w combat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 13:18 
Cytuj  
nie czepiaj się roball;) zawsze zostaje skillcoil;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 15:06 
Cytuj  
No ktos to musi zaczac:

Warriors
- "Weapon Mastery" Rank 2 of this talent now grants full immunity to
"Disarm" mechanics, and will properly display "Immune" when a
"Disarm" is attempted.
- "Slam's" swing time is no longer slowed by damage taken.
- "Rampage's" rage cost has been reduced to 20.
- The daze portion of "Piercing Howl" will now still land even if the
target is already snared.
- The bonus threat of "Devastate" on all ranks has been increased.
Bonus threat will no longer decrease as ranks increase.
- Warriors with full "Weapon Mastery" talent will now be shown to have immunity towards disarm.
- The "Shield Bash" rank 4 daze effect will now properly slow the target and has had its tooltip updated.
- Warriors will no longer being re-entered into a combat state if the character switches stances after killing a mob.
- "Second Wind" will no longer improperly proc off of a mob's daze.

- "Lifegiving Gem" now provides 1500 healing and bonus max health
instead of a percentage of your max health.

Jak sie zapatrujecie na imp slam? wyglada kuszaco. Byc moze zmienie swoje talenty lekko i przesune te dwa punkty z heroica na slam. Moze byc calkiem niezly burst damage z comba: autoswing,BT,off-hand,slam. powinno byc z tego kolo 2k w jakies 2,5sek. Jeszcze lepiej wejdzie po intercepcie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 15:20 
Cytuj  
Pisalem o Slamie kilkanascie postow wczesniej. Mialem levelowac jako 2H Fury w TBC, ale tesknie za SS i MS, wiec ostatecznie bede jednak 31Arms/18Fury/2Prot, a pierwsze talenty dam w Second Wind.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 15:34 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
The "Shield Bash" rank 4 daze effect will now properly slow the target and has had its tooltip updated.
CO TO KURDE JEST ???? BŁĄD !!!


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 15:47 
Cytuj  
Nie zaden blad. Shield Bashem robisz daze a potem Heroic Strike robi na taki target wieksze obrazenia. Oba efekty tych skili dostepne powyzej levelu 60

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:01 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Nie zaden blad. Shield Bashem robisz daze a potem Heroic Strike robi na taki target wieksze obrazenia. Oba efekty tych skili dostepne powyzej levelu 60
git czyli kolejny powód używania 1h + Tarcza ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:36 
Cytuj  
hej,
waham sie pomiedzy axeshithem a swordsmithem

zaczynam watpic w axe bo w koncu sword to szansa na dwa proce a nie jeden ktory mozna podwyższac w inny sposob niz specjalizacja z talentow

prosze pomóżcie mi dobrze wybrac pod PvP - wiem że maca jest cool do pvp ale nastwiam sie pomiedzy sword a axe


_________________
psn

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:44 
Cytuj  
Ja ide w topory. W BC gdzie o wiele mniej sie bedzie mialo crita, do tego przeciwnik w PvP bedzie mial sporo resilence, talenty +5% do crita > 5% na double swinga

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:51 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Ja ide w topory. W BC gdzie o wiele mniej sie bedzie mialo crita, do tego przeciwnik w PvP bedzie mial sporo resilence, talenty +5% do crita > 5% na double swinga
no widzisz, dzięki - musze sie do jutra zdecydowac bo chce miec to skonczone przed TBC

ale ten 2h axe z BSa jest paskudny :evil:


_________________
psn


Posty: 5
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:57 
Cytuj  
Ja tam zrobilem macesmith i bedzie 2h fury build \o/

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 15:13 
Cytuj  
co za roznica jaki spec uzywasz takiego ktory pasuje do broni ktora masz w danym momencie respec to zaledwie 50g jak sie zdobedzie lepsza bron

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 15:17 
Cytuj  
Chodzi o BS i specjalizacje jaka wybierze sie. Bo najlepsze craftowalne przedmioty z BS beda BoP. Statami sa bardzo podobne, liczyc sie za to bedzie specjalizacja u warriora

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 15:49 
Cytuj  
Imp Slam - dosc dlugo sie bawilem i mam mieszane uczucia. Widze w sumie dwa uzycia - po intercepcie od razu, albo kiedy mam 10rage to moze walnac np. Bt + Hs (45 rage), + Slam + cokolwiek, aby swing poszedl szybciej.

To resetowanie timera jest dolujace. Tak naprawde dobre jest jak potrzebujemy ekstra burst i mamy do dyspozycji duzo rage'u.

Co do speca to chyba dzisiaj zdecyduje. Kurde nie wiem czy by armor smitha nie sprobowac. Problem z broniami (crafting) jest taki, ze sa tylko dwa sloty, natomiast dla armorsmitha mozna duzo wiecej zabawek wykombinowac. Tzn. to takie uwagi z uwzglednieniem dalekiej przyszlosci bo pewnie niepredko blizz dorzuci cos do blacksmithingu :)

Teraz mam AxeSmith, no ale 0 Staminy na broniach jest zenujacy w sytuacji gdy np. maca daje prawie 60 staminy i stun na 4 sek. W takiej sytuacji te dodatkowe ~2 % crita na broni zmienia niewiele. 5 % crita ze specjalizacji na pewno jest dobre, ale 11 % z macy na stun tez bedzie imba, zwlaszcza na pvp. A krita czyms tam sie podszlifuje (sockety).

Ogolnie mam duzy dylemat, bo tak jak w pvp zalezaloby mi na stunie, tak w Pve w DW (o ile jeszcze bedzie mial racje bytu) proc z macy jest dosc bezuzyteczny i tutaj juz +10 % crita ze speca (o ile sie zrobi umiarkowane Fury + Arms), +na broniach moze zrobic ogromna roznice.

Ciezki wybor. Pierwszy problem to mam wybor builda. Nawet nie wiem czy w ogole pojde w Arms, a od tego tez zalezy wybor tego badz tego. nie chce sobie zamykac furtki.

Nie wiem jeszcze jakich matsow na co potrzeba, ale bardzo mozliwe, ze specjalizacje okresle dopiero pozniej jak uzbieram matsow troche i sie bardziej rozeznam. Teraz troche zbyt duzo niewiadomych dla mnie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.